Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

twister!!!! - macie doświadczenie z tym przyżądem??

Polecane posty

Gość monciulka26
Hej dziewczyny mam pytanie;-) PO ile minut dziennie powinnam cwiczyc na twisterze, żeby były jakiekolwiek efekty?;-) z góry dziękuje za odpowiedz;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek123456789
monciulka26 ja cwiczę po godzinę dziennie ale dopiero dzisiaj będzie 3 dzień, wiec nim się wypowiem czy są efekty i czy w ogóle warto to trochę czasu minie... ale staram się gdzieś godzinkę z przerwami... ręcę bolą od trzymania się czegoś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renne84
hej laski ! Ja cwicze na twisterku od wtorku dla zwiekszenia efektu smaruje sie balsamikiem modelujacym ciałko i owijam sie folia na brzuszku i bioderkach łykam także therm line s. Cwicze dwa razy dziennie po 20 min ale bede starac sie wydłużyc czas ;) trzymajcie kciuki waga startowa 65 kg cel 58 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusjanka
a wiecie jak sie ustawia ten licznik? Bo ja w ogole sie polapac nie moge a nie mam intrukcji obslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
po Wsazych wpisach chyba go kupie. wlasnie prregladam na allegro i nie wiem jaki wybrac. jeden z tych niebieskich czy moze pomaranczowy, z linkami czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniusa
Ja mam taki z linkami. Ćwiczę od 3 dni tylko ze najbardziej czuje ręce bez względu czy ćwiczę przy ścianie czy z linkami(ręce jakbym biegała płytkie i szybkie skręty- meczące) czy też przy ścianie (wolne i głębokie skręty ręce oparte o ścianę). ćwiczę tak koło 30 min 2000 - 3000 obrotów. Ale nie wiem czy dobrze to robię bo mięśni brzucha nie czuje (może ze względu że jest duży hmm) ale najbardziej dołujące to to ze takie 2000 obrotów to tylko 11 kal według tego wyświetlacza. Mam nadzieje że pomoże mi w pozbyciu się wystającego brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniusa
Do lusjanka count mode- ilość obrotów set -5 sekund reset komputera Naciskasz MODE szukasz co chcesz nastawić(czas, czas ćwiczeń, obroty, kalorie ,ilość spalanego tłuszczu) i SET i zaczynasz ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunbeam87
od wczoraj jestem posiadaczką tego cuda ćwiczę dzisiaj był 2 dzień... staram się tak ok 10 minut, he wczoraj 1000 obrotów dzisiaj także i w g licznika spaliłam ponad 40 kcal he he A jak tam u Was? jakie efekty? i po jakim czasie Dodam, że jeżdżę jeszcze na rowerku staram sie codziennie ok 12km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik087
hej dziewczyny!! dzisiaj weszlam na allegro z zamiarem kupienia stepera ale zobaczylam twister z linkami i licznikiem zamowilam go:D i znalazlam te forum i powiem wazm ze nie zaluje wyboru chodzi mi wylacznie o brzucholek:D po ciazy nie moge dojsc do swojej wagi sprzed ciazy (53kg) dzisiaj waze 65kg i nie podoba mis ie ten brzucholek:D:D chociaz maz mowi ze kochanego cialka nigdy nie zawiele i uwielbia lezec na nim ale ja chce byc sexi mamuska ahhahahah jak go dostane zaczynam sie maltretowac:D:D napewno napisze o efektach i prosze was abyscie sie czesciej dzielily swoimi efektami !! mniejwiecej okreslajac czas jaki cwiczycie no i wage z jaka zaczelyscie pozdrawiam was laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wybieram się po ten "cudowny" przyrząd zastanawiam się tylko co będzie lepsze magnesy czy akupunktura czy jest jakaś różnica czy ma znaczenie jeśli ktoś może mi udzielić takich informacji z góry dziękuję jeśli moge prosić o odp na ten temat jak także o efekty na gg 21495397 będę wdzięczna :):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsdgsrg
a co lepsze twister czy steper?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem,bo jak cwicze na tym twisterez i operam rece na szafke,to całe ciało mi skręca za wujatkiem rak oczywsie które są oparte?jak zrobic zeby cwiczyc dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość :)
Hej wszystkim:) Po wpisaniu w przeglądarce "twister" i wyszukaniu filmików znajdziecie fajne filmiki instruktażowe :) Z tego co zobaczyłam i przeczytałam to najlepiej niczego się nie trzymać (no chyba, że linek :). No i żeby twister zaliczył obrót trzeba wykonać skręt przynajmniej o 100 stopni :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemam..,.,
