Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość agga36
..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To stanowczo za wcześnie na objawy. Na test z krwi też. Test taki z apteki jest wiarygodny po około 3 tygodniach od domniemanego zapłodnienia. Na objawy typu powiększone piersi czy odrzucanie od kawy za wcześnie. Może to syndrom napięcia przedmiesiączkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajemniczaAleksandra
Witam was :) Ja miałam ten sam problem kochalam sie z facetem z gumkami i bez.. Bałam sie ze jestem w ciazy Zrobilam 4 testy ciazowe wyszly Negatywne... Cieszylam sie ze nie zostane matka bo jestem za mloda.. Ale w dalszym ciagu mysalam ze jestem ze mam cos w brzuchu .. Mialam dziwne zachowania.. Wiekszy apetyt .. chustawki nastrojow ;/ Do domemtu kiedy nie dostalam okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneta
po co straszycie młode pary wmawiając im na forach że można zajść w ciąże przez palcówkę,siadanie na płynie przedwytryskowym, co jeszcze wymyślicie ??? w takim razie kobieta może sama zrobić sobie dziecko, chłopak wytworzy troche płynu przedwytryskowego gdy mu kobieta będzie walić czy robić loda, ona sobie to zgarnie palcem i włozy do pochwy i co ?? jest zapłodniona waszym zdaniem.. gratuluje , może wasza mama was zrobiła palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chille
wspolzylam ze swoim chlopakiem 2 dni temu , bez zabiepieczen i dostaje pierdolca , nie mam repepty na tabletki awaryjne co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monira
http://www.ankietka.pl/ankieta/54148/ciaza-urojona.html Cześć jestem studenka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i pisze prace magisterska na temat ciąży rzekomej (urojonej) i mam do Was ogromna prośbę czy mogłybyście wypełnić moją anonimowa ankiete, która pomoże mi w napisaniu pracy na tak interesujący temat. Z góry dziękuje i pozdrawiam. oto link do ankiety http://www.ankietka.pl/an...za-urojona.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, potrzebuję waszej pomocy. Staram sie z mężem o bobaska już od 3 miesięcy. Robiłam już testy i są negatywne. W tym miesiącu po raz pierwszy nie dostałam okresu- spóźnia mi się już 5 dni, a zawsze miałam regularnie. Test nadal negatywny. O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test jest wiarygodny dopiero po 3 tygodniach od zapłodnienia. Poza tym okres może opóźniać wiele czynników np. stres, podróż, wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkkkaaa
Czesc dziewczyny.. Ja borykam sie z takim problemem, iz kochalam sie z facetem ostatni raz 12 stycznie gdzie miesiaczke dostalam 28 stycznia i trwala do 2 lutego tylko ze byla bardzo slaba zazwyczaj mam bardzo obfita potem dostalam miesiaczke 28 lutego i w pierwszy dzien byla bardzo obfita am potem bylo tylko plamienie... Robielam juz chyba z 20 testow i wszytskie byly negatywne lecz ja ciagle obawiam sie ze jestem w ciazy a miedzy innymi mam takie objawy jak rosnace piersi, zgaga, sennosc i urosl mi brzuszek na dole i jest twardy. Dziewczyny pomozcie mi czy to moze byc ciaza urojona?? czy testy mogla klamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy mają wysoką wiarygodność. Są wiarygodne po 3 tygodniach od domniemanego zapłodnienia! Więc jeśli robiłaś test ostatnio to jest wiarygodny. Na miesiączke ma wpływ wiele czynników i nie za każdym razem wygląda ona tak samo. Jeśli trwała minimum 4 dni to nie ma co się bać. Poza tym , mówisz że robiłaś już wiele testów, więc nie sądzisz chyba że 20 testów się myliło ? Takie cuda się nie zdarzają... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdfa
a mi się wydaje ze za dużo czytamy o ciąży i jej objawach i stąd mamy urojenia ja 2 miesiące temu przytulałam się z chłopakiem mocno byliśmy ubrani dzinsy wcześniej ok 4 miesiące temu leżeliśmy na jednym łóżko ja w spodenkach on tez do niczego nie doszło żadnego pettingu nawet nie było ale od jakiegoś czasu mam silne bóle głowy czasami aż mnie mdli wcześniej nie miałam takich boleści zimno mi bolą mnie plecy okres mam regulanie co miesiąc raz był krótszy trzy dni co mnie zaniepokoiło zawsze jest 4 dni i chyba wmawiam sobie ciąże czytam codziennie fora jak to łatwo teraz w ciąże zajsc chociaż wiem że to nie możliwe jak się wyleczyć z ciąży urojonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdfa
odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkkkaaa
