Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Mlo88 Napisz jak robisz tego łososia z warzywami.Brzmi smacznie i może bym zrobiła.Zjadła to na pewno. :) Aż ślinka leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali Niestety nic takiego nie słyszałam ale całkiem możliwe.Przepisy się zmieniają więc warto zapytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo u mnie z wlosami wręcz przeciwnie. przed ciaza musiałam myć codziennie. teraz to prawie po tygodnou wyglądaja jak swiezo umyte. na dodatek sa masakrycznie przesuszone. juz cudow próbuje a nic nie pomaga wiec sama nie wiem co gorsze :/ u mnie z ginekologiem jest odwrotnie. to facet u którego na początku prowadzilam ciaze okazal się olewczy na wszystko. teraz chodzę tylko po skierowania i zwolnienia. w międzyczasie polecono mi kobietke która okazala się aniolem. zleca wszystkie możliwe badania. każda najmniejsza p*****la się interesuje. w końcu znalazlam kogos przy kim czuje ze i ja i moj dzidziul czujemy się bezpiecznie. nawet jakbu cos nie tak i tym razem poszlo to wiem ze i ona i ja zrobilysmy wszystko co tylko mozna bylo zrobić. gratuluje teściowej. taka to właśnie skarb ;) xxx Hanakali podobnie jak Akinom uwazam ze wszystko możliwe ale mi niestety nic nie wiadomo na ten temat. sprobuj popytać w szpitalu w ktorym masz rodzic i daj znac czy idziesz sie wczesniej rozwiązac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane, to prawda ze ostatnie tygodnie są najgorsze.ja jestem w 39 tc tzn.38 +6 i czekam z niecierpliwością na to aż się zacznie.mam nadzieję że to nie długo potrwa.a boję się niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Jestem już po wizycie... gin spoko-zbadał wszystko ... Macica ok. endometrium 8 ale nie wiem czy mm czy czegoś tam ;p Facet rzeczowy !! Mówił,że jajniki są ok. w prawym mam jakiś większy pęcherzyk i być może to ten ,który będzie wędrował podczas owulacji... Kazał brać kwas foliowy i bacznie obserwowac tarczycę... bo nie wiem czy mówiłam,ale choruję na niedoczynność... od razu się zapisałam do endokrynologa bo w sumie eutyrox mi się już końcy-wizyte mam 15.10. mam nadzieję,.że wsio ok. xxxxxxxxx mlo ja nigdy nie byłam u babki,bo słyszałam ,że są niedelikatne i takie hetery :P Od zawsze chodzę do facetów... ;p Ten dzisiejszy jakoś pozytywnie mnie zaskoczył,bo facet po 50-tce i rzeczowy chłop.. cytologie mi zrobił-kazał kilka kilo zrzucić :P haha łatwo mu mówić ;p próbuje,ale nie potrafię słodkiego sobie odmówić... od lutego przytyłam już prawie 20 kg. ;/;/ masakra ;/ od jutra postaram się wziąć za siebie ;p A co do brzusia to ja w 18 miałam już ogromny,ale to pewnie dlatego,że bliźnięta.. a ta Twoja ginekolog to jakaś psychiczna ;/;/ niech się leczy-jak można tak do pacjentki powiedzieć ;/ Pewnie jakaś zakompleksiona i niezaspokojona pi*pa :P Hmmm szkoda,że dziś nie mam dni płodnych :P Mam dziś wolne od pracy,mężunio nic o tym nie wie i postanowiłam zrobić obiad przy świecach :P Heheheh wiadomo jak się skończy,więc szkoda,że owulki nie mam ;p Zrobiłam na przystawkę bruschetty a na główne pstrąga ze szpinakiem ze sosem z gorgonzolą ;p Mam nadzieję,że doceni :) Czekam teraz aż wróci z pracy :P hahha oby z kochanicą nie wrócił :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
