Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Czesc babeczki Ja spedzilam weekend w szpitalu moj lekarz porobil mi badania w kierunku holestazy cale szczescie jej niemam mam sie juz oszczedzac bo nasz wileki dzien juz niedlugo postaram sie was nadrobic kochane Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty babeczek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w ten słoneczny dzień :) Iluś super że masz już glukoze za sobą i dzielnie to znioslas :) napisz proszę jak będziesz miała wyniki. Co do zakupów to powolutku się zaopatrzam ale bez szału, jak wiesz wózek j łóżeczko już mam bo w to zaopatrzona się przed wyjazdem męża bo chciał ze mną podejmować takie decyzję. W tamtym tyg kupiłam na allegro komplet pościeli do łóżeczka i wsady do podusi i kordelki. A podczas codziennych zakupów a to smakuje paczkę chusteczek nawilzajacych (dada) a to pampersy jedynki. Z takich zakupów pierwszej potrzeby to raczej został mi przewija, butelki, laktator, wkładki laktacyjne, podgrzewacz...tak naprawdę to chciałam popytać nasze praktykujace już mamy na co powinnam zwrócić uwagę by nie kupować rzeczy zbędnych pomijając coś bardzo istotnego :) a ty Iluś co masz na swojej liście zakupów? Wom@n a może ty coś jeszcze mi podpowiesz ? Ją a tym tyg postanowiłam wyciągnąć torbę z garderoby w która chcę się spakować do szpitala i pozwoli coś tam już skladowac, bo choć to 30 tydzień się zaczął to puki czuje się świetnie i pogoda nastawia optymistycznie do działania chcę to wykorzystać. Beatko naprawdę Twoje milczenie jest niepokojące, mam nadzieję że pochłaniają cię prostu przygotowania do przyjścia na swiat maluszka a nie przykre niespodzianki. Now ty również zamilklas... już mi się tu poprawiać i pisać jak się czujecie w dwupaku :* Dziewczynki testujace, ją jestem zdania że po więcej niż 30 minut test jest już nie ważny, tzn jego wynik może być zakłamany i lepiej na jego podstawie nie wyciągać wniosków. Poza tym pamiętajcie że po promieniu HCG może być jeszcze podwyższone i test nie musi pokazywać hormony z nowej ciąży ale nie opadły jeszcze prostu po stracie, dlatego test pozytywny u kobiet ktore nie miały @ po stracie może być zafalszowany, lepszym rozwiązaniem jest test z krwi. Jeśli nie macie takiej możliwości bo jak wadze s tych super lepiej rozwiniętych krajach europy zachodniej musicie biedne same prosić się o wszystko, lepiej zaczekajcie parę dni powtórzcie testy ale wynik sprasdzajcie max do 5 min od jego wykonania. Nie zrozumie mnie źle nie chcę was zniechęcać wprost przeciwnie trzymam mocno kciuki za każdą z Was ale boję się byście nie przeżyły rozczarowania bo dla nas po takich przeżyciach naprawdę nie są potrzebne kolejne kubly z zimną woda na głowy. Trzymajcie się ciepło i raportu jcie wasze wyniki na bieżąco. 9 tygodni i 9 Mamo Aniolka skąd to milczenie u Was? Dziś po 16 wybieram się do szkoły rodzenia w szpitalu w którym chcę rodzić, stwierdziłam że skoro przez 30 tyg dzień w dzień pilnuje leków, zastrzyków i wszystkich innych przykazań żeby mój synus rozwijał się jak najlepiej to chcę skorzystać z rad w szkole by na ostatniej prostej naszego rozpakowania się z Wiktorkiem zrobić wszystko by jak najlzej i najlepiej mógł znieść drogę do naszego pierwszego spotkania po tej stronie brzuszka:) Dwupaczki któraś z was też ma zamiar korzystać ze szkoły rodzenia? Miłego dnia babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,szyjka mi się skraca i mam skurcze,nam leżeć plackiem i w czwrtek przyjsc jeszcze raz na oddział,jak dalej będzie to będę miała zakładany krążek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nie czuję się dobrze, męczą