Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

ej eje je ...dziewczyny ::: kazda ma inny etap .. kazda ma inne cele teraz ale ŁACZY NAS PRZECIEZ COS PRAWDA ?? WSZYSTKIE PRZESZŁYSMY STRATE ..NIEKTORE NAWET WIECEJ NIZ RAZ !!! szanujmy sie . ja lubie kazda z Was pomimo ,ze niekiedy nie odpisuje - bo......nie znam odpowiedzi na pytania ? bo znika mi czyjs post bo .. forum sie psuje ? bo.... mam taki dzien ze pisze JA JA JA .... jestem posrana przed dzisiejsza wizyta i dobrze wiedziec ze trzymacie za mnie kciuki . wiem jak smutno jest tym ,ktorym nadal sie nie udalo bo ja czulam to samo i wy tez przy kazdym kolejnym cyklu - mysle o Was i o tych na wylocie ...i o tych ktore dopiero co zafasolkowały :) i wiecie co... w grupie sila i damy rade !!! musi nam sie udac bo jestesmy fajne baby i zaslugujemy by byc mamusiami bo bardzo kochamy nasze utracone jak i przyszle dzieci . buziaki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co ? kiedys mojemu mezowi sie nie podobalo ze zagladam na takie forum bo chyba nie wiedzal dokladnie co i jak i myslal ze to depresyjnie na mnie wplywa . a teraz niekiedy o Was wspominam i widze ze rozumie i interesuje go to co mowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Akinom " Sisia83-trzymam kciuki z całych sił.Daj znać po wizycie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata** dziewczynki nie wiem co napisac przykra sprawa ale to nie jest tak ze zapomnialysmy o kafe i innych dziewczynkach czasami po prostu niema czasu zajzec tam i odpowiedzieć przykromi ja nawet na fb zaczelam zagladac i odpisywać jak maly skonczyl 2 miesiące bo niemiałam czasu pisałam tylko do asi na telefon tak bylam zaabsorbowana maly miał kolki calymi dniami plakal a jak nadchodzila noc to spal a my zmezem razem z nim bo padaliśmy tylko czytałam was tak jak dorotka i padłam niemialąm sil odpisac nawet przepraszam jeszcze raz i z calych sil obiema recami podpisuje się tez pod tym co napisała Doris27 a dziewczynki które wywołujemy hanakali dentist asmank amam 9tyaniolak weitingforamirakle odzywajcie się kochane do nas prosimy pozdrawiam zycze wam z calych sil wszystkiego dobrego szczęśliwych rozwiazan upragnionych dwóch kresek i spokojnych 9 miesięcy i niezapominjacie ze jesteście tu aby się wspierać i sobie pomagać a nie wszystnac bezpodstawne dyskusje i złosliwosci przyjdzie i czas ze i wy niebedziecie miały czasu odpisac i tego wam zycze przeczytajcie kilkadziesiąt stron dalej po 100 str jak my się wspieralysmy rozmawialysmy a zobaczycie ze niema sensu się kolcic a teraz uciekam bo mój Franio gaworzy a ja oostanowilam go zostawić samego sobie by do was napisac pozdrawiam beata**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Beatką przeczytajcie sobie po 100 stronie jakie były osoby i co przezywały.. ja dołaczając do tej grupy w styczniu br. było już kilka dziewczyn które urodziły(NAtalla Motylek, Asia,O7cia) i nie pisały tak często ale wracając kilka stron wstecz udzielały się codziennie i odp do wszystkich czyli samo z siebie wynikało że czasu nie mają bo cały ich czas pochłaniają te cudne wyczekiwane dzieciaczki i później możecie zaobserwować jak po kolei każda po porodzie miała już mniej czasu na kafe i ja to doskonale rozumiem bo każda z nas straciła aniołka i kiedy już przytuli swojego skarba w ramiona to chce sie nim cieszyć w każdej sekundzie jego zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze o porade : ktos testowal kosmetyki tołpa dla mam ? na mustelle mnie nie stac . ktos cos poleci ? poki co lece na oliwce z bambino i krem do biustu irena eris c+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
