Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Gość wanilia1
Witam ponownie !!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 Po tej smutnej reflekcji pragne poruszyc nowy temat......... Drogie kolezanki czy sok pod nazwa NONI cos Wam mowi ? Slyszalam ze jest to cos rewelacyjnego na wiele dolegliwosci jaka jest Wasza opinia............... :D : D : D Pa..............do wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wanilio:) U nas tak samo, Polak Polakowi nie powie dzien dobry, nie pomoze. To chyba narodowa cecha. Mialam kolezanke ze szkoly, razem uczylysmy sie. Potem ja poszlam do pracy, a ona nie moze znalezc pracy. Zmienilam klase, kontakty byly poprawne dopoki ona nie dostala przedluzenia pobytu. teraz uwaza sie za lepsza, nie odpowiada na listy Ja za rok wracam do kraju, nikomu nie zagrazam, nie przeszkadzam. Pierwszy dzien pracy mam za soba. Nowe doswiadczenie. Po przyjsciu okazalo sie, ze pracujemy wg nast,. zasad Na sprzatniecie pokoju, ktory gosc opuscil jest 16 minut Trzeba zrobic tak, zeby ogolnie bylo posprzatane. Czy to rozumiecie? Sprzatam trzy pokoje, mam przepracowane 48 minut. VCzas przejscia z pokoju do pokoju? czas pobierania poscieli, srodkow czystosci? Jutro zapytam, ta moja Polka, swiezo przyjeta, mloda dziewczyna, jest przerazona. Brud i balagan w pomieszczeniach Nie posprzatane dokladnie, tylko tyle na ile czas pozwoli...... na dokladne posprzatanie trzech pokoi potrzebowalam 2 godzin..... Szefowa Polka, mowi: robisz za dokladnie........ Jak mozna sprzatac lazienke, nie umywszy kabiny? mozna....... najwazniejsza jest zmiana recznikow i wyczyszczenie lustra, a ze kurz na szafach, framugach, kaloryferach? zobacze jutro, bede rozmawiac z Dunkami. Mam wielka wade, nie znam jezyka w stopniu, ktory umozliwia powiedzenie wszystkiego....... ale nie lubie brudasow Wiecie gdzie jest najbrudniej? Tam, gdzie siedzimy, gdzie jemy sniadanie. Nie ma czasu na porzadki tam, gdzie nikt nie placi. W sklepie bylo brudno, tu tez. Czy ja jestem glupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie jestes głupia Pietko tylko za dokładna. To cecha Polek. Są pracowite, dokładne i ...rzetelne w tym co robią :( będziesz musiała się przestawić na inny tryb pracy. Po łebkach byle szybciej. tylko nie daj boże jak nadzorca sprawdzi .... Ale mam nadzieję że wszystko Ci się uda :):):) wanilja >> znam....ze słyszenia i czytania :( nie miałam okazji sprawdzić na sobie i rodzinie. Ciekawe czy rzeczywiście daje takie efekty jak reklamują ??? Bo na wszystko ponoć pomaga ! może któraś wypróbuje:P Ale nie jest tani ..... graff>>> stawiaj kawę :D :D bo wpadłam w jakiś wir wyjazdowo-objazdowy i ledwo potrafię się pozbierać . W takim tempie to i dieta niepotrzebna , samo wszystko spada :D Któraś mówiła o Montigniac\"u ?? Owszem zaczynałam od niej w zeszłym roku , książek ci u mnie o niej pod dostatkiem ale po wypróbowaniu przeszłam na plażową . Dla mnie przynajmniej jest skuteczniejsza bo skutecznie likwiduje to czego w naszym wieku w nadmiarze --oponki :) Odzyskuje sie wcięcia i wycięcia :D na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Czesc Wam Babki tak po naszemu !!!!!!!!!!!!! :D :D :D Piatka - wiesz a myslalam ze to tylko tu w tych glupich niemcach tak tak jest okazuje