Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Swiat szaleje! oOo Dziewczynki jak tam u was mija sobotni poranek? U mnie pochmurno i ochlodzenie ale w miare przyjemnie, wiec lepiej zniose dzisiejsze zakupy:) Maly cos od wczoraj spokojny wieczorem nie kopal dzis rano tak moze ze 3 razy i tyle normalnie jest bardziej aktywny nie wiem czy sie martwic czy to normalne ze czasami maluchy sie buntuja i nie rozrabiaja:) Ogolnie czuje sie dobrze, wczesniej zasypiam i szybko sie mecze, strasznie napuchlam juz, chyba po tych lekach wszystkich:P maz wcoraj jak bylismy na spacerku stwierdzil ze w koncu widac ze mam brzuszek:P U mnie na ta chwile tyle:) A u was jak tam dziewczynki? Jak nasze dzieciaczki? :) Dwupaczki jak sie czujecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem też chłodno. Wykąpałam się i znowu wskoczyłam do łóżka bo mi tu cieplutko i wygodnie. Mój mąż miał wczoraj bliskie spotkanie z sedesem. Leciało mu z obu stron. Wieczorem już był tak osłabiony, że o godz. 20 już zasnął i wstał rano po godz. 8. Twierdzi, że już dobrze się czuje i poszedł do pracy. Mnie troszkę wróciły nudności ale nie wymiotuję. Od jutra zaczynam 17 tydzień i bardzo się cieszę, że powoli zbliżam się do półmetka. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, u nas na Mazowszu slonecznie ale duszno. pozniej zapowiadaja deszcze :(( zawsze kiedy maz ma wolne weekendy musi padac :) wczoraj bylam na usg. tak jak wam pisalam mielismy potwierdzic plec malego, ale wykrecil nam numer :) odwrocil sie do nas dupką tak ze za nic nic nie mozna bylo zobaczyc :)) szkoda, bo chcialam dokonczyc zakupy poscielkowe w niebieskim kolorze, a tak musze sie wstrzymac. ale wazne ze niunia zdrowa, wazy juz 1,5 kg :))) ciagle obrocony jest (i tak wiem ze chlopak, wiec pisze w formie męskiej :p ) glówką góre, ale podobno ma czas jeszcze sie przekręcic.choc to juz 31 tc, i myslalam ze juz powinien byc glowka w dol. ::)) Hanakali, jakis wirusek męza dopadl?mam nadzieje ze Ciebie ominie. ;/ pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za ta stronke z progesteronem. Dalej się martwię bo nie dostałam nawet luteiny dopochwowo tylko zwiekszyl mi lek duphaston na 3x1. Oby to cos pomoglo. Zbadam znow za tydzień razem z beta. To początek 6 tyg, na usg był sam pęcherzyk z ciałkiem zoltym. Mam nadzieje ze rozwinie się zdrowy zarodek bo kolejnego zabiegu chyba nie zniose i całego cierpienia na tabletkach przez zabiegiem. Staram się myslec pozytywnie ale plamienia i niski progesteron nie wroza nic dobrego. Na razie tylko beta mnie nastraja pozytywnie, bo rosnie prawidłowo, ale w każdej chwili ten przyrost może się zmienić i koniec z ciaza. Jest mi bardzo ciężko. nast. wizyta dopiero 28maja. to będą ciężkie dni czekania na wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynka79 nie stresuj się i nie denerwuj bo to Wam nie pomoże. odpoczywaj jak najwięcej a na pewno będzie wszystko dobrze, nie myśl negatywnie bo to nic dobrego... 3ma za Was kciuki żebyś 28 maja wyszła szczęsliwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa30
Kończynko kochana bedzie dobrze wiem co czujesz, najgorsze jest czekanie i mysl ze i nic sie nie da zrobić:( tylko czekac, ale do 28 juz nie daleko i wytrzymasz tylko pamietaj dużo odpoczywaj:) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia81go