mnie: mdłości, wymioty, bóle głowy, osłabienie, krew z nosa, zgaga, zajady, słabe zęby. Nie piję tyle ile powinnam bo nie mogę w siebie wmusić płynów. Zbiera mnie na wymioty jak za dużo wypiję np. wody. Co do bólu piersi to one mnie nie bolą wcale. Bolały tylko na samym początku, bodajże do 6 t. Teraz jest 12 - dopiero i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nie pisze bo gdy tylko mam czas to spie.... u nas chyba dobrze plamienia raz na tydzien a na pogotowiu juz maja mnie dosc i delikatnie dali do zrozumienia zeby z byle czy nie przyjezdzac. Macie racje co do lecznic na zachodzie europy a choc moj gin jest polakiem to tez bez wiekszych uczuc. Mdlosci mecza co rano,piersi jakby ktos szpile wbil, no i gdy leze na brzuchu to cos tam juz czuje no pewnie powiekszona macice... smaki na kwasne i slone czyli na synia pewnie, no i slinotok mam jakbym wscieklizne miala.... no i mega sennosc. W piatek bedzie pelne 8 tyg a wizyta gdzies po 20 dopiero. 3majcie kciuki aby bylko ok. Napisze cos wiecej gdy bede na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Kochane:) Ja juz w Polandzie:)a dzis juz bylam w pracy i jestem bardzo zmeczona.Wcale nie wypoczelam na wyjezdzie wrecz przeciwnie... W piatek wybieram sie do lekarza,bo nie mam miesiaczki,fakt mniewalam cykle nieregularne,ale ostatnio wracaly do normy.Ogolnie cos inaczej sie czuje no i mam od paru dni okropna zgage,choc w ciazy to watpie czy bym byla,pewnie hormonki znow warjuja;-/. daga2307 Kochana ja jestem przykladem,ze test sie pomylil dokladnie to bylo w grudniu.Zrobilam test,bo spozniala mi sie miesiaczka,piersi bolaly jak oszalale no i wyszly dwie piekne krechy.Poszlam do lekarza,nic nie bylo widac,ale pani doktor powiedziala,ze to moze byc za wczesniej i mi dala na bete a beta wykazala brak ciazy...Dlatego ja nie wierze testa nic a nic.Wole isc do lekarza albo na bete...A co do Twojej sytuacji rodzinnej to ci wspolczuje z calego serca,bo wiem co przezywasz... ja mialam tak w pierwszym zwiazku,ale to za duzo pisania.Wazne ,ze twoj partner jest za Toba,Kocha Cie i sprzeciwil sie IM i jest z Toba to znaczy,ze mu zalezy i jest prawdziwym facetem... Myszorku co u Ciebie slychac?Nic sie nie odzywasz,napisz pare slow co u Ciebie slychac,jak staranka itd?Masz moze facbooka? aniolek2404 Nie martw sie Kochana bedzie wszystko dobrze.Lez i odpoczywaj a zobaczysz,ze szczesliwie donosisz dzidziulke do konca. 9 tygodni Ach te plamienia wstretne to pewnie nic zlego jak sie pojawiaja i znikaja,ale to co napisalas o sluzbie zdrowia,ze dali ci do zrozumienia,ze masz nie przychodzic z byle duperela to az mnie wkurzylo.CO ZA PODLI LUDZIE ja juz nie mam sily na takie cos naparwde.Oni nie wiedza,ze sie czlowiek martwi,ze chce donosisc dzieciatko szzcesliwie...Oni traktuja Nas przedmiotowo i tyle.Na ilos leca...Ach szkoda gadac tylko sie zdenerowalam;-/. Motylku Natusia jest wspaniala juz taka duza a te humorki to normalne:)pewnie mamusia za duzo coreczce pozwala:)hihi,ale wcale sie nie dziwie:).Wroci wszystko do normy Kochana troszke cierpliwosci.Ja pilnuje 9 miesiecznego bobasa i po tygodniu wolnego to sie dzis przerazilam,bo robil co chcial,ale jak to dziecko:)musi troche pohimerowac,ale i tak jest kochanay i bardzo za nim tesknilam przez ten tydzien jak go nie widzialam:). Sitarowa89 No w koncu kochana przyszla ta wredota@;).Tyle czasu jej nie bylo,tyle czekalas,ale idz Kochana do lekarza niech zobaczy co tam sie dzieje itd a najlepiej jak by dal na badania,ale znajac NASZA SLUZBE ZDROWIA to sa dalecy do tego...