Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Gość wanilia1
Kochane - nie to ze nie chce ale nie umiem was przyjac jakos mi to nie wychodzi szukam was po tych numerkach i co dalej nikt nie wchodzi .Sprobojcie mnie poszukac ::::::: pewnie ze che... Chyba jestem za ciemna do tej obslugi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilio 1 :) nie przejmuj się , już się skontaktowałyśmy , więc nie ma problemu :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wanilii- bardzo pachnącej i rozgadanej! Spróbuj poprośić o pomoc jakiegoś małolata w obsłudze GG, bo oni są niezastąpieni. Ja niby mam wszystko poustawiane, ale bez pomocy tych naszych latorośli niczego sami nie wskórami.To już nie ten wiek, a technika gna do przodu jak rakieta. Gdzie można kupić Książkę TOMBAKA???? Lahimia 2 - nie tylko Ty jesteś sama bez przyjaciół, wszyscy prawie pozamykali się w chatach i żyją zamknięci, więc trzeba cieszyć się z tego co się ma i tyle. Dobrze, że już jesteś zdrowa, a to najważniejsze w naszym wieku. A GG gdzie? Nie podałaś numeru. Mój to 7093827. A te jajaca - to pełne cholesterolu!!!!Pewnie dobre, a potem co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj >> JUKO :) książkę Tombaka kupisz w księgarni , on ma kilka tytułów , ZAcznij od \"Droga do zdrowia\" jakbyś nie dostała w księgarni ? to kup sobie na Allegro. A CO ? jajeczka Ci się nie podobają ?? skąd będę wiedziała na co umrę :D znowu znikam :) po raz enty>>>>>>>>>>>> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatko - polecam Skype\'a. Mikrofon to zaden wydatek. Ja kupilam troche drozszy (ok.18 zl), mozna go przyczepic w dekolcie, przylepic do kompa, albo polozyc. Oszczedzam miesiecznie ponad 100 zł. zwlaszcza, ze duzo gadam z bratem w innym mieście. Słychać jak \"radio Gdynia\". Wrzucasz do gugla \"Skype\" i trafiasz na stronę, a program sam dalej prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam ! Was wszystkie po kolei; Graff 🌼 juka🌼 🌼 Piatka🌼 lahimia2🌼 muzyczna🌼 i jeszcze TE kwiatuszki ktore ktore sie nie zameldowaly 🌼 ❤️🌼. Dzisiaj pozwolilam sobie pospac az do 8.45. Wstchnelam!!!z ta nowa obsluga musze sama sobie poradzic,nikogo nie mam przy sobie powoli dochodze do prawidlowych ustawiem i wprowadzam was na liscie juz mam , piatke, lahimia2 i bede stopniowo robic nastepne. Tylko nie rozumien dlaczego jak ide drugi raz na import listy komputer sie zawiesza i koniec , moze czlowieka szlaktrafic czy to tak zle te GG pracuje (przeciez mam prawie nowy "komp"a i to z DSL nie rozumiem tego. Chyba jestem za tempa ale niemartwcie sie poducze sie...... :):):):):). Za oknem jest troche mlecznie - mysle ze sie wypogodzi. Jutro przyjezdza moja polowa i ma cale 2 tygodnie urlopuuuuuu.:D:D: Przy ladnej pogodzie a napewno bedzie !!!!🌼 wyciagniemy rowery i w drogeeeeee()()()(). Kawa czeka (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>herbatka,capucciono...... zapraszam tylko szybko bo ostygnieeeeee:):):):) Pa zajrze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
