Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość ja tak samo
własnie te ruchy w brzuchu sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założę się, że jeśli jesteście czymś zajęte i nie myślicie o tym, że jesteście w ciąży, to nic się nie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
to tak najgorzej jak sie siedzi albo lezy mnie juz szlak trafia normlnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja odczówam to prawie cały czas niewiem naprawde co mam myslec przeciez wszystko zaprzecza ciązy okresy testy usg a mnie dalej to przesladuje juz sama sobie tłumacze ze testy moga sie mylic ale usg w 8 tygodni po stosunku to chyba nie jak kobietom usg ciąze wykazywało 6albo 7 tygodni od ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
mnie ten strach dobija sama juz wychowuje jedno dziecko wiec wiem jak jest i ta mysl ze znów az boje sie myslec bo facet oczywiscie po całej tej sytuacji zostawił mnie i powiedział ze to nie jego problem tylko moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an.dżi
ja tak samo nie martw się kobieto- tyle testów i usg nie mogło się mylić! Piszesz, że wychowujesz już jedno dziecko więc byłaś już w ciąży- jak się wtedy czułaś? Odczuwasz ruchy takie same jak przy ciąży? Właściwie z wszystkich naszych 'głupich i urojonych' objawów zostały nam już tylko te ruchy... Powtarzam sobie jak mantre, że to niemożliwe żebym była w ciąży ale jak mi się coś poruszy w brzuchu czy gdzieś zakłuje to wpadam w taką paranoje że aż sama się siebie boje (zrymowało mi się :P). A skoro mamy to obie, teoretycznie byłybyśmy mniej więcej w 5 miesiącu i w obu naszych przypadkach logiczne argumenty zaprzeczają ciąży to chyba po prostu schizujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy naprawdę bardzo rzadko się mylą. Błędny wynik może wyjść jeżeli robi się je za wcześnie. Najlepiej jest zrobić w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki ( ale Wy okres miałyście). Więc nie ma się czym martwić !!!! Musiałybyście mieć strasznego pecha, gdyby tyleeeeee testów Wam nie wyszło... Mi się nigdy nie zdarzyło alby na teście był błędny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an.dżi
o mato jedyna!! właśnie szukałam w internecie o czym może świadczyć uczucie 'ciągnięcia' w okolicy pępka, które od około tygodnia odczuwam i aż mi się słabo zrobiło- wszędzie jest napisane że to typowe w okolicach 5 miesiąca ciąży bo macica się rozciąga!!! Aż się cała roztrzęsłam... Boszzz to przecież niemożliwe żebym była w ciąży- biorę tabletki, kochałam się w dzień niepłodny (na wypadek gdyby tabletki nie działały), nie było wytrysku, mam okres, robiłam test (wynik negatywny oczywiście), miałam usg (co prawda przez powłoki brzuszne ale to był 'hipotetycznie' 15 tc a podobno widać już od 7), brzuch nie urusł- wręcz schudłam, innych objawów brak. Ale te cholerne ruchy!! Myślałam że to jelita ale to ciągnięcie w okolicach pępka... Chyba oszaleje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jeszcze mi przyszło do głowy, bo w ciąży pewnie nie jesteście, a nie myślałyście o torbielu, mięśniaku, kłopotami z jelitami ??? Na jelita najlepszy błonnik !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzez powiększającą macicę w 5 miesiącu u większości kobiet wychodzi pępek i jest wystający. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa
No wlasnie ja bym byla w 3 miesiacu wychodzi gdzies tak, a piersi ani mi sie nie powiekszyly, ani mnie nie bola. Nie chodze tez czesciej do toalety raczej, nie mam napadow glodu, specjalnie senna tez nie jestem. No i mialam 3 okresy. Wymiotowac tez nie wymiotowalam. Jedynymi objawami bylby ten brzuch troche i ta pachwina, bo nie wiem co sie dzieje. Z brzuchem jednak mysle, ze to moze byc cos z jelitami, bo mialam z nimi problem jakis czas temu, a pachwina - coraz bardziej obawiam sie, ze moge miec cos z jajnikiem :/ musze isc do ginekologa, ale nie jest sie najlatwiej do niego dostac, wiec pozostaje mi czekanie do nastepnego okresu (jakies 10-12 dni) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