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja ze swojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że ja używam dla Filipka butelki Tommee Tippee anti-colic z taką "rurką" w środku, która zmienia kolor pod wpływem ciepła mleka i jestem z niej mega zadowolona. Zresztą Fifi uwielbia z niej pić, miałam też antykolkowe z AVENTU takie po 125ml, bo te akurat dostałam, ale nie podpasowały Mu, przyzwyczaił się do tego smoczka TT. Jeśli chodzi o laktator, to ja nie miałam w planach wogóle kupować, bo byłam taka zdeterminowana, żeby karmić piersią, że uważałam to za rzecz zbędną... Niestety życie jak zwykle zweryfikowało moje plany, jak Fifi trafił do szpitala, więc na drugi dzień pojechaliśmy z mężem do najbliższego sklepu, żeby zakupić jakiś. Ja miałam ręczny z firmy Baby Ono, ale nie polecam!!! Strasznie ciężko się nim ściągało pokarm, i w tej części, którą się ręką naciskało była taka gumowa osłona, i jak pod nią dostało się mleko to tak strasznie piszczał przy każdym pociągnięciu, że aż w uszach bolało. To był koszmar. Ale laktację, dzięki temu utrzymałam... Jeśli chodzi o wkładki laktacyjne to akurat z firmy Baby Ono polecam w 100%, są fajne, od strony stanika mają folię, więc nawet jak masz nawał pokarmu i mleko samo leci z piersi (np. jak przystawiasz do jednej piersi to z drugiej też potem zaczyna samo kapać mleko) to na pewno nie przemokną na biustonosz, miałam też z Belli, ale te akurat nie miały takiej folii, i zdarzyło mi się parę razy będąc w szpitalu, gdzie nie miałam jak odciągnąć mleka to mi przemokły przez biustonosz, na szczęście miałam jeszcze sweter, ale nie polecam!!! Co do podgrzewacza, to nie polecę żadnego, bo nie używam. W dzbanku zawsze mam przegotowaną, chłodną wodę, a w czajniku raz zagotuję, a potem tylko podgrzewam do odpowiedniej temp. i od razu wlewam do butelki. To chyba tyle :) A co do szkoły rodzenia to ja też chodziłam. Ale jak przyszło co do czego przy porodzie, to ja miałam taki ból, że nawet nie byłam w stanie sobie przypomnieć co było mówione na szkole, oddychać też mi było ciężko, tak jak położna na szkole mówiła, ale to i z bólu i ze zmęczenia już... Ale mam nadzieję, że u Ciebie pójdzie szybko i bezboleśnie :) A jak już będziesz mieć Wikusia na brzuszku to zapomnisz o wszystkim :) I to jest prawda :) Buziaki Dziewczyny 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja krótko, bo spac już idę. Dziś po wizycie u lekarza, maluszek ma ponad 10 cm...piękne tętno, fika sobie ale jeszcze nic nie czuję :) no i chyba jednak będzie synuś :) Niestety przeziebiłam się, lekarz powiedział, że w 16 tygodniu to już nie groźne na szczęście...nie było mnie chwile, bo bawiłam we Wroclawiu na konferencji, ale wieczorami zamiast się bawic ze znajomymi siedziałam w hotelu w łóżku i kaszlałam. Poza tym samopoczucie juz dobrze.Wszystko jest jak na razie ok. Spokojna idę spać :) całuję Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane nie oddzywalam sie bo caly weekend mialam dosc mocny ucisk w brzuchu i sama nie wiedzialam co robic, poczytalam troche na necie i wychodzi na to ze musze duzo lezec wiec leniuchuje a do laptopa nawet nie chce mi sie siegac:) Doris kochana ty o mnie zawsze pamietasz:P ogolnie czujemy sie ok tylko martwia mnie te bole i ucisk w podbrzuszu, moze to przez to ze od tyg czuje lekkie ruchy synia, sama nie wiem od czego ale kazdy zapewnia mnie ze to nic groznego, raczej jak mi nie przejdzie to bede dzwonic do swojej gin i zobaczymy :) jak duzo leze to wszystko mija:) a ty juz przygotowania pelna para widze :) buziaki dla ciebie i synia 👄 Dentist ladnie sie chlopcy posypali hehe u mnie tez synus, na takim forum na ktorym tez sie udzielam tez prawie sami chlopcy, zobaczymy jak