sie ze to chyba na calym swiecie Polacy maja tak niedobra wade. Ty jestes w lepszej sytuacji bo wracasz do kraju a ja musze tu byc z rodzina. Jedynie co mi brakuje to ludzkiej przyjazni gdzie juz od ponad 16 lat nie znalazlam nawet jak pracowalam w zakladzie pracy.Ogolnie o niemcach to mozna rowniez zapomniec bo sa zapatrzeni w siebie i zyja w stoich kregach. Musisz jakos wytrzymac te zwariowane lotnisko. Patrzylam w internecie o tym soku NONI chyba warto inwestowac u nas to kosztuje ok. 25 euro tez nie tanio ale sprobuje !!!!! ten cud ;) ;);) Meno dam znac o ofektach jak dziala :D :D :D Meno z pewnoscia Ty nie potrzebujesz zadnej diety - no nie :) Na koniec stawiam dobre czerwone wino i dobrej nocy .....i milych snow. Pa Pa do jutra 🖐️ a jutro mnie czeka najgorsze wizyta u ginekologa to bedzie smieszne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Czesc Wam Babki tak po naszemu !!!!!!!!!!!!! :D :D :D Piatka - wiesz a myslalam ze to tylko tu w tych glupich niemcach tak tak jest okazuje sie ze to chyba na calym swiecie Polacy maja tak niedobra wade. Ty jestes w lepszej sytuacji bo wracasz do kraju a ja musze tu byc z rodzina. Jedynie co mi brakuje to ludzkiej przyjazni gdzie juz od ponad 16 lat nie znalazlam nawet jak pracowalam w zakladzie pracy.Ogolnie o niemcach to mozna rowniez zapomniec bo sa zapatrzeni w siebie i zyja w stoich kregach. Musisz jakos wytrzymac te zwariowane lotnisko. Patrzylam w internecie o tym soku NONI chyba warto inwestowac u nas to kosztuje ok. 25 euro tez nie tanio ale sprobuje !!!!! ten cud ;) ;);) Meno dam znac o ofektach jak dziala :D :D :D Meno z pewnoscia Ty nie potrzebujesz zadnej diety - no nie :) Na koniec stawiam dobre czerwone wino i dobrej nocy .....i milych snow. Pa Pa do jutra 🖐️ a jutro mnie czeka najgorsze wizyta u ginekologa to bedzie smieszne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia1
Piekne dzien dobry dla wszystkich spiochow 😴 jestem dzisiaj rannym ptaszkiemi zapraszam na poranna kawe (_)/ (_)/ (_) / (_)/ (_) / (_)/ (_)/ (_)/ 🌼🌼 dla wszystkich jest przygotowana kupiona zreszta w Luxsemburgu . Co slychowac nowego w naszym klanie ja bede sie przygotowywac bo mam termin u lekarza a przy okazcji pobuszuje po sklepach co nowego. Do diabla za wiele nie moge wydac bo musimy oszcze- dzac ale mala drobnostke chyba kupie. . :D :D :D Trzymajcie sie kochane wpadne popoludniu i zobacze co jest naklikane Pa 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki Przez lata wmawiano nam ,że Polacy to lenie brudasy i jakby w Polsce nic się nie zmieniło to chyba naprawdę uwierzyłabym w te bzdury. Meno ma rację trzeba pracować tak jak oni byle jak ,po łebkach i udawać ,że robi się wszystko na cacy. Trzymajcie się dziewczyny i nie dajcie się Niemcom i Duńczykom. Jesteście super Polkami a jak wiecie my jesteśmy najlepsze laski na świecie. Pracowite piękne czułe . Grafku nie podobne do Ciebie takie ranne wstawanie . Ja od dzisiaj nie piję kawy zmieniam kawę na zioła Tak,że proszę teraz o zoiła. A jakie ? Żadne nie zaszkodzą byle je pić z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj troszeczkę na luzie :D :D Nareszcie. Chyba że coś znowóż wpadnie do głowy mojej drugiej połowie jak przyjedzie po południu :P jestem po zakupach, spacerku