Hej. Tak Was podczytuję i niby tli się we mnie jakąś nadzieja, niby jestem pogodzona z całą sytuacją a mimo wszystko często o tym myślę. Poronilam w 8tc, w miniona sobote. Martwię się że już nigdy nie donoszę ciąży do końca, że coś ze mną nie tak. Jest mi tak ciężko... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 ja najpierw podduszam warzywka a później ja już są takie prawie dobre dodaje krojonego łososia i duszę jeszcze chwilę aż się on ugotuje :) a jak nie to zawsze posolę popieprzę i w piekarniku usmażę i jest ok :) xx Hanakali ja nic nie słyszałam o tym cc ale może zadzwoń do położnej i zapytaj się jej o taką możliwość :) a co do kombinezonu dla maluszka to Ty już kochana powinnaś mieć dawno kupione :P ja dopiero zaczynam się zbierać do tego że muszę za jakiś czas wyprać się na zakupy ale to już jak będziemy znalu płeć. Tak jak patrzyłam to chcąc kupić nowe ciuszki to na same pajacyki bym musiała wydać ponad 100 euro tutaj w holandii a gdzie reszta ?? szok xx Azja18 mi się końcówki przesuszają i bardzo rozdwajają ale od kiedy jestem w ciąży to mam takie włosy tłustawe i bardzo mi wypadają ale widzę że nowe rosną, chciałabym się obciąć ale ja już z 8 lat włosy zapuszczam i trochę mi szkoda a po za tym mam podatne na kręcenie się więc lepiej jak są długie xx pat no to na pewno byłaś większa :P bliźniaki a jeden maluszek to jednak różnica :) nie myśl o owulacji tylko działaj spontanicznie z mężem :) z tarczycą trudniej jest zajść :O ale jeśli się leczysz to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikrusia bedzie dobrze ja rok temu zalewalam sie lzami po 7 cyklach jak juz stracilam nadzieje zaszlam w koleja ciaze. Nie powiem ze dla mnie to czas blogoslawiony tylko pelen leku i strachu.... ale to juz 34 tydzien i teoretycznie powinno byc dobrze. Przezyj swoja zalobe otrzyj lzy odczekaj i bierz sie do staran a najlepiej nic nie planuj ciaza przyjdzie jak organizm dojdzie do siebie.... uszy do gory tylko czekac kiedy napiszesz nam tu o 2 kreseczkach. Xxxxxpatxxxx kochana sxkoda ze nie wyszlo ale nic na sile. Rzuc na luz i korzystajcie z zycia . Dobra lampka wina plus wiesz co i zero myslenua o zaplodnieniu i zobaczysz ze dopiero wtedy sie uda. Nie popelniaj moich błędów bo bedzie jeszcze gorzej.... Azja moze niech twoj maz pogada z mamusia na temat pokoju. Powiem ci ze ja tak odciagalam wszystko a teraz ledwo czlapie tylko cis porobie i plecy nawalaja i stopy puchna ale u mnie ciagle powyzej 20 stopni na zewnatrz i sie glupio czuje bo jest za goraco jak na pazdziernik.... wiem ze zazdroscicie ale co zrobic. Jak sie lepiej poczuje to wyciagam mezula na ostatnie zakupy dosyc tego wole byc gotowa nie bede juz sluchac innych bo potem nie dam rady i najwyzsza pora cieszyc sie tym stanem. Swoja droga maly jest super nisko myslicie ze to jakis sygnal ze wczesniej moze sie urodzic? Jakies zabobony slyszalam na ten temat i ze chlopcy rodza sie wczesniej. Zobaczymy ale chyba pekne do terminu. Spadam gotowac u mnie tez rybka☆☆☆☆☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j55J555
Witam:-)dawno mnie nie było:-)gratuluję wszystkim mamusia i ciężarówka:-)u nas wszystko dobrze wikus rośnie jak na drożdżach ma już 97cm i 17 kg 20 skończy półtora roku:-)jest okropnym łobuzem:-)i gadula bardzo dużo mówi nawet holela:-)się nauczył:-)ząbki ma już wszystkie:-)i przestał chorować:-)Asiu jak Filipek?Jak sytuacja z Mama?buziaki dla was:-)Doris jak malutki wikus też taki łobuz?:-)motylku co u was jak Natalka?Beatka a co u was?dentist jak malutka?9 tygodni trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:-)dla reszty dziewczyn buziaki od nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co tu taka cisza??? Aż głupio że od ok 17:30 żadnego wpisu. Mamusie co tam u was??? Brzuchatki pomiziajcie brzuszki!!! Staraczki, dużo siły i cierpliwości.No i przede wszystkim wiary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
