Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Oj Asiu drogo tam jak nie wiem... :P My w planach też mamy za jakieś 2 lata wyjechać tam na stałe, bo u Nas w kraju niestety jest co raz gorzej.... :/ Motylku twoje słowa są piękne i trafiają w sedno... Mój M w całej tej sytuacji okazał się fantastyczny, wspierał Mnie, pocieszał i poczułam się tak strasznie kochana jak nigdy wcześniej, bardzo nas to do siebie zbliżyło :) Mamo Aniołka krzycz u Nas po to jesteśmy :) Moja psychika też już nigdy nie będzie jak wcześniej, nie da się cofnąć czasu, wymazać tego z pamięci to były nasze kochane aniołki, które w Nas rosły, nadawały nowy sens w życiu, czułam się już jak matka, a potem ta cisza i nie wyobrażalna pustka... Koniec. Moje myśli też krążyły tylko w okół ciąży, teraz też są, ale jest o wiele lepiej... Oczywiście chciała bym się skupić na czymś innym i całkowicie oddać się chwili, ale na tym etapie jeszcze tego nie potrafię, potrzebuję czasu. Marzę o tym, aby mieć zdrowe dziecko, ale mam również świadomość tego, że i na mnie przyjdzie czas, każda z Nas ma zapisane swoje przeznaczenie, cierpliwość i spokój to złoty środek :) Powiem Wam jeszcze, że ja otwarcie rozmawiam z ludźmi o tym, że straciłam dziecko, opowiadam jak to się stało i widzę w ich oczach ulgę, że nie muszą być przy Mnie skrępowani, nie zadają pytań dla Mnie akurat jest to najlepsze wyjście. A co do mojej diety to wkurzyłam się, bo są małe zmiany w pracy i... zjadłam wafelka :/ Muszę mieć więcej pokory hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki na wyniku z usg jest napisane że maluszek ma wg.CRL 5mm i to oznacza 6 tc,lekarka stale się upiera że ciąża może być młodsza ale ja czuję że coś jest nie tak nie mam mdłości do środy to chyba oszaleje a dopiero wtedy jak nic się nie wydarzy dostanę skierowanie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ciąża widocznie jest młodsza :) Dużo jest taki przypadków, a potem się okazuje że maluszek się dobrze rozwija :) Ja myślę, że u Ciebie jeszcze nie wszystko stracone, nie stresuj się bo jeśli jest wszystko ok to stres nie jest wskazany !!! Czekamy cierpliwie ! Powiedz mi czy miałaś regularne cykle i czy wiesz kiedy była owulacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny po dłuuuugiej przerwie... chyba nie nadrobie zaległości... postaram sie podczytac jak najwięcej... widze ze dużo nowych dziewczyn witajcie!!!! u mnie zycie leci dalej, odkad pracuje jakoś mniej zaglądam do kompa...cały dzien przy kompie w pracy (niestety nie mam mozl. wejsc na forum) pozdrawiam Was wszystkie i postaram sie zaglądac częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Czytam was praktycznie codziennie, ale nigdy nie pisze... więc dziś postanowiłam napisać. Bardzo mi przykro że jest nas tak sporo ...ale czytając wasze posty ,bardzo wspieracie siebie i to jest najważniejsze . Również ja straciłam aniołka 2011-03-08 ale u mnie był to zaledwie 3-4 tydzień ,poronienie samoistne. Ostatnio obserwuje tempke no i cały czas utrzymuje się po wyżej 37 , nie wiem co o tym myśleć...a morze ciąża.Muszę potestowac i dam znać. Serdecznie was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymmm no to być może w tym cyklu wystąpiła parę dni później... Trzeba czekać do środy, ale bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć dziecko ale...
