Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *kwiatuszek*

Tabletki antykoncepcyjne a wypadanie włosów

Polecane posty

Widze, że nikogo nie ma...ale to chyba dobrze świadczy :) W kazdym razie jesli ktoś sie tutaj zjawi to prosze o odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1982
Niestety nie jestem zorientowana i Ci nie pomogę. Sama ostatnio zastanawialam sie czy mnie ten problem nie dotyczy.Ile włoskow CI wypada? Mi ok 300 po myciu a myje co drugi dzien. Biore falvit, vitapil i myje w szamponie vichy dercos aminexil. Załamka! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula1982 vitapil takze bralam ale po nim strasznie obsypalo mi twarz;/ wiec musialam zaprzestac. Wiesz powiem szczerze ze nie licze ile wlosow mi wypada...bo poprostu sie boje :( napewno nie wypada wiecej niz 100, chociaz...sama juz nie wiem :( A powiedz bardzo masz przerzedzone wloski teraz? mi czasem ciezko jest zakryc "obszerny" przedzialek grzywka do gory...;/ koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1982
Placów nie ma... ale przedzialki to juz prawie autostrady. Mialam burze wlosow na glowie wiec lysa nie jestem ale jak tak dalej bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla2930
Jastem załamana jakis czas temu pisalam ze u mnie lepiej ble ble,teraz znow sie pogorszylo gorzej niz wczesniej,jeszcze tak zle nie bylo,niewiem dlaczego androstedion mi sie obnizyl .niewiem jaka moze byc przyczyna tego wsztstkiego,juz jestem wykonczona tymi wlosami. moja mama byla u dermatologa bo tez zaczely jej wlosy wypadac i on jej przepisalam szampon striepox ona nie ma nawet tlustych wlosow myje raz na tydzien skora glowy czysciutka a ten szampon jest na łzs,ale ponoc po jednym myciu byla bardzo duza poprawa .Black miss ty chyba stosujesz ten szampon mozesz cos o nim powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla2930 ja nie stosowalam tego szamponu wiec ciezko mi cokolwiek powiedziec :( Ja mialam i jeszcze troche moge powiedziec ze mam łojotokowe zapalenie skory, derma przepisal mi nizoral i wcierki w leb i alpicort e. Wiec niestety nie pomoge :( A Ty bardzo masz wlosy przerzedzone? wybacz ale ciezko odszukac mi tu Twoich postów :( Ja sie modle aby to nie bylo łysienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla2930
ale mniej ci wlosy leca jak widzisz poprawe w leczeniu łzs?ja tez mam tlusta skore glowy myje co dwa dni i mysle ze moze to jest wina łojotok nie mam łupiezu ale czasem jak mi wlosy wypadaja to widze taka kuleczke łoju na cebulce.tez masz takie coś? nie mam prześwitow ale wlosow mam mniej niz w pazdzierniku kiedy to zaczeły leciec.Robiłas badania hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co kiedy bralam tabletki na łojotokowe to troche mniej wlosow lecialo... bylam w krakowie w klinice dermatologicznej i tam lekarz powiedzial mi ze kiedy wlosy wypadaja to na kocu ten bialy ogonek to nie ejst cebulka, nie pamietam dokladnie jak on to nazwal ale mowil ze cebulka pozostaje w glowie...w kazdym razie jego slowa... badania hormonalne robilam i wszystko wyszlo ok...wiec nie wiem czy to moze lysienie czy kuzwa co...ale boje sie wylysiec...wlosy nadal leca szczegolnie podczas mycia i czesania...koszmar, czasem takze przy jednorazowym pociagniecu moge wyciagnac kilka...:( tak sie boje....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scvfvg
ech, to lojotokowe zap skory sie leczy doustnie? ' Moja derm dala mi dermovate + szampon capitis duo (albo cos w ten desen). Teraz mieszkam zagranica i przepisywali mi kiedys plyny/pianki na bazie hydrokortyzonu. No ale zrezygnowalam, bo ile mozna nakladac hydrokortyzon skoro to nie jest proces leczenia tylko terapia dorazna? Ktos mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lecą mi włosy
Witam dziewczyny! Od dwóch lat biore tabletki antykoncepcyjne Yasmin,ostatnio zorientowałam się że odkąd zaczełam brać te tabletki zaczęły strasznie mi lecieć włosy i zrobiłam się nerwowa strasznie:(Wcześniej tego nie było! Włosy wypadają mi podczas mycia,czesania,jest ich pełno na ubraniu,na poduszcze jak rano wstane mimo że śpie w związanych lekko,cały czas zbieram je z podłogi.Własnie zamierzam wybrać się do lekarza chyba na sam początek go dermatologa czy ginekologa? Jak myślicie? Mam nadzieje że mi pomoże:) Mam jeszcze takie pyt: jeżeli okaże się że włosy faktycznie lecą od tabletek i bedę je musiała odstawić to czy to oznacza że pozostaną mi tylko gumki? Bo przecież plastry,zastrzyki działają na tej samej zasadzie jak tabletki.Dodam że jestem młodą dziewczyną , mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla2930
