Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Dorcia pewnie leć teraz na bede i wszystko będzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam gdzie nam sie Wiesia podziała. Mam nadzieje ze wszystko ok? Zrobiłam test we wtorek i wyszedł negatywny. Okres dopiero ma termin 7 czerwca więc zrobiłam test stanowczo za wcześnie! Rozumiem co czujesz Dorcia. Cieszę sie ze tak sie pięknie ciąże rozwijają. :) Dziś mam wyniki badań na tarczyce. Życzcie mi powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Motylku bardzo się cieszę, że wszystko jest ok. Aż chce się powiedzieć "A nie mówiłyśmy" :) Asmana no to mam nadzieję, że kolejna ciężarówka do nas dołączy:) Dorciu idź zrobić tą bete, a jak nie to test dopiero tego 4 czerwca. Ale objawy są ewidentne:) Trzymam kciuki:) Reszta Dziewczyn: e-de, Beatka**, Aniołek, Madzia, wom@n, Lena_d i wszystkie o których zapomniałam buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Cześć dziewczyny, cos mam dziwne przeczucie, głód mnie dzisiaj nie obudził i nawet piersi juz nie bola ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a ile od zapłdonienia Beta moze wzrosnąć? musi upłynąć jakiś czas czy od razu wzrasta? Gdzie jesteś pobiegłas na badanie? Madzia spokojnie, panikujesz kochana. Przecież głód nie musi Cię tzrymać całą ciąże jak i ból piersi.. mnie wcale na początku nie bolały, więc po co się stresujesz niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem z powrotem o 16 będzie jasne co i jak pan doktor kazał też zrobić progesteron:) Lenka wiem co czujesz:) Madzia nie panikuj !!!! Asieńko witaj robaczku Dla wszystkich buziaki*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka jestem:) Beta może już wskazać 3 tydzień ciąży czyli 21 dni od ostatniej miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Tylko ze od samego początku mnie bolaly a teraz nic ;( do poniedziałku to ja chyba zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia weź się w garść i nie przyciągaj do siebie złych myśli bo dopiero to maleństwu zaszkodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to w sumie i u mnie już by wykryło;-) Juz nie moge się doczekać wyników trzymam mocno kciuki będzie dobrze..., ależ Ci się będzie dłuuuzył czas do 16:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Alescie naskrobały miłam do czytania no ale juz nadrobione Ciesze sie zze u naszych dwupaczkow jets oki i tak ma byc do konaca Madziu kochana wdech wydech wdech wydech bedzie dobrze niepopadamy w paranoje i włanczamy pozytywne myslenie kochna Reszta dziewczynek sle standardowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana żebyś wiedziała:( Ale biore się za porządki dziś ja okna myję:) No w końcu siostra nie może pomyśleć że brudasy z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Ja robiłam bete w 3 tygodniu i juz wykrylo wczesna ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu mam nadzieję że tak właśnie będzie:) Beatko może dobra kawa na dzień dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ja jestem zawsze chetna na dobra kawke w miłym towarzystwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, melduję że jestem ze śniadaniem w dłoni :) Bardzo, bardzo ale to bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. Buziaczki dla Was :* Asmanko i Dorciu, czuję że nowe ciąże nad naszym forum znowu nisko latają :) Jestem pełna dobrych przeczuć :) Ach, jakby było cudownie :) Dorcia, ja mdłości miałam od początku do 6 tc :) lena_d do 7 czerwca, jeszcze trochę, a poza tym naprawdę test nie zawsze jest wiarygodny, nie to co beta z krwi. Asiulka i Olcia jak się czujecie? Madziia91 ja jestem w prawie 12 tc i piersi raz bolą, a raz nie. Śniadanie kiepsko mi wchodzi, tylko jajka, tzn jajecznica i chleb smażony w jajku, od wędliny z rana mnie odrzuca. W ogóle rano muszę się zmuszać do śniadań.Później już jest ok i jem normalnie. A w dodatku miesiąc temu ważyłam 56, a teraz 55 kg. Nie każdy w ciąży ma wilczy apetyt i tyje po 2 kg. miesięcznie. Ponoć zmienia się to w II trymestrze. Mogłabyś mi przypomnieć w którym jesteś tyg? Pamiętaj, że im bliżej II trymestru, tym piersi stają się już mniej wrażliwe niż na początku :) Ede i Aniolek pobudka :) Buziaczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na @ ktora ma przyjsc 8,06 albo zrobi mi psikusa chociaz w to