Witam ! U nas dzis znow pieknie. Slonce cudowne a kwiatki kwitna. :-) Wanilia, wczoraj probowalam sie do Ciebie dostac na gg ale jakos sie nie odezwalas. Nie szkodzi moze innym razem sie uda. Na razie pije kawe i mysle o swietach. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam myszki :) Wanilio>>> :) kawa była wspaniała :) dzięki , ale tylko Was całuję i spadam do pracy Ja już mam wszystkie nr,GG wpisane :) i juz wczoraj troszkę pogadałyśmy , reszta napewno dołączy :D myślę ,że ten topik sie nie rozpadnie przez to :) 😘 papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Wiecie co !!!!!!!! ja WAS przepraszam to jest zwariowane chce wpisac -Juka- i stale mi powtarzaja sie te juz wprowadzone to chyba zlosliwie cos pracuje - nie mam sil, to zwariowane....😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem wszystkie kobietki :) Jestem , żyję ale co to za zycie:( Mam grypę i to paskudną , od niedzieli ledwo , ledwo zipię i nic nie pomaga , Rozłożyło mnie na amen. I to przed świętami Nos mam czerwieńszy od włosów :P :P a w poniedziałek zużyłam opakowanie zawierające 150 chusteczek :( !!!!! Od wczoraj przyplątał się kaszel jak u grużlika Tak że nie mam nic , dosłownie nic zrobione i ani myślę myć okna . Dzisiaj już jako tako :) przynajmniej widzę na ślepka ... A wszystko to z powodu przeciągów na wystawie . Ale było fajnie :D :D Dziewczyny nie szalejcie bo to tylko przecież 2 dni Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witaj!!!! MENO :):):):) - moze sproboj w lozku sie wypocic tzn. przed spaniem ciapla-goraca kapiel lyczek koniaku i przykryc sie az po uszy - ponoc pomaga - szybkiej poprawy zycze!!!! Wiec nareszcie mam to poukladane tzn ustawienie - Was wprowadzone: graff,piatka,juka,lahima2 czy cos pominelam???? :):):):): Pa dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie zapracowane dziewczyny,pamietajcie ze od wtorku tez swiat bedzie istnial,bez wzgledu na to czy umyjemy okna ,upieczemy mazurki...,czy tez nie.Swiat jest piekny w tej wiosennej szacie ,ptaki slodko spiewaja,slonce piesci twarz,kawka pita na tarasie smakuje wybornie.Pooddychajmy gleboko tym swiezym powietrzem,zanim przyjda meczace upaly.Przeciez zycie nie polega na wietrznym sprzataniu i dogadzaniu rodzinie.Moze lepiej siebie dopiescic,bo nikt tego nie zrobi z taka miloscia jak my same.Dzieci sa juz dorosle,wiec zadbajmy o siebie.Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
No wlasnie Lahimia masz racje, musimy sie same rozpieszczac, bo chyba nikt tego za nas nie zrobi. Jakos nie przesadzam z tym przedswiatecznym sprzataniem itd. No nie wiem, nie chce mi sie. Jak dotad nie odwazylam sie do tego przyznac, bo wszyscy sa tycy strasznie pracowici. Ja jestem po prostu leniuchem i popijam kawke na tarasie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meno , zajrzyj dwie strony wstecz, tam jest mój przepis na sok z buraków (b. pomocny przy kaszlu, katarze etc). Masz może w domu aloes? Ale co najmniej 2-letni? Bierze się liśc, rozcina, łyżeczką zbiera miąższ, dodaje trochę miodu i spożywa. Bardzo pomaga na kaszel, wypróbowałam! Inny sposób - gorący rosołek. W ostateczności - z kostki lub papierka. Łatwiej się odkasłuje. Też wypróbowałam, bo grypa niedawno mnie dopadła, a przywiążała sie i odejść nie chce Ja nic nie sprzątam, a co! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze poparly mnie dwie dziewczyny,bo co tu sie czarowac,dosyc mamy biegania ze scierka,przeciez sa inne wartosci w zyciu,a nasz czas ma podwojna wartosc,bo kto wie ile nam go jeszcze zostalo.Pozwolmy mlodym ludziom nas zastapic,bo jest czas siania i czas zbioru.To czas zniw dla nas,cieszmy sie plonem i dzielmy sie nim z przyjaciolmi.Moze ,chocaz odrobine tych zbiorow,przyniesmy tu,do naszej kawiarenkii obdarzmy sie nimi nawzajem.Cenniejsze to niz nawet najlepszy sernik.Moj nr gg w stopce.Dbajcie o siebie, bo szkoda czasu na chorowanie,a i wiosna wtedy tak nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Moje kochaniutkie!!!!! witam w popoludnie ide zaraz na spacer, ale przed wyjscie cos napisze; Ta prawdziwa tradycja swiat wielkanocnych juz nie wroci takze i ja sie zbytnio do niej nie wysilam. Porzadek mam zawsze okna umyje po swietach (bo mieszkam na 3 pietrze ich nie widac, a nie sa az tak brudne....:P:P:P:P, cos tam "upichce" moze jakies ciasto do tradycji - no bo dzieci przyjda to nie wypada....:D:D:D:D. Korzystajmy z ZYCIA bo jest piekne......