Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

marys zbieraj sie kochana do szpitala niema na co czekac bedzie dobrze zobaczysz pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
Marysia trzymamy kciuki...biegiem do szpitala!!! Daj znac po powrocie czy juz wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tamta nie była planowana.Mnie też ostatnio jajniki pobolewaly więc miałam owulke,Teraz chyba ty masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marys, tak jak mowia dziewczyny...to nie musi być nic groźnego, lepiej dmuchac na zimne. Zabieraj meza i jedzcie do szpitala. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
karola ja tak samo juz sie nie moge doczekac @ i mysl ze znowu bede mogla sie starac juz wkrotce pomaga mi przetrwac ten trudny okres (jestem tydzien po poronieniu wywolywanym, ciaza obumarla w 10 tyg.) jak ja chce znowu byc w ciazy....a te dni tsk wolno mijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz sie nie moge doczekac ;) bo wtedy bede pewniejsza, ze wszystko juz sie unormowalo i z czystym sumieniem bede mogla zaczac konkretne staranka. heheh i tak jak mowisz Karola, to chyba owulacja, bo w tych pierwszych cyklach to wszystko jest chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem prawie 3 tyg.po poronieniu,chyba już owulke miałam i wtedy były przytulanki-ale ja chyba tego poprostu potrzebowalam-nie były to typowe starania.Co ma byc to będzie.@ powinnam dostac. za jakiś tydzien,dwa.Nie wiem do końca -wiem tylko od dziewczyn.Ale jestem bardzo, ale to bardzo spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
Karola a Bete sprawdzalas czy ladnie spadla? Ja mam kolezanke co po poronieniu @ sie nie doczekala teraz jest juz w 8 miesiacu ciazy-zdrowej, wzorowej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marys powinnaś pojechać do szpitala. Ja miałam najpierw brązowe plamienia, a późnej czerwoną krew - nie skończyło się dobrze:( Dziewczyny, trochę się niepokoję i nie wiem jak mam odczytać, to co się dzieje, bo minęło 8 dni odkąd zaczęliśmy się starać o dzidzię i już 3 dzień odczuwam lekkie pobolewania w podbrzuszu, takie jakby kłucia. Nie robiłam testu bo za wcześnie, bety też nie, ale mam wrażenie, że mogło się udać, tylko nie wiem teraz jak mam rozumieć te lekkie kłucia? Powinnam się martwić? Przecież jak pójdę do ginekologa to pewnie też jest za wcześnie żeby mi cokolwiek powiedział. Co myślicie o tym? A wizytę to miałam umówioną na 28.01, to chyba czekać do tego terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola2812 patrzac na daty w stopce to poronilam 3 dni przed Toba, wiec mniej wiecej w tym samym czasie spotkala nas ta tragedia. Przed ciaza mialam nieregularne cykle, wiec bylo mi ciezko okreslic owulacje, pomagaly mi tylko pobolewania jajnikow, teraz wiec nawet nie probuje :D zaczekam sobie cierpliwie na @. ale tez tak mysle, ze jeszcze z tydzien, gora 2. My tez planowalismy ze zaczniemy starania po @, ale bardzo potrzebowalam bliskosci. A jak pomyslalam o zabezpieczaniu sie, to lzy mi naplywaly do oczu. Wiec nie mogę wykluczyc, ze tej @ nie doczekam. I tak,tez jestem spokojna. Wierze, ze limit zlego wyczerpalam w 2012. !2 chyba jest moja pechowa. Poronilam 12.12.2012 i byl to 12 tydzien ciazy. Teraz licze na to, ze ten rok bedzie dla mnie i dla Was wszystkich lepszy. I ze juz za pare miesiecy kazda z nas bedzie tutaj opisywala kopniaki, jakie dostaje od Malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poronilam w 8 tc.ale cykle miałam regularne,tak mi jest ostatnio dziwnie.mam dzisiaj dziwny posmak w buzi.ale jest szansa że też nie doczekam się @.2012 to był wogole zły rok dla.mnie.więc ten już będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
Karola ja dzis odebralam bete i wynik 1960 tzn 5 tydz.ciazy a jestem tydzien po poronieniu, 7 stycz kolejny raz mam zrobic bete czy odpowiednio spada. Wydaje mi sie ze dopoki beta sie utrzymuje to @ nie przyjdzie i test tez moze pokazac bledny wynik. Sprawdz spbie ta bete tak sama dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
moze ktoras jest z Poznania? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja tylko na chwilke:) dzis juz humorek troszenke lepiej ale i tak jestem pelna obaw, caly dzien dzis spie nie wiem czy dlatego ze mam okropny bol gardla czy po tym duphastonie bo zaraz jak go lykne to lamie mnie do spania hehe ale w koncu wypoczne ciutke :P caluje was bardzo goraco i dziekuje za wsparcie bardzo duzo to dla mnie znaczy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
No ja prawie Poznan bo jestem z Szamotul kolo Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym my ze starankami i tak chcemy poczekać, chcę porobić teraz wszystkie potrzebne badania...niecierpliwie się też, ale jeśli organizm będzie gotowy to zajdę na nowo (liczę że szybko mu się to uda) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
oooo Ola to prawie po sasiedzku ;-) do kogo chodzisz? Ja do Beaty Kubiaczyk Paluch- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania s. ja chodze do dr Macieja Hassana-Bartza :) poki co nie zmieniam :) bardzo konkretny gin :) długo się już starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anias, cudna ola a za to ja sporo czasu mieszkalam w Poznaniu a teraz czesto tam bywam u przyjaciolki moze pewnego pieknego dzionka spotkamy sie tam na kawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
staralam sie pol roku- tak intensywnie, jestem tydzien po poronieniu, dzis juz nie krwawie ani nie plamie wiec lada chwila staram sie na nowa aczkolwiek nie klada nacisku ze sie uda przed pierwsza miesiaczka ale zaraz po @ bedzie walka o II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
mycha no jasne ;-) ja chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze tylko ja taka bidulka po zabiegu, nie majac zielonego swiatelka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
Ola poczytalam opinie o tym Hassan i musze przyznac ze pozytywnie o nim mowia. Ja tez narazie nie zmieniam aczkolwiek wizyty drogie bo 200zl.kazda ale mam nadzieje ze jestem w dobrych rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×