Witam. Jestem w 13tc (mam wciaz taka nadzieje) ale to glupio brzmi.. Ale ja wciaz mam te glupie mysli,ktore mnie dobijaja.. W ubieglym roku stracilam malenstwo i teraz wciaz sie boje.. Ten przerazajacy mnie brak typowych objawow ciazowych.. Zadnych mdlosci.. Nic. Poprzednio malenstwu przestalo bic serduszko.. Jak ja chcialabym byc codziennie u gina i sprawdzac czy sie rusza,czy bije serduszko. Ja oszaleje. W poniedz.bylam na wizycie i wszystko ok,ale znow to samo,zwlaszcza,ze nic nie czuje.. Zadnego prezenia w podbrzuszu,czy to dlatego ze jestem pulchna? Nie sadzilam,ze jestem tak slaba psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa30
Asiu nie jestes słaba jesteś kobieta, ktora dojrzala do macierzynstwa i dla swojego maleństwa chcesz jak nalepiej jak kazda z nas na tym forum:) to naturalne ze kazdego dnia chcialabys byc obserwowana przez lekarza czy wszystko jest ok:) pamietaj kazda kobieta i kazda ciąża jest inna to ze nie masz mdłościnic nie znaczy (ciesz sie z tego) , ale na pewno jest wszystko ok, musisz w to wierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia81go
Nowa 30 dziekuje.. Wiem,trzeba wierzyc ale te mysli same mnie nachodza nie radze sobie,tak bardzo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia,chyba każda z nas tu na forum chciałaby codziennie sprawdzać czy wszystko ok.Tak działa nasza psychika.Alemusisz wierzyć że jest i będzie dobrze.Uspokiosz się troszke za parę tygodni jak zaczniesz czuć ruchy malucha.Badz dobrej myśli,będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa30
to fakt taka mamy psychikę! jak zobaczymy 2 kreseczki boimy sie zeby ciąża przebiegała prawidłowa jak juz wszystko jest ok i urodzi sie piekna mala istotka martwimy sie zeby dziecko bylo zdrowe poźniej dochodzi: zeby dobrze sie uczyło, trafiło na dobrego męża żonę, itd. całe życie to jedna wielka obawa i strach przed nieznanym! takze kochaniutkie taka nasza uroda dla nas nie jest cos albo biale albo czarne tak jak dla facetów my doszukujemy sie dziwnych nie zawsze uzasadnionych odpowiedzi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohvii
Dziewczyny u mnie dziś załamka :( pomimo, że prawie od początku ciąży jestem na utrogestanie (zamiennik luteiny) to dziś zaczęłam plamić... lekarz zalecił mi zwiększyć dawkę i dawać znać jak rozwija się sytuacja, ale ja mam już przed oczami najgorsze... Niedługo trwała moja radość po badaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,gin kazal mi odstawic już luteine tylko boję się czy nic złego się nie stanie jak skończę ja brac?strasznie się boję.co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sohvii nie myśl od razu o najgorszym zrób jak lekarz zalecił i leż w łóżku nie przemęczaj się.. karola2812 jak się obawiasz to zawsze możesz iść prywatnie do innego gina zasięgnąć opinii ale myślę że Twój lekarz wie co robi. A ja Wam muszę powiedzieć że trochę dziwnie się czuje po poronieniu. W sumie dziś jest 5 dzien a ja ja wczoraj lekko plamiłam a dziś trochę jest tylko brązowej wydzieliny do tego mam parcie na pęcherz i strasznie zmęczona jestem nie dawno wstałam a spałam ponad 2,5 godziny... no i od czasu do czasu czuje moje piersi tzn bardziej sutki... i nie bolało mnie tak bardzo, tzn bolało mnie podbrzusze ale nie tak bardzo że nawet nie brałam tabletek przeciwbólowych. chyba jakaś dziwna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sohvii-trzymaj się.Nie załamuj!Bądź dobrej myśli! Czy te plamienia czasem nie są po lekach? Moja koleżanka plamiła,plamienia wzięła za @,a później okazało się,że jest w 16 tc.Nie zawsze kończy się źle.Głowa do góry!Myślami jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia81go
Karola 2812 tak 81 to moj rocznik,mam 32 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa30