Czesc. Czytam już od prawie miesiąca to forum i jakoś nie umiałam się otworzyć. Ale ta dyskusja, która się niechcący chyba wywiązała trochę mnie poruszyła. Wchodząc tu liczę zawsze na ciepłe słowa dla tych, które straciły lub się starają, gratulacje dla tych co zaciążyły bądź urodziły. Ale na takie "perełki" chyba nie ma tu miejsca... Jakiś czas temu napisałam tu jak to było ze mną, ale zrezygnowałam z wysyłania... Teraz więc napiszę w skrócie. O moim niebijącym od 8tc serduszku dowiedziałam się po prawie 3 tygodniach przekonania, ze wszystko jest ok, 6 sierpnia. Poronienie się nie zaczęło samoistnie, ponieważ od początku miałam plamienia więc byłam na d*phastonie. Następnego dnia skrobanka. Nie będę pisała o uczuciach bo wszystkie przeżywałyście to samo. Dziś mija miesiąc. Są chwile, kiedy szczerze się uśmiecham, ale jednocześnie nie ma dnia bez łez. Ale nie o tym... Czy możecie mi powiedzieć jak wyglądała Wasza pierwsza @ po? Ja dostałam praktycznie z jednodniowym tylko spóźnieniem, więc bardzo mi ulżyło. Tyle że jest straaasznie obfita... I jeszcze jedno: jakie miałyście wyniki hist-pat? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szosty_sierpnia u mnie pierwszy okres pojawil sie po 32 dniach , i byl dosc mocny tez z tego co pamietam , tzn mocne 2 dni a pozniej lekko juz ale dluzej to trwalo niz zwykle. wyniki hist nie mowily u mnie nic szczegolnego - jakis stan zaplalny byl i tyle . ja mialam puste jajo . czyszczenie odbulo sie w 9 tygodniu . a od 6 bylam na d*phast. u mnie zabieg odbyl sie 25.01 a zielone swiatlo dostalismy w kwietniu a udalo sie w lipcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
u mnie właśnie też wyszedł stan zapalny... A tak liczyłam na jakieś konkrety... A jeszcze do tego mój gin na urlopie i wizyta dopiero 17 lub 24 września :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szosty sierpnia ja na pierwszej wizycie po dowiedzialam sie ,ze tak bywa .. i ze mam dbac o siebie jesc wiataminy nadal i czy sie wygoilo czy nie i jak to wyglada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beata** Ja w ciąży stosowałam od samego początku zwylky balsam Garniera z oliwkami wieczorem po kapieli i perfecta krem niebieski z rana i tak uchowałam się do 38tc bez żadnego rozstępu ale potem mi naszła woda mocno i skora się bardzo naciagneła i pojawilo się kilka ale wieze ze dzięki tym kremom uniknelam szybszego pojawienia się rozstepow i ze mam ich tez mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Akinom """ Szósty sierpnia Ja pierwszą @ miałam 31dni po zabiegu i była bardzo obfita, bolesna.Na temat badania histo-pat. nie będe pisać co wyszło bo mój wynik ,,zaginął w akcji''. Z tego co pisały wcześniej dziewczyny to to badanie nie podaje przyczyny poronienia. " Sista niestety tych kosmetyków nie używam.Ja jak na razie nie mam rozstępów.Smarukę się tylko kremem Nivea.Za pewne jak coś się pokarze to zmienię zdanie i będe czegoś szukać. " Ja doznałam wczoraj szoku. Poszłam po stanik bo te co miałam jakieś małe się zrobiły. Z miseczki B urosły do DD.Matko,niedługo mnie przeważy do przodu.Ha!Ha! Mąż się śmieje i liczy,że będzie mógł się nimi nacieszyć(w co wątpię)zanim urodzi się ,,cycoholik":)Jak tu szaleć z chłopem jak brak chęci na jakiekolwiek igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom ja z miski c mam d jak nic ;) albo i wiecej .. kupie stanik w nastepnym tygodniu to sie okaze :) mam pytanie : idziemy za tydzien na weslee a jestem dosc blada ostatnio i sinawa .. a sukienka chyba bedzie czerwona jednak .. kupialm chusteczki samooplalajce - uzywalyscie takiego czegos ? beda zacieki ? moge tym nogi i rece posmarowac myslicie ? co do pielegnacji : mam w domu peeling i maske z kwasem hialronowym taka z AA .. mam to olac i nie uzywac poki co ? zaszkodzi ? a co do tego wesela dobrze ze dopiero na 16 jest bo bym nie dala rady : wlosy sama sobie ukladam .. mam dlugie brazowe i tez pytanie : dzis zapytam ginki czy moge je u fryzjera zafarbowac - ciekawe czy moge serio .. a jak nie to umyje wyprostuje i tyle . pomaluje sie sama . we wlosy kwiat wepne . sukienka czerwona . torebke czarna kupie ,buty mam czarne . i bladosc cery .............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, nie wiem czy któraś mnie jeszcze pamięta. Strasznie mi przykro z powodu "nagonki" jaka powstała na temat Mamusiek. Myślę, że nie jest w porządku pisanie takich rzeczy. Ja urodziłam Natalkę w grudniu. Z początku zaglądałam tutaj bardzo często starając się każdej odpisać. Obecnie Córcia skończyła 8 miesięcy, raczkuje i ma się dobrze. Ostatnio bardzo nam chorowała.Trzy razy próbowałam się tutaj wbić, niestety przeczytałam kilka stron i musiałam wyjść bo Natalka się budziła. Jak dołączyłam do forum były też inne dziewczyny, które w tym czasie były w ciąży, a później znikały i nie było to spowodowane tym, że olały kafeterię, ale brakiem czasu. Łatwiej jest skrobnąć parę słów na fb czy smsa. Zresztą tak jak napisała Natalka nie trudno nas znaleźć, podawałyśmy na nas namiary głównie dlatego, że wiedziałyśmy że z czasem będzie tutaj trudniej zajrzeć. Ja osobiście nie dostałam zaproszenia na fb z wiadomością "hej, tu...z kafeterii" bym wiedziała z kim mam przyjemność i czy to nie jest pomyłka. Naprawdę bardzo mi przykro, że tak zostałyśmy potraktowane. Cieszę się, że są dziewczyny, które to rozumieją. Dziękuję "gościowi" z innego forum za wstawiennictwo i zrozumienie. I nie prawdą jest stwierdzenie odnośnie fb "żeby dołączyć trzeba stać się już mamą" czego przykładem są wciąż czekające dziewczynki które są z nami (myszko, dziękuję) Przykro mi, że dołączają nowe dziewczynki, trzymam za każdą mocno kciuki. Nowym brzuchatką serdecznie gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania. Niestety muszę kończyć, więc nie doczytam co u której słychać. Jeśli któraś z dziewczynek ma ochotę podaję adres mailowy sabinka85-1985@o2.pl nie obiecuję jednak że szybko odpiszę. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że ostro się tu zrobiło... Dziewczyny, po co się tak nakręcać ... wydaje mi sie, że to naturalne, że dzielimy się na grupy. Jest nas tu tyle, że nie sposób wszystkich zapamiętać i z wszystkimi mieć kontakt.I rozumiem, że ,,Mamuśki" są w swoim gronie. To chyba normalne, że One teraz żyją innym życiem- życiem dziecka i rozmawiają o innych problemach niż my tutaj - o kupkach, karmieniu, przeziębieniu u dziecka itp. Nie sposób, żeby to forum dotyczyło wszystkich - i tych, które poroniły i się starają i tych które już urodziły. Poza tym wiem, że niektóre dziewczyny znają sie z tego forum pewnie od lat, dopingowały się w staraniach i teraz są w swoim gronie, bo nie ogarniają już tego, co się tu dzieje. Dziewczyny, my też jak urodzimy, to pewnie będziemy tak zajęte dziećmi, że