Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

z dzisiejszych wyników badań tylko mi wyszło że mam piasek w moczu reszta ok a miałam robione Hematokryt Krwinki czerwone Hemoglobina Krwinki białe Wskaźniki czerwonokrwinkowe Płytki krwi Rozmaz(pomiar automatyczny) Mocz badanie ogólne Mocz-właściwości fizyko-chemiczne Mocz-osad Glukoza Cholesterol Cholesterol HDL(bezpoś.) Cholesterol LDL Trójglicerydy Immunochemia TSH 3 generacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Martusiatusia mój gin stwierdził że jak wszystko się uspokoi to będziemy szukać przyczyny podwyższonej prolaktyny.Póki co mam nie robić przez ten czas badań tylko poczekać jak przyjdzie @.Pewnie i tak wszystko mi wyjaśni na kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Martusiatusia czy Tobie lekarz powiedział że prolaktyna mogła mieć wpływ na poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochane dziewczynki za informacje i podpowiedzi,z tymi naszymi lekarzami różnie jest jeden do rany przyłóż inny wiadomo........... chociaż ja już tylu zmieniłam :( napewno poczytam o tym wszystkim powiedziałam sobie do 3 razy sztuka więc będę działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka 2222 No tak oni zwsze tak mowia mi tez tak mowil to zmienilam lekarza a ponadto faszerowal mnie jakims tabletkami na poprawe pracy jajnikow masakra jakas...szkoda gadac kobietki o tych lekarzach.prolaktyna jak jest za wysoka to nawet nie ma mowy zeby zajsc w ciaze:(.ja mam problem z tarczyca bo mam niedoczynnosc tarczycy i walcze z nia i dlatego mam tak rozregulowana gospodarke homonalna.niestety a to wszystko idzie z przysadki mozgowej.nie ra juz nie mam sily i plakac sie chce,bo jedno jest w normie to drugie sie piperzy,ale zaciskam zeby i walcze dalej,bo nie mam innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka 2222 Mi powiedial ze od tarczycy ze moja tarczyca jakos tam funkcjonowala ale jak zaszlam w ciaze to jej nie wystarczylo i tak sie porobilo tak powiedzial mi endokrynolog.co do prolaktyny to nic nie mowil dlatego ze jak bym miala za wysoka prolaktyne przed ciaza to bym napewno w nia nie zaszla bo to raczej nie mozliwe.jak tarczyca mi siadla to i zaraz prolaktyna bo to idzie w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Do d... z tą prolaktyną.Zobaczę jaka będzie za miesiąc.Ja po zażywaniu bromergonu w 2 cyklu zaciążyłam.Boję się że to że go odstawiłam miało wpływ na obumarcie ciąży:( chociaż lekarz powiedział że nie.Bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka 2222 Tak mi tez kazal odsatwic bromergon jak bralam jak bym zaciazyla bo jak by byl za niski to mozna poronic bo jak niska prolaktyna to nie utrzyma ciazy.mysle ze dobrze ci powiedzial ze nie od prolaktyny poronilas przyczyna jest gdzie indziej.dam ci rade walcz o badania zeby dali ci na badania nie popuszczaj bo lekarze tacy chetni nie sa zeby dawac na badania. a twoje tsh jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Tsh robiłam trzy lata temu jak zaszłam w pierwszą ciążę i było o.k zresztą urodziłam zdrowe dziecko.Teraz sama doszłam do wniosku że muszę zrobić wszystkie hormony.Będę mieć ten luz że firma w której pracuje oferuje niedrogo pakiet medyczny w praktycznie większość badań mogę zrobić bez łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak już dzis znikam Narzeczony wraca z pracy obiadek muszę mu podgrzać :) Trzymam za was kciuki i do juterka :) Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poronilam