idz do ginekologa i popros o inne tabletki,czasem zmiana pomaga,a tak wogle czytalam ze yasmin ma jakis skladnik ktory powoduje wlasnie wypadanie wlosow i ze w stanach te tabletki sa zakazane. A najlepiej wogle odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się uzupełnienia włosów. Zapraszam wszystkie Panie, które zainteresowane są takim sposobem . Nowe technologie zapewniają bardzo naturalny wygląd, włosy nosi się 24/dobę, można je wysoko upinać, kręcić, czesać w każdą stronę. W razie pytań lub chęci obejrzenia naszych zdjęć i materiałów proszę pisać na adres: sylvie2@onet.eu secrethair4u@onet.eu NR TEL. 663-052-323 http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7474 864 POZDRAWIAM ----------------------------------- SECRET HAIR 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki Pisze bo poraz kolejny mam dola :( Wlosy jak lecialy tak leca...do tego okropnie boli mnie skora glowy :( cholera jasna czy to moze byc łysienie??mialyscie takie objawy? dlaczego nic mi nie pomaga...?? :( Wizyte u derma mam za jakies dwa tyg ale nie wiem czy do tej pory nie strace tych moich klakow :( Pozdrawiam was serdecznie i nie wiem czego sama oczekuje?? pocieszenia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim! szczerze, też mam problem wypadaniem włosów po odstawieniu tabletek anty Yasminelle. jakiś miesiąc temu zaprzestałam całkowicie ich brania, bo dziwne sprawy zaczęły dziać się w moim organizmie, tzn piersi mi urosły, głowa to dzień w dzień mnie bolała. wiec odstawiłam.. co teraz się dzieje to tak jak u każdego co tutaj wypowiada się na forum, walczę o włosy!!! po każdym myciu wypadają mi garściami. stosuje witaminki, magnez, żelazo, skrzyp, szampon Vax- podobno najlepszy, nawet pokusiłam się o sok z pokrzywy. szczerze poprawy nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. bo dopóki to świństwo jest w organizmie raczej nie mam co liczyć ze będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie kobiety mający ten problem jak ja! i życzę jak najszybszego powrotu do normalnego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysolka
Mi wypadały w trakcie brania, tak jak dziewczyna wczesniej powiedziała ja również zrezygnowałam i po kuracjach na włosy jest lepiej. Teraz jadę na monitorze cyklu - Cyclotest 2 Plus. Nie wrócę do tabletek, bo wypadanie włosów to tylko wierzchołek góry lodowej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabsy to obled...masakra...ja sie zastanawiam czy od brania tego swinstwa mozna nabawic sie łysienia androgennego?? Jestem tak przerazona ze nie potrafie tego nawet opisac :( nawet zaczynam myslec o peruce...tak sie boje jak niczego wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
od tabsów można nabawić się wszystkiego - od kołatania serca, po kiepską cerę, zbieranie wody w organizmie, nerwice i migreny - zacznijcie czytać ulotki, w działaniach niepożądanych jest trochę wymienione, a to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Te działania niepożądane to nie są jakieś tam dyrdymały tylko poważne konsekwencje zdrowotne. Są inne metody antykoncepcji, nie będę tutaj wyjeżdzać z reklamą różnych sprzętów i metod, jak koleżanka od cyklotestu, bo nie o to chodzi a wnerwia mnie taka reklama gównianego sprzętu nieprzeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lecą mi włosy
