Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość loloinka
oj Eisha, coś czuje, ze na tej salsie wczorajszej jakiegos gorącego latynosa poznałaś ;) czasem kobieta musi sie poczuc dowartościowana i szuka tego u innego mężczyzny, ale jesli to byly tylko uśmiechy, rozmowa i ewentualnie taniec to chyba nic az takiego sie nie stalo :) nos do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annie - wiesz ja tysiące razy pytałam lekarza co wtedy gdy 3grupa u kobiety w ciąży i hpv. powiedział, że trzeba obserwować, bo wtedy lekarz ma związane ręce ze względu na dziecko. i oczywiście byc dobrej myśle ze wsystko pomyslnie sie skonczy... Eisha - 3maj się, mam nadzieję, że nie wybaczalnego sie nie stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu, bedzie mi dzis brakowalo naszej prezenterki VIVY;) buu smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
to wszystko przez tą obleśną pogodę, dlatego takie nastroje tutaj panuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, bez sensu :| Rozumiem ze pod wplywem alko zdobylas sie na szczerosc? i powiedzialas o czyms co cie bolalo tak? :( Mam nadzieje,ze ta historia sie dobrze skonczy. Pisalas wczesniej, ze twoj mis pow.ze to jego wina,bo do pozna pracuje. Wnioskuej,ze chodzi o czas poswiecony dla ciebie. Nie bedziemy cie ciagnac za jezyk ;) nie martw sie. Jak bedziesz chciala, to nam napiszesz. Odbierz maila:) masz tam gg do mnie :) buziak :* ps.ide zmywac ;P kot moj dzis jak szalony miauczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia100 mal75wp.pl
Hej dziewczyny, ciężko nadrobić lekturkę tak dużo piszecie!! Ja mam dziś wolne i odpoczywam - raczę się likierkiem whisky ze śmietanką mniam!!! polecam!!!! Tylko już mi w głowie zahuczało nie wiem czy dam radę obiad ugotować, i jeszcze muszę mojego bąbelka ze żłobka odebrać ups!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia100 mal75wp.pl
I słucham sobie Justina Tamberlake"a - jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, tosia ;) musisz sie ogarnac do obiadu, tylko nie dolej do zupy troche alko :P hehehe :P dopiero by bylo. Widze,ze dzis tu smutasy na forum troche, malo sie dzieje ;) Ja wzielam sie za zajecia, juz pranie robie, potem posprzatam- dokoncze ;) buziaki :** ps. jak nie bedzie padac, to cud bedzie :| pogoda zryta ble :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia100 mal75wp.pl
A w Olsztynie wietrznie, ale ładnie słoneczko daj nieźle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia100
Kurcze w adresie poczty gdzieś mi małpa uciekła - basta! robię przerwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Olsztyn ;) mam rodzine pod Olsztynem ;) oj jakie tu dzis pustki, nic sie nie dzieje, jaki tu spokoj sialala ;) ej laski, piszcie cos ;) nie ma Eishy, to nie ma nas kto rozbawic :P wracaj mala :) buziak, ide dalej walczyc z praniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
a ja chyba pojade sobie w ramach lunchu coś kupić fajnego, na poprawe nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze Loloinka :) ja juz sie uporalam z zajeciami w domu, teraz czas na odpoczynek :) widze,ze dzis sie nie nagadamy, a szkoda. Ja jutro wpadne na chwile, bo z rana jade do rodzicow, posiedziec i kota oddac w opieke :) a potem do Lodzi i pakowanie:D a w sobote nad morze juuupi :) przypominam, ze wszystkie Anie w sobote swietuja- mamy imieninki :D buziaki :*** wpadne pozniej, moze sie cos rozkreci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1980
A ja dzisiaj mam chęć do pracy-od ranka wzięłam się za sprzatanko,także zaliczyłam już pranko,prasowanko,obiadek ugotowałam i biorę się za sprzatanko wszystkiego po kolei a w szczególności pokoiku Kini bo tam to już nic nie widać gdzie co jest taki sobie bałagan mała narobiła-ale mi może troche pomoże bo w końcu to jej sprawka-ROZWALANIE ZABAWEK PO POKOJU:pA do nas jutro tatuś przyjeżdża także trzeba się odrobić :)BO PÓŹNIEJ SIĘ SPRZATAĆ NIE BĘDZIE CHCIAŁO!Też bym chciała nam morze:(może się wybierzemy w tym roku :) Annie ciekawe czy ci pogoda wypali bo chyba nie ciekawie tam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, zapowiadali ogolnie od srody upały w całym kraju, a jak na razie to cienko.w Lodzi coraz gorzej, juz pada u mnie troche.Dobrze, ze bylam na zakupach :) i zrobilam pranie. Jak mi sie odechciewa jak jest taka aura, czlowiek tez od razu nijaki sie robi :| Mam nadzieje,ze pogoda bedzie, chociaz na ta impreze- na Sunrise- nie ma jak zabawa cala noc, jak pada ;) buzka dla ciebie :) milego sprzatania z małą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxaaaaaaa
współżyje od 2 lat-zdarzały mi się jednonocne przygody bez zabezpieczeń, mam 20 lat, miałam 2 cytologie i za każdym razem grupę 1. to nieprawda że tylko dziewice mają grupę 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy kto bedzie wspołzył bez zabezpieczenia, zlapie HPV , kwestia szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do metaxy
to powodzenia dziewczyno ci zycze!!!moze hpv nie załapałas a zresztą nie wiadomo bo czasem nie odrazu atakuje ale hiva mogłas załapac jak sie bedziesz tak puszczac to cie wkoncu dopadnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do metaxy
albo wkońcu wpadniesz i nie bedziesz wiedziec kto jest ojcem hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
bez komentarza...bardzo marna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego kochane wole miec stalego nicka na forum. wy macie w kolorze oranje- ja mam czarnego. Mozna sobie zastrzec nicka i miec na haslo, bo czasem odbija ludziom i sie moga podszyc :) polecam :) na stronie glownej sie to robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
chyba skorzystam :) kupiłam sobie dwie pary butów, jestem walnięta, ale kurde jak tu sie powstrzymać jak takie promocje i przeceny dookola :) tym bardziej, ze dostałam zaproszenie na sobotnie imienimy, do Ani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie ja juz zastrzegłam pseudo lepiej dla nas. Loloinka nie miej wyrzutów sumienia za dwie pary bucików jak obniżki były;) ja kupiłam dzisiaj spodnie:) buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi i własnie kolczyki na allegro:P nie dało sie powstrzymac -one takie śliczne:p Rori i Anette przyślijcie swoje foteczki:)bo jeszcze Was nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakies poruszenie ;) ja poczytalam sobie ksiazke, zjadlam leczo:) a teraz siedze i czekam na Miska, a potem na 18 do pracy. Nie chce mi sie,ale co zrobic ;) ostatnie zajecia przed wakacjami. Ja chce juz sobote rano, o 4 wyjezdzamy nad ranem jupiii :D buziaki. Mam nadzieje,ze Eisha zajrzy do nas dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy po biopsji badają jeszcze \"ginekologicznie\" czy wypuszczają do domu bez tej przyjemności ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mnie sie na logike, ze juz nie badaja.. hm, ale roznie moze byc,a co chcialabys co :P Kiedy idziesz na ta biopsje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek na 8.30 mam być w szpitalu, zaczną pewnie ok.9.30 i mam nadzieje, ze po południu pojde sobie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×