Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość ja tak samo
ja jestem swiadoma tego ze jest ze mna cos nie tak jakos nie moge nad tym zapanowac usg miałam robione 8 tygodni od niebezpiecznego stosunku i to dopochwowe wiec nie ma mowy o pomyłce ale psychika robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha1984
Anik...ja to wszystko wiem, ale w głowie dzwoni mi cały czas - a co jak jednak!!!! :( brzuch mnie boli ciągle, coś kłuć zaczęło i chociaż widzę, że mam płaski brzuch (a w piątym miesiącu to już widać prawda?) to nie wiem co to może być innego :( jak nie przejdzie do końca tygodnia to idę do lekarza...znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wiecie co dziewczyny...albo my wszystkie jestesmy w ciazy..albo zadna bo jak zauwazylam to kazda ma to samo...wszystkie te objawy...mnie tez ciagle cos kluke boli tak jakby rusza sie i wogole...co z tego ze chcilam zapomniec jak wszystko wracalo od nowa...znacie przeciez ten moj "maraton" robilam 3 testy z krwi 8 razy bylam u gin i chyba z 10 normalnych testow oststni nawet tydzien temu....i nic...to wszystko mialo miejsc 14 czerwca...tak jak u jednej z kolezanek na forum...jakby nie patrzec 7 miesiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
za pare miesiecy minie...moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha1984
kkkkkkkkkk ale skoro byłaś ostatnio u lekarza to co mówił na to kłucie i te bóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
poczatkowo chcial mnie przyjac na swoj oddzial ginekologiczny bo jest ordynatorem ale po namysle stwierdzil ze to nie ma sensu bo to nie ma nic zwizanego z ginekologia...zebym szukala pomocy u innego lekarza...powiedzial ze macica jest ok..ale wiesz...ja sobie roznie to tlumacze...ostatni raz bylam chyba miesic i tydzien temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a Ty bylas u lekarza????? albo ajkies testy??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha1984
Ja byłam też z miesiąc temu na tym USG dopochwowym i ono nic nie wykazało, a teraz to się zwyczjanie boję iść, bo jeszcze się okaże, że w ciąży jestem - błędne koło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
widzisz Ty bylas raz a ja....i ciagle czuje cos nie tak...nie wiem co sama mam robic..nawet zastanawiam sie nad kolejna wizyta...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
u mnie juz lepiej :) "objawy"czasem sie pojawiaja ale juz sie przyzwyczailam;p teraz czekam na 7 miesiaczke...ostatnio mialam 13 wiec dzis powinnam dostac bo z reguly pare dni w tyl mam a nie ma. no ale poczekam do tego 13 pozniej bede sie martwic:) prawie nic nie wskazuje na okres, bola mnie tylko piersi wiec to chyba dobry znak:) trzymajcie sie dziewczyny. bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika000
hej :) moze tutaj mi ktos wiecej napisze - nie wiem juz sama jak jest z tymi testami :/ wczesniej mnie zaden nie zawiodł, ale teraz jakis dziwny niepokój czuję ale zacznę od początku... z chlopakiem wspolzylismy 17 listopada ( z tym, ze na poczatku bylo bez prezerwatywy, ale dosyc krotko (tak jakby gra wstepna) pozniej oczywiscie uzylismy zabezpieczenia, okres dotalam tak jak powinnam 4 grudnia, ale trwal tylko 2 i pol dnia a zawsze mam 5-6, czulam sie troche dziwnie przez weekend jakis jadlowstret mialam i ogolnie do kitu, zrobilam test w niedziele kiedy juz prawie nie mialam miesiaczki wynik negatywny, dzisjaj zrobilam raniutko drugi wynik tez negatywny, ale mimo to niepokoj jest caly czas... jak myslicie kobietki ciąża?? bo chyba przez ten okres tak sie niepokoje, że byl taki krotki ;/ nigdy w głowie nie mialam takiego kosmosu jak teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
marika000 nie weim sama co mam Ci radzic...pomysl jak sie ja czuje po pol roku..bylam u 8 lekarzy 3 badania krwi i chyba z 10 testow ostatni tydzien temu...i nic mi nie mija doslownie czuje ruchy w brzuchu...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
;-( pomocy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkk spokojnie jak tyle razy byłas u gina wiesz ja od sierpnia nie byłam ale powiem Ci ze ja tez odczówam ruchy w brzuchu a teraz mam wrazenie ze jakby sie powiekszył a moze to schizy ja juz raz mysle ze jest oki a potem znów nacodza mnie te złe mysli ale cóz chyba niebawem sie skonczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
dzis naprzykład mam strasznie ciezki dzien bo jakos cały czas nachodzą mnie te mysli czasem mam wrazenie ze ja juz zwariowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --11111111111
Tak to niestety jest jak ktos niedojrzały emocjonalnie bierze sie za sex!! Napewno nie tyczy sie to do wszystkich ale sory, jak moze sie mylic usg???? albo 10 testów???? Z tego co piszecie wynika ze byłybyscie juz 5 albo 6 miesiącu. Wtedy ma sie duzy brzuch!!!!!!!! a nie jakies burczenia czy cos takiego!!! Dlaczego nie pójdziecie do psychiatry tylko sie tak meczycie z tym tyle miesięcy????? Czy wy niewidziałyscie jak wygląda kobieta w ciązy w 6miesiącu?? ma wielki brzuhol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