reszta dziewczynek czy tez chlopcy czy tez trafi sie jakas coreczka :P duzo zdrowka kochana 👄 Dziewczynki nie pisze do kazdej wyaczcie mi ale ide robic sobie sniadanko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. wczoraj robilam sobie test ale popoludniu i po jakichs 3 godzinach zobaczylam slaba fruga kreske ale sie nie nastawialam bo to bylo po czasie. Dzisiaj rano powtorzylam test i po 2 minutach juz widzialam slaba ale widoczna golym okiem druga kreske. i teraz sie denerwuje bo do planowanego okresu w sumie dwa dni a ja mam caly czas takie jakby skurcze. jak myslicie ? mam sie nastawiac na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki ja tylko na chwileczke bo mam tornado w domku maz sam hihihih byl wiec musze poogarniac co nieco Co do butelek to ja wybralam z firmy lovi Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentist nowa i inne dobrze ze u was dobrze. Martusia dziekuje za pamiec zawsze cos skreslisz do mnie.... dziewczyny jak to jest z kawa w ciazy? Mozna chociaz 1 na dzien? Od 3 dni bolal mnie brzuch nie chcialam panikowac bo to raczej przez zaparcia az w koncu po kawie dzis rano ulga nie z tej ziemii. Nigdy nie pilam bezkofeinowej ale chyba kupie moze ma te same wlasciwosci co zwykla jesli chodzi o toalete. Po za tym mdlosci coraz mocniejsze a ja przez to jestem naprawde happy. Po za tym na twarzy same pryszcze gorzej niz w wieku dojrzewania az mi wstyd bez makijazu chodzic.... no i mam pytanie to normalne ze juz brzuszek w 8 tyg moze sie robic widoczny masakra moje ulubione jeansy juz ciasnawe sie robia.... och niech w koncu przyjdzie ta wiosna to by mozna bylo jakies lzejsze ciuszki wlozyc... ktoras pisala tu o testach ja tez w 25 dc juz widzialam 2 bladziutka kreseczke zostawilam test pokazac mezowi i po tylu godzinach byla widoczna takze w moim przypadku sie potwierdzilo ale wiadomo beta daje 100% 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:-) doris no mam juz wynki. glukoza, mocz, przeciwciala i toksoplazmoza ok tylko ta krew wyszla mi jak ostatnio czyli zle.. jutro mam wizyte zeby tylko pokazac wyniki wiec pewnie znow mi przepisze zelazo. A u mnie z zakupami to lozeczko i wozek tez juz mam. jutro kupujemy materac i posciel do lozeczka, zakupilam juz butelke, smoczek, jeszcze musze dokupic kilka ubranek, odciagacz pokarmu, przewijak, nosidelko do samochodu, a kosmetyki dla malej postanowilam az w czerwcu kupic:-) beatko w koncu sie odezwalas, jak dobrze ze wszystko ok, odpoczywaj teraz sobie po tym szpitalu. aniolku lez i odpoczywaj, a ktory to juz tydzien? ja rok temu lezalam z dziewczyna ktrora miala podobny problem byla na poczatku 7 miesiaca wtedy trafila do szpitala i przelezala w nim do konca 8 miesiaca bo pozniej urodzila, coreczka zdrowiotka w dodatku mala lezala tylko tydzien na oddziale wczesniakow, teraz ma juz roczek i kochany z niej lobuziak. Bedzie dobrze zobaczysz dentist gratuluje synusia:-) moja Zosia bedzie miala w kim wybierac:-) a macie juz jakies imie wybrane? tofilebork ja bym z radoscia zaczekala do dnia @ ja raz zrobilam test nawet w dzien spodziewanej @ a po dwoch godzinach dostalam okres wiec najlepiej zrobic go po spodziewanej @ ale byc moze juz jestes dwupaczkiem:-) 9 tygodni mi na zaparcia pomagaja rodzynki:-) a co do brzuszka to owszem moze byc go juz widac moja kolezanka z roku tak szybko zaczela sie zaokraglac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohvii
Tofilebork i inne testujące Dziewczyny, ja skłaniam się do tego co napisała Doris - najlepiej zrobić test z krwi, żeby zobaczyć jaki jest poziom bety i czy rośnie, bo po poprzedniej ciąży może się jeszcze utrzymać jakiś poziom hormonu (mi spadł do wartości mniejszej niż 5 dopiero po jakichś 5 tygodniach, ale faktycznie spadał z bardzo wysokiego poziomu). Z pewnością nawet bardzo blada kreska świadczy o tym, że beta jest w organizmie i z całego serca życzę Wam, żeby to były nowe Fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni mi powiedzieli ze moge wypic jedna kawe i jedna czarna herbate dziennie, wiec spokojnie. nadmiar jest niewskazany ale jedna nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. ja już troszkę spokojniejsza, choć wczoraj znów mi dał popalić ból. zauważyłam, że jak gdzieś wychodze z domu i trochę pochodzę to potem bardziej boli, a co dziwne nie jakoś w okolicy macicy tylko w lewej pachwinie taki przeszywający ból. więc chyba narazie jestem skazana na częstsze leżenie. na szczęście od piątku jestem już na zwolnieniu więc nie będzie z tym problemu. I mam nadzieję, że częściej będę tu zaglądać bo coraz więcej się dzieje. doris też mam problem z piciem. powinnam min 2 l dziennie ale narazie marnie mi to idzie. ale czas sie zmusić dla dobra maleństwa. co do zakupów to chyba najpotrzebniejsze masz. jeśli chodzi o laktator to z doświadczenia znajomych wiem, że wstrzymam się do porodu (można wcześniej sobie upatrzeć model, żeby partnera w razie czego wysłać) gdyż tak naprawdę niewiadomo jak będzie z Twoim karmieniem. a przewijać dziecko to planuje na łóżku tylko jakąś podkładkę położyć. ale oczywiście jeśli dla Ciebie wygodniejszy przewijak to śmigaj do sklepu bo niewiele czasu zostało :) sitarowa z tych moich zmartwień chyba zapomniałam pogratulować @. teraz już musi być wszystko w porządku :) tofilebork oby wyszły te dwie kreski ale to by był mega szybki strzał :) daga możliwe, że się udało ale dla pewności poczekałabym kilka dni. Ja tym razem miałam prawie niewidoczna druga kreskę która po paru godzinach sciemniała, ale jednak coś tam było widać. trzymam kciuki za pozytywny wynik :) ewentualnie zrób z krwi - będziesz pewna na 100%. bardzo współczuje sytuacji i nawet nie bardzo wiem jakie wyjście Ci doradzić. Bądź dzielna, wierzę, że sobie poradzisz i ułoży się jakoś. tylko zastanów się czy możesz liczyć na swojego partnera i jego odpowiedzialność bo coś mi tu nie pasuje :( a teściową póki co olej, moja też do aniołów nie należy ale poporstu nie zwracam na nią uwagi i zupełnie się wyłączam gdy coś do mnie mówi ;) Moniczka z całego serca gratuluje pozytywnego testu i mądrego męża. ważne, że w nim masz totalne wsparcie, a teściowie no cóż - żyć z nimi nie musisz :) Beatko cieszę się, że u ciebie wszystko w porządku i wszystkie czekamy razem z Tobą na ten wielki dzień, a to już niedługo :) Aniołek trzymaj się mocno i leż jak najwięcej, żeby maluszek jak najdłużej rozwijał się w brzuszku. nie wiem od którego tygodnia rośnie prawdopodobieństwo przeżycia ale trzymam kciuki żeby maleństwo zostało do samego końca. Hanakali pocieszyłaś mnie z tym bólem piersi bo u mnie 7 tydzień i właśnie prawie już ich nie czuję, choć z fasolką wszystko w porządku. Mi też się ten czas tak dłuży. chciałabym już byc na wylocie. i mieć za sobą ten ogromny strach który niestety nie odpuszcza na codzień. dentist niech maluszek zdrowo rośnie i fika - w końcu to poczujesz. u mnie w otoczeniu też same chłopaki - wojna będzie ;) 9 tygodni też bym chciała wiedzieć co z kawą bo ja niestety słabą co prawda i z dużą ilością mleka, ale pije jedną dziennie - inaczej jestem nie do życia :( gdzieś czytałam ze ponoć można ale już sama nie wiem. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha w motolocie