z psem i nareszcie zamiast gwoździa jakiś porządny obiadek się szykuje:) Te wybierane musowo :( urlopy czasami się przydają .Można tak po ludzku obrobić się z porządkami w domu!! Dziewczyny -- nie wiem co się podziało ale ja mam chyba ....... na punkcie jeansów :( Znowóż wczoraj kupiłam . To jakaś mania czy co ? Ale chciałam wam powiedzieć że tym razem nie markowe ale naprawdę dobrej jakości gatunkowo i w świetnym fasonie ! Za jedyne 49 zł !!!! Niczym nie ustępują Biance, Olsenie a nawet Eskadzie !! Jak któraś będzie miała okazję to niech pyta o węgierskie jeansy Miaoni jeans! Numeracja kapitalna , bawełna z lekką domieszką elastanu ( metki już nie ma bo córa dzisiaj już mi w nich wybyła !!) To wyobrażcie sobie że muszą być OK. Jak bym tak przepieła metki to nikt by się nie poznał :) A najważniejsze że fason pasuje i do marynarki i do swetrów na sportowo. Wanilja >>> 25 E to niedużo. O ile ja pamiętam to sprzedaż wysyłkowa u nas oscylowała w granicach powyżej 200 zł ! I ja tylko tak się zastanawiałam a skąd ja będę wiedziec co w tej butli jest? może sok przeczkowy??? Spróbuj i podziel się wiedzą jak działa :) A co do Polaków za granicą . Ja też trochę jeżdzę i wszędzie zaobserwowałam to samo -- brak poczucia przynależności !!!! Mąż który co miesiąc szwęda się gdzieś tam po świecie potwierdza to samo. A siostra która też :) mieszka w Niemczech ma takie same problemy co ty -- zamknięty krąg Niemców i brak konsolidacji u Polaków ! Każdy sobie rzepkę sam skrobie:( na razie , zaklikam trochę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam ponownie Laseczki :) :) :) Juz zaliczylam ginekologa wszystko ok. mam cos z jelitem grubym polecila mi przede wszystkim przejsc na zdrowa zywnosc , duzo jarzyn, owocow, jogurkow. Meno 🌼 !!!!!ty ma manie kupowania spodni ja torebek nawet jak cos kupie to nie pokazuje mezowi (on zreszta nie wie ile ich mam) to czesto nie moge sie oprzec i znowi kupie. Kochana to co mozna powiedziec tu w niemczech o polakach (niektorych) to "zalosc" tylko nie rozumiem dlaczego, czego sie boja, przeciez nigdy nie beda lepsi od niemcow. :( :( :( A co niemcow to sie pokrywa zyja w swoim klanie ((((((( Do dzis nie mam przyjacielskiego kontaktu i to mnie smuci . :( :( Dzis kupilam ten sok z owocu Noni jest 100% bez bez dodatku konserwujacego.Przedtlumacze co tu pisze wiec: historia tego owoca siega ponad 2000 lat . Dziki owoc tej rosliny w Polynezi uwazany jest za szczegolny, jest krolowa roslin. Roslina ta posiadakrzew ktory rosnie w tropikalnym klimacie w Malaysia, Indie, Indonezji i Hawaje . 30 ml przed posilkiem zazywac. 500 ml NONI - BIO kosztowalo 26,95 €. Widzialam tansze 300 ml ale nie bio po ok. 15 €. Ponoc dziala na wszelkie dolegliwosci w organizmie. S P R O B U J E :) :) :) Kupilam to w sklepie z zdrowa zywnoscia, kupno z internetu - troche ryzykowne ;) Ale sie rozpisalam zostawiam troche miejsca dla innych. 