Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

🌼 W e s o l y c h S w i a t spokojnych ,smacznego jajka i wiele innych smakolykow 🌼. Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
Zycze wszystkim tu zagladajacym wesolych i zdrowych Swiat Wielkanocnych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje laseczki kochane Długo się nie odzywałam ale przeczytałam wszystkie wpisy bez wyjątku, a trochę tego było. życzę Wam wszystkim spokojnych i zdrowych świąt. Powoli wracam do życia, mój syn wyszedł już ze szpitala, jest nieźle. Chodzi co prawda o kulach, ale już jest coraz lepiej. Za tydzień chyba zaczniemy go dowozić na uczelnię bo w domu cały czas myśli o tym co się stało. Ja po ostatnich przezyciach też bardzo zmarniałam, moja mama stwierdziła dzisiaj że wyglądam jak siódme nieszczęście i powinnam wziąć się w garąść. Staram się bardzo ale i tak mizernie wyglądam. Cieszę się że są święta trochę można odpocząć. Przed chwilą goście pojechali do domu a ten moment lubię najbardziej. Jutro cały dzień leniuchuję czego i Wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje laseczki kochane Długo się nie odzywałam ale przeczytałam wszystkie wpisy bez wyjątku, a trochę tego było. życzę Wam wszystkim spokojnych i zdrowych świąt. Powoli wracam do życia, mój syn wyszedł już ze szpitala, jest nieźle. Chodzi co prawda o kulach, ale już jest coraz lepiej. Za tydzień chyba zaczniemy go dowozić na uczelnię bo w domu cały czas myśli o tym co się stało. Ja po ostatnich przezyciach też bardzo zmarniałam, moja mama stwierdziła dzisiaj że wyglądam jak siódme nieszczęście i powinnam wziąć się w garąść. Staram się bardzo ale i tak mizernie wyglądam. Cieszę się że są święta trochę można odpocząć. Przed chwilą goście pojechali do domu a ten moment lubię najbardziej. Jutro cały dzień leniuchuję czego i Wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 UF>>>>>>> PENY >> witam Cię bardzo serdecznie i ogromnie sie cieszę ,ze juz jesteś w leprzym :) nastroju :) jeszcze raz życzę Ci pogodnych Świąt :) i oby Cię troski nie nękały :) wielki 😘 dla Ciebie :) Właśnie wróciłam od córki, jestem tak najedzona,że chyba będę musiała sobie sprawić temblak ,coby wrzucić nań mój brzuch :) :):):P:P Jutro jeszcze jak doprawie i pojutrze :P no przecież ktoś to musi pozjadać :P !! wiem :P przyszły tydzień poswięcę na dietkę :P hihi Bardzo miło spędziłam ten dzień u córki, a jak wasze brzuszki :) :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj PENY!! Znalazłaś w Sobie jednak nieco siły by tu zajrzeć i wyskrobać kilka słow na święta wielkanocne. Życzę Ci spokojnych świąt i wiary,że będzie lepiej,że syn wróci do zdrowi - z całego serca Ci tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serdecznie! Witajcie wszystkie! Siedze i lezki kapia na klawiaturke, bo dzieci wlasnie odjechaly. Moze dlatego, ze to dyngus? Zobaczymy sie dopiero w lipcu:D Wczesniej zostaje tylko obraz z kamerki, ktora przywiozly nam w prezencie i zainstalowaly. Smutno, smutno. Peny serdeczne usciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie Laseczki 🌼 🌼 🌼 Peny troche sie otrzasnelas zycie biegnie dalej - przyjdzie lepszy czas. Zycze najlepszego..