Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

twister!!!! - macie doświadczenie z tym przyżądem??

Polecane posty

Cześć Serene, widzę, że zaczynasz twistować :) Ja na razie twister odstawiłam, bo pracuję fizycznie i zwyczajnie nie mam siły. Ale po świętach znowu zacznę, to powymieniamy się doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Kobitki:) co prawda jestem młodym chłopaszkiem:) ale sport to moja pasja:) i chyba mam spora wiedze na ten temat...Używam twistera co roku:P oczywiście na wiosne;p żeby brzuch poprawić na lato;p i śmiało moge powiedzieć że to działa;p co prawda nie musze zrzucać dużych ilości tłuszczu...poza twisterem oczywiście ćwicze na siłowni...wolne cieżary ale i też trening areodobowy;) Pamiętajcie ze liczy sie systematyka:) chciałbym też zaznaczyć...żeby za żadne skarby świata żadna z Was nie zapominała o jedzeniu...nie można sie głodzić!! Dieta ma polegać na jedzeniu:) trzeba poprostu ograniczyć ilość...:) Trzeba jeść conajmniej 5 posiłków dziennie...pamiętajcie:) mniej a częściej:) jak organizm przyzwyczai sie do stałych godzin dostarczania jedzenia, nie bedzie musiał odkładać sobie na później:P:) A, chciałbym jeszcze podpowiedzieć...żebyście sprawdziły, czy zmiana tempa nie poprawi waszych efektów:) Myśle o np.: 30 sekund wolnego kręcenia a po nich 30 sekund bardzo szybkiego:) w czasie intensywnego treningu tłuszcz sie szybciel utlenia:) Mam nadzieje że moja wypowiedz coś pomoże:p Pozdrawiam:) i życze wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim AGNISIA milo ze jestes :) dziekuje za gratulacje, no mnie sie ciezko macha rekam mam ten z linkami teraz mam duzp pracy pzred swietami wiec duzo nie cwicze ale potem bede stopniowo zwiekszac w minutach :) co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisia a ile minut na dzien na nim cwiczyc? i mozna to rozkladac na 4 razy ? czy lepiej na 2 lub 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Serene, na razie jeszcze nie twistuję, dziś skończyłam pracę dorywczą, to będę miała więcej czasu, więc od jutra po 15 min dziennie. Sebbaa, dzięki za rady, ja o jedzeniu nie zapominam, zawsze szukam diet, na których można dużo jeść :) Na razie przez tę pracę za bardzo diety nie trzymałam, ale od jutra biorę się ostro za siebie, bo lato coraz bliżej. Serene, ja mam twister bez linek, myślę jeszcze o rolkach, namawiam koleżankę, ale ona uważa, że jej w wieku 50 lat nie wypada, a ja mam 37 to jeszcze mi rolki pasują. Ale i tak ją namówię :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatina90
Hej. Zastanawiam się nad kupnem...jednak mam pytanie o zasilanie... jak działa twister? Mam nadzieję, że nie na baterie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki twisterowi schudlam 60
Ten z liczniczkiem na pewno na baterie, ale sa wersje bez licznika i tam chyba baterii nie ma. Nie wiem, bo ja mam ten z licznikiem i tu jest na baterie. Opowiem zainteresowanym moja historie z odcuhdzaniem i twisterkiem:) otóż przy wzroście 172 cm z chwilą rozpoczęcia diety ważyłam 117 kg. Kondycja beznadziejna i ochoty na ćwiczenia żadna, bo nie byłam w stanie nic zrobić. Starałam się trochę gimnastykować, brzuszki, przysiady, ale po 30 brzuszkach nawet nie pełnych, bo nie trzymałam nóg założonych o nic więc stopy odrywały sie od podloza i tez nie bylam ich w stanie zrobic zginajac sie do samych kolan. Byly takie byle jakie, kregoslup mnie zaczal bolec. A przy przysiadach stawy kolanowe. Nie chcialam sobie zaszkodzic wiec nie cwiczylam. Uznalam, ze jak bede lzejsza to i mniejsze obciazenie bedzie. Na rowerku tez szybko sie meczylam i mi sie nudzilo to po 10 minutach. Wolalam prawdziwy rower, ale tu nie zawsze byl czas by wybrac sie na wycieczke. No i trafilam na twistera. To byl cud. przyrzad ten pozowlil mi wreszcie ruszyc moje ospale cialo. Bo byly to przyjemne i lekkie ciwczenia, nie obciazajace kolan ani kregoslupa. Miesnie pracowaly, a ja chudlam. Oczywiscie byla przy tym wszystkim dieta. Ale wydaje mi sie, ze gdyby nie twister to nie osiagnelabym takiego efektu, moze i bym chudla, ale zamiast tluszczu spadlyby mi misesnie, a cialo pozostalo wypompowanym flakiem. Pomimo zrzutu 60kg. Moje cialo wyglada tak, ze moge smialo chodzic w bikini:) no moze do idealu mi troszke brakuje, ale na pewno nie widac, ze w tej skorze kiedys bylo 60 kg wiecej, bo nic mi nie wisi. Dzis waze 57 kg. Z czasem kiedy zrzucalam kg doszedl basen i zaczelam biegac, ale to twister mi sie wydaje wykonal kawal dobrej roboty i dieta. Polecam. I nadal sobie krece co by utrzymac wage:) sluzy mi juz od 3 lat. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka :)