👄 Do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Wanilio, podaję przepisy z książki Michała Tombaka na oczyszczanie jelita grubego(poza lewatywą, oczywiście): - pić po 1/2 szklanki soku z kapusty kwaszonej 3xdziennie, przez 14 dni - dwie pomarańcze obrać ze skórki na 1-2 milimetry (ma zostac biały miąższ). Jeść rano i wieczore, Stosować 14 dni - dziesięć suszonych śliwek wieczorem zalać wrzątkiem, odstawić na noc. Rano na czczol wypić wode, śliwki zjeść. Następnie znou zaparzyć 10 śliwek, odstawić do wieczora. Wieczorem j.w. Kuracja 10-dmniowa. Można tez stosować inna kuracje (raz na 3 miesiące): 40 dag suszonych śliwek, 20 dag daktyli, 20 dag moreli, 20 dag fig zemleć w maszynce do mięsa. Doidać 20 dag miodu i wymieszać. Przechowywać w szklanym naczyn iu w lodówce. Jeść po 1 łyżce stołowej wieczorem. Zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
POLECAM przeczytajcie - jak jedna chorych na temat NONI wypowiada sie. LynnN.,USA grudzien 2000. htt://www.nonileczy.pl/krazenie.htm :classic_cool: wpadne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Monisia 51 - dziekuje ciesze sie za recepte .🌼 Mysle ze to mi oczysci jelito wiesz przypuszczam, ze to wszystko winne te uniowskie konserwowane jedzenie, gdzie nasze jelita, zoladki nie moga tego zniesc. Dawniej to bylo naprawde naturalne jedzenie a dziesiaj !!!!!! proszki konserwujace. Mam nadzieje, ze w polsce jeszcze jest dobre jedzenie a szczegolnie kielbasa, tu smakuja wszystkie wedliny ,obojetnie jaki gatunek na "MYDLO". Takie wypowiedzi slyszalam rowniez od rosjan ktorzy tu mieszkaja.. Pa wpadne jeszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilja >>> ja też za granicą jem przewaznie sery :( uff tuczące !! Wędlina jak siano !!! szkoda kasy . Siostra jak wyjeżdża nie chce nic tylko \" wałówkę\" :) Nie dziwię się . No ale coś za coś:) Monisia >> chyba kupię tego Tombaka :D fajne przepisy..........a sama coś stosujesz z niego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Dopiero zaczęłam - wywar z siemienia lnianego na mięśniaki przez 15 dni 3xdziennie po 1/2 szklanki). A ksiązka nosi tytuł "Droga do zdrowia". Mam zreszta takich książek w domu zatrzęsienie, bo moja "działką" była m.in.medycyna naturalna.... W razie czego służę przepisami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam >>>>>>>>>> Meno - pewnie ze szkoda kasy ale nie mamy wyjscia czasem kupuje na polskim straganie wedliny, az pachna maja smak, sa dosc drogie. No czoz tak los chcial.......;) ;) ;) Hallo TESSI >>>>>> to dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Musialam wrocic na strone cos tam nie wyszlo .:p:p:p Hallo TESSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Teraz naprawde sie spienie 😡 😡. Hallo TESSI --------to dla CIEBIE -------🌼🌼🌼 Dzis masz urodziny YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ❤️❤️❤️ DUZO ZDROWIA POMYSLNOSCI kazdego dnia wiele radosci. :D:D:D:D Bylo duzo gosci ??????????????????????????????? :):):):):) dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Oj znowu snieg!!!!!!!!!! 😠😠😠 Witam serdecznie kwiatuszki ------🌼🌼🌼------ Zima jest dobra ale……………. ja wole morze, slonce i cieplo. Uwielbiam dlugimi godzinami lezec na plazy i opalac sie ,cieszyc sie i zapomnies o calym swiecie. Nawet powiedzialam mezowi ja powinnam sie urodzic gdzies w Grecji, Turcji bo tam jest prawie caly rok cieplo , ale sie rozmarzylam……….:) :) :) :) A o czym wy marzycie ????????? kochane . Teraz zapraszam na kawe , capuccino, harbatke czerwona czy ziolowa jak kto woli. Zapraszam na weekend - wsiadac w samolot i juz jestescie!!!!!!!! Ciauuu !!!!!!!!!!!!