antyczka8694 Ciekawe jakie masz jeszcze inne metody antykoncepcyjne nieoparte na hormonach???? co??? Chyba tylko gumki.... Ale mi to metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Zapraszam wszystkie Panie, które zainteresowane uzupełnieniami włosów. Nowe technologie zapewniają bardzo naturalny wygląd, włosy nosi się 24/dobę, można je wysoko upinać, kręcić, czesać w każdą stronę. W razie pytań lub chęci obejrzenia naszych zdjęć i materiałów proszę pisać na adres: sylvie2@onet.eu secrethair4u@onet.eu NR TEL. 663-052-323 http://www.poznancity.pl/zdrowie-i-uroda/uslugi/oferuje/poznan-uzupelnienia-czesciowe-i-calosciowe-na-stale-nowoczesne-bazy-oddychajacy-oferuje.htm POZDRAWIAM ----------------------------------- SECRET HAIR 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Trochę poczytałam ten wątek i już sama nie wiem... Przez ok. rok brałam Yasmin, wszystko było dobrze, czułam się świetnie... Pewnego razu nie było mojej ginekolożki i byłam z wizytą u innej, która zaproponowała zmianę na Yasminelle (bo jak twierdziła jest mniej szkodliwych składników, a tych antykoncepcyjnych tyle samo, więc nie ma co się truć większymi dawkami) no i przekonała mnie, bo dlaeczego i nie? Tylko że włosy zaczęły mi wypadać... i to dość mocno. Nigdy nie miałam jakiś super gęstych, ale teraz robi się to niepokojące. Wprawdzie maiłam ostatnio trochę stresów i może moja dieta nie jest najlepsza (ale nigdy to nie wpływało na moje włosy). I właściwie nie wiem co robić i czy to na pewno przez tabletki? Byłam u kolejnego ginekologa, który twierdzi, że to bardzo dobre tabletki i na pewno nie od tego włosy wypadają... Myślicie że powinnam odstawić w ogóle (chociaż nie wyobrażam sobie za bardzo tego) czy wrócić do Yasmin, a może zmienić na kolejne? Tylko czy zmiana Yasmin na Yasminelle mogła w ten sposób zadziałać? Bo przecież to tak naprawdę ten sam skład... Doradźcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoza mimozowata
black_miss: Żyję! Zaglądam co jakiś czas tutaj. :) Co u Ciebie? Mam nadzieję że jest jakaś poprawa. :) U mnie, moje drogie, włosy teraz lecą na potęgę ale mam to najdoskonalej w świecie w dupie. :D Wiem że to od stresu, jestem na to skazana do końca życia i mam to gdzieś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki, kiedys sie udzielalam ale przestalam dlaczego? Bo juz temat wlosow jest dla mnie zapomniany ! ;-) jestem przeszczesliwa z tego powodu, bo spedzal mi sen z powiek- podobnie jak i Wam... Niestety nie pociesze was- szampony odzywki itp niestety nic nie dadzą oprócz pielęgnacji samych włosów, ponieważ im te hormony ktore byly dostarczane sa w organizmie, w sensie im dalej sa tak produkowane i jak zostały zaprogramowane przez tabletki, tym włosy będą Wam tak samo lecic niestety.. trzeba poczekac, az to wszystko co bylo dostarczane przez tabletki 'wyjdzie' z organizmu, i zacznie on pracowac tak jak kiedys, i wlosy tez beda takie same, tylko niestety trzeba czasu, a wiem po sobie ze myslenie o tym doklada dodaatkowych stresów, wiec tymbardziej problem widzimy tak jak by 2 razy mocniej. Kobietki bedzie dobrze, pozytywne myslenie, polecam ksiazke Josepha Murphego pt. Poteda podświadomosci- to naprawde duzo daje ;) zycze wam wszystkim zdrowia, i skoro ja Ewa30 czy inne uzytkowniczki pozegnaly sie z tym problemem, na Was tez napewno przyjdzie czas ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka kochana:* Jesli o mnie chodzi to mam łojotokowe zapalenie skory...ze stanem zapalnym...nie wiem jak lekarz mnie leczyl skoro doprowadzil do tego...;/ leca leca te klaki :( przerzedzone sa okropnie :( juz nie wiem jak sie czesac...:( skora glowy tak mnie boli momentamo ze łoooo....ale coz.... srac na to, zyje sie dalej tak? mimo wszystko... Mimozko a Twoje tez bardzo przerzedzone sa?? buzki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoza mimozowata
black_miss, Skarbie, tak bym chciała żeby u Ciebie było już wszystko ok, tyle się to już ciągnie... :/ Moje włosy są lekkim puszkiem, mam je do łopatek ale tylko zaraz po umyciu i wyschnięciu sprawiają wrażenie że jest ich normalna ilosć - mam ich szczególnie mało nad czołem, tak jakby mniej na zakolach, z tym że to nie jest łysienie andro, tam są po prostu słabsze (a ja mam na dodatek wysokie czoło dość, szit.) Są cieniutkie, jak robię z nich warkocza to jest grubości takiej, jakiej powinien być jeden kiedy robię dwa :D a już nawet nie chcę mówić jak żałośnie wygląda kucyk ;] ale cóż, tak już będzie, trudno. Z tym, że nadal kiedy widzę jakąś kobietę z pięknymi gęstymi włosami, pewną siebie, piękną, zdrową, zastanawiam się, dlaczego jedni mają coś bez wysiłku, a inni nawet jeśli się starają czasem ponad swoje siły -nigdy tego nie osiągną i zawsze będzie im trudniej. Ale nie czas na filozofowanie ;] Powiedz, jaki lekarz zajmuje się Twoją skórą głowy? Co właściwie stosujesz a co stosowałaś? Robiłaś jakieś badania które pozwoliłyby na określenie tego jakie właściwie bakterie lub grzyby masz na głowie? Lekarze uwielbiaja leczyć w ciemno. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozko ciagnie sie juz i ciagnie w nieskonczonosc ;/ To tak jak moje klaki, takze sa puchowate, i placza sie niemilosiernie ;/, powiem Ci ze mam na linii czoło duzo malych w sensie krotkich wlosow, ale zdaje mi sie ze rosna one tylko nad czolem...reszta łeba to porazka ;/ LEcze sie u lekrza, prof itd itd itd z klinikii z krakowa. Na poczatku leczenia czyli jakies 4 miechy temu przepisal mi masc i antybiotyk w postaci tabletek na tego grzyba, potem powtorzyl tabletki i masc i do tego Alpicort E. Bylam dwa tygodnie temu i Alpicort E zostawil i dodal jakis plyn robiony na recepte wiec jak sie nazywa nie wiem. powiedzialam mu ze chce jakies skierowanie na badanie mykologiczne, ale stweirdzil ze niepotrzebnie, chociaz istotnie mam do czynienia z jakims grzybkiem :) ale nie musze robic badania... kilka razy zadawalam mu pytania czy moze to jednak jest łysienie andro ale stwierdzil ze nie! wiec wierze mu na slowo i to trzyma mnie przy nadziei, ale boje sie jak diabli :( leb mnie swedzi, wlosy leca i tak jakby to łojotokowe zapalenie przenosilo sie powoli na twaarz, chociaz juz uzylam masci na grzyba i zlazlo swinstwo...ehhh.... niech to szlag. widzialam sliczne peruki z naturalnych wlosow...moj chlopak powiedzial ze po co peruki jesli bedzie naprawde zle to zrobimy przeszczep bez kitu wlosow nie rozpuszczam juz od dwoch lat...a te peruki ktore widzailam sa genialne :D tylko fest drogie... Mimozko a moze jednak stanie sie cud!! i moze bedzie jak dawniej :** Trzymam kciuki za Ciebie za siebie, za nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ka też
hej, pisłam tu jakiś czas temu i mnie z włosami bez zamin, nie wypada już ich po 600, myłse, że tak do 50, ostatnio w sumie już nie licze. Odstawiam anty brłam je 9 miesięcy i mam nadzieje, że już ich nigdy nie bede musiała brać i tak poprawy nie było. Ide znowu do szpitla na badania, teraz zrobią mi komplet plus profil steridoowy. Mam nadzieje, że już wszytko się wyjaśni bo już jestem na skraju. Miałam ostatnio gorsze dni ale dzis jest lepiej, włochy nie zniszczą mi życia! Też ostanio ogladłam peruki, tylko niestety drogie. MOje włosy są cienie, straciły na obiętości, ehh a niegdy nie miałam gętych włosów i teraz musze się napracować żeby były ok. Pociesza mnie jedynie to, że wszyscy znajomi. mówią, że moje włosy wygładają normalnie, tylko szkoda, że nie widzą tegp co ja :). Najgorzej nad czołem, też mam wysoki czoła wiec koszamr jak podniose włsy dlatego robie to w skajnych przyapdach. U mnie też ogromny problem to stres ale mi bardzo joga pomaga, ostatnio meliske zeczełam pić. No i stosuje afirmacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla2930
Wiesz co black miss a moze spróbuj myc wlosy szmponami bardzo delkatnymi. przy łojotoku trzeba stosowac lagodne szmpony poniewaz myjesz glowe co 2 dni i takie ostre szampony bardzo podrazniaja skore glowy i jak sie uzywa szamponow na łojotok to skora jeszcze wiecej produkje tego łoju.taki mocny szampon to tylko raz w tygodniu.Czytałam o tym w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blac_miss
Marla2930 wiesz co myje glowe co drugi dzien, obecnie w szamonie z czarnej rzepy ale rzeczywiscie pozniej glow mnie piecze... Wiec jest jakis sprawdzony przez Ciebie delikatny i ktory pomoze? A Ty tez mialas t prypadlosc? Goraco podrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla2930
Zapalenia łojotokowego nie mialam ale mam łojotok odkąd stosuje szampon kerium La roche posey zauwazylam ze znikl mi tlusty łupiez a przynajmniej jest go mniej.Robilam bład stosujac szampony na łojotok.Szampon bialy jelen tez jest dobry,stosowalam tez Dermene pomogla duzo byl taki moment ze myslalam ze konie z naszym problemem,ale niestety uzylam znow szampon na łupiez i znow pogorszylam.Wiem ze u mnie oprocz tego to winne sa hormony,nigdy nie bralam tabsow weszlam na to forum bo wlasnie chcialam zaczac brac tabletki zeby wlosy przestaly wypadac ale to chyba zly pomysł? ale wiem po sobie ze to w czym sie myje glowe ma ogromne znaczenie. Pozdrowionka:jak skonczy sie to wypadanie beda najszczesliwsza osoba na swiecie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×