Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Ja od stycznia 2010 roku współżyje z chłopakiem, mam 16 lat. nie robimy tego baaardzo często. Mi to przyjemności nie sprawia jemu tak. MAM DO NIEGO BAAAARDZO DUŻE ZAUFANIE podkreślam to. Nigdy nie kończy we mnie. Jest juz doświadczony. Jednak intuicja kobiety jest inna. Tak ja i Wy, ja też mam urojenia. nie pierwszy raz chyba z 3. Wydaje mi się, że rośnie mi brzuch, czuje tętnice brzuszną, na początku podejrzewałam że to serce dziecka, ale potem poczytałam i wybiłam sobie to z głowy :) oprócz brzucha, czesto sikam, chociaż już się to uregulowało. Nie wiem co mam myśleć. TESTU NIE ZROBIĘ, tchórz ze mnie no niestety. Ale chyba zrobię, się okaże. Jak wcześniej wspomniałam mam 16 lat, nie chce iść do ginekologa itp. Nikt prawie nie wie że współżyję. mam nadzieje, że to urojenie. Na duchu podtrzymują mnie informacje o moich koleżankach, które uprawiały sex na spontanie, bez niczego nie miały zaufania do partnerów ... to mnie jedynie pociesza ;* POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka to zycze powodzenia zwlaszcza ze uprawiasz sex nie majac z tego przyjemnosci.... Wnioskuje ze facet jest o wiele starszy i po prostu wykorzystuje Twoja naiwnosc a to ze masz do niego zaufanie a on ma doswiadczenie nie znaczy ze nie zajdziesz w ciaze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolynadra
a ja dostałam okresu 17 sierpnia(spóźnił się 3 dni) trwał 6 dni tak jak zawsze pierwsze 2 dni był obfity potem coraz mnie i mniej. robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i dzięn po test oba negatywne niby a i tak się martwię... bo się naczytałam ,że kobiety miały normalnie krwawienie a były w 3 miechu ciąży... obserwuje swój sluz taki mętny w sumie nie wiele wczoraj kuł mnie lewy jajnik i był sluż taki ciągnący się ale coś mało.. zastanawiam się i schizuje trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do gina a na moje oko raczej w ciazy nie jestes a klucie jajnika spowodowane jest tym ze masz owulacje. W ciazy nie ma normalnej miesiaczki bo gdyby tak bylo to zarodek zostal by wydalony razem z zluszczajaca sie blona sluzowa macicy. Owszem zdaza sie ze w czasie ciazy sa krwawienia/.plamienia ktore wystepuja w terminie @ ale nie ma w nich skrzepow ani kawalkow blony sluzowej macicy ktore wystepuja w czasie normalnego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolynadra
chyba jakieś skrzepy były...dodam,że zawsze kochamy się w prezerwatywie plus stosunke przerywany w dni niepewne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolynadra
tak to jest dostałam okresu a i tak schizuje troszkę;p robiłam testy i dalej swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaa90
Potwierdzam. W ciąży, jeśli już zdarzy się krwawienie to jest ono bardzo niebezpieczne i należy jak najszybciej zgłosic się do lekarza, gdyż może to skończyc się poronieniem. W takim krwawieniu nie ma skrzepów. Jeśli mówisz, że miałaś śluz przejrzysty a dodatkowo bolał Cie jajnik to znaczy, że jesteś w okolicy owulacji (może pęcherzyk dojrzewa, może masz owulacje a może to ból związany już z pęknięciem pęcherzyka. Tego nie wiadomo, ale objaw ten świadczy o PŁODNOŚCI.) Głowa go góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli sluz jest przejzysty i przypomina bialko jaja kurzego oznacza on ze jestes przed badz w trakcie owulacji to samo tyczy sie bolu/klucia jajnika lewego lub prawego. Jezeli mialas obfity okres trwajacy tak jak zawsze to w ciazy na pewno nie jestes wiec spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka90 nie ma opcji na ciaze w Twoim przypadku, a objawy ktore odczuwasz po prostu sobie wmawiasz z obawy przed ciąża. Nie doszukuj sie w swoim organizmie objawow ciazowych tylko czekaj na miesiaczke, postaraj sie czyms zajac aby przestac myslec o ciazy bo stres tez ma duzy wplyw na miesiaczke i moze ona przez to sie spoznic. Uszy do gory narazie mama nie bedziesz;) W ciaze tak latwo sie nie zachodzi slonce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamarazydwa!!!
