Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkk
anik....ja to wszystko wiem ale sama rozumiesz...zawsze jak czytam to forum to robi mi sie lepiej naprawde to pomaga i anik Ty takze pomagasz i naprawde Ci za to dziekuje :-)...ale sama wiesz...psycha siadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
masz jeszcze jakies fotki ;-) a jak lezy to tez pewnie taki jest? nic Ci sei nie zapada..weim glupie putanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kkkkkkkkkk
Nie mam jak leze, bo w ciazy sie nie powinno lezec na plecach, a jak leze na boku jest identyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ze stówke juz pewnie masz co w brzuszku :-) a wiesz juz co bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
i o wciaganiu nie ma mowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
Zrobiłam w końcu test na hcg. Wynik wyszedł negatywny, tzn. nie jestem w ciąży. Test zrobiłam 19 dni po "stosunku" i po słabszym niż zwykle okresie :/. Nadal jednak czuję się źle-mam mdłości i dużo śluzu z pochwy. Czy to nadal są moje urojenia? A może zrobiłam test za wcześnie? Proszę, napiszcie co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test hcg mozna robic juz 10 dn
po stosunku i wtedy jest juz wiarygodny. Jezeli wyszedł negatywny po 19 dniach to na 100000000% nie jestes w ciązy. A te twoje objawy to wynik stresu i urojeń!!!! Człowiek jest sobie w stanie wmówic wszystko, wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a takie kłucie ból w pepku i na calym brzuchu ????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Takie kłucie to moze byc nerwoból albo problemy trawienne albo kolka. Ja kiedys miałam takie kłucie i lekaz powiedział ze to nerwoból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaa
czesc dziewczyny, mam taki problem uprawialam peeting z moim chlopakiem wlozyl mi palce przez majtki bardzo cieniutkie koronkowe problem w tym ze nie wiem czy mial on do konca czyste palce na pewno nie byly od spermy bo nie bylo wytrysku ale mysle o jego plynach... czy jest mozliwosc zajscia w ciaze? nie wiem tez czy to byly moje dni plodne bo okres mam nieregularny :( teraz spoznia mi sie okres i bardzo sie denerwuje mysle ze uroilam sobie ciaze i doszukuje sie wszystkich objawow prosze o rzetelna odpowiedz i jakies wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa czytałaś nas to lepiej poczytaj zrób test negatywny to spoko niema dzidzi bo jak będziesz myśleć to będziesz sie męczyć 9 miesięcy jak my 6,5 i 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaa
scalii dziekuje za te slowa , tak mam zamiar zrobic test ale chce poczekac jeszcze ze 3 dni moze akurat - chce w to wierzyc mam teraz tylko pytanie : czy zdarzyly sie takie przypadki ciazy przez cienkie majtki bo na kazdej stronie inna wersja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaa
kobieto opanuj sie jak mozna zajsc w ciąze jezeli chlopak dotykał cie przez majtki??? A wdodatku nie było wytrysku? Musiałbymiec plemniki rambo. Nieczytaj co ludzie wypisuja w necie tylko sama pomysl racjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
nie potrafie myslec racjonalnie kiedy chodzi o tak wazna rzecz dla mnie jestem jeszcze za mloda na ciaze a wciaz spoznia mi sie okres codziennie budze sie z nadzieja ze go dostane a tu nic ;( robilam juz kiedys testy ciazowe i nienawidze tego strachu kiedy zaczynaja sie pojawiac kreski :/ pewnie sobie wmawiam ale wciaz widze te plemniki na czubku palca dostajace sie glebiej ;( to wlasnie moja psychika ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To skoro ciaza byłaby dla
ciebie taka tragedią i nienawidzisz tego strachu kiedy robisz test to po jaka cholere dopuszczasz do takich aytuacji które powoduja u ciebie taki strach??? Jezeli ty sie boisz zajscia w ciąze przez majtki to znaczy ze nie jestes gotowa na takie pieszczoty. Dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