karola w końcu weekend większość była na baletach ;) teraz odsypiamy :D :P xx Dziewczynki proszę się meldować jak będziecie miały chwilę czasu :) xx ja własnie wróciłam z zakupów i mam serdecznie dość :O męczy mnie już nawet jazda samochodem no ale cóż jak nie zrobię sama zakupów to nikt mi ich nie zrobi, właśnie wcinam lody cytrynowe :) są z***biaszczo kwaśne <3 muszę trochę chatę ogarnąć bo o 16 znajomi chcą przyjść, ale jestem zmęczona najchętniej bym poszła się położyć, głowa mnie jeszcze ćmi trochę a rano poszła mi krew z nosa, to chyba przez osłabienie, byłam w aptece wczoraj i dostałam paracetamol ale mam nie przesadzać z nim. Z bólem serce wzięłam jedną tabletkę bo już nie dawałam rady tak bolało, no i zasnęłam. Jak mi nic konkretnego nie da położna na te bóle głowy to chyba się wykończę, wczoraj byłam jeszcze na małym spacerku z koleżanką i jej małą królewną i zaczął mnie kręgosłup boleć i prawe biodro :O coś czuję że ciężkie miesiące przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
No cóż, u mnie bez zmian. Wczoraj popłakałam się z bezsilności i zmęczenia. Chciałabym już mieć Krzysia na tym świecie. Chyba trochę panikuję. Chodzi mi o to oby nie było żadnych przykrych niespodzianek na samym finiszu. Wyszłam do sklepu, ale tylko oddalonego najbliżej, bo nie mam siły iść trochę dalej. Rano próbowałam pójść do Lidla ale po niecałych 100 metrach jednak wybrałam Stokrotkę, która jest bliżej, bo czułam, że będzie mi zbyt ciężko wrócić z zakupami. Damian dzisiaj pracuje, ale w przyszłym tygodniu ma wolne, więc mi ze wszystkim pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Mlo ja miałam częste bóle głowy w II trymestrze. Stosowałam panadol, ale bardzo umiarkowanie, jak już bardziej mnie bolała głowa. Poza tym jeśli bolała mnie głowa z rana to miałam taki sprawdzony sposób tzn. wypijałam kawę (naturalną mieloną, nie żadne rozpuszczalne) i dodawałam do niej sok z połowy cytryny. Po wypiciu tej kwaśnej kawy prawie zawsze przechodził ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Hanakali ja nie pijam kawy ze względu na moje serce, milenka1988 wczoraj w aptece powiedziała ze tylko paracetamol mogę brać, zobaczę co położna mi powie. Ja zawsze miałam migreny dość silne ale od początku ciąży mam z 2 -3 razy w ciągu tygodnia czasem nie są tak bardzo silne ale przedwczoraj mnie dość mocno chwyciło, wczoraj cały dzień no i dziś już tylko ćmi. koleżanka mówiła mi że to może być z braku witamin że mam takie częste te migreny no ale ja biorę witaminy cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki. Skromnie dzis tu tych naszych postów. Ja od rana pojechalam z mezem na zakupy glownie po buty dla mnie. No i kupilam takie jakie chcialam no i spodnie dresowe troszke wieksze wzielam myśląc juz przyszlościowo. Narzekam ostatnio na ból w dole pleców z lewej strony od biodra w bok prawie na posladku. to chyba od kregoslupa. Czesto tak mam po aktywnym dniu. o jest taki bil ze na plecach ulezec nie idzie albo jak chodze i zle nastąpne to czasem az mnie zegnie wpół. Ale jakos trzeba wytrzymac. wieczorem chcemy sie wybrac do kosciola a pozniej jakis seans filmowy i pizza. Wiem wiem niezdrowo ale co tam rz