Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Właśnie wróciłam od zaprzyjaźnionej ponad stulatki. Też ma parkinsona i sepsę - jak papież... Jednak do niej nikt nie strzelał, a jeśli strzelał (I wojna, rewolucja, bolszewicy, II wojna), to nie ranił . Chyba (stuk stuk) z tego wyjdzie :) Oglądałam bardzo ciekawy program na Discovery Civilization: Ambasador pokoju. To o pomyślnie zakończonych misjach pokojowych Watykanu za naszego papieża. Nie miałam pojęcia, że było ich aż tyle! Pa! Biorę się\\ do pracy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Nie wiem , ale wiele wstrzymuje sie aby na nasza strone zajrzec z stalych korespondentek . Monisia i ja zycze Twojej zaprzyjaznionej ponad stulatki (ile ma naprawde lat?) wyjscia tej choroby. Ja rowniez obladam Dyscovery to naprawde ciekawy program, mozna sie wiele dowiedziec. Pozdrawiam mile wszystkich Pa!! Milego dnia🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilio! Moja przyjaciółka ma 102 lata! W tym roku - jak Bóg da - skończy 103! Pamieta wszystkie piosenki z Podola i nawet okolicznościowe wierszyki, które układała jako parolatka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! nie moge sie powstrzymac aby nie zaraz po przeczytaniu odpisac :):):) to moznaby powiedziec NIE DO WIARY a jednak takie dlugie zycie nie spotyka kazdego < to DAR od Boga>....... 🖐️❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja także nie mogę się oprzeć :) i zaglądam tu często:) Na mieście są tlumy, dzisiaj o 17-tej będzie marsz biały na Blonia. Straszne tłumy, nawet nie zdawałam sobie sprawy,że tyle młodych ludzi się modli i nawet młodzi chłopcy stoją samotnie ze swiecą i modlą się glosno .Mam tylko taką nadzieję ,że nie przerodzi się to w jakiś fanatyzm,że po pogrzebie ludzie wrócą do zycia z nowymi doświadczeniami, ale potraktują sytuacje poważnie każdy w.g swojego sumienia i przekonań . Ja jestem po częsci bardzo związana z osobą Papieża, bieżmował mnie , byłam przy kazdym jego przyjeżdzie , no i takze w czerwcu 87r. jak był Papież to syn mój zmarł,wiec jest to dla mnie bardzo osobiste ,jak myslę o Ojcu SWietym. Oczywiście jest to pozytywne myslenie, tylko ,że od razu mam przed oczami synka ,który klaskał w rączki i wołał... niech zyje Papet ... bo jeszcze nie wymawiał tak dokladnie. za to dokładnie to pamiętam :( sorka,że to piszę ale cały czas teraz o tym myślę , syn własnie zmarł na sepse :(/posocznica/ Całuję Was bardzo serdecznie :) wiem życie toczy sie dalej........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam włąśnie mejla: Pożegnanie Jana Pawła Wielkiego W czwartek 07.04 ustawiamy znicze na dlugosci wszystkich ulic Jana Pawla II w Polsce. Zaczynamy o 21.00 i trwamy razem do 21.37 . Przekaz te wiadomosc dalej, do jak najwiekszej ilosci osob .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przekazuje dalej \\\"A przecież nie cały umieram. To, co we mnie niezniszczalne trwa! Teraz staję twarzą w twarz z Tym, który Jest\\\" Jan Paweł II Tryptyk Rzymski Prześlij ten promyk dalej. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra
jeszcze raz Wam powtarzam przeczytajcie te swoje wpisy od poczatku , piszecie o niczym , i jeszcze niektore bledy ortograficzne robia , wstyd !pierdoly ,pierdoly jak by nie bylo innych ciekawszych tematow do dyskusji.a to 16 latek czy 50 latek forum? Intelektualnie nieciekawie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madra! Nie jest tak zle, skoro tu ciagle zagladasz:P Mozesz zalozyc swoj, bardzo interesujacy topik i tam dbac o wszystko, o tematy, czystosc jezyka.........., a tu zagladaj i ucz sie:P:P:P Dzien dobry wszystkim milym paniom 👄 buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> czemu w Tobie tyle jadu ? pomyślę o Tobie w modlitwie .... Pozdrawiam w tym smutnym tygodniu , ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi tekst :( w/.w tekst dotyczy--------> MADREJ ! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Najpierw do Ciebie Graff bardzo Ci współczuję z powodu syna, takie przeżycia zostawiają swoje piętno do końca życia ale nie są całkiem bezcelowe. Czynią nas innymi ludźmi, uczą kochać bliźniego i uświadamiają nam jak krótkie i kruche jest ludzkie życie i jak trzeba cieszyć się każdym przeżytym dniem. Jedyną pociechą w takich chwilach jest wiara i szczęśliwi ci którzy mocno wierzą. Smutny ten tydzień dziewczyny bardzo ale też podniosły i ludzie jakby od razu lepsi dla siebie i serdeczni. Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, zapraszam na kawe:) Przeczytajcie: To dziwne, jak proste jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się, dlaczego świat zmierza do piekła. To śmieszne, jak bardzo wierzymy w to, co napisane jest w gazetach, a podajemy w wątpliwość to, co mówi Pismo święte To dziwne, jak bardzo każdy chce iść do nieba pod warunkiem, że nie będzie musiał wierzyć, myśleć, mówić ani też robić czegokolwiek, co mówi Słowo Boże To dziwne, jak ktoś może powiedzieć: \"Wierzę w Boga\" i nadal iść za szatanem który tak a propos również wierzy w Boga. To dziwne, jak łatwo osądzamy, ale nie chcemy być osądzeni. To dziwne, jak możesz wysyłać tysiące \"dowcipów\" przez e-mail, które rozprzestrzeniaja się jak nieokiełznany ogień, ale kiedy wysyłasz przesłania dotyczące Pana Boga, ludzie dwa razy zastanawiaja się, czy podzielić się nimi z innymi. To dziwne, jak kto. może być zapalony dla Chrystusa w niedzielę, a przez resztę tygodnia jest niewidzialnym chrześcijaninem. To śmieszne, że kiedy przeczytasz tę wiadomość nie wyślesz jej do zbyt wielu osób z Twojej listy adresowej, ponieważ nie jesteś pewny, co pomyślą o Tobie, kiedy im to wyślesz. To śmieszne, jak bardzo mogę być przejęty tym, co inni ludzie pomyślą o mnie, zamiast tym, do czego wzywa mnie Bóg !!! Człowiek wyszeptał: - Boże, przemów do mnie ! I oto słowik zaśpiewał. Ale człowiek tego nie usłyszał, więc krzyknął: - Boże przemów do mnie ! I oto błyskawica przeszyła niebo... Ale człowiek tego nie dostrzegł, rzekł: - Boże, pozwól mi się zobaczyć. I oto gwiazda zamigotała jaśniej. Ale człowiek jej nie zauważył, więc zawołał: - Boże, uczyń cud !I oto urodziło się dziecko. Ale człowiek tego nie spostrzegł. Płacząc w rozpaczy, powiedział:- Dotknij mnie, Boże, niech wiem, że jestes tu. Bóg schylił się więc i dotkn.ł człowieka. Ale człowiek strzepnął motyla ze swego ramienia i poszedł dalej. Bóg jest w.ród nas. Także w małych i prostych rzeczach, nawet w dobie komputerów, więc człowiek płakał: - Boże, potrzebuję Twojej pomocy ! I oto dostał mail\'a z dobrym słowem i słowami zachęty. Ale człowiek usunął go i kontynuował płacz.... Moim zadaniem było wysłać tego mail\'a do osób, którym chciałam, by Bóg im pobłogosławił. Wybrałam Was. Prześlij tego mail\'a osobom, którym życzysz tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! mile Panie Chcialam sie podzielic i moja reflekcja ostatnich smutnych dni zwiazanych ze smiercia naszego Wielkiego Polaka, Czlowieka, Papieza, Ojca wszystkich ludzi na swiecie niezaleznie od wyznania . Wszystkie relacja ogladac w telewizji Polskiej widziec rodakow jak nigdy dodat zjednoczonych duchowo. W tym monencie i moje serce bylo z Wami chyba tylko ja tak samotnie zegnalam Ojca Swietego w pokoju ze swiece, modliwa ma ustach. Plakalam jak male dziecko wylewajac morze lez. Nikt nie byl ze mna to bylo straszne. Maz byl w pracy.Zawsze mowilam, ze niemcy to ludzie bez dusz. Tu nawet jedna swieczka nie byla zaswiecona w kosciole pustki. Bylo mi tak przykro, smutno, ze nie wiedzialam co z soba zrobic, nawet nie moglam sie z kims zjednoczyc w tym smutku. Cierpialam.I Cierpie, czyz 16 lat zyc bez przyjazni drugiego czolwieka to nie cierpienie . Nie jestem osoba, ktora widzi tylko rzeczy materialne na tym swiecie. Wiem , ze tu nigdy takiej przyjazni nie zaznam, ale w duszy mam nadzieje, ze Bog nie zostawi mnie i spojrzy w moim kierunku. Wybaczcie musialam to napisac aby moje serce doznalo choc troche kogos przy sobie. Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem smutna i zadumana z powodu smierci Papieza,chociaz ide swoja wlasna sciezka,bez obecnosci kosciola.Wiesz Wanilio,czlowiek w takich momentach jak psychiczne cierpienie,choroba czy smierc jest zawsze sam,nawet w obecnosci najblizszych osob.I samemu trzeba sie z tym przezyciem uporac.To sa nasze,osobiste przezycia i nikt nie jest w stanie je przejac aby nam ulzyc.Dobrze jest ,gdy w takim momencie,mozemy sie wesprzec na kims zyczliwym.Nie mow juz o samotnosci bo ja jestem tuz obok i staram sie Ciebie zrozumiec.Jezeli potrzebujesz tego,wesprzyj sie na mym ramieniu i opowiedz mi o tym co boli,a mam nadzieje,ze poczujesz ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest
ciotka klotka??? Piatce pomylily sie nicki i teraz pisze pod jednym! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mnie z kims myli, ale faktycznie, dlaczego nie ma Ciotki Klotki i Meno tak dawno nic nie pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrr klamczucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! serdecznie wszystkie laseczki. 🌼🌼 Tak Monisia51 jakos emocje na pisanie opadly niektorym w naszym portalu no coz poczekamy zobaczymy. Moze jeszcze ktos sie odezwie. zapraszam na kawe (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> o roznych smakach dla podniebienia. Kto sie dolaczy 🌼 ❤️. Jestem juz w drugim tygodniu diety norweskiej efekty widac mam juz ponad 4 kg mniej . Czuje sie doskonale i nie czuje wogole glodu. Potem bede pilnowac kalorii 1000-1200 i nie przewietrzac lodowki bez powodu. Pa zycze milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilio! Jesteś lepsza ode mnie. W 13 dniu kopenhaskiej tylko - 3 kg :(! Zrobiłam sobie przerwę w tłumaczeniu i zajrzałam do Was. Zapraszam na czerwoną herbatke z gingko :) A! w skrzynce na balkonie odbiła zeszłoroczna trawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Wam!!!!! tak po dawnemu. Monisia jestesmy jak widac tu pierwsze na tej stronie. O! dziekuje, ciesze sie ogromnie ze mi sie tak udalo. To jakos malo 3 kg, ale lepsze to niz nic. Sama sie dziewie, ze przy tym jedzeniu nie odczuwam glodu, nawet nie mam ciagoty podjadac . To dobry znak, moze mi sie jeszcze uda z 2 kilo zrzucic :D:D:D Co d z i e j e s i e r e s z t a!!!!!!!!!!!!!!! :O:O:O:O Zyczej dobrej nocy Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) Myślę Wanilio że co niektóre z nas trochę się wyciszyły wewnętrznie w przeszłym tygodniu :( Ale czas wrócić do świata rzeczywistego :) :) A ja od świąt nie wychodzę z lecznicy dla zwierzątek :( :( Rozchorowała mi się bardzo poważnie psinka. Jesteśmy po USG , zastrzyki bolące domięśniowe, doustnie i mnóstwo innych...... ech , aż pisać się wtedy nie chce. Siedziałam wprawdzie w necie ale ściągałam wszystko o nerkach, wątrobie i ..jelitkach psich. Uzbierałam na niezłą książkę :( Dzisiaj po wizycie kontrolnej troszkę lepiej to i humorek się ociupinkę poprawił :) :) A kawę to i owszem , owszem ...Z tego wszystkiego nie miałam głowy do przestrzegania mojej dietki :( więc teraz czas najwyższy do niej wrócić :) :D Przecież wiosna za oknem .....to i człowiekowi trochę radośniej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goraco!!!!!!:):):):) niestedy w chlodnnym i pochmurnym dniu, jest przerazliwie zimno 5°C ;););) Mono mam nadzieje, ze piesek wyjdzie z tego i bedzie wszystko ok. Wspomnialas o wyciszeniu( mysle o calym narodzie), rozumiem, ale to co widzialam i slyszalam w TV przez ten czas, teraz moge powiedziec puste slowa puszczone w powietrze . Lepiej bylo nie obiecywac a wiecej czynic. Polacy teraz napewno bede na jezykach calego swiata a i tak nic sie nie zmieni. Stawiane wszedzie pomnikow nazw nie odmieni ludzi. Nie jest sztuka klekac, modlic sie na pokaz, liczy sie skromnosc , wyciszenie wewnetrzne, rozroznianie dobra od zla i wdrazanie w zyciu to co dobre. Smutne jest tylko to, ze ludzie maja dwie twarze aniola i diabla. Zycze milego dnia. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam kochane :) wreszcie :) WANILIO1 -- masz rację, wiarę prawdziwą ma się w sercu, obserwuje ludzi codziennie pod KURIĄ , jedni przychodzą się pomodlić w skupieniu [jak ja] inni chodza ,robią zdjęcia i gapia się . Jednak powiedz co miałaś na mysli,że coś w tv pokazywali zlego? bo nic nie wiem ,oświeć mnie .. nie wiem o niczym? Poczuwałam sę do obowiązku jako katoliczka oddać cześć Papieżowi , zasłużył na to. Fakt jest zimno jak w psiarni! 5* u mnie za oknem :( 😘 🌻 MENO ----- strasznie mi przykro z powodu psiaka :) ale co właściwie się stało? od czego się to zaczęło? napewno bedzie dobrze :) [wiesz,że muj psiak też jest chory, jutro zadecydujemy,czy robić operacje czy tak zostawić? po tamtej operacji guz urósł w wielkości pomarańczy :( ----oh.... cieszę sie ,ze napisałaś :) całuski posyłam wszystkim 😘😘😘😘 do usłyszenia:) dziś nie zapraszam na kawkę , tylko mineralną :) o 13.oo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Graff, wiec poszerze dalej moja mysl chodzilo mi,ze nauka i wszystko co otrzymali od Ojca Swietego zachowaja i beda to realizowac w swoim zyciu, co nawet przyrzekli politycy podajc sobie rece, a ludzie zrobia i tak co chca. Ja mam rowniez wielki szacunek dla Papieza, chcial wzbudzic serca do milosci, szacunku, wzajemnej uczciwosci, moze owoc tej nauki przyjdzie pozniej (oby). Prosty przyklad 1 mecz i juz bojki, na ulicach. Pozniej znow slysze kradzieze aut, kosciola itp. to dla mnie zadne swiadectwo poprawy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko prawda, ale przez kilka wieczorów przyglądałam się o 21.30 młodym na ulicy JPII w Warszawie. Tym, którzy nie pamietaja I pielgrzymki, pierwszej Solidarności itp. Myślę, że teraz mieli okazję na podobne przeżycie... Może też coś z tego wykiełkuje. Nie da się od razu \"zjadaczy chleba w aniołów przerobić\"! A wracając do codzienności: zaraz na parze ugotuję brokuły i wrzucę na grilla paluszki z mielonej wołowiny i owsianych otrąb. Mniam, mniam. Juz - 4 kg! Potem wracam do sredniowiecznej szermierki :( Pa i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na czerwoną herbatkę! Słoneczko, choć trochę chłodu w powietrzu.... Pa ! Kto sie prznosi ze mna go XV-wiecznej Szkocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 :) witam :) MONISIU -- ale pachnie ta Twoja czerwona :P ale się nie skuszę ,bo dopiero przyszłam i zabieram się do troboty :P tylko sobie zrobię kawkę :P jak ktoś chętny? to zrobię więcej :) MOnisiu :) jade z Tobą :) byle tam gdzie cieplo? jak będzię w wekend\" ciepło to jadę na grila:) bo już muszę odpocząć,nie byłam 3-lata na urlopie :( u nas ładny dzień/w miarę/ :) no to ślę 😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej A ja w poszukiwaniu informacji i dietki dla futrzaka natknęłam się na interesujący nius Uzupełnianie pożywienia suplementami zawierającymi siemię lniane może pomóc w łagodzeniu uderzeń gorąca u kobiet w okresie pomenopauzalnym..... Dodatkowym atutem tej alternatywnej metody leczenia jest fakt, że siemię lniane nie wpływa niekorzystnie na funkcjonowanie tarczycy. Takie powikłania obserwowane były podczas stosowania preparatów soi w celu łagodzenia uderzeń gorąca. To może się przydać bo np Menofem zawiera soję . Tak więc kto ma chorą tarczyce przechodzi na siemię :) :) Graf >>>> ciepło w Szkocji ? :D to raczej dla naturalnego ciepłoluda jak ja :) Monisia więc ja sie zgłaszam , jeszcze do tego cofamy sie w czasie :P lecę zatem szukać diet dla futrzaków w domu gotowanych bo tego gotowca od veta za nic psina nie chce :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×