kolejnaaa90 No niby tak ale tyle sie w inetrnecie naczytalam ze kobieta moze miec zaniskie stezenie hormonow w moczu CCG i testy moga nie wykryc a moja ostatnia miesiaczka trwala 1 dzien i potem tylko same plamienie. Ja juz sama nie wiem co ja mam robic ciezko mi bo jestem zagranicą a tu jest straszna zamota z lekarzami. Czy te wszytskie objawy ktore u mnie wystepuja moga wystepowac na tle psychicznym?? Moglam to sobie wszytsko wmowic? bardzo boje sie ciazy bo nie jestem jescze na to gotowa dlatego pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChlopekRoztropek
@gerdfa no sex, no baby Prosta sprawa, i przestan czytac te wszystkie cuda/fora bo to tylko tworzy takie schizy jak Twoja obecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdfa
wiem ale wydajej mi się ze strasznie się zaokrogliłam tak od pępka w górę waże ok 2 kilo mniej codzienie boli mnie głowa i jak tu nie mieć ciązy urojonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wydaje Ci się"- dobrze to określiłaś. Nie czytaj jakichś durnych rzeczy, które robią wodę z mózgu. Jeśli chodziłaś na lekcje biologii to wiesz, że aby zajść w ciążę musi dojść do stosunku. W Twoim przypadku sprawa jasna. Koleżanka wyżej wspomniała o hormonach w krwi. Owszem czasem może zdarzyc się sytuacja, że kobieta nie będzie wiedziec , że jest w ciąży - powiedzmy do 2-3 tygodni. Ale jeśli cofniecie się pare stron wstecz (wkleiłam tam ilośc hormonu ciąży w poszczególnych tyg. ) zobaczycie, że jest niemożliwe by testy ciąży nie wykryły po miesiącu. Takie objawy jak ból piersi czy częste chodzenie do ubikacji to nic innego jak stres czy spóźniająca się miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eftiula
od jakiegoś czasu mam straszne boleści głowy, czasami drzą mi nogi, mdli mnie boli mnie w plecach, jestem niespokojna przerażona, wydaje mi się ze mam większy brzuch tak wokół pęmpka ponizej nie co i powyżej ale ciąże bym wykluczyła nie było żadnego stosunku tylko przytulanie w ubraniach ale boje się że mógł mieć chłopak wytrysk i jakoś przeszło czy mam się czym martwić czy to może być spowodowane stresem, ciągle żyje w dużym stresie i ciągle czytam jak łatwo jest zajść w ciąże miałam juz 2 okresy ale były krótsze do tego na bolesne miesiączki zazywam yasmin ale zdażyło mi się w styczniu zapomnieć jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz trzeci dzień od odstawienia tabletek, które żazywam na bolące miesiączki okres ostatnio dostaje na 4 lub 5 dzień od odstawienia tabletek, wcześniej miałam już na 3 dzień od odstawienia od wczoraj strasznie mnie boli brzuch jak na okres jak bym go już miała dostać a tu go nie ma, brzuch mam powiększony trochę się nie pokoje bo wcześniej mnie brzuch tak nie bolał przed @ do stosunku nie doszło żadnego jedynie przytulanie w ubraniach dwa miesiące temu oraz leżenie przytuleni do siebie chłopak w spodenkach ja w legginsach miałam już 2 okresy ale były krótsze czy to zmiany hormonalne że okres mam krótszy i dostaje później, wkręcam sobie nawet że jakimś cudem mogło dojść do zapłodnienia, bo ciągle myśle o jedzeniu, chociaż wiem ze to nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie odpisuje bo jak tu odpisać na tak durne pytania? Ludzie!! Nawet osoby o takiej cierpliwości jak moja już nie wytrzymują . Jak można byc w ciąży nie uprawiając seksu? W jakiej Wy epoce żyjecie? Nie wiecie w jaki sposób dochodzi do poczęcia? Idźcie na biologie, zapytajcie co i jak. Na pewno zaszłyście w ciąże przez samo dotykanie albo przytulanie, ja Wam mówię, na pewno jesteście w ciąży. Idźcie już do szpitala i czekajcie na ten moment bo niedługo nadejdzie. I bądźcie dumne bo Wasze dzieci są Niepokalanie poczęte(, nie obrażając czyichś uczuc religijnych )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo cieżko jest walczyć z ciążą urojoną ja ostatnio schudłam w pasie i w biodrach chyba ale brzuch dalej wydaje mi się większy taki okrągły ale można go wciągnąć złapać może dlatego że w pasie schudłam mam odbijanie po posiłku, bóle głowy, raz apetyt raz nie a teraz przy antybiotyku pojawiły się jeszcze upławy nie którzy piszą ze w ciązy jest dużo upławów czemu w brzuchu nie schudłam tylko większy mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolejnej a tak wogole witam przestan chrzanic prosze cie poczytaj sobie nawet o tym ze mozna byc w ciazy nie majac stosunku i bedac jeszcze dziewica to zadkie przypadki ale sie zdazaja na przyklad dziewczyna 13 letnia jest w ciazy nie wspolzyla dziwne co a jednak co sie okazuje nosi w sobie swoejgo brata lub siostre plemnik jej taty przedostal sie i byltyle lat uspiony malo wiesz