Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

twister!!!! - macie doświadczenie z tym przyżądem??

Polecane posty

Gość anka a a a a
cos drogo u was w sklepach,u mnie w kazdym sportowym kosztuje w granicach 20zl taki twister.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikeisssss
Podbijam Jakie macie efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twister działa na talię i na biodra ;) Polecam serdecznie, przy regularnym stosowaniu na serio działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na allegro, dzisiaj doszedł. Widzę, że efekty są, więc zaczynam. Do tradycyjnych ćwiczeń ciężko mi się zabrać, więc może z twisterem pójdzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnisiu, czy mozemy sie wymieniac doswiadczeniami z twisterkiem? musze zrzucic 9kg! kazde wsparcie na wage zlota, smutno cwiczyc samej i latwiej podjadac migdaly, niz wskoczyc na twister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ella, bardzo chętnie . Ja trochę wczoraj pokręciłam się, ale nie wiem czemu coś mnie kuje z prawej strony. Ale może z czasem będzie lepiej. Fajny ten filmik, o którym pisałaś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ella, jak tam twistowanie? Ja ćwiczyłam 2 razy po 5 min, dłużej nie mogę przez to kłucie w boku. Ja mam w pokoju łóżko piętrowe dzieci i trzymam się przy kręceniu, a czasem robię przysiady takie skrętne. No i nogi cały czas ugięte. W nogach trochę odczuwam te ćwiczenia.Mam nadzieję, że to kłucie mi przejdzie, bo chętnie kręciłabym dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnissiu, wczoraj 15minut i nawet 10 minut hula hoop. Moze przed twistowaniem nalezaloby sie rozgrzac? zawsze troche pokrece biodrami, pare kolek i osemek zanim wskocze na twister Dzis tez sprobuje. Na razie nie czuje dobrego wplywu twistowania w cm, gdyz po 1 sesji i to krociutkiej to byloby zbyt pieknie. Bede Cie informowac i wspierajmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się wieczorem 10 min pokręcić, ale wcześniej godzinę ćwiczyłam, więc mięśnie miałam rozgrzane. Myślę, że co dzień będzie lepiej, w końcu początki zawsze są najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ella Przeczytałam cały topik i doczytałam, że lubisz makarony. Nie wiem czy wiesz, ale makarony mają niski indeks glikemiczny jeśli są ugotowane na pół twardo. Rozgotowanie powoduje wzrost indeksu glikemicznego. A jak tam twistowanie? Ja już kręcę coraz dłużej.Wczoraj udało mi się 25 min, ale tak w wolnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnissiu, makarony uwielbiam i niestety chlebki marcepanowe w gorzkiej czekoladzie itd.takze Chce schudnac, ale nie poprzez niejedzenie, lub jakies szalone diety. Siostra schudla 18kg i prowadzila ja lekarka kasujaca fortune za kazda wizyte, nawet za zwykle zwazenie pacjentki co juz jest przegieciem. 3 lata po kuracji siostrze przybylo 15kg w innych miejscach. Natomiast lata , ktore przybyly na twarzy z ubytkiem wagi zostaly, wiec po co? Dzis poszlam na zumbe i wieczorem nie bede krecic, bo nie chce zakwasow. Podobno nalezy jesc homeopatyczne tabletki z arniki, wtedy miesnie nie bola. no to do nastepnego i trzymam kciuki, a rano troche sie pokrece pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ella zgadzam się z tobą, jeśli chodzi o szalone diety, dlatego ja wybrałam taką, którą będę stosować całe życie. Na razie mam trochę ograniczeń, tzn. przez pierwsze 2 tygodnie diety muszę ograniczać białko zwierzęce, ale nadrabiam białkiem roślinnym. Nie liczę kalorii,stosuję podział na złe i dobre kalorie, dobre to akurat produkty, które lubię, więc praktycznie jem co lubię, do syta i chudnę. Na razie 1 kg, ale jestem nastawiona na wolne chudnięcie. Nawet jeśli dojście do wymarzonej wagi zajmie mi rok czasu, to przecież jeszcze zdążę sobie pożyć jako szczupła istota :) Dzisiaj twistowałam 15 min rano, potem jeszcze trochę się pokręce wieczorem. No i dodatkowo ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taja...:)
hejka uparte dziewczyny! :) przeczytałam całe forum na temat twistera i chętnie spróbuje obecnie jestem na diecie "mojej" czyli zycie bez slodkiego i podjadania partnerowi jedzonka :) idzie mi nawet dobrze ale biegam i robie brzuszki codziennie... sa efekty :) ale gorzej z kondycja ;p koleżanko Agnissio kiedy łapie Cię kokka staraj sie równomiernie oddychać i popij wodą tą nieszczęsna kolkę! :) aaa i dziewczyny nie siadajcie od razy po ćwiczeniach bo zakwasy murowane :) pozdrawiam i wytrwałości :) będziemy w kontakcie:) buzialeee :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoy_la_tuya
