Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkk
bylabys w 4 miesiacu? a od kiedy liczysz?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
hehe no wlasnie nie wiem. bo sie naczytalam o tych okresach w ciazy. no masz racje, powinnam dostac, zawsze mialam jak w zegarku i po tamtym wydarzeniu tez, tylko mowie ze o dzien krotsze. a w czerwcu, czyli w tym miesiacu gdzie mialo miejsce te zdarzenie mialam okres 3 dni!! ale to moze przez stres poza tym moja kolezanka tez ostatni miala 3 dniowy a kontaktow z chl.nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
tak okolo w 4 miesiacu bo te cos co robilismy to bylo 8 czerwca, a wiem ze zaplodnienie niekoniecznie zachodzi w tym samym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
zreszta u mnie to by bylo chyba niepokalane poczecie :D bo jak przez odziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wiecie co dziewczyny ja juz chyba sobie daruje...co bedzie to bedzie...tyle osob juz mnie zapewnialao ze nie mam sie czym martwiec a ja swoje...tyle badan wizyt testow...daje sobie juz z tym spokoj Wam tez to radze bo inaczej wyladaujemy w psychiatryku...zycze powodzenia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja tak samo. bo wszyscy jednoglosnie mowia ze w ciazy nie jestem, no bo jak? przez ubranie:)? . spokojnie poczekam na 4 okres :) trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
dzieki i wzajemnie jakos musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no wlasnie. tak jak mi raz ktos napisal: my jestesmy w ciazy ale w glowkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
hey epsonka nie wiem czy jeszcze tu bywasz. ja sie dlugo nie odzywalam bo sie przeprowadzilam i nie mam swojego neta. Zapewniam cie ze nie jestes w ciazy. Czytalam co pisalas jak mnie tu nie bylo, zaparcia moga byc spowodowane zaburzeniami ukladu pokarmowego wiec odwiedz lekarza i moze ci cos na to poradzi. To napewno nie ciaza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
dziewczyny... jak ja to wszystko czytam to nawet sie uspokajam ze nie tylko ja mam taki problem z psychika... ale chyba przydalby sie nam psycholog.. Dzis powiedzialam siostrze o moich podejrzeniach i ona tez twierdzi ze to nie mozliwe... A ja sie nadal boje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
nic do mnie nie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
dziekuje wystraszona :) teraz pozostaje mi czekac spokojnie na kolejny okres :) wiec te powiekszenia to tez nie to o czym mysle? super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
epsonko kochana nie filmuj sie!!! nie da sie zajsc w ciaze przez ubranie. Ja mialam podobna sytuacje do Twojej tyle ze bylam w koronkowych majtkach i NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo. Jak ty mozesz mowic o wpadce, skoro testy ciazy nie pokazuja?? Jak patrze co tu wypisujecie to chyba powinnam zaczac walic glowa w sciane, ze w ogole cos takiego ma miejsce!! WPADKA JEST WTEDY, GDY ZAJDZIE SIE W NIEPLANOWANA/NIECHCIANA CIAZE!! Podreslam CIAZE! ktora jest udowodniona przez testy, przez bete hcg, badanie ginekologiczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie to won na USG, w 11 - 12 tygodniu widac nozki, glowke, nosek itp! Wic to nie pomyli sie napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Mi już prawie przeszło z tymi urojeniami. Wy też dacie radę :) Pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
Kika -20 ja wszystko to rozumiem ale mi chodzi o to ze nachodza mnie rózne mysli a pozatyma na usg nie pujde bo byłam juz u dwóch lekarzy a wiecej w moim miescie nie ma robiłam je 8 tygodni po stosunku i kured juz nigdzie nie pujde dzis ktos mi powiedział ze w tym okresie co robiłam usg ciaza byłaby na 100% widoczna i słychac by było serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo To czym się jeszcze przejmujesz? Przecież po tylu testach i badaniach powinnaś już być pewna i spokojna, że w ciąży nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