Z zapartym tchem przeczytałam wszystkie wypowiedzi.Od kilku dni jestem posiadaczką twistera.Szukałam odpowiedzi jak najlepiej na nim ćwiczyć.Wasze komentarze bardzo mi pomogły.Jak większość z Was zmagam sie z moimi kilogramami.Śmieję się,ze od 10lat odchudzam się..ale nie chudnę.No cóż złe nawyki żywieniowe/głodówka w ciągu dnia i podjadanie wieczorami/,brak ruchu,..urodziłam dwójkę dzieci.Doszłam do krytycznego punktu przy wzroscie 175cm ważyłam 85kg.Wiele razy odchudzałam sie i zawsze był efekt jo-jo.to było okropne,niszczyło mi psychikę.Postanowiłam coś z tym zrobić.A więc wyrzuciłam z jadłospisu chleb,masło,śmietany,słodycze,gazowane napoje,ziemniaki itp. Zaczęłam od gimnastyki ok 30minut i ćwiczen na steperze ok 10minut..i oczywiście zero podjadania,zaczęłam jeść śniadania/przez 10lat nie jadłam śniadań:( to bardzo żle. I oczywiscie woda niegazowana..litrami..po prostu litrami. Moje spostrzeżenia po miesiacu: -skóra bardzo elastyczna,nie jest obwisła odkąd piję dużo wody -ćwiczenia na steperze bardzo męczące,małe miesnie na lydkach..ale pupa bardzo sexy sie zrobiła:) i brzuszek jakby kształtniejszy:) -schudłam 5kg..ale przez 2 tygodnie waga stała w miejscu..co mnie dobijało oczywiście,ale robiłam swoje,przetrwałam kryzys i wszystko sie ruszyło. Teraz zaczynam ćwiczyc na twisterze,,jestem przekonana,ze pomoże w pozbyciu sie tych nieszczęsnych boczków:) Kupiłam twister za 33zł,plastikowy,bez linek i wyświetlacza..jest mocny i jestem bardzo zadowolona,,troche już go testowałam:) Cieszę sie ze trafiłam na tą stronę..to bardzo motywujące,ze nie tylko ja walczę o lepszy wygląd i lepsze samopoczucie..tym bardziej,ze nie mam wsparcia w bliskich mi osobach:( Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weoloa
dziala na brzuch ten twister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weoloa
i wszyscy pisza z e15 minut dziennie , a mozna 3 razy po 5 min ??? czy lepiej naraz 15 minut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka
Ja posiadam Twister & Stepper. Kupiłam na fitbay.pl . Teraz jest nawet w promocji :) Świetny sprzęt. Ćwiczę na nim generalnie 20 min dziennie, czasem więcej i są efekty. Polecam niezdecydowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghg
naraz 20 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo się głupieje
przyrząd się pisze cymbałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weola, jezeli masz ochote, to zacznij od 5minut. jest jasne, ze im dluzej tym lepiej. Niemniej ma to byc przyjemnosc, nie katorga, wiec zacznij od 5 minut i zwiekszaj czas w Twoim tempie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie się zastanawiam nad kupnem twistera w sumie jestem zdecydowana ale mam tak beznadziejnego męża.. pokazałam mu w internecie jak to wygląda( z racji tego że niedługo są moje urodziny i nie wie co kupić mi) a on powiedział że to g****o i jest beznadziejne i nie mogę tego kupić.. Małgosiu jesteś dla mnie natchnieniem do pracy nad sobą! Urodziłam dwójkę dzieci, mam 170cm wzrostu i 81 kilo.. czytam te wasze opinie i aż się chce jechać kupić i ćwiczyć już zaraz.. tymczasem muszę znaleźć jakiś inny sposób na zrzucenie kilkunastu kilo.. a silnej woli mi brak, chociaż ostatnio nie jem po 18 i pije dużo zielonej herbaty. Drugie dziecko urodziłam 4 miesiące temu więc mogę już ćwiczyć (cc miałam). wierzę w wasze dokonania Gocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo :) jest tu ktos od dzis zaczelam cwiczenia na twisterze :) ktos ma ochote ze mną "pokręcić sie" ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola86