na forum nie będzie czasu... x Sista, będzie dobrze na wizycie, daj znać po :) co do kosmetyków- Tołpy nie używałam, wiec nie wiem Włosy farbuję normalnie, tylko używam farby albo szamponu bez amoniaku. Peelingi delikatne i maseczki oraz kremy z kwasem hialuronowym też używam. Chusteczkami samoopoalającymi trzeba się bardzo dokładnie posmarować, bo inaczej mogą się zrobić smugi. Ale spoko- w razie czego można je łatwo zmyć. To nie jest takie mocne jak kiedyś samoopalacze. Tylko skóra po nich śmierdzi jak po solarium. Ja robiłam tak, że dzień przed imprezą smarowałam się kilka razy kremem brązującym, a w dniu imprezy myłam skórę fajnym balsamem pod prysznic i później delikatnie przykładałam recznik, żeby nie zetrzeć opalenizny. I na suchą skórę też balsam do ciała. Już tak nie śmierdziało. Ale jeśli się spocisz, to niestety znów możesz czuć. x Akinom, też mam wielkie cycki i mąż dzień w dzień się do nich przymila. Żartuje sobie, że jak urodzę, to jeden cycek tylko dziecku odda, a drugi zatrzyma sobie :) Najgorzej jak mi po karmieniu opadną :( a pewnie tak będzie, bo nigdy nie miałam takiego biustu jak teraz. x Szósty sierpnia, bardzo mi przykro, że i Ty straciłaś dzidzię :( Ja miałam pierwszą @ z jednodniowym opóźnieniem. @ była normalna, nawet mnie nie bolało. Nie miałam zabiegu, więc co do wyników histopat. się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szosty sierpnia moja pierwsza @ po poronieniu przyszla po 37 dniach i byla dosc obfita w pierwszych dniach a co do badan hist-pat to wyszlo mi stan zapalny a co do przyzczyny to to bdanie raczej jej nie wykazuje. ... sista no wlasnie spytaj sie swojej gin czy mozna farbowac wlosy. Ja juz na siebie patrzec nie moge i kupilam sobie farbe bezamoniakową OLIA z Garniera. Niby nowosc i niby fajna jak ekspedientka mowila. Ponoc ladnie pachnie i nie bede musiala wdychac tego smrodu amoniaku. co do chusteczek samoopolajacych to nie doradze bo ja żeby sie "opalic" stosowalam balsm samoopalajacy z garniera do ciemnej karnacji. Mimo ze mam jasna karnacje to i tak wzielam do ciemnej bo przynamniej bylo cos widac. I daj znac jak po wizycie ;-) ... Akinom mnie tez sie rozmiar biustu powiekszyl o 1 rozmiar z B na C ;-) ale co to za przyjemnosc jak bolą przy kazdym dotknieciu ehh... :-/ ... mlo Twoi rodzice oszaleli ze szczescia ze beda mieli wnuka ale nie pozwol sobie wejsc na glowe bo z tej radosci czasem moga niechcacy przegiac a to przeciez Ty bedziesz mamą ;-) Moja mama tez bardzo sie cieszy ze zostanie babcia pierwszy raz i razem ze mna sie denerwuje zeby tym razem bylo wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik24 dzieki za info kosmetyczne :) mam smaki nowe : nie lubie miesa .. tzn nie odrzuca mnie - moge je przygotowac ale nie smakuje mi wcale - ryby tez nie .. wiec jem owoce warzywa pieczywo , szynki tez takie se sa dla mnie .. ciekawe czy sie zmieni . ostatnio mam jazde na pierogi bigos i serniczek bym zjadla .. moze mama albo tesciowa zechca mnie zadowolic :) spieta jestem dzis strasznie ale wiem ze musze sie uspokoic dla dzidzi .. ostatni raz mialam usg 19.08 dawno- nie dawno .. ale dziennie sie mysli czy wszystko ok . dam Wam znac wieczorem albo jutro rano co i jak bo mamy dzis jeszcze pare spraw po wizycie u lekarza jak sie wyrobimy . macie jakies plany na weekend ? ja dzis wiadomo , jutro chyba budowa dzialka i takie tam ..a pozniej moze spacerek . w niedziele jade na pare dni na slask do rodzicow i odwiedzic firme - ciesze sie :) jakas zmiana bedzie . a poza tym mam ochote isc do szmatexu i poszukac czegos fajnego za grosze skoro mam wiecej wolnego czasu a kasy mniej :) no i spotkac sie z kolezankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Też nie wiem czy mnie pamiętacie/. Popieram Motylka ... to co się teraz tu dzieje jest śmieszne. Wiadome, ze musimy podzielić się na grupy. Te, które urodziły, nie mają już tyle czasu co te, które się starają ... To jest rzecz naturalna. Więc nie rozumiem tych nagonek, które teraz mają tu miejsce. Powód, że przestałyśmy tu pisać jest prosty ... brak wolnego czasu, dlatego też JA, tak JA (możecie mieć tylko do mnie wąty nie do innych dziewczyn) na FB założyłam grupę KAFE, do której razem z Motylkiem dopisywałyśmy dziewczyny tu z forum, które wysyłamy nam zapki na FB. Ale to nie znaczy, że jestesmy jakies gorsze. Poprostu nie mamy zbytnio czasu na forum, zeby czytac po tyle stron. Mlo88 - zachowalas się dość "chamsko" wpisując taki post na temat "mamusiek". Nie znasz nas, nie wiesz ile przeżyłyśmy i jak do dziś dnia wspieramy siebie nawzajem. Fakt, dzieje się to na FB nie tu, ale zawsze możemy na siebie liczyć. Wiec nie wypowiadaj się w taki sposób. Do reszty dziewczyn - jeśli chcecie mieć bliższy kontakt, łatwiejszy i częstszy zapraszamy na FB. Znajdzcie mnie to dodam was do grupy Kafe. Info na email: mloda01@op.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
brak czytania ze zrozumieniem robi swoje :/ ja nie napisałam że każda ma siedzieć przed kompem 24/7 i czekać może ktoś w końcu do niej napisze. Są 3 mammy które 2 miesiące temu były tu prawie co dziennie i nie przeszkadzało że obok jest małe dziecko a w tej chwili cisza, a gdy one szły rodzić bądź już miały swoje pociechy wiedziały że są tu osoby z którymi w jakiś sposób się znają bo wspólnie się pocieszały. Chodziło mi o to że miło byłoby gdyby "Mamuśki" czasem tu weszły i bez czytania 20 - 40 czy 150 stron napisały po prostu co u nich jak maluszki się mają itp. chyba same dobrze wiedzie jak budujące jest dla kobiet po stracie dobre słowo od kobiety która mimo ciężkiej "drogi" w końcu mają swój skarb !!! dobrze wiecie jak ciężko jest gdy po stracie mija kolejny cykl a test dalej negatywny. Ja nie robię nagonki na nikogo, ale same zobaczcie wcześniej była cisza a nagle po jednym "głupim" poście ile mam się odezwało, a niby tu nie zaglądacie. Przepraszam jeśli Was uraziłam może powinnam napisać innymi słowami, ale mleko się już rozlało napisałam tak jak napisałam. xx o7cia jeśli chcesz poznać chamskiego człowieka to stań przed lustrem ;) xx Sista83 ja smaruję się zwykłą oliwką ale mam też balsam garniera "7days" koleżanka mi polecała nivea soft bo nie miała rozstępów choć ja myślę że jeśli mam mieć rozstępy to jeśli bym się nawet co dzień kąpała w wanie pełnej balsamu to i tak nic nie da. Po wizycie daj znać i nie denerwuj się na pewno wszystko ok jest :) A ja jadę APK robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sylwiatko25 w końcu 1 wnuczę a już od 2 lat chodzili i gadali że chcą w końcu dziadkami zostać. Bratowa mówi żebym się nie martwiła ona ma nadzieję że do grudnia im też się uda, więc może rodzice uspokoją się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo88 - z twojej wypowiedzi mozna wywnioskować, ze nic poza czubkiem własnego nosa nie widzisz. A po drugie - jak urodzi ci się skarb to zrozumiesz, ze nie da się siedziec na forum i odpisywac na twoje inteligentne wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista83 - na rozstępy, a dokladnie przeciw rozstępom kup sobie balsam z ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo88 gdybyś potrafiła czytać ze zrozumieniem to byś zauważyła że ostatnio napisałam o mojej córci, więc twoje problemy dotyczące nas sama tworzysz to jedno a drugie, jakiś czas po porodzie pisałam tu i nie było żadnego odzewu tylko jakieś bezsensowne pogaduchy na temat zupy. Szczerze jeśli mam wybór pogadać z dziwczynami które coś wnoszą do mojego życia na fb czy tutaj błagać o chwilę uwagi i odpowiedz to sory ale to nie dla mnie. My z dziewczynami dbałyśmy o to żeby tu była rodzinna atmosfera a to co teraz tu się dzieje to jest jakaś żenada. Tyle w tym temacie, jesteś złośliwą osobą a ja takich bardzo nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie porobilo tu na forum :( Ja malo sie udzielalam pod koniec ciazy bo zwyczajnie zle sie czulam i mialam pelno przygotowan w ktorych nikt mi nie pomagal i wszystko bylo na mojej glowie wiec nawet nie mialam sily wejsc na forum i pisac ale podczytywalam was kochane. Teraz Filipus pochlania calutki moj czas, siedzi ciagle na cycuchu, ciagle trzeba go przewijac, jak juz idzie spac to tez mam robote w domu, jakis obiad, sprzatanie wszystko to co normalny czlowiek robi na codzien, w nocy moj synek w ogole nie spi tylko wisi na cycku wiec nie mam w zasadzie kiedy napisac. Szkoda ze tak sie porobilo bo to forum jesli o mnie chodzi to bylo nawet nie tyle ze forma terapi tylko grupa osob ktore laczy ta sama tragedia i nie powodzenie, ktore laczy ten sam cel bycia szczesliwa mama i jasne ze kazda z nas pisza tutaj pisala o sobie najczesciej ale tez dawala dobre rady i wsparcie reszcie, teraz kiedy nie mamy czasu czy to dziewczyny w ciazy czy mamuski to moze wydawac sie samolubne ale dziewczyny zobaczycie ze jak bedziecie mialy w koncu swoje upragnione dziecko przy sobie to caly swiat przestanie sie dla was liczyc. Zycze kazdej zeby doznala laski rodzicielstwa i zeby los sie do was w koncu usmiechnal :) Buziaki dla was 👄 sista83 ja uzywalam z tolpy balsam dla mam na cellulit i bylam zadowolona w sumie nie pomogl za bardzo ale byl bardzo wydajny i dlugo nawilzal skore :) na cellulit pomogl mi dopiero porod hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista83 a rozstpy cala ciaze uzywalam bio oil i mam tylko na samym dole brzucha 3 rozstepy wiec nie wiem czy taka moja genetyka czy ten bio oil tak dziala :) na piersiach mam kilka ale to juz dlugo przed ciaza mialam :P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
ja od samego początku jak się tylko dowiedziałam o ciąży to kupiłam sobie z bielendy na rozstępy i do biustu, sexy mama, czy jakoś tak, potem kupiłam bio oil ale mi śmierdział, potem tołpę bo akurat była w promocji i miałam zamiar jeszcze olejek arganowy kupić, ale już okazał się niepotrzebny :( teraz czekam w wielkiej nadziei, że lekarz nie każe długiej przerwy robić i cały zestaw znów wróci do użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny naskoczylyscie na nia jakby nie wiem co sie stalo.. A taka jest prawda... Wszystkie sie tu odezwalyscie po jej poscie... Ja tu pisalam kiedys ktos cos odpisal albo i nie i nie robie z tego afery a wy sie klocicie o cos co tak na prawde nie ma sensu. Ja czytam to forum praktycznie codziennie po lebkach ale czytam... Sledze dziewczyny ktore sa na finischu.Ja pamietam jak kiedys naskoczylyscie chyba na Denstist