Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkk
a TY JUZ COS CZUJESZ? ALE POWIEDZ SZCZERZE...TAM NA DOLE..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
kika- 20 ma racje, forum nic juz tu nie zdziala. Bo mi obecnosc tutaj pomogla, duzo zrozumialam a Ty niestety nie zrozumialas nic... ale glowa do gory i do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
WIEM WIEM DZIEWCZYNY...CHYBA TAK ZROBIE...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
drobne ruchy sa wyczuwalne dopiero ok 20 tyg ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
kika-20 a Ty w stanie blogoslawionym jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ale jestescie pewne na 100000000000 % ze nie zaciaqzylam? na moim miejscu juz dalybyscie sobie spokoj? a jak wytlumaczyc ten dziwny okres?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
dalabym spokuj! ja miewm mdlosci, bole brzucha, bywam senna, milam ktotszy okres ale wiem ze to prawie niemozliwe zebym byla w ciazy i nie panikuje! Choc jestem teoretycznie w gorszej sytuacji bo zrobilam zaledwie 1 test anie tyle co Ty! Jakbys byla na moim miejscu to bys dopiero sfiksowala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ok daje sobie spokoj...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
to co to za minka? --> ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
tzn ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja powoli tez jakos sie uspokaiam chociaz nachodza mnie te gorsze chwile ale mam nadzieje ze to minie i macie racje ze to co my tu wypisujemy to obłed testy negatywne cała masa ostatni wczoraj po południu wiec to ponad 90 dni usg w 8 tygodni i do tego 4 miesiaczki wiecie sama zaczynam na siebie gadac jaka ja jestem rabnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
kkkkkkk: a do mnie mialas pretensje ze ludzi na forum denerwuje :) no ja odpuszczam. z niecierpliwoscia bede czekala na 4 okres to juz bede pewna. oby byl:) w przyszlym tygodniu sie okaze :) jak nie to trudno, trzeba zyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiesz niewiem jak to jest do końca u mnie badanie ginekoogiczne i zwykłe usg przez brzuch było robione 7 tygodni po stosunku a usg dopochwowe 8 tygodni po stosunku i lekarz zapewniała ze jest pewna ze nie ma ciązy ale tu na forum duzo mozna poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a gdzies na forum wyczytalam nawet ze okres moze byc do 6 miesiaca. ale z tego jak mi tlumaczono to wszelkie krwawienia nalezy konsultowac z lekarzem bo to przeciez moze byc poronienie. no i jeszcze czytalam ze kobiety nazywaja te krwawienia okresem bo wystepuja okolo terminu miesiaczki i nie wygladaja jak okres i trwaja okolo 2 dni. i jest tak tylko przez miesiac. wiec rozni ludzie rozne rzeczy wypisuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
tak własnie tu jak sie człowiek naczyta to mozna wylądowac na oddziele psychatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
dokladnie, u mnie zaczelo sie wszystko od takiego czytania. teraz zyje nadzieja na okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
u mnie dokładnie tez im wiecej czytałam ty było gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja was zapewniam ze max 3 okresy moga wystapic! Nie wierzycie zapytajcie ginekologa na ktoryms z forum napewno sie znajdzie! A Zarodek, czyli embrion jest widoczny od 5-6-7 tygodnia ciazy. Wiem bo sama mialam robione najpiwerw w 6 a potem juz w 12! Tak jestem w stanie blogoslawionycm, wiec chyba wiem co mowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
no własnie tez czytałam ze najwiecej 3 krwawienia a co do Usg masz racje ja miałam robione 8 tygodni po stosunku wiec napewno cos by zobaczyla a stwierdziła ze macice mam niepowiekszona ja koncze z tymi domysłami juz dosc tego aha powiedz jak lekarz wyliczyła Ci ciąze znaczy sie tygodnie czy liczyła od miesiączki czy od owolucji bo mysle ze to tez uspokoi kilka osób tu na forum a Tobie uwierza bo jestes w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn Liczy sie od ostatniego okresu(oczywiscie mam na mysli poczatek cyklu), i odejmuje sie okolo tygodnia(bo tyle najdluzej trwa zagniezdzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam do was sily. Wmawiajcie sobie co wam sie zywnie podoba. Ja powiedzialam jak sie liczy. Ile krwawien moze wystapic itp. Na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
moga byc 3 krwawienia? to sie przestraszylam teraz. no nic czekam do 23-24 na czwarty okres. wtedy sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
Kika-20 to gratuluje z powodu dzidzi!! Ja niedawno urodzilam:) Takze tez jestem w tych sprawach na biezaco...:) Niestety zauwazam u siebie objawy takie jak przy pierwszej ciazy dlatego mam obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę czekać do końca miesiąca na okres i nie umie myśleć o niczym innym. na różnych forach można wyczytać wiele niepokojących informacji - że w 6tyg. od stosunku lekarz nie widział ciąży, że ktoś miał pięć krwawień itp. więc to normalne że się człowiek denerwuje!!! a któraś z Was zna ktoś przypadek że lekarz nie stwierdził ciąży 9tyg po stosunku albo że pomyliło się siedem testów ciążowych??? ja mam wiele objawów ciąży i nie wiem co o tym myśleć, a nie myśle o niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja miałam robione 8 tygodni od stosunku i tez mase negatywnych testów wiec spokojnie ja zaczynam sie juz uspokaiac a pozatym dzis zadałam pytanie lekarzowi kiedy jest w stanie zauwazyc ciaze i odpowiedz brzmi 4-6 tydzien wiec odpuszczamy sobie wszystko i wracamy do rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja jestem na granicy, ale tyle się słyszy o pomyłkach lekarzy i testów że nie umie przestać się bać. wiem że to chore, ale moje samopoczucie się zmieniło o 100% od tamtej sytuacji - cały czas jestem śpiąca, boli mnie głowa i piersi, powiększył mi się brzuch, no i mam mlekotok. Przy pierwszym dziecku nie miałam tych objawów, więc nie wiem co się ze mną dzieje. Ty 8 tyg po stosunku możesz być pewna dobrej diagnozy, ja po byłam 6tyg po stosunku u lekarza, więc wydaje mi się że jest duże prawdopodobieństwo pomyłki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×