🌼 U mnie swieta raczej spokojne przebiegaja nie moge liczyc na stado goscie oprocz dzieci nie mamy nikogo. Pogoda - pochmurnie (a mialo byc slonce!!!!) te ich prognozy :O:O:O:O:O. Smacznego jajka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 😘 No to już prawie po świętach :classic_cool: dzisiaj po sniadaniu poszliśmy z rodziną do parku spalać kalorie. dresik, adidasy , i pare kółeczek biegiem potem syn dał mi rower i też pare kółeczek.Na koniec musieli ten rower trzymać tak mnie uda bolały że nie mogłam z niego zsiąść , śmiechu było co niemiara. :-D :-D :-D Jak Wam mineły święta ??? :) :) :) Peny 🌼 teraz już tylko do przodu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam kochane :) No i mamy już po świętach :) jesteśmy teraz bogatrze o parę kg.😠 no ale damy radę :) ! zostało mi jeszcze troche słodkiego:) i póki go nie zjem,nie zabieram sie za odtruwanie:P :P:P [\"\"[7 .... [\"\"[7 .. zapraszam na kawkę :) Wanilio1 >> no ! pochwal się rezultatem ,zażywania NONI ! buziaczki dla Wszystkich 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff dziekuje za kawke,,,, wysmienita!!!! :D:D:D:D Co do rezultatow to moge napisac pozytywne tzn; lepiej spie, bole miesni w 70% ustaly, wiecej energii zyciowej jednak dalej musze brac aby bylo zupelnie dobrze. Jezeli moglo pomoc milionom ludzi to wierze ze i mnie pomoze... :):):):):) . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, moje miłe - reszta jest milczeniem! Od jutra idę na diete kopenhaską - choc przerabiałam ja na początku roku! Roztyłam sie, rozleniwiłam - mea culpa! 😭 Psiapsiuła zrobiła mi w sobote świateczna cyfrowe fotki - przesłała na mój komputer. I..... chlip, chlip, zobaczyłam tłuste babsko z obwisłym podgardlem. Chyba trzeba mnie zastrzelic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> MONISIU >> :) nie rozpaczaj :( napewno jakoś się z tym uporasz :) ja też coś muszę pofolgować :( no ale raz się żyje i dop€ki apetyt dopisuje to będę jeść :D :P Straszne pustki dzisiaj na mieście,nic się nie chce robić po tych świętach:P narazie papatki >> Wanilio>> nie zabardzo mam na tyle kasy aby kupić NONE ,ale innymi sposobami muszę się uporać :P z bolączkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
Po tych swietach tez jakos wszystko smakuje. Ale poki co czytam ksiazke dr. Josepha Murphyiego i sprobuje przez autosugestie schudnac...hahaha. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ksiazka dobra i podobno wszystko mozna sobie wmowic. 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 ...... kwiatek!!! kto wie ... moze Ci sie uda (ktora z jego ksiazek zaczelas czytac?) jest ich troche...... Piatka, 47-latka i inne .....laseczki :):):):):) nie zasiadaja do naszego stolika z kawa (_)> (_)> (_)> (_)> lub YYYYYYY szmpanem...... Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 ...... kwiatek!!! kto wie ... moze Ci sie uda (ktora z jego ksiazek zaczelas czytac?) jest ich troche...... Piatka, 47-latka i inne .....laseczki :):):):):) nie zasiadaja do naszego stolika z kawa (_)> (_)> (_)> (_)> lub YYYYYYY szmpanem...... Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
Wanilio dzieki Tobie wpadlam na te ksiazke, bo ja kiedys wspomnialas. Jako, ze naleze do ludzi ciekawych :-D :-D :-D musialam ja zdobyc i sie przekonac. Tytul tej ksiazki to: " Potega podswiadomosci". Na pewno ja znasz. Musze sie rozwijac duchowo hahaha:-D :-D :-D Moze ona mi akurat pomoze w roznych problemach zyciowych wlacznie ze schudnieciem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D serniczka dla was tez wystarczy, zapraszam Upieczony dopiero wczoraj, swiezutki, ze skoreczka pomaranczowa Kawusie? herbatke? Zjadlam kawalek sernika, lece na maly spacerek, zajrze do was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry milusinskie!!!!! :D:D:D:D Piatka dziekuje za pyszny sernik calkiem cienki kawalek zaryzykuje. :P:P:P:P: Co !!!!!wychodzisz z pieskiem tak z raniutka!!!!!:):):) Kawiatek - ciekawosc do droga do wiedzy :D:D gdybys miala obote na przeczytanie innych jego ksiazek jak; \"Potega ludzkiego ducha\" i \"Potega nieskonczonego bogactwa - mysli ksztaluju zycie\" to warto zainwestowac caloksztalt tych ksiazek ukazuje jak osiagnac idealne bogactwa duchowe i jak urzeczywistnic dobrobyt w zyciu materialnym. 