Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

ja @ po zabiegu dostałam po ponad 5 tyg... u mnie tak na oko właśnie były dni płodne, ponieważ nie staramy się jakoś strasznie jeszcze teraz... zabezpieczamy się "stosunkiem przerywanym" :P ... moj ost cykl trwał ponad 40 dni... więc zobaczymy ile bedzi eten trwał... i czy moje niewielkie obserwacje "tak na oko" się sprawdzą ze własnie wtedy miałam płodne dni.... pozdrawiam i cąłuje Was gorąco wszystkie !!! qociakwawa a jak u Ciebie...? staranka były intensywne...? kiedy testujesz...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Deminges :) Były były, ale nie testujemy zasady kochania się co dwa dni itp, nasze temperamenty są takie, że kochamy się nie raz, a nawet kilka razy dziennie :P Testuję 8.09 chyba, że dostanę 06.09... :) A Ty masz zamiar testować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qciakwawa temperament to Wy macie, trzeba przyznać:P Ale jak zapewne wiesz im częściej się przytulacie, tym "robaczki" męża są coraz słabsze i mniej aktywne i ciężej zajść wtedy w ciążę... Choć trzymam kciuki, żeby się udało:) Ja też z mężem lubimy się przytulać, ale jak mieliśmy się starać to staraliśmy się nie robić tego zbyt często, żeby właśnie efekty były bardziej owocne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Asiu, Właśnie o to w tym chodzi, aby nie schizować. W moim przypadku straciłabym wtedy całą radość z przytulanek :) Jak mam być w ciąży to będę :P Jak się parę cykli nie uda to zastosujemy te metody :D :D :D :D Dziś od mojego M dostałam piękną różę i przygotował kolację jak tu go nie kochać ;) Uciekam miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PEWNEJ NOCY MIAŁAM SEN..... śniłam ,że idę plażą razem z Panem Bogiem, a na niebie pojawiają i znikają sceny z mojego życia. Po każdej z nich dostrzegam na piasku ślady dwojga par stóp, jedne należały do mnie ,drugie do Pana Boga . Kiedy ostatni obraz zniknął sprzed moich oczu, poszukałam znów wzrokiem śladów stóp na piasku i nagle cos sobie przypomniałam : Po najgorszych, najsmutniejszych okres...ach swego życia oglądałam odbicie jednej tylko pary stóp. Więc zapytałam Boga "Panie powiedziałeś pójdź za mną ,a będę Ci towarzyszył przez całą drogę : czemu więc w najtrudniejszych momentach na piasku widuję pojedyncze ślady? Czemuś mnie opuszczał, gdy Cię najbardziej potrzebowałam????! - Moje drogie dziecko odpowiedział Pan Bóg -nigdy nie opuściłem Cię w chwili próby i cierpienia. Kiedy widzisz jedną tylko parę stóp odbitych w piasku Jam niósł Cię na własnych barkach..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie testuje juz mam tego dosyć.... no chyba ze nie dostane @... ale poki co toalny luuzz.... zero schizy.... zreszta tak jak pisałam specjalnie jakos sie nie staramy... wiec co ma byc to bedzie... ;P trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki.no i kolejna nocka zarwana. Przez ból gardła i w ogóle tak się źle czuje ze szok... Beata piękne słowa ....gosia tak mi przykro.całym serduszkiem jestem z tobą. Co do ponownych staran to moja pani doktor powiedziała ze jeżeli poronienie jest samoistne i sama się oczyszcza kobieta to 3 cykle trzeba odczekać jeżeli zaś miała zabieg to tak dla jej dobra i ogólnie to 6 miesięcy... Któraś pytała o wczesne objawy ciąży ja w sumie ich nie mialam po prostu wiedziałam taki instynkt później zaczęły rosnąc piersi i później zrobiłam test. kochane mały przesyla wam kopniaki he he. Motylku napisz mi na meila adres na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiii
witam, ja dzisiaj ide do lekarza chyba po najgorsze, to moja 3 ciąża tydzień temu dowiedziałam się że nie ma szans :( czeka mnie zabieg łyżeczkowania, prawdopodobnie puste jajo płodowe, beta spada, progesteron niski, ciałko żółte jest ale zarodka nie widać ;/ poprostu masakra.... ale powiem szczerze że z dwojga złego już wolę że tam nic nie ma niż dzidziuś miał by mi umrzeć , wiem to nie jest pocieszające ale właśnie.... załamać się można... już nie mam siły... chyba nie ma reguły kiedy znów zacząć staania czy po 6 tyg czy to pół roku a nawet rok.... każdy miesiąc oddala nas od szczęścia którego tak bardzo pragniemy.... ileż można czekać??? a wtym roku taki wysyp ciężarnych że szok, co krok jakaś kobieta z brzuszkiem, - bardzo się cieszę