Witam serdecznie wszystkich na tym forum :) Proszę bardzo o informacje jakie miałyście objawy we wczesnej ciąży?? Jestem ok 14dni po miesiączce i nigdy mnie nie bolały jajniki. Piersi owszem, ale nie jajniki. Boli mnie od kilku godzin. Czy może to być ciąża? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc :* Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja nie dawno z pracy wrocilam dlatego nie ma mnie caly dzien ale widze ze w miare spokojnie na cafe:) e-de wiem ze musze sie najpierw wyleczyc ostro wzielam sie za siebie i latam od badania do badania narazie musze okreslic czy te przeciwciala sa grozne czy nie tak powiedziala lekarka, jestem o tyle spokojniejsza ze wiem co bylo przyczyna naszego nieszczescia:( Motylek1985Mlyneczka nie to ze nie chce sie udzielac tylko jak wy o dobrych nowinkach to ja nie chce zamulac swoimi przykrosciami:) ale ciesze sie ze moge sie u was wygadac i mam zielone swiatlo i na dobre i na zle nowinki:) nie martw sie tym ze malutka jest malo aktywna napewno wszystko jest ok i nie masz sie czym przejmowac 👄 9_Mama Aniołka przykro mi ze klocicie sie z mezem, ja tez sie zmienilam mam w mezu duzo wsparcia ale widze po sobie ze daje mu czadu ciagle jestem poddenerwowana co chile o cos sie dasam gniewam, maz narazie to wszystko znosi ale czuje ze nie dlugo to wytrzyma a ja nie umiem nad soba zapanowac, rozumiem cie kochana bardzo dobrze, mysle ze jak kazda z dziewczyn tutaj. Skoro maz nie chce rozmawiac z Toba to tej stracie to moze nie probuj masz nas tutaj mozesz sie zawsze wygadac a skoro on nie potrafi sie otworzyc i nie chce poruszac tego tematu bo jest dla niego zbyt bolesny to moze lepiej dac mu spokoj zeby nie zrazic go do kolejnych staran? trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo i calym sercem jestem z Toba 👄 dobranoc wszystkim dziewczynkom:) caluski dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę mieć dziecko ale... ja mialam ostre bole glowy i piersi ( czego nigdy nie bylo przed miesiaczka)n ale o ciazy dowiedzialam sie dopiero w 6tyg taka bylam zapracowana ze nawet nie zauwazylam ze dzieje sie ze mna cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana dziewczynki :D Piękna pogoda mnie dziś przywitała.... leje jak nie wiem :/ Chcę mieć dziecko rozumiem, że 14 dni temu skończyła Ci się miesiączka?? Jeśli tak to jest to raczej ból ok owulacyjny, a nie ciąża, a jeśli spóźnia ci się 14 dni no to trzeba zrobić test :) Jak tam Wasze humorki? Całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć dziecko ale...
Dzień dobry :) dziękuję za wpisy. Miałam miesiączkę 14 dni temu, więc chyba wszytko jest po staremu. Dalej mnie bolą jajniki, piersi i niedobrze mi. Tak bardzo chcę mieć dziecko, że chyba psychika mi siada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę mieć dziecko, a byłaś już kiedyś w ciąży? :) Każda z Nas tutaj marzy o tym, aby mieć swojego szkrabka, musimy uzbroić się w cierpliwość :) Zrób test w terminie spodziewanej miesiączki wtedy będzie wiadomo czy coś się kluje :) Objawy przed @ są bardzo podobne do tych we wczesnej ciąży dlatego musisz spokojnie poczekać, ale oczywiście życzę Ci dwóch kreseczek ;) Kochane co tu dziś tak cichutko?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mieć dziecko ale...