a moze ktos powiedziec jak prawidlowo na nim cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisa
Ja ćwiczę po 30-40 min dziennie ;) należy skrecać tylko biodra i nogi aaaplecy prosto i nie ruchomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam
go już baarrrdzo dawno temu Na początku pełna zapału ćwiczyłam codziennie, oglądając seriale:-) efekty były bardzo widoczne i przyszły bardzo szybko Równie szybko spoczęłam na laurach i twister znalazł się pod szafką Dzisiaj planuje powrót do ćwiczeń na twisterku Mam nadzieję że pójdzie mi tak dobrze jak ostatnio Zgubiłam wtedy ponad 5 cm w 3 tygodnie! oby zapału wystarczyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibbbka
Na mnie twister działa, zauważyłam wyraźne zaznaczenie talii. Na sam brzuch- bo ten nawet nie drgnął ale talia faktycznie dużo smuklejsza. Ćwiczę nieregularnie- dwa trzy razy w tyg. około 15-20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARLETTTT
PODNOSZĘ BO OPADŁ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister zak
gdzie kupujecie taki sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy oprocz cwiczen na twisterze stosujecie takze diete? musze schudnąć 9kg, by móc wejść w śliczne letnie sukienki sprzed lat. Jednak nie mam zamiaru zmieniać sposobu odżywiania się, gdyż uważam,że jest ok- nie jem ziemniakow, sosow, frytek , ale za to makarony, ktore uwielbiam ! czy ktoras z czlonkin forum takze stosowala oczyszczanie kasza jaglana? jezeli tak to jaki skutek? kasz ma wysoki wskaźnik glikemiczny bo aż 70. byloby fajnie poczytać doświadczenia no to do twisterka ella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręcoNa.
i co ćwiczycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unbelievable
dzisiaj dostałam twistera... ćwiczyłam ok. 45 minut, ale to się równa jakimś 25 minutom bo przecież dopiero uczyłam sie na tym kręcić. Jest ciekawie. Efektów już dzisiaj nie zobaczę, ale się nie mogę doczekać. W końcu nie ja jedna marzę o pozbyciu się boczków ;). Mój twister jest bez linek, plastikowy, troszkę szeleści ale mi to nie przeszkadza. ćwiczy się na nim doskonale, a jakie to przyjemne uczucie gdy wszystkie mięśnie brzucha pracują, niesamowicie motywujące. Lekko uginam nogi, gdyż tak mi jest wygodniej i trzymam się łózka(wysokiego), ale niestety muszę uważać aby nie zacząć pracować rękoma bądź nogami zamiast bioderek. Liczę, że już niedługo pozbędę się przeklętych "boczków" i będę miała wspaniały brzusio. Tak aby przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej codziennie biegam. Łącznie przebywam trasę 6 km, ale nie jednym ciągiem, chociaż ostatnio jest coraz lepiej :). Staram się ograniczyć słodkości i kolorowe napoje, chociaż od czasu do czasu zjem sobie coś wysoko kalorycznego.No i ogólnie staram się nie prowadzić siedzącego trybu życia. W końcu ruch jest naturą człowieka. Swoją drogą polecam bieganie: dziewczyny jeśli wybierzecie odpowiednią trasę jest na co popatrzeć, aż się chce biec szybciej za takim delikwentem :). Dobra rozpisałam się bez sensu. Już niedługo dam znać jak efekty! Życzę powodzenia wszystkim :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaa
A czy twister działa na też na uda? Mam z nimi ogromny problem i nie wiem jak się pozbyć tego tłuszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twister - przyrzad doskonaly Wiele z Was opisuje bieganie jako doskonaly sposob na spalanie niepotrzebnych kalorii. Mam zle doswiadczenie - stawy kolanowe cierpia. Lepiej juz chodzic z kijkami- duzo sie spala i jest nieszkodliwe dla stawow. Twister dzieki za opis wynikow - zachecajace. Musze i moj odkurzyc i ...zapomniec o lodach. Przez ostatnie 2 tygodnie zjadlam 2kg. Jedno opakowanie na raz. Ot najlepsza kuracja antystresowa. ella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twister: wszystkich zainteresowanych jak cwiczyc na twiserze zachecam do obejrzenia filmiku na you tube: Health Twister - Waist Twisting Disc doskonale pokazuje jakie miesnie pracuja. powodzenia w niszczeniu boczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka a a a a
askaaaa--na uda? najlepszy orbitrek:)nozki moment chudna.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×