Hej dziewczyny :) Chcialabym kupić twister, jednak mam wątpliwości . Otóż, chciałabym tylko wyrzeźbić talię, ale biodra zostawić w spokoju, bo z natury mam za szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoy_la_tuya
Oj, cos się od razu wysłało :) No więc, czy któraś mogłaby mi doradzić, jak zrobić żeby twister tylko na talię podziałał?? Może objadanie się trochę ponad jak zazwyczaj, by podziałało?? Ważę 50 kg przy wzroście 164, w talii 64,5, a w biodrach 86. Błagam niech ktoś rozwieje moje wątpliwości ;) Aha, poza tym chciałabym go mieć ze wzgledu na kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taja, dzięki za dobrą radę, ale na tę moją kolkę to nic nie pomaga, teraz już i tak trochę złagodniała, udaje mi się 15 minut kręcić. A jak już za bardzo dokucza, to trzymam się krzeseł i trochę przechodzi, chociaż wolę bez trzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o radę bardziej doświadczonych - twister z linkami czy bez? nie wiem czy one faktycznie coś dają, czy to tylko zbędny dodatek, a różnica w cenie znaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
bez linek jest lepszy! oddychac prawidlowo i klucie przechodzi:) ja cwiczew dopiero 12 dzien.. efektow nie widze.. a jak u was sa.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam już ten z linkami, teraz czekam na dostawę - najwyżej będę ćwiczyć bez nich, a potem do dzieła - czyli do ćwiczeń! cel: 5kg mniej do wakacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! na twisterze ćwiczę ok 12 dni, ok 10min dziennie, nie patrzę na czas, ale na ilość, zaczynałam od 500 a od kilku dni 1500 jednorazowo itd. kolka mnie łapie z prawej strony, ale staram się maksymalnie wyprostować i jakoś później przechodzi, o tyle dobrze, że im więcej ćwiczę tym jest później, więc liczę, że z czasem w ogóle nie będzie się pojawiała. Z dietą u mnie różnie, staram się nie objadać, ale nie potrafię całkowicie wyrzec się cukru. Czy są efekty? Nie wiem, ubrania nie są luźniejsze, ale mam wrażenie, że coś drgnęło. W sumie 2cm na ubraniach nie zauważę, a nie mierzę się od lat, więc ciężko mi jest cokolwiek stwierdzić. No nic, grunt to się nie poddawać i ćwiczyć dalej, oby nie zabrakło zapału ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kręcę kilka razy w tygodniu po 15 min, ale oprócz tego dużo ćwiczę i jestem na diecie, więc trudno mi mówić o efektach, trochę schudłam, ale równo z całego ciała. A jak mnie łapie kolka, to trochę się pochylam do przodu, prostowanie się niestety nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie przyznac, ze nie weszlam na twister od kilkunastu dni, niestety. Dzis natomiast wysluchalam hiponzy, ktora podobno ma zmienic nawyki zywieniowe i sprawic, ze budzi sie ochota do cwiczen. Zobaczymy. sposob odzywiania mam dobry, tylko ciagnie mnie do migdalow, orzechow, czasami ciast. Hiponoza jest o tyle dobra, ze autorka metody nie obiecuje cudow, mowi o koniecznosci porzucenia zwyczaju zajadania stresu, zmeczenia itd. Mam zwyczaj zrobic sobie kawke, do niej cos slodkiego i czytac. Wiec czytanie powoduje, ze mozg nie rejestruje jasno faktu, ze jem. no zobaczymy, czy dzis wieczorkiem wskocze na twister zycze wytrwalosci wszystkim cwiczacym i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
witam w miesiąc czasu ćwiczenia na twisterze, codziennie po 15 min schudłam 3 kg, jestem z tego bardzo zadowolona, generalnie nie mam dodatkowo żadnej diety, tylko ograniczyłam słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justa, brawo. Dzieki za Twoj post, zaraz wskocze na twister. Zachecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiekx
A jakie macie pomysły na diety? :) bo też jestem szczęśliwym pposiadaczem tego cuda. Ale mimo to chce szybciej schudnac . Wzrost 170cm Waga 70kg :( Docelowa 60;))i nie wiem co jeszcze mogę zrobić oprócz ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170cm i 70kg. To swietnie, mam nadzieje, ze kg ladnie rozlozone. Mam 171 cm wzrostu, ale waze niestety 8kg wiecej od Ciebie i...nie zamierzam stosowac zadnej diety, tylko cwiczenia i zrezygnowanie ze slodyczy. To ostatnie troche Trudne! Diety- zawsze jest efekt yoyo, nie znam osob, ktorym to sie nie zdarzylo po diecie. Poza tym ilosc kg , ktore znikna podczas stosowania diety widac na twarzy:( Po prostu przybywa lat w wygladzie, twarz sie staje po prostu stara. Tez na podstawie obserwacji otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bede testowac czy dziala wogole mam go od dzisiaj- taki z licznikiem , najpierw musze po usatawiac wszystko a potem siw wdrazac w cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×