69,5kg zaczynamy prawdopodobnie od jutra, bo mi jutro ma przyjść twisterek. Muszę zrzucić po ciązy (cc) chociaz z 8 kg i przede wszystkim boczki i ten okropny brzuch. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek1999
ja czekam na mojego twistera. tez zaczynam walkę z kg po ciąży marzy mi sie zrzucić jakies 8-10 kg byłabym szczęśliwa niesamowiczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N!ka:)
No dziewczynki, KUPUJCIE TWISTERA I DO DZIELA! niezaleznie jaki czy to plastikowy lub metalowy, bez linek czy z linkami. Kazdy daje takie same efekty! Trzeba wiecej CHECI, zadne siedzenie w fotelu i przed komputerem. NUDA! Cwiczcie 1x codziennie po 15 min na poczatek ! A jak juz rozruszycie miesnie, po pewnym czasie miesnie ud rozgrzeja sie i wytrzymuja naprezenie, w 2 tygodniu dodajcie sobie 5 min wiecej. W 3 tygodniu kolejne 5min, w 4 tygodniu - 5 min. Nie obijac sie krecic pupa, napinac macie czuc miesnie brzucha nie zapominajcie o wdechu i wydechu ( pozbedziecie sie kolki) przy tych cwiczeniach musicie sie spocic! :) Mam plastikowy twister z wypustkami ktore masuja stopy, kupilam w tesco, kosztuje okolo 20zl. Zaczelam 5go listopada, zaczynam juz 3 tydzien cwicze teraz codziennie 2x (wczesnie rano i wieczorem przed snem) cisne juz w tej chwili po 30min. Dodajac przy tym areobox poce sie okropnie ale sa niesamowite efekty, najlepiej cwiczyc przy muzyce klubowej (na poczatek nie za szybkie tempo) wybierajcie muzyke energiczna, mozecie cwiczyc ogladajac teledyski, liczcie sobie glosno do 10ciu, dopingujcie sobie jest duzo lepiej, jest wieksza motywacja i po prostu chce sie wiecej nawet wtedy (zapominasz o bolu). Sa dni kiedy mnie sie nie chce cwiczyc, uwierzcie mi, jednak chce i cwicze bo postanowilam schudnac do grudnia taki mam cel . Mam nadwage (zawsze mialam z tym problem) i postanowilam to zmienic, chce wygladac szczuplej atrakcyjniej, czuc sie lzej, byc lekka i nie miec problemow z kregoslupem. Powodzenia dziewczyny, trzymam za Was kciuki ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel życia
Co to za dziwny przyrząd? Ja jako fizyk wiem że każde urządzeni wyłgujące pole magnetyczne ( przewodnik) działa niekorzystnie na organizm ludzki. Wydobywające się z niego pole powoduje zmiany typu rak, zatrzymanie krążenia krwi i szybki zawał. Najbardziej są narażeni ludzie młodzi i w starszym wieku. Czyżby to była eutanazja słabszych istot ludzkich? Hitler był bardziej humanitarny. Precz z rządami rzeźników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokok
kupiłam twister tydzień temu, od tygodnia rowerkuję codziennie 30 min i 15 min ćwiczę na twisterze, dodatkowo stosuję dietę. Schudłam dopiero 1 kg. Zaczynałam ważąc 81 kg przy wzroście 179 cm. Odezwę się tu jeszcze za jakiś czas z informacją, czy twister mi pomógł, a ocenią to znajome, z którymi jeżdżę na basen Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia651aa
Od 1 maja cwicze 6 razy w tygodniu na twisterze. To jest od 3 miesiecy. Po 10-15 minut. Oprocz tego jazda rowerem stacjonarnym 5 razy w tygodniu po 10-20 min. Udalo sie, schudlam. jednak od jakis 2 tyg bardzo boli mnie biodro z praeej strony u nasady uda. Gdy dlugo chodze (jestem na nogach) to potem usiasc nie moge, siadam lewa strona pupy a potem na sile prawa. Gdy siedze to nie boli, gorze wstac, usiasc i dlugo chodzic. Czy twister mogl miec wplyw na ten bol? Dodam, ze odkad zaczelo mnie bolec, nie cwicze na twisterze, bo juz po 5 min cwiczen ardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna sprawa, już się rozgladam za tym cudem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twisterka
Miesiąc na twisterze i minus 9 cm w talii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia134
Ja przy swoim odchudzaniu raz na jakiś czas wskoczę na twister ale jakoś nie regularnie. Ja jem po prostu regularnie i przyjmuję suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl który bardzo mi pomaga bo w miesiąc schudłam 8kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×