Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

twister!!!! - macie doświadczenie z tym przyżądem??

Polecane posty

Gość nadia20
a jakas diete stosowalas oprocz tych cwiczen? ile dziennie minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cwiczylam codziennie przez 3 miesiace na twisterze, na poczatku 25 minut , potem 20 min. zrzucilam ze 3 cm w talii, niestosujac zadnej przy tym diety- i zastanawiam sie czy to nie byl zmarnowany czas, bo jak poprzedniczka napisala stracila az 11 cm, wiec zapewne cwiczylam jakos nie tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lll111
witajcie ! od soboty mam mo male urzadzenie w domku mam 22 lata i slicznego synka. przybylo mi w tali biodrach udach i te waleczki wokol tali sa okropne. myslicie ze cwiczac na twisterze dam rade zrzucic to prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonia
własnie wróciłam ze sklepu z twisterem.....do 1 kwietnia musze wazyc o przynajmiej 7 kg mniej....wiec przeszłam na diete....o słodyczy i czipsów.....zobaczymy czy to zadziała....bede cwiczyc pół godziny dziennie.....przez 2 ostatnie miesiace przytyłam jakies 8 kg.....ale to przez tarczyce.....odezwe sie i napisze czy sa jakies efekty...pozdrawiam dziewczynki....grunt to wytrwałosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopoko
a z jakiej wagi startujesz i ile masz wzrostu??? ja tez dzis zaczynam moja przygode z twisterem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonia
mam168 cm i waze w tej chwili...56 kg.....pobiłam rekord....ale chyba irlandia i ten klimat tak na mnie zadziałał...2 miesiace temu tu przyjechałam wazac 58 kg.czuje sie okropnie.....musze zgubic 8 kg...staram sie niejesc...mam najgorszy problem wieczorem....dzis jnuz prawie bym sie poddała...ale własnie przed chwilka zjadłam ogórka i pomidorka...i jakos oszukałam głód.....miałam zamiar dzis sie pokrecic pol godzinki ale po 15 min złapala mnie kolka....mysle ze po 15 rano i wieczorem wystarczy jak narazie piszcie o swoich osiagnieciach...to pomaga innym pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo priosiem
niech ktos napisze jak sie na tym cwiczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonia
stajesz dwoma nogami i krecisz tyleczkiem w lewo i w prawo...najlepiej miec 5 kg ciezarki...lepiej i intensyniej sie wtedy cwiczy i w dodatku cwiczymy ramiona....1 kg mniej w 5 dni...no pieknie...jak narazie jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasamasama
a ile cwiczysz ilonia?? po ile nimut dziennie??? juz jakis czas ku[ilam to urzadzenie ale nie wiem ile czasu powinnam poswiecic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonia
ćwicze pół godzinki dziennie...ale nie tylko na samym twisterze...5 minut twister 50 brzuszkó(teraz)wczesniej robiłam po 30 skosne brzuszki 20 papek 10 minut na twisterze i znow to samo....naprawde widac efekty schudłam juz 3 kg....i boczki sie zmiejszaja....jeszcze 5 i bedzie dobrze...warto sie pokrecic i pocwiczyc wkoncu 30 minut to nieduzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0071
Dziewczyny,jak mam ćwiczyć na twisterze,czy mam sie czegos trzymać dla utrzymania równowagi? Nogi mają być proste,czy mogą być ugięte w kolanach? Szybko? ile minut dziennie??? Jestem zielona ;)) Pozdrawiam cieplutko- julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELKA2104
HEY dziewczyny ja rowniez zaczynam od jutra swoja przygode z twisterkiem mmmm mam do zrzucenia conajmniej 5 kg glownie z brzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś może mi powiedziec który jest lepszy: ten z linkami czy bez? Czy linki do trzymania w twisterze jakoś pomagają w ćwiczeniach? Czy jest lepiej ????łatwiej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ten twister nie pomógł, może dlatego, że szybko mi się znudził, nic specjalnego, dla mnie zdecydowanie lepszy stepper. Teraz bawią się nim dzieci lub kręci się mój mąż jak go plecy bolą, podobno mu pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałaś z linkami czy bez? jak się na tym utrzymać bez jakiegokolwiek uchwytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziulklaa
cze!! xD ja kupilam twister za 19.99 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adó
zamówiłam go przez internet za 34 zł kilka dni temu. ćwiczę od 3 dni po 15 minut, do tego robię 100 brzuszków i specjalne ćwiczenia na boczki. diety nie stosuję, ale ograniczyłam słodycze do zera, jem 3 posiłki dziennie, ewentualnie jakiś owoc lub warzywo, a po 18 staram się nie jeść w ogóle. obiecałam sobie, ze wytrwam do końca w tych postanowieniach , muszę zgubić te wstrętne boczki i troche tłuszczu z brzucha. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikatwist
Dziewczyny kupilam przedwczoraj twister z alegro z opłatamiza pobraniem zaplacilam 50 zl. krecilam sie wczoraj i dzisiaj ale wiem ze zeby osiagnac efekt trzeba dosyc dlugo. Napisze jak będę miala jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfgfhgfhrthbfgbfgbvnhh gfb
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uukjfhgnffffffmkmkmkmkmkjh