🖐️ 🖐️ 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Oj, Wanilia, dla mnie to tylko Kreta! Jak straciłam pracę, wykorzystałam część odprawy na trzytygodniowy wyjazd z Neckermanem! Lepsze to od prozacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie panie:) Pojechalam do pracy dzis na 10. Drzwi zamkniete, czekalam 20 minut, napisalam kartke i wrocilam do domu. O 10,35 maz odebral telefon, ze to nieprawda, ze czekalam bo dziewczyna ktora miala otworzyc firme, spoznila sie tylko 10 minut. Dlaczgo nie zadzwonila o 10,15? Wczoraj jak przyjechalam, to okazalo sie, ze mam wolny dzien, tylko zapomniano mi o tym powiedziec, a wrecz przeciwnie mowiono, ze przychodze na 9. Robi sie wesolo, narazilam sie szefowej, proponujac zeby pokazala jak sie sprzata :P Co do marzen..... mowi sie, zobaczyc Paryz i umrzec. Paryz widzialam i nie tylko Paryz. Za wczesnie na umieranie. Caly swiat jest piekny, W przeciwienstwie do wiekszosci, mam uczulenie na slonce, nie znosze upalow. Ale lipiec spedze w Szklarskiej. Milego dnia, u nas piekne slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Wanilia!Dziekuje za slodkie zyczenia i piekne kwiaty.Dzien urodzin spedzilam bez zbednych refleksji.Po prostu ,czas leci i wlasciwie jest mi juz obojetne, ile mam lat kalendarzowych.Wszyscy mi skladaja zyczenia z okazji 50 urodzin i tak bedzie az do 60.To wymyslaja moje dzieci.Mam tyle lat ,na ile sie czuje a ja czasami mam 40 , w inny dzien 60, ale czesciej moja dusza cieszy sie jak 20 latka.Psychicznie nie bede stara chyba az do smierci.Czyli wiecznie mloda.Bo czy jest nasza ziemska powloka.?Coraz bardziej doceniam wrazliwosc,empatie i rozum.Peny!Kochanie!Bardzo Ci wspolczuje,ale kazdy musi przejsc zalobe po swojemu.Czas tu nie ma nic do rzeczy.Jestem z Toba cala dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Tessi, ode mnie też 😘 i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Tessi nie ma sie czym martwic liczy sie jak sie czujemy z tym wiekiem. Ja jestem tez po 50-tce oprocz mojej rodziny tak nikt naprawde nie wie ile mam lat. Raz slysze 42 raz 46 lub 47 i tak zostaje, a poco kogo wyprowadzic z tej mysli jesli sam tak ocenia . Mamy doswiadczenie zyciowe, pod kazdym wzgledem i najwyzsza wartosc co okresla rodzina , dzieci. To tez gra role jak ktos sie ubiera, wyglada.Widzialam wielu juz mlodszych odemnie kobiet to byla zgroza. Takze trzymajmy sie jak najdluzej. :D :D :D :D Piatka widzisz jak to przebiega gdy ma sie do czynienia z rodakami poza granicami skoda slow.!!!!!!!!!!!!:o :o :o Mam nadzieje ze i ja zalicze kiedys Paryz bo przeciez odemnie to jak kamieniem zarzucic. ;) ;) ;) Ale ja nie wiem dlaczego nie mam problemu z wylegiwaniem sie na sloncu, gdy wracam z urlopu jestem ladnie opalona na caly rok, a slonce to zyciowa energia trzeba z niej korzystac ale z rozsatkiem. :classic_cool: :classic_cool::classic_cool: Monisia na Krecie nie bylam - zaliczylam RODOS bylo bajecznie. Pa ! wpadne jeszcze 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Wpadam a tu nic - nie naklikane :( :( :( :( !!!!!!!!!!!!:( :( :( :( -----🌼🌼🌼🌼🌼------ Dorzuce moja recepte na przedluzenie mlodosci; :D:D:D 🌼 - SEX 🌼 - pozytywne myslenie 🌼 - wellnes Pa do jutra !!!!!! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×