mlo a może Ty nie poroniłaś, moze zle postawiono Tobie diagnoze? bo te Twoje objawy to jakies dziwne! mam nadzieje, żę tak jest i pod sercem nosisz swoją pocieche, skontaktuj sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo-ja chodzę prywatnie.No też mi się wydaje że gin wie co robi,tylko takie mam dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa30 chciałabym wierzyć że tak jest ale nie chcę się nastawiać bo ja na łud szczęścia w swoim życiu nie mogę liczyć i zawsze wiatr mam w oczy. Karola2812 wiem że nasza psychika i podświadomość robi swoje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola widocznie wszystko jest dobrze i nie musisz juz brać luteine. Ja biorę luteine od początku ciąży i cały czas brałam 3*2 w miedzy czasie od 5 do 15 tyg brałam też duphaston, i na ostatniej wizycie mam zmniejszona luteine 3*1 wiec chyba też po malu będzie mi zmniejszać a jestem w 26 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia81go, badz dobrej mysli.ja po poronieniu w 6 tc w obecnej ciazy nie mialam mldlosci i ani razu nie zwymiotowalam, nie mialam tez zadnych boli podbrzusza.praktycznie zadnych objawow ciazy. odrzucilo mnie tylko od wedlin :) wiec glowa do gory :))) duzo odpoczywaj i mysl pozytywnie :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia81go
KAROLA ja jestem ze stycznia, Wom@n dziekuje bardzo za mile sowa pocieszenia... Martwie się, bo pamiętam, jak ostatnio przestalam czuc cokolwiek, czułam się taka... pusta, nie wiem, brak mi słów... Teraz, jeszcze dwa dni temu czułam, że coś mam w brzuszku i znów nagle minęło... dlatego tu moje obawy.... Może ktoś mi powie, czy powinnam cokolwiek czuc w brzuszku? (13 tc)Co mam zrobić? Wizyte mam 4.06, a ja czuje ze nie wytrzymam... a jeśli... o matko same wizyty są dla mnie koszmarem, tak bardzo chce, aby sprawdzić, czy wszystko ok, a zarazem boję się tam iść , aby mi nie powiedział... przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana785
Czesc dziewczyny. jakis czas temu pisalam do Wam. dzisiaj zrobilam test... dwie kreski, nie moglam uwierzyc i polecialam po drugi. wynik tez pozytywny. chyba moge powoli zaczac sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny;) Fajnie macie z ta cieplutka pogoda;) bo u nas niestety temperatura przewaznie okolo 10 i ciagle pada. Mamy dzisiaj 12t4d, jutro usg z pomiarami. Pewnie domyslacie sie jakiego mam stracha. Trzymajcie kciuki,aby moj Dzidziuch miewal sie dobrze;) co do moich uplawow, to dopiero 3 dni stosuje ten krem, a juz widac poprawe ;) takze chyba bedzie dobrze ;) asia81go ja tez jestem w 13 tc, tez nie mam objawow. Do tej pory moze z 3 razy zwymiotowalam. Bola mnie piersi, czasami jest mi slabo, no i miewam migreny. Ale typowych czestych mdlosci, wymiotow nie mam. Tez sie tym martwilam od poczatku, ale polozna powiedziala, ze mam sie nie martwic, tylko cieszyc. Ale rozumiem Cie, jutro ide na usg, ostatnio bylam na wizycie miesiac temu i tez mam stresa. karola prosze Cie kochana nie panikuj;) doktorek wie co robi. Widocznie juz dluzej nie potrzebujesz brac. Czesto dziewczyny nie biora hormonkow do konca ciazy. a poza tym o nie teraz dba juz rowniez lozysko;) Jesli chcesz w miare spokojnie dotrwac do konca, to musisz zaufac lekarzowi, ktory Cie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia81go
Paaatiii87 dzieki, Powiedz mi czy czujesz prezenie w podbrzuszu? Ja w poniedzialek mialam badanie i jak mi lekarz robila usg przez brzuch,to az mnie to draznilo,ten jej ucisk,nawet troche bolalo jak uciskala a teraz jakby odpuscilo... Moge uciskac sie,nawet polozyc sie na brzuchu i nic.... Tak boje sie ze znow to mnie spotkalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×