posłuchaj ja byłam jz raz w ciąży i wcale w 6 miesiacu nie miałam duzego brzucha ja jestem grubsza i mało kto wiedział ze jestem w ciązy w tej chwili waze 76 kg wiec i tak mam brzycha troche wiec moze temu gorzej panikuje ale z drugiej strony napewno juz bym przytyła kilka kilogramów a to czy usg myli sie to napisała mi dziewczyna na forum napisałam jej ze miałam robione usg 8 tygodni po stosunku i dopochwowo a ona mi ze to zawczesnie i doktor mógł jeszcze niewidziec ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
dostalam dzis 7 miesiaczke po tamtym zdarzeniu :) boli ale sie ciesze jak zawsze :) a brzuch u kazdego widac inaczej. jedne kobiety w 6 mies moga miec duzy a inne maly.to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
do ja tak samo: aha czyli wolisz wierzyc jakiejs dziewczynie na forum niz lekarzowi??!!! a ja ci napisze ze usg wykrywa ciąze juz od 5 albo 6 tygodnia. Dlaczego mi nie chcesz uwierzyc??? Wolisz sie zamartwiac wymysloną ciązą??? Kobieto pomysl logicznie, tyle testów, badan, czego ty chcesz wiecej??? Jak mozna tyle miesiecy zyc w takim stanie, w takich nerwach? To jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
dziewczynyu to jest niestety prawda ze na forum kazdy sobie pisze co chce i najlepiej rozmawiac z lekarzem i jemu ufac a nie komus na forum. A jak bym napisała ze do 9 miesiąca miałam okres i wogule nie miałam brzucha to tez byscie uwierzyły??? Jak mozna tal slepo wierzyc w to co ktos napisze na forum odrzucając cała inna wiedze i wpedzając sie w chorobe psychiczną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
anik...ale jak tu sie bac i nie wierzyc skoro wyraznie cos czujesz w brzuchu...;-( bardzo dobrze rozumiem JA TAK SAMO tez jestem troche grubsza waze 70 kg i ciazy u mnie tez by bylo nie widac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja wiem ze to wszystko jest proste ale zcasem trudne do zrozumienia a to co czytamy na forum to niestety tak działa na naszą psychike jak sie czegos bardzo boimy to chwytamy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o wypowiedź!! Mam niecałe 18 lat ( wiem , że ejstem za młoda :( ) ale coż... ostatnio zapomnieliśmy się z chłopakiem i w 9 dniu cylku tj . 29.11 kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Ale nie doszedł we mnie tylko spuscił się na podbrzusze ... Mam cykle 28 dniowe. według moich obserwacji były to dni niepłodne . Ale wiadomo tego nigdy sie nie wyliczy . Mam paranoje w głowie ciągle o tym myśle... CIAGLE ! Robiłam juz jeden test ale wiem że to za wcześnie był negatywny . Okres powinnam dostać 19.12 ale nie wiem czy psychicznie wytrzymam, co mam zrobic ?? Doradźcie prosze.. Świadoma jestem konsekwencji tzw. wpadki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
hej dziewczyny.pare stron teu opisywalam swa historie,chcialam tylko powiedziec,ze od 2 dni czulam straszne parcie na mocz,dzis doszlo do tego(ale tylko rano) pieczenie,przy oddawaniu wrecz kropelek moczu.+biegunka i uczucie ciezkosci w brzuszku.jesli macie takie objawy to chyba krazy wirus,bo mama i sasiadka rowniez na cos takiego cierpialy,a maja juz pod 60-tke,wiec to nie ciaza;p mi od feralnego stos.minely 2 miechy i balam sie ze to czeste oddawani moczu to moze od tego.zrobilam 4test-negatywny.boze naprawde stres jest taki ze czasem mysle ile jeszcze ich zrobie zeby sie uspokoic i nie dopatrywac niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was zaskocze. Przez całą ciążę przytyłam 1 kg !!!!! W 6 miesiacu, to specjalnie brzucha nie było widać... To wszystko zależy od organizmu. Może pod koniec bym przytyła, ale jak pisałam wcześniej urodziłam w 8 miesiącu. A tak swoją drogą, to ciągle te same osoby tu widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
niby dostałam miesiączke w sumie juz ósmą ale niewiem dlaczego jest tak słabo obfita dostałam ja w poniedziałek na wieczór wczoraj leciało ale niezbyt duzo i dzis to samo niby wygląd jest taki sam jak zwyle niewielkie skrzepy sa tylko co miesiac jakby mniej obfita albo mnie juz całkiem poswirowało piersi bilały mnie jak zawsze a teraz bol sie zmniejsza niewiem co mam myslec tego juz zawiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja tak samo
skarbie,ale przeciez jesli dost.8miesiaczke,a przypuscmy ze jestes w ciazy to przeciez lekarz by to juz wykryl. nakrecasz troche takimi obawami inne dziewczyny. mysle ze twoj bobas moglby byc po 8miesiaczkach supermenem,bo w koncu jak jest miesiaczka w ciazy,a raczej krwawienie,plamienie to jest zagrozenie zycia dla dziecka. glowka do gory i bez nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×