witajcie! niestety kilka dni temu dowiedzialam się ze moja 10 tygodniowa ciąża dobiegła końca lekarz powiedział że mam puste jajo płodowe. w piątek mialam zabieg, jestem zalamana. Otuchy dodaje mi moja 6 letnia córeczka która na kazdym kroku mówi mi jak bardzo mnie kocha.Nie wiem jak mam życ dale jangorsze są poranki i ta pustka ktorej nie potrafię zapelnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie tez slyszalam ze lepsza filizanka kawy niz jaka kolwiek ilosc coli.... ale jak maz sie rano na mnie krzywo popatrzyl jak uruchomialam expres to chyba pojde bo bezkofeinowa. Dobre samopoczucie i wyproznione jelita tez sa wazne. Swoja droga patrzcie na jak wiele sfer wplywaja te hormony. Mucha witaj bardzo przykro ze musialas dolaczyc ale chociaz masz juz core i wiesz ze mozecie miec dzieci. Zobaczysz ze za nie dlugo znow bedziesz w ciazy bo jakbys nas dluzej poczytala to wiekszosc z nas tutaj jest przy nadziei. Wiem ze ta pustka w sercu jest okropna rozumiem cie doskonale gdyz o ta ciaze staralismy sie 7 ms!!!! I pamietaj nie mozesz sie zalamac tylko odczekaj troche i wracaj do staranek. Blokada psychiczna moze platac psikusy jak w moim przypadku. 3maj sie i nie zalamuj rak wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku kochany, co jak co, ale Ty nie możesz sobie zarzucić tego że jesteś złą matką. Wiem, że każda kobieta kocha swoje pociechy nad życie, ale zawsze jak czytam w jaki sposób TY mówisz o Natlce to mi aż na sercu się cieplej robi. Mąż ma racje, że Jego córcia mało "ma"i co męskie ramie to męskie:-). Ty niczym się nie przejmuj tylko się ciesz, że jeste "sposób"na Nią a TY miej w tym czasie chwile dla siebie. Jesteś tylko człowiekiem i nie ma potrzeby abyś wszystko perfekcyjnie robiła sama. x Beatko czekam z niecierpliwością na Twoje rozwiązanie. x Asieńko moc buziaków dla Ciebie i Filipka. x Jak WAs czytam to i ja nabieram ochoty na powtórne macierzyństwo. x W niedziele minął rok od zabiegu...z mężem nie zabezpieczamy się wcale, ale i nie celuje, bo to teraz. Nie udaje się, widocznie tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha w motolocie witamy na forum. 9 tygodni ma racje chociaż ciężko się odblokować, ja jestem prawie 3 mce po poronieniu oczywiście myślę już od dawna o staraniach ale znów nadeszła faza rozpamiętywania , to chyba przez @, bo od kilku dni nie mogę o niczym innym myśleć jak o moim aniołku(miał by teraz 21 tyg) jakoś wszystko mnie dołuje, ostatnio nawet oddałam kilka ubranek które dostałam od koleżanki jak się dowiedziała że jestem w ciąży, jakoś mam poczucie ze muszę uprzątnąć tamten rozdział aby przejść do nowego etapu, lecz boję się że ta codzienne wspomnienia nie pozwolą mi w najbliższym czasie ujrzeć tych upragnionych II kresek. w przyszłym tyg może pojadę do gina, może da na jakieś badania, bo mam obawy ze to przez moją krótką fazę lutealną mogę mieć problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha w motolocie
dziękuje za slowa otuchy wszystkim. Boje się wszystkiego, strach napędza mi ewentualana kolejna ciąża, nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego tak się stało. Prosze o porade kiedy można starać sie o kolejna ciąze. jak to bylo u was? nie wiem kiedy mam iść do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na momencik :) Now i Dentist ja się wyłamalam z córeczką ;) ale też zauwazylam,ze teraz większość chłopców się rodzi, taki rok widocznie ;) ruchów nadal nie czuje i sie denerwuje bo wszystkie moje koleżanki już w 18 tyg czuły,a ja mam 19 (według usg 20) i nic :( ehh ta moja opłakana cierpliwość. Co do picia ja też należę do tych, ktore przed ciążą piły jedynie kubek kawy i ewentualnie jedna szklankę jakiegoś innego napoju i teraz starałam sie zmuszać do wiekszej ilości picia,ale tak na dłuższą metę się da...ilość wód mam prawidlową wiec może jednak nie do końca to zależy od ilości przyjmowanych płynów. 