Kamilka no nie powiedziałabym czy w ciążę się tak łatwo nie zachodzi. Ciągle nurtuje mnie to pytanie dlaczego niektóre tak bardzo pragną i nie mogą zajśc a niektóre zachodzą dośc często :( Ja tego nie rozumiem. Mam nadzieję,że dzisiajszy test rozwieje mój ogromny stres od trzech dni,aż mnie skręca z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolynadra
jajnik kuł mnie jeden dzień i wtedy śluz był przejrzysty i rozciągliwy.. no i na drugi dzień jeszcze był , ale nie tak dużo. jak się jest w ciązy to nie ma takiego śluzu bo już nie ma płodnych prawda? teraz mam taki sluz lepki. dodam,że coś mi nie dobrze ;p ale moze już sobie wmawiam.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie do końca. Bo w tym cyklu w którym kochałaś się i zaszłaś w ciążę, oczywiste jest, że masz taki śluz przejrzysty. Np. kochałaś się kilka dni przed owulacją, kilka dni później doszło do owulacji( wtedy miałaś przejrzysty śluz bo wiadomo owulacja to czas najwyżeszej płodności ), doszło do zapłodnienia. Więc w tym pierwszym cyklu jak najbardziej śluz płodny jest i świadczy on o owulacji. Natomiast jeśli chodzi o dalsze etapy ciąży , drugi trzeci miesiąc i tak dalej to wiadomo, że śluzu płodnego nie ma bo nie ma owulacji. W ciąży i w ciągu dni niepłodnych śluz jest biały, nierozciągliwy, gęsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolynadra
no to wtedy kiedy niby mogło dojść do zapłodnienia ( gumka+stosunek przerywany) ;p ok mogł byc ten śluz,ALE ja mówie o sytuacji kiedy dostała okresu;p i teraz schizuje ze może nie tego coś;p jka myslicie dużo kobiet mimo ,że zaszło dostaje krwawienia w dniu sodziwaniej miesiączki? moja mam jak zaszła juz nie dostala żadnego krwawienia ani plamienia nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyndara
mdli mnie i odbija sie mam stres troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnaaaa
Witam was kochane . Kilka miesiecy temu pisalam i prosilam o pomoc. Bylam pewna ze jestem w ciazy choc tak na prawde to bylo troche niemozliwe. Plakalam, nie spalam po nocach, NIC nie jadlam zeby mi przypadkiem brzuch nie urosl bo bym spanikowala. Ale i tak wydawalo mi sie ze mi urosl , codziennie kilka razy dziennie patrzylam w lusterko z boku czy mam na dole 'troche wiecej' bo brzuch w ciazy rosnie najpierw pod pepkiem... Gniotlam sie po brzuchu czy tam przypadkiem czegos nie ma ;/ Ale wiadomo zawsze cos wyczulam , i juz bylam w szoku ze jestem w ciazy ... Nie jadlam prawie nic , 2 dania dziennie , caly czas gniotlam brzuch , caly czas lusterko, caly czas internet i fora o ciazy urojonej, mysli co bedzie dalej, co z dzieckiem, moze usune , caly czas mysli o ciazy , do tego wszedzie widzisz i slyszysz cos o ciazy - bo bardziej zwracasz na to uwage. Ze strachu nie pojdziesz do ginekologa choc to by rozwiazalo caly problem bo boisz sie uslyszec najgorszego . W koncu idziesz do ginekologa, on bada cie, robi usg, mowi ze NIE MA CIAZY . jednak ty myslisz ze ma stary sprzet i mogl niedowidziec... Okres masz caly czas,ale wyczytalas ze mozna miec okres w ciazy, Wszedzie widzisz oznaki ciazy, sprawdzasz dokladnie piersi, brzuch, widzisz juz nawet kreske od pepka w dol... Dziewczyny blagam nie popelnijcie tego bledu co ja. Nie siedzcie na forach caly dzien bo to nic nie da jeszcze pogorszy sytuacje. Meczylam sie z tym 5 miesiecy . AZ 5 miesiecy, wiecie ile to jest ? Co byscie nie napisaly to was zrozumiem, a jesli ktos tego nie przezyl to lepiej niech sie nie odzywa 'jak mozna byc takim glupim' bo nie wiedza jak to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyndara
jak się otrząsnęłaś? bo ja mam to od niedawna szczególnie z tym okresem w ciązy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnaaaa
po pieciu miesiacach albo nawet okolo 6 ... bo doszlam do wniosku ze chyba az tyle razy to okres nie moze byc. a poza tym brzuch mialam caly czas taki sam , nawet dla porownania patrzalam na zdjecia z poprzednich lat gdzie mialam brzuch wiekszy niz teraz. a teraz jeszcze schudlam bo przeciez nic prawie nie jadlam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyndara
robiłam tez dwa testy w dzień okresu i 1 dzien po. jedna kreska ja oczywiście wmawiam sobie ze druga tez byla tylko słabo widoczna... ale mój chłopak mówi ze mi juz całkiem odbiło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnaaaa
bylas u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyndara
no nie bo mnie wyśmieję ...teraz i tak nie mogę jak już to za jakieś 2 tyg. kiedyś jak dostałam okresu to było ok spokój a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka90
Pomocna ja mam tak samo jak ty ..od 3 tygodni wmawiam sobie ciąże, widze u siebie typowe objawy.. z dnia na dzien ich mi przybywa .. Nie wiem co juz robić ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamarazydwa!!!
jestem po teście test negatywny ale ja w to nie wierzę czuję się jakbym była w ciąży stres ogarnął mnie całą :( pomocna ja Ciebie rozumiem Schudłam tak samo jak Ty,jeśc prawie wcale nie mogę i doszukuję się w internecie objawów i czuje,że je mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka90
mam tak samo dziewczyny .. coraz gorzej jest ze mną .. panikuje treraz ze mój brzych zrobił sie twardy .. coraz to nowsze objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki spokojnie :) Testy bardzo rzadko się mylą, jeśli robicie test po terminie spodziewanej miesiączki bądź trzy tyg. od stosunku to jest on już wiarygodny. Wiem, co to znaczy obawa przed ciążą, możecie kilkanaście stron wcześniej przeczytać jak ja wariowałam, ale na szczęście mam to już za sobą, chociaż czasem też dopadają mnie obawy... Mi pomogło NPR ( Naturalne Planowanie Rodziny) gdzie na 100% można sprawdzić czy jest się w ciąży czy nie. Wystarczy tylko codziennie mierzy temperaturę i obserwować swoje ciało. Polecam. Poczytajcie o tym, zacznijcie robic swoje obserwacje a cały stres minie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka90
powiem wam dziewczyny ze ta ciązą urojona to naprawde jest prawdziwy koszmar z którego tak łatwo nie jest w stanie sie otrząsnąc ! Ze mna powiem wam ze bywa naprawde kiepsko, czekam z niecierpliwością na okres, ale tak naprawde nie wiem czy go dostanę, co godzinke wymyslam nowe objawy, a moze i ich nie wymyslam, moze naprawde coś we mnie jest, boże ! Chce wrocić do normlaności ! Kamila, nie wierze ze do tej pory nie zaszłaś w ciązę, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, jeśli stosujesz NPR to oczywiście jestem pewna , że mówisz prawdę. Ta metoda jest bardzo skuteczna. Natomiast jeśli staracie się o dziecko to może powinnaś odwiedzić ginekologa. Może to problem z hormonami, prolaktyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×