Pewnie stwierdzicie, ze jestem nienormalna, ale tak, mam dziecko 9letnie, ale nie pamiętam jak to było kiedy zaszłam w ciążę poprzednio. Byłam b.młoda, nie obserwowałam się i nie mam pojęcia kiedy to się stało. Mały urodził się m 8 miesiącu i tak na prawdę do końca lekarze nie wiedzieli jaka była data poczęcia maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam zabieg w 11 tygodniu ciąży. Moje maleństwo nie żyło już wcześniej. Pomimo 42 lat to była moja pierwsza wymarzona ciąża. Brakuje mi już łez. Jak mam to przetrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa prawda ze mile zaskoczenie hehe mimo tego ze nie planowalismy ciazy to tez sie przed nia nie bronilismy a tu byla taka niespodzianka:P fajnie sie to wspomina jeszcze test robilam w dzien dziecka:P:) a teraz to niczego nie pragnetak jak kolejnej ciazy takie sytuacje zmieniaja czlowieka... widze ze jestesmy w tym samym wieku wiec kazdy powie ze mamy jeszcze mnostwo czasu na dziecko ale to nic bardziej mylnego wydaje mi sie ze po takiej stracie kazda pragnie dziecka rownie mocno:) Hanakali bardzo mi przykro kochana ze i ciebie spotkalo to nieszczescie, placz ile wlezie jest ci to potrzebne, nie ma dobrej rady na przetrwanie tego okresu w naszym zyciu, ja sama miesiac temu przez to przechodzilam nie ma dnia zebym nie myslala o moim aniolku nie ma dnia zebym sie nie poplakala z zalu smutku i pretensji, moze wyda ci sie to banalne ale czas leczy rany i to prawda miedzy nami jest duza roznica wieku ale mysle ze odczucia wzgledem takiej straty sa takie same.Ze tak zapytam to byla pierwsza ciaza tak pozno z wyboru czy z powodu trudnosci? Pisz do nas kochana znajdziesz tu duzo wsparcia pocieszenia i zrozumienia 👄 sciskam cie z calych sil i pomodle sie dzis za ciebie i twego aniolka 👄 chce mieć dziecko ale... pragnienie dziecka moze byc tak silne ze nawet najmniejsze podobne objawy moga wywolywac u ciebie poczucie bycia w ciazy taka jest nasza natura i to wcale nic dziwnego:) trzymam kciuki zeby udalo ci sie jak najszybciej zajsc w ta upragniona ciaze 👄 usciski i calusy dla wszystkich dziewczynek :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzyłam o dziecku od bardzo dawna. Niestety tkwiłam kilkanaście lat w małżeństwie bez przyszłości. Oszust z którym się związałam ciągle szukał powodów żeby odłożyć tę decyzję. Gdy już byłam mocno po trzydziestce, a raczej przed czterdziestką powiedział mi wprost, że nie chce i nigdy nie chciał... Eh, zlożyłam pozew o rozwód i odeszłam. Szczęśliwie spotkałam wspaniałego mężczyznę. Bardzo sie kochamy. Marzymy oboje o tym aby mieć potomka. Staraliśmy się o ciążę około roku. Niestety maleństwo umarło w 9-10 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Jeżeli pozwolicie przyłączę się do Was. Jutro minie 6 tygodni od mojego zabiegu. Poroniłam w 13 tc :( strasznie mi z tym ciężko. To było moje drugie poronienie. Pierwszy raz poroniłam w maju 2010 wtedy to był ósmy tydzień. Choruje na pco. W lutym miałam kauteryzacje jajników i zaszłam w ciążę już w pierwszym cyklu po ale była to ciąża biochemiczna. W następnym cyklu udało się nam znowu, ale niestety.. To było poronienie chybione. Na rutynowej wizycie okazało się że serduszko naszego Maleństwa nie bije :( na dziecko czekamy już 5 lat, ale na razie los nam funduje pasmo bólu. Jestem już po pierwszej @ po zabiegu, przyszła po 5 tygodniach. W czwartek idę na wizytę do gina. Odliczam już dni do czasu kiedy będziemy mogli znowu się starać. Na tej wizycie mamy z ginem się zastanowić jakie badania zrobić, żeby znaleźć przyczynę poronien. A jak było u Was? Macie za sobą jakieś badania? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak smutno że tyle kobiet spotyka utrata maleństwa :(((( brak słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klunia2