🌼 🌼 znowu mamy mgla a slonca nie widac dalej tesknie za sloncem !!!!!!🌼 🌼 Pa!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane :) Piątka :) >>> dzięki za serniczek, proszę ,poczęstujcie się moim mazurkiem orzechowym :) ja dziś śliweczki :P i... Pur er ;P ( )*........ A u mnie świeci słoneczko,ale jest zimny wiatr :( ale to już plus ,bo jest słoneczka coraz więcej :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 🌻🌻 Witam :) i życzę miłego dnia ! :) ??????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
Witam ! 🖐️ U nas piekne sloneczko, ale za to chlodno. 🌼 Nikogo nie ma, wiec tez uciekam na powietrze. 🖐️ Zycze milego dnia i duzo slonca ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny A ja niewiele jadłam przez święta więc waga nie poszła w górę .Ale teraz mam ochotę na ciasteczko ,może być serniczek i mazurek. Do tego kawka i będę szczęśliwa. U mnie pięknie świeci słoneczko ale na polu strasznie zimno. A ja się wyletniłam ze strojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny A ja niewiele jadłam przez święta więc waga nie poszła w górę .Ale teraz mam ochotę na ciasteczko ,może być serniczek i mazurek. Do tego kawka i będę szczęśliwa. U mnie pięknie świeci słoneczko ale na polu strasznie zimno. A ja się wyletniłam ze strojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!! w pochmurne popoludnie :(:(:(:(: Oj! cos z tym sloncem nie wychodzi . Nie mam ochoty na spacery w pochmurne dni wychodze jak musze np. kupic chleb. Jak widac coraz mniej zasiada do wspolnego stolika na pogawedke, Mile panie jakosc zrobilo sie pusto w naszym gronie!!!!! :):):) moze troche rozruszamy sie dobra muzyka to wplywa na dobre samopoczucie.... :D:D:D Pa!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tez zasiadziecie ze mna do kawki z mleczkiem? u nas slonecznie, choc ciagle zimno, Wanilio pochmurna pogoda przeszkadza w spacerach? Dunczykom nawet ulewa nie szkodzi, lataja, jezdza, ale ja nie jestem jedna z nich, choc dzis przy sloneczku, bylam na dwoch spacerkach. Moze przelece sie jeszcze wieczorkiem? Krokusy kwitna, ale nie widac ich cudnej urody, bo zimno ze sloncem energia mnie dopadla, oby jak najdluzej milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
Piatka zazdroszcze ci tej energii i latania na spacery. Ja pojezdzilam dzis na rowerze ok. godz. i wysiadlam. :-O Nie wiem czy to starosc, brak kondycji czy tez przezarstwo po tych swietach? :-D W kazdym razie musze nad soba troche popracowac, bo widze , ze bedzie krucho.!!! Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam zmarzluchy ! :) tak piszę ,bo dziś tak zmarzłam w pracy,ze jak przyszłam do domku to nie mogłam się rozgrzać:( zle się dziś czułam:(, wstałam z bólem glowy i jeszcze ten ziąb :( ........ a wczoraj wieczorkiem zrobiłam sobie maseczkę z ziemniaczka z żółteczkiem i taką ładną miałam buzkę:) :D myślałam,że dziś będę piękna :( a tu ten ból głowy i znowu się nazmarszczałam :D :P ale to nic ,jutro będzie lepiej, byle nie było tak zimno:) Widzę,że dziś wszystkie miałyśmy wisielcze humorki :) Całuję gorąco i chyba wejdę do łóżeczka :P 😘 ja napewno tu jeszcze zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×