o tym wiec sie nie napinaj bo pogryze..... po drugie mozna byc nie koniecznie majac wlew do srodka wystarcza pieszczoty a nawet stosunek przerywany... malo tego zdarzaja sie ciaze ukryte wysoko pod przepona ciezkie do zdiagnozowania nawet usg nie wykaze ani zadne testy pozostaje tylko intuicja i obserwacja wlasnego ciala ..po co sie tak napinac mal zycie nas kopie po tylkach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolejnej a tak wogole witam pzrestan chrzanic prosze cie poczytaj sobie nawet o tym ze mozna byc w ciazy nie majac stosunku i bedac jeszcze dziewica to zadkie przypadki ale sie zdarzaja naprzyklad dziewczyna 13 letnia jest w ciazy nie wspolzyla dziwne co a jednak co sie okazuje nosi w sobie swoejgo brata lub siostre plemnik jej taty przdostal sie i byl yle lat uspiony malo wiesz o tym wiec sie nie napinaj bo pogryze..... po drugie mozna byc nie koniecznie majac wlew do sriodka wystarcza pieszczoty a nawet stosunek przerywany... malo tego zdarzaja sie ciaze ukryte wysoko pod przepona ciezkie do zdiagnozowania nawet usg nie wykarze ani zade testy pozostaje tylko intuicja i obserwacja wlasnego ciala ..po co sie tak napinac mal zycie nas kopie po tylkach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie przez peszczoty czy przytulanie w ubraniach albo od ręcznika w to nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka Dorota to się chyba za dużo czasopism naczytała. Po pierwsze nie rozmowa toczy się na temat dziewczyn/kobiet , które uprawiały seks, pieszczoty lub po prostu się boją+ mają objawy rzeczywiste lub urojone. Nie rozmawiamy tu o przypadkach gdzie dziewczyna miała objawy co było związane z chorobą. Więc może lepiej sprawdź o czym jest temat dyskusji. Poza tym, niemożliwe jest by miało miejsce "uśpienie plemnika". Nie wiem gdzie znalazłaś taką informacje. Nawet najsilniejszy plemnik biorąc pod uwagę, że kobieta jest u szczytu płodności może przeżyć w jej śluzie maksymalnie 9 dni!! Nie więcej. I to jest oczywiście skrajny przypadek. Jeśli w czasie owulacji nie dojdzie do zapłodnienia następuje krwawienie i koniec. (chyba, że jest to krwawienie śródcykliczne a nie okres, ale to zdarza się rzadko o czym wiedzą świadome kobiety stosujące NPR.) I jeszcze mówiąc jeden fakt o którym wspomniałaś to plemniki giną mając kontakt z powietrzem! Co do stosunku przerywanego to wiadomo, że podczas niego można zajść w ciążę, ale facet musi wiadomo, bądź kochając się zaraz po wytrysku. Płyn który wydziela się u mężczyzny podczas podniecenia, prejakulat nie zawiera plemników na co wskazuje 99,7% badań. Zatem, kochając się pierwszy raz powiedzmy w ciągu dwóch dni, zachowując higienę nie ma szansy na zajście w ciążę jeśli mężczyzna nie "dojdzie" wewnątrz kobiety. Co innego , gdy kochamy się np 3 raz z rzędu. Ale to jest logiczne, wiadomo. Poza tym, nie wykazałaś się dużą elokwencją, bo jeśli zajrzałabyś kilkanaście stron wcześniej to zobaczyłabyś , że przeżywałam to samo, a później pomagałam dziewczynom w trudnych sytuacjach. Więc nie Tobie oceniać to czy się znam czy nie, bo zwyczajnie mnie obrażasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamama1989
HEJ, a co myślicie o mojej sytuacji. Kochałam się ost raz 6 listopada. oD TEGO CZASu robiłam 6 testów - były negatywne oraz byłam taj jakby w 20tyg od tego zdarzenia u gin i powiedział, że ciązy nie widzi.. szyjka macicy mała i na usg też nic, tylko że od jakchś 5tyg czuje ruchy tak jak w ciąży, leci mi mleko, brzych mi urósł ;/ czy to jednak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamama1989
i dodam że w 33 h od tgo brałam escapelle oraz m nie skończył we mnie, ale wcześniej jakieś 4h miał wytrysk - może to głupie, ale proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy są wiarygodne już 2/3 tygodnie od domniemanego zapłodnienia, bądź kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki. Nie ma możliwości byś robiła test powiedzmy w 4 miesiącu i wyszedł negatywny bo poziom hormonu ciążowego jest ogromny. Jeśli masz wyciek z piersi to prawdopodobnie problem z prolaktyną. Może powinnaś udać się do ginekologa. Możesz miec również tak silne "omamy" związane z ciążą urojoną , że Twoja psychika jest inicjatorem wycieku. Czy brzuch się powiększył na tyle by czuc ruchy dziecka? Możliwe , że odczuwasz swój puls ( w okolicach pępka, na leżąco) lub to ruchy jelit. Jeśli testy wyszły negatywne, i ponad to ginekolog nic nie wykrył to nie masz się czym martwic. Głowa do góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×