Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

to sikanie to może faktycznie ze stresu...,ale przez to czuje się jeszce gorzej. Mi też się wydaje że mam jakiś inny brzuch,ma inny kształt i wogule ,ale to może też działa moja wyobraźnia. mam taką nadzieję, za jakieś 2 godz będe już wiedziała bo będe miała wyniki badania krwi... mam nadzieje że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czy ktoras z was spotkala sie z takim przypadkiem iz spoznial sie wam okres o ponad 2 miesiace tzn chodzi o to ze mi sie spoznia hmm od wczoraj mam dziwne bole w podbrzuszu jakbym miala dostac okres dzis rano tez mnie brzuszek bolal nawet bardzo bez tabletki sie nie obeszlo:( a okresu nie ma:( jest mozliwos zebym byla w ciazy tylko nie mam zadnych objawow jedynie co to wydaje mi sie ze piersi mi sie powiekszyly i mnie brodawki bola oraz wahania nastroju.... ostatnio mialam duzo nerwowych sytuacji to moze przez to sie mi spoznia.... napiszcie co sadzicie na ten temat prosze i pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
kupilam test....ale boje si ego zrobic ja nie wiemco to bedzi echyba sie zabije nie moge byc w ciazy teraz........ studia marzenia i wsyztko pryslo bo chlopak mi wlozyl palec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
zrobilam test i NEGATYWNY!!!! ale sie ciesze , trzymajcie sie dziewczyny, na pewno wszytko sie wyjasni tylko nie zadreczajcie sie same :) ja wracam do ksiazek be sesje zawale przez to wszytsko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
Okres może się spóźniać ze stresu. Mnie się spóźnił 4 dni, ale słyszałam o takich przypadkach, że można go w ogóle nie dostać. Już po okresie, trwał tylko 4 dni i był mniej obfity niż zwykle... Słyszałyście może o tym, żeby mieć okres i być w ciąży? Wiem, że w ciąży można mieć krwawienia w czasie przypadającym na miesiączkę. A czy to krwawienie się różni od miesiączki? Wyczytałam gdzies, że kobiety czasem mylą to krwawienie z miesiączką :/ Mam nadzieję, że u mnie to był jednak okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozo
Krwawienie w ciąży jest niebezpieczne dla płodu! Więc jeśli występuje to może się przyczynić do poronienia. ZWRÓĆCIE DZIEWCZYNY UWAGĘ, GDZIE PISZECIE "CIĄŻA UROJONA" WRZUĆCIE NA LUZ W KOŃCU I NIE DOSZUKUJCIE SIĘ DZIURY W CAŁYM, PRZECIEŻ WYPACZA WAM TO PSYCHIKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata11
ja mam taki problem kocham sie nie dawno z chłopakiem w ten sam dzien dostałam okres mimo tego boje sie ze jestem w ciazy. czy to mozliwe ? kiedy zorbic test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
o zgrozo, w necie jest bardzo dużo takich miejsc, gdzie można przeczytać takie informacje, że kobieta może byc w ciąży i mimo to krwawić. Myli to krwawienie z okresem. I tak może być 3-4 miesiące, a nawet dłużej. Nie wiem, czy to jest częste, pewnie nie, ale występuje coś takiego. Dlatego się martwimy... My, z ciążą urojoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
to z nowu ja ale tym razem nie o urojeniach, bo mam to za soba. nie chce za bardzo zasmiecac forum ale moze ktos mogly mi powiedziec jakich witamin czy mineralow brakuje mi w organizmie bo mam taki dziwny okres, rano pare kropelek teraz zupenie nic. na 100% to nie ciaza bo nie mialam zadnych kontaktow z facetami. mysle ze jest to spowodowane choroba-tydzien temu mialam grype i tym ze od jakiegos czasu malo jadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radze poczytac
http://commed.pl/ciaza-czy-cos-innego-vt20331-15.html Poza tym, nie bierzcie tego tak do siebie o tym co piszą w necie! A jeśli już to wchodźcie na fora na których są opinie lekarza! Poza tym zamiast się zamartwiać właśnie u lekarza powinnyście wylądować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