nie zawsze :-) Podrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się ;) u mnie mimo ze pogoda raczej nastrajajaca pozytywnie to u mnie jakiś spiacy dzien. nic mi się nie chce i najchętniej bym z lozka nie wychodziła. a moze to dlatego ze przeziębienie rozkręca się w najlepsze :/ na dodatek od jakiegoś tygodnia praktycznie codziennie mam takie pobolewania brzucha jak na okres. troche mnie to martwi. Ale mały się rusza, ja lykam no spe i czekam na wtorkowa wizyte i popytam co się właściwie dzieje. Hanakali nie panikuj ;) na pewno wszystko pójdzie szybko i sprawnie :)) jeszcze tylko troszeczkę :) Mlo ja na bole głowy tez tylko paracetamol bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
cześć dziewczyny dziś powinnam dostać@ czekałam cały dzień co chwila chodziłam do toalety żeby sprawdzić czy się zaczyna ale nic ....ale szczerze to wątpię żeby to było to o czym marzę bo nie mam żadnych dolegliwości tylko troszkę boli mnie prawa pierś ale naprawdę minimalnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala moze zrob test? Oby to byla fasolinka... juz powinien cos pokazac. Trzymam kciuki. Rzeczwiscie tu cisza. U mnie tez spiacy dzien. Jakos sie ciagnie. Hanakali szczerze ci wspolczuje tego czekania. Na poczatku ciazy modlimy sie zeby fasolki grzecznie tam siedzialy a na koncu juz mamy dosyc. Ja jestem przeciez za wami a tak mi ciezko od 2 tyg. A gdzie tu do konca jeszcze.... ale w razie w zrobie torbe w tym tygodniu i przyspieszymy pokoj dla malego bo ja juz na serio jie daje rady. Wczoraj zrobilam sobie dlugi spacer dobrze sie tak zrelaksowac. Swoja droga czytam teraz duzo o ciazy i mam taka ksiazke o hormonach i porodzie i pisze tam zebybskupic swoje mysli i cialo na porodzie to cialo moze zareagowac. Taka niby bajka ale na mojej szkole rodzenia tez duzo o tym mowia.pomysl ze juz na prawde nie dlugo. Chociaz sama wyczekuje chwili kiedy wezme synka w ramiona..... ale jeszcze ma czas niech tam posiedzi troszke. Karola ty tez biedulo pewnie wymiekasz.... kurcze jak ta twoja ciaza mi zleciala....Czekamyvna dobre wiesci od was. Azja fajnie ze sie odezwalas. Mnie tez czesciej brzuch pobolewa ale u mnie to wiazadla musze uwazac przy g***townych r****ch. Ale zapytaj lekarki moze skurcze masx juz jakies. Dentist jak tam malutka? Mycha myszor i innevktore taaaaak dawmo do nas nie pisaly odezwijcie sie. My jutro na zakupy pewnie pojedziemy bo lista do szpitala dluga. Sama nie wiem co brac w tym szpitalu takie goraco. Podejrzewam ze nie bede umiec malego stosownie ubierac. Oby trafic tylko na fajne polozne.. Ktoras pisala tu o programavh na tlc. Szok nie ja bym te niektore mamuski walnela kilka razy po glowie przed porodem szczegolnie ta polozna ktora sama rodzila i byl to porod lotosowy... czyli nie odcieli pepowiny i chodzila z lozyskiem kolo dziecka dopoki nie odpadlo od pepuszka. Dokad ta droga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni,no ja już ostatnimi siłami funkcjonuje.czekam i czekam i doczekać się nie mogę.Niby na ktg wychodzą skurcze ale ja ich nie czuje.tylko tyle że mam szyjke skrócona i boli brzuch jak na @.A czemu kochana mówisz że ci moja ciąża szybko ci zleciala?A ty w którym tc jesteś?oj już chciałabym być po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Azja18 ale wiesz że paracetamol na migrenę nic nie pomoże :O x milenka1988 zapytam położnej o te tabletki, bo w aptece powiedziała że tylko paracetamol może mi dać bez recepty. x