🌼 Ciaooo 🖐️ Tschöß............:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna
Wanilio a juz dwa dni nic nie robie a swita ponoc za pasem, siedze i slucham teledyskow chwala Ci za to !!zaczne szalec w sobote haha sprzatam co tydzien okna muje co miesiac posciel zmieniam co 2 tygodnie i nie widze problemu ze sprzataniem tylko cos dobrego specjalnego przygotuje na stol zeby moje dorosle dzieci pojadly i wy sie dziewczyny tak nie przemeczajcie bo pamietajcie juz Nam z gorki zostalo i myslcie wiecej o swoich hobby i zdrowiu pozdrawiam Was wszystkie swiatecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna
Wanilio chyba telepatia zadziala to samo mialysmy na mysli i napisalysmy !!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna
Wanilio chyba telepatia zadziala to samo mialysmy na mysli i napisalysmy !!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAJ .. MENO :) jakbyś pamiętała o grzańcu czekoladowym :) to napewno byś się nie rozchorowała tak na dobre :) całuję Cię i wracaj szybciutko do zdrowia < bo już się martwiłam , a jak nabierzesz sił to opowiesz o wynikach z wystawy :) KOCHANE 🌻 ja też nie przykładam się do świąt ze sprzątaniem :) moja gażdzinka zawsze mówi, jak coś ma umyć itp. cyt.\" a przecie z gównem się nie biłam \" :D Jutro zrobię mazurka w sobotę sernik, coś tam jeszcze po drodze :) makowiec kupię :P /bo niechce mi sie na 3-osoby :) ,może roladę orzechową ? zastanowię się ,bo jak córka napiecze, to chyba straszne będzie obrzarstwo :P i nie zmieszczę się przed komputerem :P no to narazie moje dziubki kochane :P 😘 strasznie lubię posiedzieć , choć chwilkę z Wami :) nie sprawdzam jak są błędy ? wybaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja >>>> widać że ciu ciu lepiej :) przynajmniej przerób chusteczek spadł do 100 :( Wanilia >> za rady piękne dzięki ale łóżka mam po dziurki a wanny u mnie NIET podobnie jak i koniaku :( Monisia>>> 2 lata Aloes ???? ja nawet kaktusa w domu nie mam :P Czytam Tombaka i na razie wypijam po 5 cytryn dziennie + 4 marchewki Marwitt+ sok z buraków Marwitt Kupilam ostatnio śliwki i morelki ( jeszcze w zeszłym tygodniu) ale zaczne jak tą paskudę grypę przezwycieżę :) Co do porządków wyznaję zasady Wanili >>> w końcu mieszkamy na co dzień normalnie i dbamy o porządek. Myślę że dopiero w piątek zmienię firanki ( tzn rodzina zmieni :P )i pościel i tyle :D A dzisiaj wyszłam w południe i pozamawiałam co nieco ( dużo nie potrzeba) odbiorę część w piątek a trochę ciasta w sobotę :) Graff>> grzańca czekoladowego też u mnie NIET :( ja wogóle jak widać mało co posiadam przydatnego :P ale , ale, kremów i kosmetyków trochę posiadam :P:P A powiedzenie gażdziny bardzo mi humor poprawiło :D :D świetne !! Muzyczna >>> protestuję!!!!!!! Wcale nie mam z górki ! Jeszcze nie !! Uważam że wszystko , no prawie wszystko przed nami !! A to zależy od nas a nie od wieku Ja cały czas czuję że mam pod górkę :P:D pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 :) coś mówiłyście o górce ? skąd !! ja teraz dopiero prę w górę :D nic mi już nie może zaszkodzić , już nikt nie czeka ,że mam coś zrobić ? samo sie robi :) cieszę się,że dopisują Wam humorki :) pogodę zapowiadają piękną na Swięta , to można będzie sobie zrobić ,dłuższy spacerek :) Właśnie wróciłam z pracki ,rzuciłam cos moim :) do korytka i :( jednak chyba coś machnę ścierką ! 