czesc epsonka, pamietam cie. Skąpszy okres moze byc spowodowany własnie tym ze miałas grype. A dlaczego mało jesz??? Musisz jesc normalnie bo osłabisz organizm i okres moze sie wogule zatrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no nie wiem ogolnie ostatnio nie mam apetytu, strasznie wypadaja mi wlosy itd. chyba brakuje mi jakiejs witaminy, no a dziewczyna mojego brata stwierdzila ze moge miec anemie, tym bardziej ze malo jadam. okres pojawil sie w tym samym dniu. trzeba bedzie sie przebadac i bedzie wszystko jasne :) dzieki bardzo za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
dziekwczynki wiem ze sie powtarzam ale wysle to jeszcze raz i na koncu cos dodam : 28 grudnia uprawialam z chlopakiem petting... (30 grudnia dostalam okres co prawda 2 dni wczesniej niz mial byc ale dostalam trwal tak jak zawsze 7 dni i obfite krwawienie )tylko ze nie wsadzil mi palca do srodka .. tylko dotykl moich warg sromowych... mowil ze mial czyste rece nie dotykal swojego czlonka... nawet nie mial wytrysku czy moge byc w ciazy przez dotykanie warg sromowych czy sobie uroilam ciaze pomożcie bo juz glupieje !!!! dodam ze chlopak jest pewny ze nie mial nawet na rekach tego płynu (preejalkulat jakos tak ) to dlaczego ja schizuje ... ja dotykalam jego czlonka a potem sibie ale mial suchego to skad ciaza ?? za kilkA dni powinnam dostac okres troszke sie boje... wiec: dostalam od tego czasu 2 okresy ( takie jak zawsze trwaly 7 dni, obfite, ze skrzepami) powiedzcie mi w takim przypadku ciaza jest nie mozliwa tak ??? caly czas sie nakrecam ze ja mam ze mam takie same objawy.. od tego czasu minelo 6 tyg.. powiedzcie mi czy w takim przypadku jest mozliwa ciaza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka22
witam ! mam pytanie mam nadzieje ze pomozecie.. 7 lutego wydarzyla sie nie typowa sytuacja.. byl u mnie chlopak... po kilku godzinach poszedl sie wysiusiac(wczeniej w ubraniach ocieralismy sie o siebie i chlopak mowil ze wydostal mu ise ten plyn preejakulat NIE wytrysk ).niesety zapomnial umyc rąk.. wracajac z WC trzymal mnie za rece..ale do czego zmierzam.. po spotkaniu z nim umylam zabki i rece nie wiem czy goraca woda.. rano przez przypadek dotknelam swoich warg sromowych... czy moge byc w ciazy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold_sunrise
czarnulka, nie jesteś w ciąży:) plemniki nie wytrzymują tyle czasu, tzn. całą noc, w tak niekorzystnym dla nich środowisku. możesz być spokojna :) drogie panie! 29 stycznia uprawiałam petting z chłopakiem. nie doszedł do wytrysku, ale wydzielał mu się już preejakulat. obawiam się, że mogły to być moje dni płodne, gdyż ostatni okres rozpoczął mi się 19 stycznia (trwał do ok. 24). od tego dnia strasznie się tym stresuję, przed oczami cały czas mam wizję ciąży. jakieś 3 dni po tym zdarzeniu moje piersi przeszły "transformację" - brodawki stały się napuchnięte, uwypuklone, powiększone, a wokół nich pojawiły się brązowe otoczki. poza tym nie mam żadnych innych objawów. no, może senność, ale to pewnie sprawka tej pogody... dodam, iż nie jestem w wieku, w którym byłabym gotowa na urodzenie tego dziecka. tzn. nie byłabym gotowa psychicznie. stąd też wziął się cały mój strach i obawy. wczoraj (tj. 10 lutego) zrobiłam test na mocz. wiem, że to trochę za wcześnie, ale nie mogłam się powstrzymać, gdyż z nerwów nie mogłam już wytrzymać. wyszedł negatywny. byłam u ginekologa i rozmawiałam z nim, pokazałam mu te piersi. powiedział, abym przyszła spowrotem, jak dostanę okres, ponieważ zmiany w wyglądzie piersi mogą być spowodowane dorastaniem lub czasem przedmiesiączkowym. jednak martwi mnie to, że wystąpiły one tak od razu po ewentualnej możliwości zapłodnienia. proszę o jakąś wypowiedź, pomoc, cokolwiek. przez ten stres mam już kłopoty ze spaniem po nocach, nie potrafię normalnie żyć. dowodzi to temu, że może nie jestem gotowa na takie rzeczy, ale jak to mówią - "mądry Polak po szkodzie". :* pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