Czesc dziewczyny. Mam wreszcie czas aby do Was napisac. Czy to jest normalne ze bardzo nie cierpie po stracie dziecka? Poronilam w 13 tyg ciazy. Wszystkie badania mialam dobre, nagle zaczal mnie bolec brzuch, pojechalam do szpitala i od razu zabieg. Jeszcze nie bylam u lekarza bo dlugo musze czekac na wizyte. W ciazy chodzialam prywatnie a teraz przestalam. Poronilam 18maja. Jeszcze nie mialam miesiaczki czy to normalne? Nie wiem nic na ten temat, jak jest po poronieniu. Jakies badania musze wykonac? Bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom@n
dziewczyny, nie wytzymalam i o 5 rano jak sie przebudzilam, zrobilam test ;// jedna kreska. choc do rzekomego okresu jeszcze z 10 dni ( ale i tak mam nieregularne, wiec moze i dluzej) :( chyba daje sobie spokoj z czytaniem o ciązy i analizowanie kazdego objawu, który rownie dobrze moze oznaczac nadchodzacy okres :( co ma być to bedzie! ale za Was trzymam kciuki :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Asiula moze faktycznie problem jest z plemnikami twojego partnera, wczoraj rozmawialam z moja kumpela i mowila ze jej kolezanka poronila tez 2 razy i robila bad.genetyczne i wyszlo ze problem z plemnikami ma jej facet i powiedzieli jej ze tylko donosi coreczke tak wiec uda sie jej dopiero jesli bedzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
O tym też słyszałam że mogą być problemy z ciążą określonej płci.Znajoma robiła chłopców:( a bez problemu rodziła córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poronilam Witaj Kochana przykro mi brdzo,ze musialas do Nas dolaczyc:(.Powieem Ci ze to wszystko zalezy od psychiki kazdego z Nas i czy bardzo chcialas miec dzidzie.W moim przypadku bylo tak,ze jak bedzie to bedzie no i sie jakos udalo za pierwszym razem od postanowienia i na poczatku nie docierlo to do mnie,ze jestem w ciazy a kiedy juz zaczelo docierac i zaczelam sie cieszyc to stalo sie to co sie stalo.Na poczatku tez tego jakos nie przezywalam,ale teraz mam wieksze checi na dziecko i bardzo bym chciala w koncu zajsc w ta ciaze,ale nie moge cos tam mi blokuje.Co do miesiaczki po poronieniu to zawsze przychodzi pozniej mi przyszla po 40 dniu cyklu pamietam,ale potem sie stopniowo normowala,wiec bez obaw przyjdzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki Dzisiaj przyszlo pismo z instytutu genetyki i jestesmy 100% zdrowi. W szoku bylam, ze tak szybko to dopiero poltora tygodnia. Bardzo sie ciesze ale nie wiem jeszcze co dalej. W poniedzialek zadzwonimy do kliniki i spytamy o te badania immunologiczne. Tutaj ich nie praktykuja i pewnie nie bedziemy musieli ich robic, zabaczymy. Dziekuje Wam kochane za kciuki. Aniolek2404 Teraz za Ciebie trzymam kciuki, zeby wszystko wyszlo dobrze. Martusiatusia Co u Ciebie? Jestes juz w domku czy u mamy? Urodzil sie juz dzidzius twojej siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie odzywałam się bo pojechałam w poniedziałek do szpitala rano, bo miałam jakiś brązowy śluz no i mnie zostawili. Okazało się, że zrobił się krwiak. Dzisiaj mnie wypisali, dzidzia ma się dobrze, serduszko wali jak szalone :) no a krwiak musi się wchłonąć więc leże cierpliwe za 10 dni do kontroli :) musze nadrobić to wszystko co tu się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia Jak dobrze że napisałaś i że wszystko ok,wszystkie się martwiłyśmy o ciebie Dobrze że już jesteś :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek2404 dzięki za podpowiedz wczoraj rozmawiałam ze swoim N i ma zrobić badanie gr.krwi i plemników ,ja mam do odebrania jeszcze kilka wyników zobaczymy jak tamte A córeczka by się przydała bo chłopców już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszkę się należałam, ale mam nadzieję, że się wchłonie