Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

twister!!!! - macie doświadczenie z tym przyżądem??

Polecane posty

Gość A czy one nie hałasują
A czy one nie hałasują ? Bo oglądałam w supermarciecie prosty, plastikowy, tylko straaaasznie hałasawał, jak nim kręciłam. Czy Wasze też tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionik13
Witam, po pierwsze dzięki madziunia06 za konkretne wyjaśnienia w sprawie działania twistera :) Twoja wypowiedź zachęciła mnie wreszcie do ćwiczeń bo nie miałam przekonania czy to działa, efekty Twoich ćwiczeń są imponujące, ale........ przeraził mnie rower stacjonarny przez godzinę !!!! tego się nie da zrobić!! ja po 5 minutach jestem znudzona i ... wykończona :) No i też obawiam się o łydki, nie chcę ich rozbudować sobie jeszcze bardziej :) a po drugie to cieszę się że odnalazłam to forum, właśnie kupiłam Twistera i Ab Rocket chciałam zabrać się za ćwiczenia ale nie bardzo wiedziałam jak. A wiadomo że niewłaściwie stosowane urządzenia nie dadzą efektów. Teraz ruszam do ćwiczen, napiszę za jakiś czas o efektach.... mam nadzieję że będą... pozdrawiam wszystkich chcących pozbyć się czegoś tu i tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionik13
p.s co do hałasowania Twistera... to lekko szumi, troszkę go słychać ale nie jest to jakoś uciążliwe a mam całkiem zwykły plastikowy z licznikiem za 19,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś dostałam twisterka
Zaczynam ćwiczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co kochane;) u mnie juz od tamtego czasu spadlo 8kg:D w brzuchu 7cm, w talii 9 :D jest super:D wreszcie udalo mi sie schudnac:D i na tym nie przestane;D i Wy tez sie nie poddawajcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 25.08.08 15minut dziennie naprawde duzo daje i w zupelnosci wystarcza. wazne zeby bylo to cwiczenie regularne:) i jak robic to pozadnie :) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supeeeer
Od kilku dni ćwiczę. A ile kalorii można spalić w ciągu 15 minut ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja codziennie
kręcę się przez 10 - 15 min, tak od tygodnia. Może za.... rok będą jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkawro
Do Doci123. Poruszyłaś bardzo ważny aspekt ćwiczeń na twisterze, a mianowicie rozluźnienie spiętych mięśni przy kręgosłupie. Rzeczywiście twister działa na nie. Ja niestety jestem po operacji usunięcia dysku i wiem co znaczą bóle kręgosłupa i że masaże nie pomagają na długo i są kosztowne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsiah
a gdzie w białymstoku mozna kupic taki twister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem może
poszukaj carrefourze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonikka
Witam czy ktoś może mi napisać jak ustawić w twisterze żeby obliczał obroty i kalorie bo zakupiłam taki na allegro ale niestety facet nie dał mi instrukcji po polsku----- mimo kilku e-maili żadnej odpowiedzi ----- i nie wiem jak to włączyć żeby obliczało. Są na nim przyciski SET--MODE---START . Jeśli ktoś może to proszę o pomoc. Z góry dziękuję. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1-72
Beatkawro,ja mam pytanie do ciebie nie związane wogóle z twisterem,lecz z operacją kregosłupa,prawdopodobnie tez mnie to czeka,bardzo prosze opisz mi swoje dolegliwości przed operacją,jakie miałaś wyniki z rezonansu no i jak wyglada ta operacja,i jak jest po operacji,bardzo cie prosze napisz do mnie na maila,jestem w szoku,bo niewiem co mnie czeka,a bole mam okropne,nie da sie z tym normalnie zyc,pozdrawiam,to moj mali,kacha1-72@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franz F.
a wiecie ile mniej wiecej sie spala kalorii tak się kręcąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciś1234
Mam pytanko do Was, chciałabym zakupić Twister , ale nie chce stracic cm w biodrach gdyż mam waskie z mala ilościa tłuszczyku na pupie i biodrach (tak genetycznie) , jestem bardzo szczupla tylko tylko mam dosc duzy brzuszek. mój cel to wyrobienie sobie talli, zeby własnie moja figura była bardziej kobieca. Prosze doradzcie z własnych doswiadzczeń Kochane czy powinnam ćwiczyc na twisterze, czy jest to możliwe nie stracić centymetrów w pupie?? bo zalezy mi tylko na talii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ska.rpetka