ginekolog Cie nie zbadal nic wiecej o mozliwej ciazy nie powiedzial??? wracam dziewczyny do Was...nie daje mi to spokoju juz teraz wydaje mi si eze jak chlopak mnie dotknie to od razu zapolodni..zrobilam 2 test tez negatywny czekam na 4 okres..tylko ze testy nie byly z rana...a brzuch zaokraglony i twardy..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu jeszcze niema czekam do niedzieli jak się nie zjawi to test i jak wyjdzie pozytywny to ciał świecie bo będzie po mnie!!gold_sunrise mnie piersi tez bolą są nabrzmiałe swędzą z pochwy leje sie śluz i ja sie modle o okres.uhg błagam dziewczyno przestań bo ja się męczyłam około 7,5 miesiąca a jedna dziewczyna dalej sie meczy 8 i miałyśmy okresy ale nic nas nie mogło przekonać mnie przekonała (rozmowa wewnątrz mój rachunek sumienia anioł nie wiem ale mi pomógł powiedział mi K... wmawiaj sobie nie jesteś w ciąży i nie masz już zgagi i co przeszło i co dziękowałam jak umiałam bo zaczęłam wariować i teraz znowu go proszę o okres!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
esponka --->zafunduj sobie jakas mulitiwitamine i plusz zelazo pewnie hemoglobina spadla...ascofer tez powinien Cie wzmocnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
a co powiecie o moim przypadku... kiedys czytaam, seksuolodzyu wypowiadali sie ze jezeli podczas pettingu nie bylo ytrysku i zadnego kontaktu z wytryskiem to ciaza jest nie mozliwa! ale powiedzcie co myslicie o mojej sytuacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
masakra nie masz szans na ciaze ja tez nie, ale i tak sie nakrecam ...porysowalo nas po prostu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold_sunrise
ginekolog powiedział, że to za wcześnie na jakiekolwiek badania jeszcze. i żebym przyszła do niego dopiero, gdy okres się nie pojawi przez pare dni. ale ja już wariuję, nie wiem, jak wytrzymam jeszcze ponad tydzień. powiedzcie mi, proszę, jak Wy oceniacie tą sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdusia123
Czy jeśli facet dotkną penisa przed wytryskiem, na palcu mógł się znaleźć śluz który czasem jest wydzielany przed wytryskiem, a następnie zrobił mi palcówe, to czy możliwe że jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara11
ja sie tak stresuje ze nie moge dac sobie ze soba rady.. codziennie sie ogladam w lustrze.. patrze na piersi.. a z nerwów to mam nudnosci i sie strasznie boje czasami placze bo nie wiem co robic... pomóżcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara11
ja sie tak stresuje ze nie moge dac sobie ze soba rady.. codziennie sie ogladam w lustrze.. patrze na piersi.. a z nerwów to mam nudnosci i sie strasznie boje czasami placze bo nie wiem co robic... pomóżcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
tez tak mam, tyle ze ja nie mam nudnosci, ale wydaje mi sie ze mam wiiielki brzuch i w ogole mam juz dosc.......teraz sie zadreczam bo sie naczytalam ze testy nie sa wiarygodne....jesli jutro nie dostane okresu to..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
to jest straszne..ja dostalam 2 normalne okresy i sie ucieszylam ale znowu wyczytalam ze mozna miec okres w ciazy i takie tam... ale gdy zapominam o tym to wszystkie objway znikaja,,, chyba bede sie aly cas zadreczac :((( a ja sie tak boje niby nic wielkiego ise nie stalo a taka panika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
tylko ze w moim przypadku Nie bylo wytrysku, chlopak mial suche palce, i nie wkładał palca.. tylko dotykal tak "na wierzchu" wiec skad ta paranoja powiedzcie czy mozna w taki sposob wpasc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra11 błagam dziewczyno przestań ja się męczyłam 7,5 miesiąca i dotarło ze nie jestem dopiero teraz!!. Dostałam wczoraj okres i się ciesze ty jak masz to sie ciesz i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
tak od tego zajscia mam juz dwa normalne okresy ale znowu wycytalam ze kobieta w ciazy moze meic normalny okres :( nie weim co robic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice1
Dziewczyny , uspokujcie się -to zwykła histeria, PRZEZ TO SIĘ WAM SPÓŹNI OKRES przez histeryzowanie i wymysąanie, same sobe zablokujecie go. To jest chora głowa i tyle. Ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×