😠 być może zaglądnę póżniej tymczasem papatki :) MENO >>> te śliweczki to na oczyszczanie ? właśnie ja juz po , i mam wrażenie ,jakbym zeszczuplała po tym oczyszczaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
No!!! wrobiclam ze spaceru oj! 3 godziny przy 25 °C to lato a, wiosna chyba sie skorczyla...:):):):). Juz nie spaceruje sama wpadlam na pomysl aby wziazc miniradio i sluchawki i caly czas mialam swietna muzyke,labedzie na rzece plywaly ludzie na rowerach, a ja sobie ide i slucham hitow to jest zycie. :D:D:D:D. muzyczna - tak mysle,ze juz bez muzyki u mnie ani roz. - akurat slucham Sahry lube ja, a ta muzyka trzyma mnie przy mlodym duchu. mimo ze jestem po 50-tce.:P:P:P ====== :):):) 🌼 ❤️ 🌼 ======= MENO moze masz i racje, protestujesz ze nie z gorki - kto wie.... moze to tak jak; "Punkt widzenia zalezy punktu siedzienia". Tak naprawde to sie dopiero teraz czuje KOBIETA a ze mam tylko 155 (bez kapelusza) nikt mnie nigdy nie zauwazal (oprocz meza 180). Twierdzi (nie obrazajac wyzszych) wszystko co male to piekne!!!!! 🖐️ male i DUZE..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna
Meno chodzi Mi o lata ,po 50 to juz zgorki nie mamy co sie oszukiwac ale nie znaczy to zeby nie korzystac i cieszyc sie z zycia, Ja tez uwazam ze to najpiekniejszy wiek czuje sie mlodo dzieci odchowane sa na swoim a Ja mam duzo czasu dla Siebie ! i to Mi sie podoba bardzo !I ciesze sie kazdym dniem i chwila .... pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed swiątecznie! Ale humorki wszystkim Wam dopisują- to napewno wiosna uczyniła, bo ja też tak się czuję. Do porządków świątecznych zaliczyć mogę tylko umycie okien i upranie firan, bo reszta to szara cotygodniowa rzeczywistość.Co tydzień robię \"większe\" porządki, a mam psa, więc muszę czasem częściej, pościel też zmieniam co 2 tygodnie, więc święta to normalka. Nawet nie jestem zainteresowana wyszukanym gotowaniem, pieczeniem, bo do mnie nikt nie przyjedzie, dziecko na drugiej pólkuli, jesteśmy we dwoje + Pies. Meno!! Odezwałaś się wreszcie, smutno bez Twojego szczebiotania, chociaż muszę przyznać, że dołączyły do nas nowe wesole gadułki i miło poczytać jak fajnie rajcują. Też mogłabym dołączyć do szergu Muzycznej i Wanilii- bo lubię słuchać muzyki, i nawet głośno. Byłam na długim spacerze z psem i mężem a w planie mamy kąpanie zwierzaka, więc sprzątanie dodatkowe łazienki MUROWNE!!! Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedświątecznie pisze się razem i tak napisałam a rozpadło się na dwa wyrazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyczna>> ale ja jeszcze nie mam 50 -tki :P:P:P jeszcze ciut ciut i to nie chodzi o oszukiwanie bo w końcu kogo ? siebie? Widać nie czytałaś moich wcześniejszych postów :) Kobieta ma tyle lat na ile się czuje !!!!!! i potem dopiero na ile wygląda !! Kto powiedział że po 50-tce nie możesz zacząć czegoś nowego? Możesz zacząć się dokształcać , zdobywać nowy zawód, przejść na swoje 9 jeżeli pracujesz), możesz tak ja ja jeździć na rolkach , tańczyć sambę niekoniecznie z rówieśnikiem i mogłabym tak bez końca :D :D :D Ale ja właśnie mam taką naturę i młodzież która nie pozwala mi się szybko