Jakie to przykre :( ciężko to zrozumieć... faktycznie to banalne ale czas naprawdę leczy rany. Nie wolno tracić wiary ... Pozdrowienia dla Wszystkich i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam z rana na forum a tu nowe, smutne historie, nowe osoby.. :( Przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ... witam rowniez nowe dziewczyny, chodz wolalabym zeby was tu nie bylo :-/ Jak tam dziewczynki po weekendzie ?? Motylek, Beata, Madziia, asia, ede, now, lenka, Mama Aniolka - co slychac ?? Dwupaczki poglaskajcie brzuszki ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O7cia u mnie wszystko dobrze, remontujemy trochę z narzeczonym nasze gniazdko :) . Trochę zaczynam się martwić, bo położna mówiła, że moja ciąża liczy się już jako druga i ruchy powinnam poczuć gdzieś w 18 tygodniu a jak na razie nic nie czuję mimo tego, że jestem w 18 tygodniu... a co do tego mojego detektora do słuchania, to mówiła, że nim najlepiej będzie słychać od 20 tygodnia, czasami jak słucham to słyszę jakieś bicie, ale położna mówiła, że to może być mój puls, łożysko lub pępowina. Wczoraj raz słuchałam i było bicie słychać, a pod wieczór tylko pluskanie głośne. Tydzień temu słuchałam u położnej na jej sprzęcie profesjonalnym i słyszałam wszystko pięknie. Ostatnio czuję się dość dobrze, prawie tak jakbym w ciąży nie była... Wizytę mam dopiero 10 września więc muszę do tego czasu odgonić złe myśli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia - nie sluchaj poloznej (ja takowej nie posiadam) Ruchy poczujesz po 20 tygodniu tak jak ja czy Motylek. Pierwsza ciaze poronilas, wiec nie mozna jej liczyc jako 2 ciąży dla ruchow dziecka ... ta baba jest jakas dziwna :-/ Nie martw sie, wiem co mowie :) A ja od 5 wrzesnia zaczynam z mężem szkołę rodzenia :) Okazalo sie ze do niej chodzi sie od 20 tygogodnia, wiec odreobine zaspałam hehe. Juz sie doczekac nie moge - jest to 6 spotkan po 2,5 h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki postaram sie nadrobic zalegle strony zeby byc na bierzaca a teraz tak na szybko niebylo mnie caly weekend spedzilam go milo w towarzystwie najlepszego kuzyna jego zony malego synka i oczywiscie mojego meza MOtylek urodzinki spedzone godnie :) Gosia mam nadzieje ze wszystko wporzadku z malenstwem Asia1004 👄 O7cia fajnie ze zapisalas sie do szkoly rodzenia niewazne ze sie zgapilas napewno nadrobisz zaleglosci madra dziewczynka z ciebie Dla reszty dziewczynek sle wirtualne Dwupaczki pomiziajcie malenstwa od cioci beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny z rana:) Bardzo mi przykro, że znowu kolejne osoby dołączyły do naszego forum:( Trzymajcie się i piszcie do nas za każdym razem jak będziecie mieć tylko na to ochotę. Odnośnie badań to nie pomogę, bo miałam 1 poronienie i to w 6/7tc, zrobiłam sobie sama potem Tsh, toksoplazmoze i ogólne morfologię. Potem z wynikami poszłam do mojego gina, którego zmieniłam po stracie. Madzia ja też Filipka czuję raczej wieczorami i to jak przyłożę mu rękę do mojego brzucha, mąż też trzyma, mały kopie