Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰 BARDZO :) MI艁EGO :) DNIA :) i du偶o milusi艅skich zdarze艅 :D DLA CA艁EJ NASZEJ PACZKI !!! 馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰kwiat]馃尰馃尰馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam :) jak min膮艂 Wam dzie艅 ? u mnie bardzo sympatycznie :) w艂a艣nie zabieram si臋 za mazurka :) a jutro za serniczek :) narazie musz臋 ko艅czy膰 ,bo m贸j m臋偶u艣 bedzie robi艂 remoncik komputerka i musz臋 znika膰 ze stanowiska :( 馃槝 jutro z pracy zagl膮dne do WAS i moze wypijemy jaki艣 p艂yn :) /p艂yn? / jest post,wi臋c nie wiem jak go traktujecie? kawk臋 malutk膮 chyba mozna :) bez 艣mietanki :) papatki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:D馃尰 Oczywiscxie, swietujemy razemz z Dunczykami, nie bede trzepac dywanow jak oni swietuja, wiec zaliczylismy wycieczke krajoznawcza, pogoda piekna, sloneczna, bez wiatru, cieplutko. Pozdrawiam was wszystkie, kolejka do kompka dluga, dluga, wiec nie wiem kiedy zajrze馃憚 Wanilio, mowilam, kliknij na preferencje, wpisz nick, zabezpiecz haslem i tam wpiszesz /tym ukosnym pismem/ co chcesz:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej, hej, a ja si臋 bior臋 za bigos! Cieplutko ubrana, sprzatn臋艂am balkon (loggi臋) i zainstalowa艂am sztuczny ogr贸dek - troche przypomina japo艅ski. Jak si臋 tu wprowadzi艂am, to eksperytowa艂am przez par臋 lat z drzewkami, ale pad艂y, bo za ma艂o s艂o艅ca. Mam wi臋c dwie sztuczne sosenki, malutkie \"jeziorko\" z prawdziw膮 rz臋s膮 i prawdziw膮 traw膮(jeszcze nie uros艂a)! Loggia jest w膮ziutka, ale starcza niejsca na ma艂y stoliczek i dwa sk艂adane krzes艂a. Mam 艂adne kraty (to konieczno艣膰 na parterze) i pod oknami drzewo - wi臋c czxuj臋 si臋 jak na dzia艂ce ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobry i wieczor Wam laseczki!!!!! :):):) Graff!!!!! cos sie tak poszezyla na tym ekranie nie widac konca:D:D Piatka - dziekuje kliknelam i chyba bedzie funkcjonowac. ;);););) No!! od jutra swietujemy - a czy w Polsce jest jeszcze tradycja ---------smingusadyngusa------ ??????? :):):):):). Na swieta jestem przygotowana w sobote tylko drobne zakupy i to wszystko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 muzyczna
wierszyk dla Was kobietki: Kto Ty jestes?- Jajeczko Jaki znak Twoj - zolteczko a gdzie mieszkasz-w skorupce w jakim Kraju?-w KURZEJ DUPCE !!! ok,dziewczyny milych swiat zycze Wam wszystkim w padne jak wroce bo wyjedzam na weekend do Francji !!! Nie jedzcie za duzo !!!!Jajeczkowe pozdrowienia .