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaaa54
Witajcie! Zastanawiam się z koleżanką nad kupnem twistera, wszystkie posty są bardzo interesujące i zachęcające... Jednak gdy zobaczyłam go w sklepie (w supermarkecie, cena ok 30 zł) to stwierdziłam, ze jego plastikowa konstrukcja nie jest zbyt trwała, obawiam się że szybko się zepsuje... Co myślicie o tym? Czy taki plastikowy twister długo będzie mi służył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrednamaruda
Czy ktoś widzi już efekty? I jaka postwa jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwicze na twisterze 15minut dziennie od 2tyodni i stracilam 5cm w talii i 3cm w biodrach. moze wyjasnie na czym to polega, bo widze, ze wiekszosc z was stawia pytania na ktore nie ma odpowiedzi. wiec... najlepiej ustawic twister 30cm od wysokiej szafki(takiej na wysokosci piersi) oprzec sie o nia dłońmi, wskoczyc na twister i zaczac ruszac pupa w lewo i prawo. rece pozostaja nieruchome, prace wykonuja tylko biodra.i tak przez min 15minutek. jesi ktos nie posiada takiej odpowiedniej szafki, moze ustac miedzy futryna i trzymac sie jej rekoma;) jesi chodzi o linki to ja ich przy twisterze nie mam i cwicze wlasnie przy szafecce. mysle ze przy twisterze inki mozna odpuscic bo wtedy wykonuje sie prace rekoma bardziej niz biodrami...ja za to mam linki przy stepperze, ale nie uzywam ich podczas cwiczen. tylko gdy koncze stepowanie to wtedy juz stojac normalnie wykonuje wymachi z tymi linkami i dziala na rece. wiem bo pierwszego dnia mialam takie zakwasy.... a jeszcze dodam, ze moje cwiczenia nie tylko oraniczaja sie do twistera i steppera. godzina jazdy na rowerku stacjonarnym, na wolnych obrotac aby nie rozbudowac miesni lydek..bo mam z nimi problem.wiec dosyc szybko ale na lekkich obrotach. zaraz potem wskakuje na twisterek i krece 15minut, potem 10minut steppera (tylko tyle tez ze wzgledu na lydki).potem z 5minut rece na inkach. i dwa razy tyodniowo chodze na aerobik. aa i przypomne jeszcze , ze twister dziala na biodra, brzuch, talie i boczki glownie. stepper na lydki, uda i unosi pupe... a i dieta...nie jem pieczywa zwyklego, tyko chleb wasa. wogole slodyczy, zero napojow kolorowych, sporo warzyw, mniej owocow, jogurty gdy mnie zlapie maly glodzik...no i to chyba tyle. mam nadzieje ze troche podpowiedzialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze ceny...twister ponizej 50zl (tak , ten plastikowy jest dosyc wytrzymaly i spokojnie mozna na nim ciczyc..nie popsuje sie) stepper (ja dalam 160zl), na allegro widzialam za 130..ale przesylka tez kosztuje wiec wychodzi na to samo... pytacie czy lepiej stepper czy twister...powiem tak: obydwa urzadzenia dzialaja na inne partie ciala wiec polecam zakup obydwu.wtedy kompleksowo rzezbimy cialko:) ale jesli nie mozecie pozwolic sobie na zakup obydwu na raz to na poczatek polecam twister;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaaa54
Bardzo lubię cwiczyc na twisterze(od 2 tyg), codziennie 10-20 min, o efektach napiszę później bo myślę że teraz jest jeszcze za wcześnie... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaaa54
Nie stosuję żadnej diety, ale ograniczam słodycze, ostatni posiłek jem do 18, później cwiczę, rano brzuch jest płaski ;-) Jestem bardzo zadowolona, walczę tylko z boczkami ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciapulcia
no wiecie dziewczyny ja mam twister od 3 tygodzi i ćwicze tak jak było naisane na opakowaniu 15 min dziennie chyba ze mama wiecej czasu. mój twister jest z licznikiem wiec łatwiej jest mi to kontrolować ale średnio jest to od 100- 350 kalorii dziennie zależy to od poświeconego czasu. najlepiej ćwiczy mi się rano przy porannych programach telewizyjnych. ćwiczę i oglądam zarazem. a efekty są tali i slmuklejsza i pupa lepsza :) więc gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Docia123
Wszystkie piszecie o szczupłej sylwetce , mniejszej ilości kilogramów ale nie zapominajmy o naszym kręgosłupie. Poprzez systematyczne ćwiczenia na twisterze rozmasowujemy całą okolicę okołokręgosłupową. Wzmacniamy mięśnie przykręgosłupowe. Nasz siedzący tryb życia sprzyja wiotczeniu tych mięśni, stąd te nasze bóle kręgosłupa. Taki Twister pomaga nie tylko w utrzymaniu smukłej sylwetki ale wpływa korzystnie na nasz kręgosłup. Ale macie racje dziewczyny co do systematyczności ćwiczenia. Na pewno nic nam nie pomoże jak będziemy ćwiczyć raz w tygodniu przez 2 minuty. Trzeba poświęcić około 10-15 min dziennie na te ćwiczenia, a będzie efekt. Jeżeli natomiast chodzi o sam przyrząd, a dokładnie rodzaj czy plastikowy czy metalowy to ja bym polecała metalowy. Jest przede wszystkim trwały, stabilny. Plastikowi coś nie wierzę. Plastik zawsze się wyrabia. Mam twister polskiego producenta (metalowy) i musze powiedzieć, że jest niezły. Ćwiczę już jakiś czas i jestem zadowolona . Cena około 60,00 zł. Także jak widać nie jest to wydatek rujnujący portfel. Czasami warto zainwestować nasze nadwyżki budżetowe w coś co może nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×