własnie musiałabym miec pecha ale ja chyba go mam wiec wyjasnijcie mi bo juz sama nie wiem sokoro okres miałam 2 czerwca ten niebezpieczny stosunek 14 czerwca wiec jak byłam na usg12 sierpnia to jak liczy sie te tygodnie ciązy bo wszedzie piszą ze usg wykrywa ciąze ok6-7 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nie masz pecha !!!! Z tego co mi wiadomo, to ciążę by ci liczyli od 2 czerwca, ale nie wiem, może coś mi się pomyliło. Mi przynajmniej w szpitalu tak liczyli. Bo coś miałam pomylone w karcie ciąży i wychodziłoby, że mała to wcześniak, a położna policzyła jeszcze raz i mała niby o czasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
no własnie musze jakos zapanowac nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu przestań myśleć i się zadręczać, bo jak tak dalej pójdzie, to minie termin porodu a Ty dalej będziesz się męczyć ;) Zajmij się czymś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a jak nie masz czym się zająć, to ja mam całe sterty do poprasowania, serdecznie zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja te burczenia mam czasem jak nie jem czasem po jedzeniu. i podobnie jak ja tak samo-jak leze czy siedze. no wlasnie, niemozliwe...ale czy te miesiaczki co opisywalam nie powinny budzic niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
i te burczenia nawet czasem tak nizej na burzchu sa. jeszcze z takich "objawow" mam zaparcia i czasem wiecej sliny w ustach. a tak to nic. no i te krotsze i mniej obfite miesiaczki, teraz nawet ostanie dwie nie byly jak zawsze jak w zegarku tylko troszke wczescniej. a predzej zawsze bylo regularnie. no ale pisano mi tu ze to moze sie zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EPSONKA, gdzieś to wyczytałam, cytuję \" Czy plemniki przechodzą przez ubranie? Czy można zajść w ciążę, uprawiając seks w ubraniu? Nie, plemniki nie przechodzą przez materiał. Imitując ruchy seksualne w ubraniu, nie można zajść w ciążę. Nawet jeśli ubranie przemiękło, nie oznacza to, że przeszły przez nie plemniki. Sperma nie jest jednolitym płynem, a zawiesiną. Płyny wchodzące w skład spermy przenikają przez tkaniny, natomiast plemniki osadzają się na tkaninie i nie są w stanie bez płynów tworzących sprzyjające środowisko przedostać się do pochwy - plemniki nie potrafią się czołgać, a jedynie \"pływają\" w spermie. Jeżeli po wytrysku (gdy sperma jest jeszcze wilgotna) nie będzie się pocierać genitaliów dziewczyny tą częścią odzieży, na którą bezpośrednio wystąpił wytrysk (najczęściej wewnętrzną stroną majtek/bokserek), ryzyko ciąży nie zachodzi. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
super, dzieki. ja juz o tym tyle nie mysle ale postanowilam zapytac bo widzialam ze ktos "nowy" pomaga. jeszcze pozostalo mi pozbycie sie tych burczen. a tak juz jest dobrze. na poczatku to byla masara, nawet ze strachu nic nie jadlam. a te burczenia to chyba pojawily sie po tym jak wyczytalam ze bezbolesne skurcze jelit to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esponka, czy ty do reszty zglupialas? w ciazy nie ma zadnych burczen ;/ poza tym w rzekomym 5miesiacu mialabys juz konkretny brzuch! Ja w 4 jestem a brzuch mam ogromniasty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
a ja dalej mam ciągle te ruchy w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
teraz juz 6 miesiac by sie zaczynal ;D brzucha brak. nawet schudlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
no tak jak ktos szczupły ale ja szczupła nie jestem brzuszek mam odzawsze wiec łapie totalnego doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaaaa
a ja jestem szczupla brzuszek wystaje od 3 tygodni od domniemanego poczecia i co ;] moze przytylam? raczej nie :) brzuchol jest wielkosci piesci ;/ oby to nie wczesne objawy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
niewiem co mam myslec o tym wszystkim czy juz wszystko az tak sie pomyliło tyle testów usg albo juz mnie psychika siadła na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaaaa
ja tak samo witaj w klubie :) wchodzimy na forum i oczekujemy zeby ktos nam napisal, ze to absurd, ze moglybysmy byc w ciazy a my i tak w to nie wierzymy.....czasami zaluje, ze mam dostep do internetu przez tyle czasu non stop mysle o jednym ale oby do miesiaczki pozniej daje sobie spokoj jesli przyjdzie mi to latwo echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
tak masz racje ja nie mam nawet z kim o tym pogadac mam miesiaczki ale krótkie i mało obfite i moze było by dobrze gdyby nie to ze cos mi sie w brzuchu miele i wskazuje to na ruchy dziecka nie ale to niemozliwe niewiem co mam juz ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×