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Laseczki{cze艣膰] Czytam Was ca艂y czas i dzi臋kuj臋 ,偶e tyle piszecie .Czasami nawet si臋 u艣miechn臋 do tego co piszecie Jeste艣cie super. Spisa艂am wszystkie numery gg i jak pozwolicie to si臋 odezw臋. Dzisiaj jest 10 dzie艅 jak jestem chora. Moja lekarka nie wiedz膮c ju偶 co robi膰 da艂a mi skierowanie do szpitala a tam spu艣cili mnie po brzytwie. Jestem za zdrowa na szpital. W ci膮gu tych dziesi臋ciu dni bada艂o mnie 11 lekarzy i nic. Na szcz臋艣cie nic mnie ju偶 nie boli ale mam temperatur臋 i ostry stan zapalny w organizmie. Paranoja. We wtorek po 艣wi臋tach mam jeszcze dwa badania do zrobienia .Zobaczymy mo偶e co艣 si臋 wyja艣ni. Meno-偶ycz臋 Ci zdrowia, nie daj si臋 jakiemu艣 przezi臋bieniu. Powiedzia艂am Ci ,偶e do 艣wi膮t zrzuc臋 7 kg, uda艂o si臋 jestem l偶ejsza o 9 kg .Ale wygl膮dam naprawd臋 fatalnie .M贸j m膮偶 ,kt贸ry zawsze uwa偶a艂, 偶e jestem za gruba powiedzia艂 mi pierwszy raz w 偶yciu ,偶e tak naprawd臋 to woli mnie jednak w starej wadze. Figura niby lepsza ale twarz po n贸偶. Graff dzi臋kuj臋 Ci ,偶e o mnie jeszcze pami臋tasz jeste艣my z jednego miasta mo偶e dlatego? Pozdrawiam Wszystkie stare jak i nowe laseczki z naszego forum. Skorzystam z przepisu na jajka faszerowane –dzi臋kuj臋. PS: Teraz jak jestem chora to czuj臋 si臋 naprawd臋 staro ale jak mi nic nie dolega to jestem czasami niezle zakr臋cona.Wiem ,偶e robi臋 rzeczy ,k贸rych nie wypada robi膰,ale co mi tam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Laseczki{cze艣膰] Czytam Was ca艂y czas i dzi臋kuj臋 ,偶e tyle piszecie .Czasami nawet si臋 u艣miechn臋 do tego co piszecie Jeste艣cie super. Spisa艂am wszystkie numery gg i jak pozwolicie to si臋 odezw臋. Dzisiaj jest 10 dzie艅 jak jestem chora. Moja lekarka nie wiedz膮c ju偶 co robi膰 da艂a mi skierowanie do szpitala a tam spu艣cili mnie po brzytwie. Jestem za zdrowa na szpital. W ci膮gu tych dziesi臋ciu dni bada艂o mnie 11 lekarzy i nic. Na szcz臋艣cie nic mnie ju偶 nie boli ale mam temperatur臋 i ostry stan zapalny w organizmie. Paranoja. We wtorek po 艣wi臋tach mam jeszcze dwa badania do zrobienia .Zobaczymy mo偶e co艣 si臋 wyja艣ni. Meno-偶ycz臋 Ci zdrowia, nie daj si臋 jakiemu艣 przezi臋bieniu. Powiedzia艂am Ci ,偶e do 艣wi膮t zrzuc臋 7 kg, uda艂o si臋 jestem l偶ejsza o 9 kg .Ale wygl膮dam naprawd臋 fatalnie .M贸j m膮偶 ,kt贸ry zawsze uwa偶a艂, 偶e jestem za gruba powiedzia艂 mi pierwszy raz w 偶yciu ,偶e tak naprawd臋 to woli mnie jednak w starej wadze. Figura niby lepsza ale twarz po n贸偶. Graff dzi臋kuj臋 Ci ,偶e o mnie jeszcze pami臋tasz jeste艣my z jednego miasta mo偶e dlatego? Pozdrawiam Wszystkie stare jak i nowe laseczki z naszego forum. Skorzystam z przepisu na jajka faszerowane –dzi臋kuj臋. PS: Teraz jak jestem chora to czuj臋 si臋 naprawd臋 staro ale jak mi nic nie dolega to jestem czasami niezle zakr臋cona.Wiem ,偶e robi臋 rzeczy ,k贸rych nie wypada robi膰,ale co mi tam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie,wrocilam z gor gdzie bylam na dlugim spacerze i podgladalam wiosne.I ujrzalam pare zalecajacych sie do siebie kosow,zabe na kamieniu,bazie na wierzbie.Meno,jestem pelna podziwu dla Ciebie,moze zorganizujesz internetowy kurs samby? Spodobal mi sie takze