9 tygodni ja pije kawe bezkofeinowa i bardzo mi smakuje. Zawsze byłam smakoszem kaw i nawet w ciąży nie mogę sobie jej odmowić,jedna dziennie nawet z kofeiną jest na prawdę ok, wiec smialo popijaj :) ja nawet pół szklaneczki coli popijam ;) Tofilebork myślę,że jest najdzieja ;) mi przed terminem miesiaczki też po jakimś czasie wychodzila druga kreska i potem z każdym dniem coraz szybciej i coraz mocniejsza,życzę Ci aby to było "to" :) Iluś2710 super,że większość wyników ok, żelazo zaczniesz przyjmować to krew sie unormuje. :* Azja18 duzo odpoczywaj,wbrew pozorom to bardzo dużo pomaga,powodzenia! Mamo Aniołka dawno sie nie odzywalaś co u Ciebie? Jak staranka? E-de odezwij sie :* Dla wszystkich mamuś,dwupaczkow i starających sie moc całusów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Cieszę się bardzo,że Nasze Dwupaczki dobrze się miewaja.Fasolki zdrowo rosna a to najważniejsze. Mucha w motolocie(super login)Witam Cię serdecznie choć serce się kraja,że co rusz przybywa Nas-Aniołkowych Mam.Doskonale rozumiem Twój bl I żal ale uwież "Będzie lepiej".Daj sobie trochę czasu. Ja miałam rozpoczać staranka w tym miesiacu.Zwarta i gotowa czekam...a tu Mj Luby nie do życia.Wirusowe zapalenie oskerzeli.Życie zadecydowało za nas:w tym miesiacu obchodzimy się smakiem". Do wszystkich starajacych się-Badźcie dobrej myśli.Niedługo i w nas zamieszka Życie czego goraco życzę.Trzymajcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha w motolocie
To ulubiona piosenka mojej coreczki stąd ten login, probuje jakoś zapomnieć o bolu stad śmieszny login. dziękuje za wsparcie. dla wszystkich. Trudno pogodzic się z tym ze to nie JA decyduje kto ma być na tym świe3cie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Czesc kobietki:-) asiu co u was slychac jak Fifi?:-) Motylku jak tam katarek Natusi mam nadzieje ze przeszedl juz i jak noce lepiej sypi:-) beatka jak tam zakupy zrobione juz? Doris ja podgrzewacza tez nie uzywalam robie dokladnie tak jak asie:-):-)odciagacz maialam z avent polecam butelki zwykle szklane z Canpol Babies tez polecam smoczki tez z Canpol wkladki z bella pytaj o co chcesz jeszcze chetnie pomoge:-) dentist women now e-de patii 9 tygodni aniolek jak sie czujecie brzuchatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha przykro mi ze Cie to spotkalo :( na pocieszenie napisze tylko ze duzo ostatnio czytalam o identycznych przypadkach i ponoc prawie niemozliwe jest zeby puste jajo przydarzylo sie ponownie. masz juz corcie wiec wiesz ze jestes plodna i jestes w stanie miec dzieci. zatem glowa do gory. odczekaj ze dwa cykle na regeneracje organizmu i do dziela. trzymam kciuki bedzie dobrze. akinom ogrzewaj meza i dbaj a szybko stanie na nogi i nie tylko ;) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha w motolocie
Dziękuje dziewczyny ( Azja 18) bardzo dziekuje za sLOWA otuchy. Probuje znalezć zajecie by nie myśleć o tym co sie stalo. Staram się zyc dalej dzisiaj wezwalam fachowca bo lodowka mi sie popsula i odczulam chwilowa radosć ze ja naprawili. Musze wziąść sie w garść i życ dlaej. Bardzo ciesze się jestem z wami na tym FOrum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,trzymajcie za mnie kciuki-za chwilę mam wizytę i się okaże czy moja fasolinka jest zdrowa:).Wynik testu pappa już mam ale nie znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha w motolocie
powodzenia @ @ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×