zestarzeć bo od razu prostuje :) Poza tym przedemną statystycznie licząc jeszcze 30 lat !!!! To trzeba zagospodarować z pomysłem a u mnie niekoniecznie wnukami :) których też u mnie brak . Także dziewczyny , to nie ma co się oszukiwać !! Każda z nas ma to na co zapracuje :P i o co się postara ! No, ale ja wogóle to jestem rewolucjonistka :) i dobrze mi z tym :D J Reichman ( lekarka) ostatni rozdział książki \" Kobieta po czterdziestce \" zatytuowała Znoszona, ale nie zdarta i kończy świetnym tekstem , pod którym całkowicie się podpisuję !!!!>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> \" Jakiekolwiek jest moje genetyczne przeznaczenie, będę wiedziała, że zrobiłam wszystko, przynajmniej po czterdziestce, co w mojej mocy. Nie przejdę biernie przez wiek średni i zaawansowany. Przeżyję te dekady z zadowoleniem, z przygodami i dbając o dobry stan zdrowia. Ty i ja , i kobiety naszego pokolenia, jesteśmy za młode, by się zestarzeć\">>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Pięknie powiedziane :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia, Muzyczna >>> a dlaczego wy nie macie pieska ???? :( Spotkałybyśmy się może na wystawach, a ile z tym zachodu , zakręcenia i andrenaliny :D A ile ubawu :D I non stop poznajesz nowych ludzi .... i non stop to małe zwierzątko cie absorbuje , za niedługo chyba przemówi ludzkim głosem i wcale bym się nie zdziwiła :) Jak mi sie uda wrzucę parę fotek z wystawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 MENO >>> brawo :) tyle mamy lat ,na ile sie czujemy :) i tak wyglądamy jak się czujemy i chcemy :) Jak tam na wystawie? jaki medal? Nie pisałam ,ale mój pies jest medalistą złotym ,ale jak wiesz juz wiekowym .Też jeździłam z nim po wystawach :) przyjemne ,ale stresujące ! \"TAM\" też są układy ! i nie raz chciałam kopnąć kogoś w D-e . jak Twoje zdrówko? juz dobrze? ciekawe jak z LASKĄ50 ? nic nie pisze ,a miała kłopoty ze zdrówkiem ? kończę i dobranoc :) Były migawki z wystawy, moze Cię widziałam ?? wrzuć fotki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam !!!! przedswiettecznie 🌼🌼🌼 Moje kochane bez muzyki i kompa nie mozna.>>>>>>>:D:D:D:D MENO masz zupelna racje , ale na jak sie czuje wygladamy, ubieramy to zalezy od nas. Pewnie ze mozna sie doksztalcac,jezdzic na rolkach (moze wezme od corki i bede tez jezdzic dla sportu) tu to normalka nikt nie patrzy na wiek!!!! [acha!!!! skad biezecie to ukosne pismo co jest na dole tekstu?????] chcialaby wiedziec :):):):):) Meno chetnie bym kupila sobie pieska ale tu na tym zachodzie sa ostre przepisy rejestracja, ubezpieczenie, i w dodatku jak idziesz na spacer nawet w parku to musisz psie kupki zbierac :P:P:P:P feeee feeee.... na to nie mam zainteresowania.:(:(:(:(: P I A T K A co z toba i innymi juz swietujecie ???????????? :):):):) Pozwolcie chialabym cos dobrego zaproponowac w 2002 roku kupilam w Polsce ksiazki dr. Joseph Murphy jego ksiazki staly sie bestsellerem na calym swiecie, wiele w moim zyciu odmienily sa wspaniale i czesto wracam do nich aby podbudowac moja osobowosc i mojego ducha zacytuje ; "Czlowiek jest tym, czym sa jego mysli. Tresci naszych mysli i przekonan ksztaltuja nasza osobowosc,wywiera wplyw na nasze zycie,okreslaja nasza przyszlosc." mozna dodac zdrowie a moze i wyglad, ale o tym musicie sie sami przekonac czytajac jego pozycje. Zycze milej l e k t u r k i :D:D:D:D Oj !! juz po 10°° musze isc jesc sniadanie. Pa zajrze pozniej.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×