cytat,brzmi jak motto dla dojrzalych kobiet.Zapamietam.Wanilia,jezeli nie pies to moze kot,przytuli sie i zamruczy gdy maz bedzie poza domem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Strasznie Was przepraszam,ale chcia艂am Was zasypa膰 na 艣wi臋ta kwiatami i nie zrobilam przerw i ! tak wysz艂o szeroko :( zagl膮dn臋艂am na chwilke ,bo mojemu cos sie odwidzia艂o i nie robi dzis z kompem. w艂a艣nie zrobi艂am mazurek :) mysl臋 ,偶e b臋dzie mniamniu艣ny :D jutro serniczek . Dobrze偶e przypomnia艂y艣cie o jajkach w skorupce, tez je zrobie . 馃尰 偶ycz臋 spokojnej nocy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wanilio:D pasuje ci ta czarna suknia, dlaczego nic nie napisalas pochylym drukiem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 muzyczna
Wanilio podaje Ci strone www.launch.yahoo.com wszystkie zagraniczne piosenki i telesdystki ,sluchalam do tej pory 2 w nocy a jeszcze sie nie spakowalam a jutro o 13 wyjezdzamy pdzr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam serdecznie i swiatecznie!!!!! 馃尲馃尲馃尲 muzyczna - masz talent. Dzieku za nowy adres teledyskow - poslucham hi..hi..hi.. no i dobrej podrozy i duzo zabawy moze skoczysz na luxsemburska strone :D:D:D:D Laska50 - 9 kg czy to nie za duzo jak sie czujesz jesli dobre to OK. Lahimia2 - wycieczka w gory dobrze robi, a czasem dla odswierzenia wspomnien :):):):) O! ani pieska ani kota to juz wole KOMPA. Piatka dzieki ale ta pomaranczowa byla lepsza !!!! :O:O:O:O Monisia51 jest rowniez \"czarna\". 馃尲 EIN FROHES GESUNDES OSTERFEST [kwiatek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲呕eby 艣mia艂y si臋 pisanki , 馃尲u艣miecha艂y sie baranki , kwiatek]mokry 艣mingus zrasza艂 skronie , 馃尲duzo szcz臋艣cia sypi膮c w d艂onie. 馃尲 wielu mi艂ych chwil na 艣wi膮tecznych spacerach Radosnych i Spokojnych 艢wi膮t 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ileeeeeeeeee tych jajek na t臋 艂y偶k臋 mas艂a :( :( :( :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ileeeeeeeeee tych jajek na t臋 艂y偶k臋 mas艂a :( :( :( :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 Witam 馃尲 Du偶o s艂o艅ca i wspania艂ych 艣wi膮t z ca艂ego 鉂わ笍 tego Wam 偶ycz臋 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lasska, Tessi >>>>>>>>>> ile tych jajek bierzecie na t臋 艂y偶k臋 mas艂a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOWIEM SI臉??????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰馃尰馃尰 ZDROWYCH 馃尰SPOKOJNYCH馃尰艢WI膭T ! MOKREGO DYNGUSA :) DLA CA艁EJ NASZEJ PACZKI :) ORAZ DLA WASZYCH RODZIN :) Wasz GRAFF :D MENO >> mase艂ka tyle,aby si臋 sma偶y艂y w nim jajeczka 馃槝 do us艂yszenia :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MENO :) >> nie zakontaktowa艂am o kt贸re mase艂ko Ci chodzi dokladnie :) mysl臋,偶e jak wyd艂ubiesz 艣rodki jaj to mase艂ka tak proporcjonalnie do ilo艣ci farszu ,tak na wyczucie,aby sie