no własnie masz racje ale mówie ci ze nachodza mnie te niedobre mysli i to powód a na dodatek jak polatam po necie to juz wogóle dostaje obłedu ale musze sie uspokoic wreszcie bo mam dla kogo zyc a jak tak dalej bedzie to sie rozchoruje a ten mały człowiek ma tylko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam. Przez 4 miesiące żyłam urojeniami. W końcu już nie mogłam i zrobiłam betę. Wynik negatywny bardzo mnie zaskoczył. Ja już byłam prawie pewna, że to ciąża. Teraz już jestem spokojna, ale jeszcze jakies obawy we mnie siedzą. Będzie dobrze, tylko nie odwiedzaj tyle stron internetowych, bo tam na każdej pisze co innego. Też przez to przechodziłam. A ile Twój Maluszek ma lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
moj maluch to juz facet ma 10 lat i sama go wychowuje a ta cała sytuacja to wynik zaufania komus kto mnie potem zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, rzeczywiście duży chłopak :) To tym bardziej dla jego dobra musisz sobie dać radę. Ja też przez te cztery miesiące byłam sama. Nikt mi nie mógł pomóc. No ale dzięki temu forum zrobiłam betę, a wogóle nie miałam pojęcia, że coś takiego jest. Teraz dużo mądrzejsza :) a miałam wszystkie objawy, zbyt duzo o tym myślałam i czytałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja byłam zeby zrobic bete ale babka w kasie powiedziała mi ze nie robia takiego badania a u mnie w miescie nie ma prywatnego labolatorium albo ja zle te badanie nazwałam a jak fachowo nazywa sie to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta hcg. Ja byłam w prywatnym, powiedziałam że chciałam zrobić betę, to od razu babka widziała o co mi chodzi. Dziwiła się, że miałam miesiączki a przyszłam na takie badanie :) A w szpitalu u Ciebie nie robią? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz kobieto normalnie na USG, co z tego ze jest tylko 2ch lekarzy? Przeciez mozesz powiedziec ze znow podejrzewasz ciaze, czy cos. A uwierz mi, myśle że juz byłoby widać \"ładne dziecko\" na tym USG, skoro bety u was nie moga zrobic, co dziwne.. Gdzie ty mieszkasz? To jakies zwyczaje z epoki kamienia łupanego ?? Czy jak?? Sto lat za murzynami normalnie... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszeq2 i jestes na najlepszej drodze od uwolnienia sie calkiem od tego :) Czyz nie lepiej sie funkcjonuje, gdy sie w koncu dopusci do siebie mysl, ze tak sie nam tylko wydawalo, a jest wszystko dobrze? :) Ja mysle ze to wielka ulga, na duszy jak i na sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika-20 Masz całkowitą rację. Mój problem chyba miał bardziej podłoże moralne. Nie byłam wogóle na TO gotowa. A ten facet mnie później zostawił, jakby nigdy nic. No to ja sobie zaczęłam wkręcać różne rzeczy. Przez 4 miesiące sobie wkręcałam. Bałam się zrobić test. Uspakajałam się, że mam miesiączki. Ale były mało obfite, więc ja od razu, że to na pewno ciąża. 4 testyzrobiłam i to badanie, noi wreszcie odzyskałam spokój. Od razu lepiej się żyje. Ale mnie ta przygoda dużo nauczyla. Kika-20 A Ty skąd się tu wzięłaś na forum? Miałaś jakis problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo zaczela mi sie grzybica podczas ciazy i dostalam leki, a chcialam sie skonsultowac czy ktos bral itd, a tu przypadkiem trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym miesiącu jesteś? Mam nadzieję, że teraz już wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiecie co dziewczyny ja chyba juz nigdzie nie pujde własnie teraz zauwazyłam ze mam ten rosciagliwy śluz czyli inaczej białkopodobny bo miesiaczke miałam od wtorku zeszlego czyli dzis jest 9 dzien cyklu wiec mysle ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×