ale jeszcze mąż tego nie odczuwa. Też się nie mogę doczekać jak już zacznie kopać normalnie w dzień. Dzisiaj mam ciężką noc za sobą. Zasnęłam wieczorem normalnie a w nocy o 2 obudził mnie ból brzucha. Strasznie się martwiłam i modliłam się, żeby to nie było nic poważnego. Ok 3 zaczęły uchodzić ze mnie gazy i myślę, że to było powodem, ale nim zasnęłam to była 6 rano:/ Trochę się nie wyspałam, ale mam nadzieję, że z Synusiem jest wszystko dobrze. A bałam się tak dlatego, że wczoraj miałam bardzo trudny dzień za sobą... Już definitywnie zrywam kontakty z moją mamą. Nie mam ochoty na kolejne nerwy przez nią, płacz i narażenie mojego Maleństwa. Przepraszam, że tak o sobie tylko ale jestem jakaś rozbita tym wszystkim:( Dwupaczki dla Was i dla Maleństw 😍 😘 😘 😘 Dla starających się 🌼 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki:) bardzo mi przykro ze kolejne musialy do nas dolaczyc ale nie martwcie sie zaopiekujemy sie wami 👄 Hanakali czyli oprocz wieku nie masz zadnych problemow ze staraniem sie o dziecko, znajdz dobrego lekarza i idz zrob badania zapytaj kiedy bedziecie mogli sie starac i do dziela, jak widzisz kazda z nas jest tu po takim przejsciu:( nie poddawaj sie do poki bedziesz mogla sie starac to ciaze to walcz :) sciskam mocno i caluje 👄 Słońce Moje widze ze stracilysmy dziecko w tym samym tyg ciazy to bylo moje pierwsze poronienie wiec nie znam sie na tych badaniach ale napisze te ktore ja dostalam do zrobienia:) diagnostyka chorob tarczycy: TSH, Ft3, Ft4 autoimmunologia przeciwciala: przeciwjadrowe ANA1, ANA2 antykardiolipinowe IgG, IgM przeciw antygenom lozyska antykoagulant toczniowy to narazie wszystko u mnie wyszly zle przeciwjadrowe ANA1 i teraz dala mi skierowanie na ANA2 Madziia91 to musi byc cudowne uczucie slyszec swoje malenstwo:) asia1004 nie martw sie z malenstwen na pewno wszystko w porzadku:) przykro mi ze nie uklada ci sie z mama, nie wiem o co chodzi i nie wnikam ale na pewno kazda decyzja jaka podejmiesz bedzie sluszna :) Doris co z toba? czemu sie nie oddzywasz? 👄 beata** super ze spedzilas udany weekend:) Ja niestety caly weekend nie oddzywalam sie z moim M jak zwykle klotnia o pierdoly a pozniej ciche dni ale juz jest kon wiec cala w skowronkach jestem hehe:) Zycze milego dzionka :) Calusy dla dwupaczkow i malenstw 👄 sciskam wszyskich bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia witaj w klubie... ja tez o 2 sie obudzilam ale to dlatego ze meczyl mnie kaszel i bol gardla m pozniej maly sie rozbrykal i tak usnelam cos po 6 i spalam ze 2 godzinki... wiec jestem niewyspana... musze jeszcze jechac oplaty porobici na tehabilitacje... a tak mi sie nie chce przelezalabym caly dzien... brzuch tez mnie pobolewai taki lekko twardawy jest... ale wytrzymam do nastepnego tygodnia... w czwartek jade do mojego lekarza rodzinnego zapytac czy da mi zwolnienie dalej czy szukac innego lekarza... u mnie maly jak kopie to maz to doskonale juz czuje a widac jak brzuch mi skacze a teraz jest 23 tydzien...co do seksu to powiem wam ze ja wcale nie mam na niego ochoty... jakos tak moglby dla mnie nie istniec teraz... wiec motylku nie jestes wyjatkiem hehe... buziaki dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Jak tam u Was? Ja już w pracy pogoda nie rozpieszcza... :/ Mam takie dziwne ciągania w podbrzuszu i jak by takie bulgotanie... Hymm może to dobry znak? :) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×