kupy trzymaly :) tez b臋d臋 robi膰 pierwszy raz :) caluj臋 Ci臋 i smacznego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny...mam pro艣b臋...czy kt贸ra艣 z Was bra艂a Cyclo - Menorette i Lutenyl? M贸j gin zapisa艂 mi to. Czyta艂am ulotki...boj臋 si臋 skutk贸w ubocznych...Jakie s膮 odczucia? Boj臋 si臋 tycia i krwawie艅 - pozdrawiam ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Weso艂ego Jajeczka, spokojnych i pogodnych 艣wi膮t wielkanocnych dla 艣wiergol膮cych 50 latek .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋ki Graff 馃槝 A ja szynk臋 ( surow膮) ju偶 ugotowa艂am , dochodzi baleronik >>> te dwie rzeczy musz臋 mie膰 surowe w domu i sama gotuj臋 !! Wyszed艂 przepyszny 偶urek , kt贸ry rodzina zd膮偶y艂a skonsumowa膰 艂膮cznie z suni膮 !!?? Po po艂udniu pojecha艂am do veta bo jak mnie si臋 polepszy艂o to jej pogorszy艂o :( Dosta艂a 3 zastrzyki w tym antybiotyk i nast臋pna wizyta ........... w niedziel臋 rano o 8 !!!!!!!! SZOK ! Wi臋c 艣wi臋ta rozpoczniemy wizyt膮 w lecznicy:( Ale rodzina :P ju偶 si臋 zobowi膮za艂a 偶e podskoczy na ten zastrzyk. Teraz wieczorem wida膰 偶e ju偶 lepiej nawet dorwa艂a si臋 do 偶urku ! W sumie ja ju偶 mog臋 艣wi臋towa膰 :D Na jutro zosta艂y do zrobienia jajka i odbi贸r zam贸wionych rzeczy :) Popr贸buj臋 te jajka , kt贸re Tessi poda艂a .. jak nie przypal臋 to mo偶e wyjd膮 :) A no偶e do skorupek ju偶 naostrzone :P Mo偶e by tak jeszcze plastry w aptece dokupi膰 ? puldka>>> nie bra艂am , bior臋 plasterku SEQUI ( czy jak to tam si臋 pisze a nie chce mi sie sprawdza膰 :) dla wszystkich dziewczyn 馃尲 a dla Penny szczeg贸lne 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋ki Graff 馃槝 A ja szynk臋 ( surow膮) ju偶 ugotowa艂am , dochodzi baleronik >>> te dwie rzeczy musz臋 mie膰 surowe w domu i sama gotuj臋 !! Wyszed艂 przepyszny 偶urek , kt贸ry rodzina zd膮偶y艂a skonsumowa膰 艂膮cznie z suni膮 !!?? Po po艂udniu pojecha艂am do veta bo jak mnie si臋 polepszy艂o to jej pogorszy艂o :( Dosta艂a 3 zastrzyki w tym antybiotyk i nast臋pna wizyta ........... w niedziel臋 rano o 8 !!!!!!!! SZOK ! Wi臋c 艣wi臋ta rozpoczniemy wizyt膮 w lecznicy:( Ale rodzina :P ju偶 si臋 zobowi膮za艂a 偶e podskoczy na ten zastrzyk. Teraz wieczorem wida膰 偶e ju偶 lepiej nawet dorwa艂a si臋 do 偶urku ! W sumie ja ju偶 mog臋 艣wi臋towa膰 :D Na jutro zosta艂y do zrobienia jajka i odbi贸r zam贸wionych rzeczy :) Popr贸buj臋 te jajka , kt贸re Tessi poda艂a .. jak nie przypal臋 to mo偶e wyjd膮 :) A no偶e do skorupek ju偶 naostrzone :P Mo偶e by tak jeszcze plastry w aptece dokupi膰 ? puldka>>> nie bra艂am , bior臋 plasterku SEQUI ( czy jak to tam si臋 pisze a nie chce mi sie sprawdza膰 :) dla wszystkich dziewczyn 馃尲 a dla Penny szczeg贸lne 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Weso艂ych 艢wi膮t Wielkanocnych,zdrowych i szcz臋sliwych. 呕ycz臋 Wam wszystkim bez wyj膮tk贸w w Polsce i na obczy藕nie. Laska50

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×