Kupiłam twister, ale taki bez żadnych linek.. Mam pytanie czy będą jakieś efekty, kiedy podtrzymuje się rękami o jakąś ścianę itp. czy trzeba bez użycia rąk zachowywać równowagę ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na drugiej str masz na to odpowiedz, jakas dziewczyna wszzystko fajnie wytlumaczyla, wystarczy poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ska.rpetka
o, dzięki bardzo. szukałam ale chyba za szybko i ominelam ten opis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka pelaśka
CZeść wszystkim .Ja chciałam również zachęcić do twistera.Wczoraj go zamówiłam ,a dziś kurier dostarczył do domu.JEŚLI chcecie kupić to tylko metalowy jest super nie chałasuje jest stabilny i naprawdę jest super bo plastikowy to się wyginał pod moim czteroletnim synkiem.Tylko metalowy nasz polski ,ja mam z firmy DECMET .PA miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKICH, WESZLAM DZIS TUTAJ PIERWSZY RAZ I JESTEM POD WRAZENIEM WASZYCH WYPOWIEDZI, PONIEWAZ MAM TWISTER OD DAWNA I NIE CWICZYLAM SYSTEMATYCZNIE. WYDAWAL MI SIE MALO PRAKTYCZNY A TU TAKA NIESPODZIANKA. OD JUTRA NA NIEGO WSKAKUJE I BEDE KRECIC I KRECIC. Vienetta gratuluje takiego duzego spadku wagi, podziwiam Cie. Mam pytanko w jakim czasie tyle schudlas i czy tylko na twisterze cwiczylas ? Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjuskkkkaaa
cześć dziewczyny tyle się naczytałam pozytywów n temat twistera wiec postanowiłam kupić:) tylko ja mam z linkami jeśli ktoś wie jak ćwiczyć na twisterze z linkami bardzo proszę o rade:) ma nadziej ze będą efekty ja jeszcze chce zastosować dietę no i jeszcze chce spróbować slim fast mam nadzieje ze efekty będą:) właśnie rzuciłam palenie wiec teraz pora na zrzucenie zbędnych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja78
witam, Wasze wypowiedzi podbudowaly mnie. wczoraj zamowilam twistera i czekam na niego z niecierpliwoscia. apotem do roboty, walka z boczkami :) mam nadieje ze mi sie uda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tak jak jedna z poprzedniczek z dna szafy wygrzebałam twistera :) mam pytanko czy jak sie na tym cwiczy to nogi trzeba mieć ugiente w kolanach czy wyprostowane, i czy koniecznie trzeba trzymać sie sciany czy szafki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka174
Tyle sie o nim naczytałm że zamówiłam dwa,gdyby jeden się zepsuł,no i super ćwiczy się na dwóch jednocześnie,wogóle można na 8 sposobów na nim ćwiczyć,np.siedząc pupką na nim i kręcić się,można w dłoniach trzymać,normalnie czadowe urządzonko,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_monika29
Ćwicze na nim od miesiąca i już widze efekty. 3 cm w talii i 2 cm w biodrach. W tygodniu staram sie ćwiczyć po 1 h wieczorem, a w weekend także rano więc wychodzi po 2h w sobote i niedziele. Twister nie nudzi mnie, bo wybieram jakiś program lub film na kompie. Mam ten plastikowy z linkami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka kolezanki kolezanki
Tez sobie kupilam, zobaczymy czy da jakies efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turururu
rozpoczynam od dzis! mam nadzieje ze efekty beda juz wkrotce widoczne. Poł godziny dziennie wystarczy? ile mozna stracic kcal w takim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis odkurzylam twistera i wskakuje na niego! narazie 13minurt, oby codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek123456789
Czesc dziewczyna... Przyłanczam się do Was... Dzisiaj zamówiłąm twistera i cezkam na niego z niecierpliwością:) Piszcie jak efekty... Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek123456789
czesc dziewczyny:) ale ostatnio zrobiłam dużo literówek;) Dzisiaj przysłali mi twistera, cwiczyłam godzinę, ale jakoś sceptycznie jestem nastawiona... nic nie czuję żebym cwiczyła, no może ręcę bolą od trzymania się czego kolwiek... kręciałm przez godzinę, no i jutro dalej... zobaczy się co z tego będzie... a kupiłam zachęcona przez to forum... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×