nie pamietam... Bo studiuje medycyne czy cos takiego bo wyrazila swoja opinie na jakis temat i wam to nie podpasowalo...A po prostu prawda jest taka ze kazdy ma prawo do wlasnej opinii... A dla niektorych tak byc nie moze... I mozecie mnie nazwyzywac sie obrazac itd... Bo za pewne tak bedzie ale jakos nie bede plakac z tego powodu. Po prostu zastanowcie sie kto tu robi afere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, dziewczyny normalnie coś człowieka trafia czytając coś takiego?! Kafeteria, to forum stworzone dla kobiet, których dotknęła tragedia poronienia. Każda z nas znalazła tutaj wsparcie, nawiązały się nici przyjaźni i to jest wspaniałe za co należy dziękować założycielowi. I jak na każdym forum jedne osoby się dopisują, inne znikają, normalne-życie. Jednak obrażanie drugiego człowieka i wypisywanie tego typu postów to gruba przesada. Mlo88, Olcia nie nazwała Cię "chamskim człowiekiem" a powieliła Twoje słowa, że to co napisałaś "było chamskie" Nie wiem jakim prawem ją obrażasz. Nie znasz jej prywatnie, a zbluzgałaś ją jakby nie wiadomo co zrobiła. Kiedy dowiedziałam się, że się o nas pytacie poczułam wyrzuty sumienia, jednak czytając te posty dochodzę do wniosku, że nic tu po mnie. Nie będę wchodziła na forum, gdzie moje przyjaciółki i ja jesteśmy obrażane dlatego, że przestałyśmy się odzywać na parę miesięcy (choć niektóre pisały). Myślę, że faktycznie ktoś bardzo zagalopował się w swoich postach. No nic, Mlo88 z tego co doczytałam jesteś w ciąży więc szczerze życzę Ci szczęśliwego czasu ciąży. Pozdrawiam gorąco wszystkie Brzuchatki i Maleństw w nich zamieszkujące, natomiast dziewczynką starającym się, życzę wytrwałości i ujrzenia magicznych dwóch kreseczek. Dziecko jest prawdziwym Cudem. Macierzyństwo jest wspaniałe, jednak nie raz bywa ciężko. Dziękuję tym dziewczynką, które o mnie pamiętały. Dodam, że Natalka rośnie jak na drożdżach. Oj, czasem się śmieję, że nie dziwię się lekarzowi, że się pomylił z płcią, bo chachorzy jak chłopczyk. Jest bardzo żywym i pogodnym Dzieckiem. Zaczepia wszystkich ludzi, śmieszek z niej niesamowity. Ma już 6 ząbków, raczkuje i wojuje. A ja oczywiście oszalałam na jej punkcie :) Pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco i jednocześnie proszę o zakończenie tej niemiłej nagonki na Mamuśki, dziękując tym wyrozumiałym. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak radzilyscie zrobilam bete - w środę wynik 2217, dzisiaj 4730. Wg ostatniej @ dzisiaj zaczynam 6 tydzień. Jak myślicie, wynik jest dobry czy powinnam się martwic? bo przyrost jest większy niż 66%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przestańcie, bo czytać się tego nie da. Jesteśmy tu, żeby się wspierać. a nie po to zeby sobie coś wytykać i obrażać się nawzajem. Każda może tu wejść jeśli ma potrzebę i napisać coś jeśli chce, ale nikt nie ma takiego obowiązku. I to, że ktoś nie pisze tutaj, to nie jest powód do kłótni. Mlo, wybacz, że to powiem, ale uważam, że przesadziłaś pisząc do O7cia, że ma spojrzeć w lustro jeśli chce zobaczyś chamskiego człowieka. Ona nie napisała, że jesteś chamska, tylko przytoczyła określenie ,,chamskie słowa". Chamskie słowa a chamski człowiek, to zdecydowana różnica. x Xmyszka, dobry masz przyrost bety :) x Nadzieja 81, co u Ciebie. Ciągle myślę o tych Twoich badaniach prenatalnych... zamilkłaś ostatnio. Wszystko ok ? x Motylek1985Mlyneczka gratuluję tak pogodnego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×