ale czemu mnie to omija?? kur... jak nie urok to sraczka..... mam już takie nerwy że nie wiem czy płakać czy dać sobie spokój, no mam dość- chyba musze wybrać się do psychologa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Deminges powiem ci ze masz dobre podejscie co ma byc to bedzie najlepiej niemyslec o tym ja juz tez odposcilam i zobaczymy 👄 Milenka1988 czy ja mam cie na fb bo ciezko zapamietac nazwiska bez loginu z kafe jezeli nie to zapraszam Gosia bardzo bardzo mi smutno ze malenstwo powiekszylo grono aniolkow ale pamietaj ze jestes dzielna babka sciskam cie Asia1004 👄 Motylek 👄 Aga35 👄 Now898 👄 Dorotka38 👄 Asmanka 👄 Deminges 👄 Qociakwawa 👄 W@man 👄 Palandynt 👄 Hanakali 👄 Słonce moje 👄 Ede 👄 O7cia 👄 Madziia91 👄 9_Mama Aniolka 👄 Mała milka 👄 Owieczka 👄 Beybe29 👄 Koniczynka79 👄 Tez czekam na brak 👄 Klunia 👄 Lenka 👄 Milenka 👄 ilus89 👄 Pestka2212 👄 Oolllaa1981 👄 Mycha1977 👄 Martusiatusia 👄 Mam nadzieje ze niepominelam duzo osob jezeli tak to przepraszam i sle wam 🌼 Idii bardzo mi przykro ze musialas do na s dolaczyc wizyta u psychologa pomaga sama poszlam bo tez niedawalam rady po drugiej starcie potem nalozylo sie jeszczekilka spraw i myslama ze oszaleje jeze;li masz mozliwosc skorzystania jak najbardziej zrob to Dwupaczki sciskam was mocno a dla maluszkow buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - o jej ale sie spisałas :P:P Ja dzis obudzilam sie o 6, a dokladniej synio mnie obudzil kopniakami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiii - piszesz, ze to Twoja 3 ciaza... Wczesniejsze jak sie skocnczyly? Szczesliwie? Bardzo mi przykro. Wiem co przezywasz. To co nas spotyka jest tragedia sama w sobie nie do opisania a ten szpital...horror! Mam nadzieje, ze chociaz tam potraktuja Cie po "ludzku". Ja mam bardzo nieprzyjemne doświadczenia ze szpitalem. Ale trzeba. Mam tylko nadzieje, że to co nas spotyka - to tylko tragiczne dośwadczenie, ktore sprawi, ze gdy doczekamy sie zdrowych pociech to docenimy po stokroć! P.S. Mam takiego nerwa bo przypadkiem trafilam na forum, gdzie dziewczyny zachodza w niechciane ciaze i kombinuja jak to pozbyc sie "problemu".. A my? Oddałybyśmy wszystko za tulenie naszych malych szkarbów :( Eh..jakie to zycie niesprawiedliwe... Ja jestem po 3 @ od zabiegu. Tak jak pisalam: zbieram sie na wizyte do lekarza. Badania. Mam nadzieje, ze nie bedzie przeszkód do podjęcia kolejnej proby. Chcoaiz JUŻ boję się jak cholera....... Buziaxy dla Was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata** jaki piekny post ;) Dziękujemy :)))))))))))))) A dopiero teraz zobaczylam godzine wpisu na forum milenki...faktycznie nocka zarwana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata** kochana nasza ale sie rozpisalas hehe:) e-de tez ostatnio znalazlam takie forum az sie plakac chce co te dziwczyny wypisuja, my tak strasznie pragniemy tego cudu jakim jest dziecko a dla nich to poprostu problem i koniec swiata:/ przykre jakie to zycie niesprawiedliwe:( o7cia buziaki dla synusia 👄 Deminges mimo tego ze nie masz cisnienia to zycze ci zaskoczenia i milej niespodzianki:) swietne podejscie 👄 buziaki dla was wszystkich dziewczynki i milego dnia zycze 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka napisz na mojego maila swoje dane i opis zdjecia dla pewnosci to cie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, dwa razy mnie wzruszylas od rana! Buziaki sle sloneczko. Gosia, Idiii, Hanakali i inne dziewczyny swiezutko po stracie, bardzo mi przykro... Wiem jak bardzo to boli i wiem ze z czasem jest lepiej. Mam za soba dwie straty i przezylam to bardzo. Najgorszy jest brak odpowiedzi - dlaczego? Nauczylam sie pokory. Trzymajcie sie mocno, szukajcie oparcia w najblizszych. Bol slabnie. Nie traccie nadzieii kochane. Bedziemy wszystkie calowac swoje dzidziusie. Sciskam was mocno. Asia, strasznie mi przykro ze z mama znowu masz przejscia. Ciekawe czy ona zdaje sobie sprawe jak cie rani. Glowa do gory. Moze zrozumie? Pozdrowienia dla wszystkich i kazdej z osobna. Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko a dlaczemusz az dwa razy kochana ale niezmiernie sie ciesze ze mi sie udalao buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja własnie wróciłam od lekarza, z badania i usg wychodzi, że ciąży nie ma, ale zrobiłam też betę, po południu będę miała wynik. Oczywiście nadal @ brak i czuję się jak wcześniej,zawroty, nudności, eh, sama juz nie wiem, ale skoro lekarz podczas usg nie stwierdził ciąży, to pewnie i beta wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Gosiu strasznie mi przykro. Nawet nie wiem co napisać :( Ja też miałam poronienie samoistne i lekarka kazała mi odczekać ze staraniami 3 cykle, a w 4 zaszłam w kolejną ciążę. Odnośnie ciążowych objawów, to mnie pobolewał brzusio jak na @ i miałam wrażenie że ciągle mi "mokro" między nóżkami i chodziłam z podpaską. Strasznie mi przykro, że znowu tyle dziewczyn do nas się dopisuję. To straszne, że musimy przez to przechodzić :( Dziewczynki przepraszam, że tak mało piszę, ale u nas remont w pełni. Zostały już wykończenia. Niestety przez ten remont musieliśmy wczoraj przełożyć naszą pierwszą rocznicę ślubu. Jednak remont zwiastuje zbliżające się przyjście na świat Maleństwa. Jutro czeka nas wizyta u lekarza, mam nadzieję, że córcia ma się dobrze :) Dziękuję za buziaki i że o mnie pytacie, kochane jesteście. Milenko przez Beatkę i mnie znajdziesz na fb. Całuję wszystkie kafeterowiczki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Prosiłam o wasze objawy ciążowe bo fajnie jest to sobie porównać. Mnie bolały piersi, miałam dużo białego śluzu i cały czas brzuch bolał jak na okres... Jedyne co skłoniło Mnie do zrobienia testu to sytuacja kiedy podczas przytulasek kazałam nagle mojemu M być delikatniejszym chociaż nie wiedziałam dlaczego hi hi i jakoś tak poszłam do aptetki po test, zrobiłam go na pełnym luzie i po 10 sek stanęły mi gały :) Długo się nie cieszyłam, ale zawsze trochę radości było :) Dziś nawet ładna pogoda, a mnie cały brzuszek pobolewa w pewnym momencie to już myślałam, że to @, ale nie :P Piękne słowa Beatko, wzruszają :) Pozdrowionka dla reszty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny po stratach. Strasznie mi przykro, ze Wy tez musialyscie przez to przejsc. Gosia Strasznie mi przykro, nie wiem co moge napisac na pocieszenie, pewnie nic ale moge kciuki trzymac, zeby nastepnym razem sie udalo. Ja po pierwszym poronieniu i lyzeczkowaniu mialam czekac ze staraniami trzy pelne cykle( zdanie mojego ginekologa) i cztery pelne( odynatora szpitala w ktorym mialam zabieg). Ja nikogo nie posluchalam i bylam w ciazy w pierwszym cyklu po zabiegu. Po drugim poronieniu samoistnym czekalam trzy cykle a i tak sie udalo dopiero po roku staran. Zadnej ciazy nie udalo mi sie donosic ale to juz inny problem, genetyka. Co do objawow na poczatku ciazy ja mialam tylko bol na okres caly czas. Wiecej nie zauwazylam poniewaz nie przypuszczalam, ze zaciazylam. Chociaz staralismy sie, w kazdej mojej ciazy robilam test dopiero po pieciu dniach braku@ bo nie wiazalam braku z ciaza, myslalam, ze to poprostu cos mi sie w organizmie pomieszalo. Jeszcze mi strasznie piersi urosly tego nie widzialam ja sama tylko wszyscy dookola a i jeszcze pozniej zrobily sie wrazliwe. W drugiej tylko bol na@ a w trzeciej piersi bolaly mnie od owulacji. Wiec kazda ciaza moze byc inna. Martusiatusia Co u Ciebie kochana. W domku jeszcze jestes? Odezwij sie. A u mnie Jestem po wizycie w klinice. Jutro musze sie zaszczepic przeciwko krztuscowi i nie musze po tym czekac trzech miesiecy. Wyniki z krwi prawie wszystkie dobre oprocz wit.d3 straszny mam niedobor i juz wykupilam recepte. Usg tez ok., widocznych bylo dziesiec pecherzykow, mam szanse na duzo komorek co w moim przypadku bardzo wazne bo moge miec duzo wadliwych. Badanie genetyczne tez zrobione. Wyniki meza super, lekarka powiedziala, ze nie widziala jeszcze takich. Jeszcze tylko musimy zaniesc papiery do kasy chorych zeby dostac 50% dofinansowania. W przyszlym cyklu startujemy, wszystkie dokumenty podpisane. Zgodzilismy sie na hodowle do blastocysty i transfer dwoch blastusiow na raz oraz zamrozenie reszty komorek jak wogole zostana. To wszystko trzeba ekstra placic ale tez szanse sa wieksze. Ciesze sie ale tez sie boje tego, ze moge nie miec zdrowych komorek. Bywaja i takie przypadki.:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - jak długie masz cykle? Czy po pierwszym poronieniu zaszłaś po pierwszym okresie, czy wcale go nie doczekałaś? Czy robiłaś badania dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×