no tak masz racje moze to tak wyglada z boku bo rzeczywiscie zachowuje sie jak 14-latka a zapewniam ze mam o wiele wiecej po prostu jestem niedoswiadczona a kiedys trzeba je wreszczie zdobyc wiec zaczyna sie od malych kroczkow tylko czasem konsekwencje ich przerastaja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to sama widzisz ze skoro
konsekwencje pewnych postepowań cie przerastaja to o czyms swiadczy. Niestety takie postepowanie moze cie wpedzic w ciąze urojoną. Najpierw sie doedukuj w sprawach seksu itd a potem sie za to zabieraj. Przez majtki sie nie zajdzie w ciąze!!!! Powinnas chyba uzupełnic pewne braki w wiedzy a potem zabierac sie za takie rzeczy jak sex i pieszczoty. Poczytaj sobie kiedy jest ryzyko wpadki a kiedy nie i nie radze tej wiedzy czerpac z netu bo jest tu mnóstwo nieprawdziwych informacji, jezeli juz to z jakis stron medycznych a nie z forum albo po prostu porozmawiaj z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaricciparis
spalam z facetem a 4 dni pozniej zaczelam brac antybiotyk,czy to nie niszczy ew,ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaricciparis
Przez 2 dni brania antybiotyku kuł mnie strasznie prawy jajnik,hmm co to moze znaczyc? antybiotyk miałbyc na płuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
witam ! mam takie pytanie 28 grudnia uprawialam z chlopakiem petting... (30 grudnia dostalam okres co prawda 2 dni wczesniej niz mial byc ale dostalam trwal tsak jak zawsze 7 dni i obfite krwawienie )tylko ze nie wsadzil mi palca do srodka .. tylko dotykl moich warg sromowych... mowil ze mial czyste rece nie dotykal swojego czlonka... nawet nie mial wytrysku czy moge byc w ciazy przez dotykanie warg sromowych czy sobie uroilam ciaze pomożcie bo juz glupieje !!!! czekam na odpowiedzi prosze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra błagam zacznijcie czytać ten topik a będzie jak z nami czyli kkkkk i ja ja nam nie uwierzysz to kup sobie test ciążowy i jak wyjdzie negatywny to przestań schizować bo sie skończy jak my 6,5 i 7 miesiąca udręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
wlasnie kupilam i jakis tydzien po tym peetingu zrobilam test wyszedl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
tyko ze ja juz wpadam w jakas chorobe chyba... wydaje mi sie ze bola mnie piersi podbrzusze... rano wstaje z myslaa ze jestem w ciazy a w szkole to nie moge sie skupic na lekcjach.. to jest straszne kolezanki i siostra mowia ze jest to nie mozliwe w kolko mowie o tym samym .. chlopak juz wariuje mowie ze nie mial wytrysku i wogole a wcale nie wlozyl palca tylko dotykal mnie po wargach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie litosci
Czy ty jestes kurwa nienormalna?! Jak do cholery mozesz byc w ciązy od dotykania warg sromowych palcem???!!!!! Pieprznij sie w ten głupi łeb!. Wez sie dziecko za nauke biologi a nie za pieszczenie skoro zadajesz tak durne pytania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
mam nafdzieje ze SCALI rozwiejesz wszystkie moje watpliwosci bo juz popadam w histerie inni tez mi to mowia a ja jakos im nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze po angielsku przestań bo zacznie sie i skończy za 9 miesięcy niczym tylko gorszym zdrowiem psychicznym i fizycznym ja sie 6,5 i nie jestem w ciąży bo mam okres ale symptomy mam bo nie odpuściłam po 3 okresie tak na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
no koleznki mowia ze dodtalam okres i ze pzrez taki peeting nie jest to mozliwe ... a ja ciagle sbie to wmawiam .... i caly czas o tym mysle... a u Ciebie jaka byla sytuacja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
do " o ludzie litosci" wiem wiem ze to glupie pytanie.. ale forum rowniez sluzy do tego zeby cos sie doweidziec , miec wsparcie gdy ktos ma jakis problem.. przepraszam za to pytanie ale naprawde chcialam sie doweidziec.. kazdy popelnia bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×