i będzie dobrze, dostałam leki na podtrzymanie i naturalny progesteron no i leżeć ciągle :) miała ktoraś z Was krwiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku bardzo sie ciesze,ze wszytsko okey z wynikami:).Tak jestem jeszcze u mamy 3 lipca jade do polski na 10 dni i znow wracam a potem w sierpniu znow zjezdzam bo mamy wesele u meza w rodzinie a potem to nie wiem wroce tu czy nie.zalezy ile bedzie pracy itd:).Jak w lipcu pojade to zrobie sobie tsh i prolaktyne i zobacze jak tam z tym jest no i do endokrynologa sie zarejstrowalam,bo musze wziasc skierowanie na rezonans magnetyczny bo w pazdzierniku bede szla. Moja siostra urodzila w poniedzialek 11 czerwaca o 10.40 sliczna corczke o imieniu Maja:).Bobasek wazyl 3100 i mierzyl 52 cm:).Jutro siostra wychodzi juz do domku,troche sie tam naleza przed porpdem i po bo miala ciecie cesarskie:). Nic wiecej u mnie nie slychac:)dobrze sie czyje,powiem Ci,ze psychicznie odpoczywam,odstresowuje sie a jak siostra wroci do domku to wogole bedzie super:)bede miala zajecie to na spacerek z dziecmi to jej pomoc i czas zleci.Jednyne co mi dolega to tesknota za mezem:),ale moze to i dobrze Nam zrobi. Chcialam sie Ciebie cos spytac czy wiesz cos wiecej na temat PRZECIWCIAL ANTY-KARDIOLIPINOWYCH IgM? Mialas robione te wyniki?Ja czytalam w necie ze to cos chodzi o krzepliwosc krwi?Moze bys mi cos wiecej napisala jak bys wiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - no to dobrze ze z dzidzia wszystko w porządku. To wypoczywaj :) A co z narzeczonym ? Był u ciebie w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiatusia Kochana ja mialam robiony uklad krzepniecia krwi ale nie wiem co w jego sklad wchodzi. Nie dostalam wynikow do reki i nie moge nic powiedziec. Wiem, ze napewno byla mutacja Leiden w genie czynnika V bo musialam podpisac na to zgode. Prawde mowiac nie moge sie polapac w tym ktore badania to uklad krzepniecia a ktore to immunologia. Myslalam, ze przeciwciala antykardiolipinowe to immunologia ale moze sie myle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zrobiła mi sie opryszczka na wardze ;-/ czym ja zwalczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poronilam
W sumie to ok. Rozstalam sie z tym chlopakiem co mialam miec z nim dziecko. Gdybym opowiedziala Wam moja historie to chyba byscie padly. :/ kabaret i tenelowela. Wiesz ja na poczatku nie chcialam dziecka, nie planowalam. Szczeze to zaczelam sie dopiero cieszyc gdy zobaczylam na badaniu bijace serduszko i od tamtej pory sie wszystko zmienilo. Doslownie wszystko. Bardzo sie cieszylam i wrecz bylam przeszczesiwa ze bede miec dzidzie. Ale teraz poronilam i jej juz nie ma. Ale przyjdzie na mnie czas. Kazdej z nas przyjdzie bycie mama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja miałam małego krwiaka w obecnej ciazy w 12tyg, zaczelam plamic i pojechałam do szpitala.lezalam 5 dni a potem w domu i bralam luteine dopochwowa i duphston 2 razy po 1 tabletce. jak lezalam w szpitalu to duzo dziewczyn mialo krwiaki na poczatku ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ja też dostałam te same leki, ja nie krwawiłam całe szczescie, za 10 dni do kontroli mam nadzieje ze juz tego paskudstwa nie bedzie :) pierwszy raz słyszałam jak biło malenkie serduszko :) a narzeczony był w szpitalu no i wrócil do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po ok 2 tyg od zdiagnozowania krwiaczka a byl bardzo malutki , juz bylo czysto. ja mialam umiejscowiony u ujscia wiec czesc tez go uszla. bedzie dobrze tylko odpoczywaj i sie relaksuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×