Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość TakaJakWy
Masz ciaze urojona i niestety wszystkie jej objawy dlatego nie umiesz sobie poradzic. To silne zaburzenie w psychice, wiec dla Twojego dobra radze zebys wybrala sie do psychologa bo to Cie zameczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Taka Jak WY a u CIEBIE JAK ZDIAGNOZOWANO PIERWSZA CIAZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
tak myslisz? jejku ale ja sie boje ze to jest prawdziwa...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ciaza. A zaplodnilas sie siadajac na sedes ;] aaa i sluchaj to beda trojaczki tak w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
no wlasnie...moze to moja psycha...raz jest lepiej a raz zupelnie zle...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
Pisalam juz... Zaczelam miec objawy, co prawda mialam lekkie krwawienie ale juz wiedzialam ze to nie okres... Zrobilam test i dwie kreski. Potem dla pewnosci jeszcze jeden no i tez sie potwierdzilo. W 8 tyg trafilam do lekarza i juz przy badaniu czul ze jestem w ciazy. Potem usg w 12 tyg na ktorym widzialam moje malenstwo w calej okazalosci. Skoro jak twierdzisz u Ciebie bylby to 14 tydz. to juz dawno byloby to wykryte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Kika20 wiesz co zabawne wez nie traktuj mnie jak jaks 15-stke bo nia nie jestem...ciekawe jakbys Ty byla w takiej sytuacji...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Taka Jak WY DZIEKI ZE CHOCIAZ tY MNIE ROZUMIESZ BO WIDZE ZE NIEKTORZY MAJA UBAW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
Kika-20 Wiem ze moze brak Ci cierpliwosci ale nie nasmiewaj sie w ten sposob. Ona rzeczywiscie ma problem z soba, z psychika... Takze daruj sobie takie teksty albo po prostu nie udzielaj sie w dyskusji, bo wcale jej nie pomagasz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
no wlasnie Taka Jak WY dzieki...niektorym latwo jest sie komus nasmiawac...niech niektorzy postawiaj sie w mojej sytuacji albo w sytuacji innych dziewczyn z portalu...a nie zycze tego nikomu...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
a co do Ciebie kkkkkkkk to staram sie zrozumiec co czujesz i wiem ze to wszystko Cie przerasta.. Takze serio pomysl o pomocy psychologa bo WYMYSLILAS sobie CIAZE ktorej NIE MA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
ja tez nie mam 100% pewnosci ze nie jestem w ciazy bo zrobilam raptem 1 test ciazowy, mialam wszystkie objawy. Ale staram sie o tym nie myslec i wowczas te objawy mijaja.. Mam nadzieje ze to tylko moja psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
jestes pewna??? wiesz nieraz jak sobie o tymj pomysle to az mi sie smiac chce z tej mojej niby ciazy...wtedy jest lepiej...ale jak to wszystko wraca...to nsama wiesz...;-( to mnie przerasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a te badania beta hcg na pewno sa pewne..??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a moze isc do jewszcze jednego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jak wy: Sluchaj, tej dziewczynie nie ty pierwsza i nie ostatnia mowisz o wizycie u psychologa... A cos widze ze nie pojdzie. A skonczy sie to zaawansowanie urojona ciaza, wyladuje na porodowce jeszcze moze jak tak dalej pojdzie, a wtedy jednym bedzie do smiechu, a drugim juz nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole dziewczyno nie wiem gdzie twoi rodzice, skoro nie widza u ciebie tak slabego stanu psychicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Kika20 skad masz pewnosc ze nie pojde do tegi cholernego psychologa??????????? nie badz tego taka pewna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!g**** mnie znasz i g**** o mnie wiesz wiec daruj sobie takie komentarze...!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a gdzie sa Twoj???????? nieszbyt CIE POLNOWALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jakbys miala pojsc to poszla bys od tego czasu juz 50 razy, a ty wiesz co jedynie robisz? uzalasz sie nad soba na forum,. a psycholog cie nie pogryzie i nikt za wariatke cie nie wezmie do psychologow chodzi wielu ludzi, ktorzy sobie ze soba nie potrafia poradzic. Wystarczy przesledzic forum zeby zobaczyc ile razy radzono ci wizyte tam. A ty co ? Nic!!!!! Zamiast sobie ulzyc dopierdalasz sobie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
kkkkkkkkkkk jesli tego potrzebujesz to idz do tego lekarza, zrob te badania, chociaz moim zdaniem to tylko strata czasu i kasy!! Co Ty myslisz ze to jakies glupki Cie badaly? NIE! To ludzie ktorzy sie na tym znaja wiec jesli bys byla w ciazy to by to wykryli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby czemu mieli mnie pilnowac? Sa ze mnie dumni, bo to dziecko moja droga bylo planowane :) nie jestem nieodpowiedzialna gowniara. Zabezpieczalam sie kiedy wiedzialam ze nie chce, a jak postanowilismy miec dziecko to chyba normalne ze odstawilam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
spokojnie dziewczyny!! Nie ma co sie tak spinac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
DOBRA JA SPADAM DZIEKI takaJakwy za wsparcie a Tobie kika20 zycze udanego bobasa pa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekotrzy maja tak, ze jak nie dociera po dobroci to dociera sila, wiec skoro pierwsze nie zadzialalo to probuje drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez mi tej dziewczyny po prostu szkoda. Musi sama zrozumiec co trzeba zrobic bo gadanie co drugiej osoby to tu nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
przepraszam KIKA20 ale ja po prostu nie wytrzymuje...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
proboje ale nie koge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×