niewieze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku kochany jeszcze raz mocno ściskam i kamień spadł mi z serca. A z tą ciążą zobaczymy oba wyniki pokażą co i jak Aniołku troszkę poczytałam i poziom progesteronu poniżej 3 świadczy o braku jajeczkowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licze na takowy ale........? Czuje sie dobrze niemam takich dolegliwosci jak wy kochane nawet niestaram sie ich doszukiwac bo bym oszała bola mnie tylko jajniki tak jak madzii91 ciagna jak chodze jak szybcie wstaje z łozka albo jak wychodze z samochodu sa to szczegoły ktorych sie niedopatrywałm tylko je poprostu czuc wiec nieuległam sile sugestii one sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam doła:-( Wczoraj po pracy też miałam taki nastrój, że nic mi sie nie chciało oprócz płakania. Teraz siedzę w pracy i się rozryczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Czytam, czytam. Motylku - mówiłam i ja i reszta bandy, że będzie dobrze :) Dobrze, że jesteś po badaniach to teraz bardziej optymistycznie będziesz myśleć i cieszyć ciążą! Dorcia, Asmana i Lena - trzymam najmocniej jak potrafię kciuki za "zaskoczenie". Mam nadzieję, że zrewanżujecie mi się tym samym za kilka miesięcy... O7cia, Asia - pogłaskajcie brzusie od ciotki :) Madziu - nie przejmuj się kochana! Tyle co jest kobiet na świecie i każda ciąże przeżywa inaczej. Są kobitki, które przechodzą nawet bezobjawowo! TY jesteś młoda (jak sądzę po nicku) i masz silny organizm to i z maleńśtwem będzie wszystko ok. ZObaczysz! Tyle co dziewczyn na forum - każda trzyma kciuki więc bedzie git ! Pozdrawionka dla wom@n i całęj reszty bandy. P.S. Przymierzam się do zrobienia w tym moim nicku stopki - bo faktycznie tyle nas tu jest, że nie zawsze pamięta się, która co przeżyła i która na jakim etapie starań jest :) Może reszta też dołączy??? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko bardzo dobrze, że nie doszukujesz się objawów. Pamiętaj, że każdy organizm jest inny, a zarazem każda ciąża jest inna. Natura sama zdecyduje kiedy będzie ten właściwy czas dla Ciebie i Twojego organizmu, a wówczas zamieszka w nim malutki Maluszek :) Asmanko, dlaczego płaczesz? Co się stało kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - ja do teraz czasami mam mdlości, ze śniadaniem mam podobnie jak ty. Mięso mi tez nie podchodzi za bardzo. Też schudłam 1 kg. Ale lekarz powiedzial ze od 4 miesiaca zaczne tyć srednio po 0,5 kg tygodniowo :) Co do piersi to mam podobnie, jednego dnia nie bolą, a drugiego bolą. Hehe. e-de - bąbelek pogłąskany od ciebie :) A jeśli chodzi o mnie to czuje sie w miare dobrze, chodz ciagle czuje jakies niewielkie mdlości. Ale to minie :) A tak to jestem szczesliwa, ze z ciąża wszystko w porządku i lekarz mowil ze teraz mam tylko sie cieszyć :) I tak też będę robić :) POzdrawiam was kochaniutkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie odebralam wyniki I wszystko w normie! :) Madzia, nic sie nie przejmuj kochana! Różnie jest z objawami. E-de, Dzieki serdeczne. Pewnie ze sie zerwanzuje i z całej siły będę kciuki trzymać. Zrobię drugi test w poniedziałek. Przybyło mi sie trochę ostatnio. Trzeba zrzucić z 5 kg. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Motylku w sobotę będę kończyła 5 tydzień a zaczynała 6, teraz mnie piersi delikatnie pobolewaja jak je nadusze ale to nie to co wczEsniej, moze ja juz popadam w jakaś paranoję ale strasznie sie boje o moje malenstwo ;( Dorciu to daj znać jak u Ciebie z wynikami ja robiłam w tamtym tygodniu w poniedziałek ( był to trzeci/czwarty tydzień) i beta była 34 a powtorzylam w piątek i juz była 384, a progesteron jakoś 31 i cos i dostałam dwa razy dziennie luteine, oczywiście pobieglam do lekarza jeszcze za dużo tam nie widać było ale juz zmiany są i napewno to ciaza, nawet mi kartę przebiegu ciazy odrazu założył ;) teraz idę w poniedziałek i mówił ze juz powinno być wszystko widać, mam nadzieje ze nie zwariuje do poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziia91
Beata to cieszę sie ze nie tylko ja miewam takie klucie w okolicy jajnikow ;) moze to faktycznie wszystko sie tam rozciąga i nie ma co panikowac ;) A co do tego ze jestem młoda to fakt mam 21 lat, ale czynią wiem czy ten organizm jest taki silny skoro juz raz poronilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×