sylwiatko25 ja właśnie wczoraj też jak trochę pochodziłam to miałam taki ból biodra :O co prawda ja nie ważę mało może to też ma jakiś wpływ na kręgosłup i biodra. pizza nie jest zła :P czasem można zjeść :) x mała29 jak do poniedziałku nie dostaniesz @ to zrób sobie test :) 3mam kciuki żeby były 2 kreseczki :) ja wcześniej pisałam że mnie piersi bardzo wcześnie zaczęły boleć w sumie wychodzi że od dnia zapłodnienia, tzn były tkliwe, a w dniu @ tak mnie brzuch i kręgosłup bolał ze myślałam że coś nie tak jest i czekałam aż poleci potok krwi ze mnie. x Rozmawiała z koleżanka jest w 10 tygodniu ciąży i też ma straszne bóle głowy, ale prawie rok temu okazało się że ma guza przysadki mózgu, i zaczynam się tym martwić bo może moje bóle też mają jakieś podłoże. mam nadzieję że jak połówek pójdzie ze mną na wizytę to trochę inaczej będzie się położna patrzyła na mnie. byli u mnie dziś znajomi i oszaleli jak powiedziałam że jestem w ciąży :) i zakupy ciuszków mam już z głowy :( bo oni pracują w takiej hurtowni odzieży i co miesiąc mogą brać po 5 kg ciuchów, i powiedzieli że przyniosą mi ciuszki dla maluszka tylko mam powiedzieć jaka płeć :) z jednej strony fajnie ale ja bym chciała też trochę poszaleć na kupując coś dla naszego Bąbelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
9 tygodni ja oglądałam o tym porodzie lotosowym :O to było okropne, dziś też leciał program o dziewczynce która urodziła się z ciąży pozamacicznej, ale nie umiejscowiła się w jajowodzie tylko na zewnętrznej stronie macicy i dzięki temu przeżyła, na badaniach wychodziło że jest w macicy ale jej mama odczuwała straszne bóle i nie wiedzieli co jest przyczyną. dopiero w 30 tygodniu się zorientowali że dziecko jest poza macicą. jest tylko 2 przypadki na świecie gdzie urodziło się dziecko z ciąży pozamacicznej. x Karola a jak Twoje przeziębienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo-dzięki że pytasz.Moje przeziębienie poszło daleko.Obyło się bez lekarza.choć wypilam chyba z 10 litrów mleka z miodem ale pomogło.teraz tylko czekam.nie jest to łatwe bo i strach robi swoje.strasznie się boję bo mój próg bolowy jest strasznie niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
karola2812 no to dobrze ze Ci przeszło to przeziębienie. dasz radę przy porodzie w końcu nie pierwszy raz będziesz rodziła już masz córę :) mniej więcej wiesz jak to się odbywa, ja na ból jestem wytrzymała ale za to szybko panikuję :O xx masakra jaka ja głodna jestem :O w dzień jako tako nie jestem głodna a w nocy i nad ranem to bym konia z kopytami zjadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Ahhh jak ja Wam zazdroszczę ciąży :( wiem,że nie powinnam,ale tak jest :( Proszę pomódlcie się o dzidzie dla mnie ... z cudownym finiszem... Chciałabym w tym cyklu zobaczyć 2 krechy na teście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Ahhh jak ja Wam zazdroszczę ciąży :( wiem,że nie powinnam,ale tak jest :( Proszę pomódlcie się o dzidzie dla mnie ... z cudownym finiszem... Chciałabym w tym cyklu zobaczyć 2 krechy na teście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola u nas to 34 tydzien takze teoretycznie jeszcze czas. Xxxpatxxx tak to w naszym zyciu jest nasz los jest juz zapisany i nic nie dzieje sie bez przyczyny. Moj znajomy ksiadz tłumaczyl mi to tak ze moze mamy laske ze nie musimy cierpiec z chorym dzieckiem. Moze dlatego bylo nam zabrane ze Ten na gorze chroni nas przed tym. Ciezkie to wszystko ale kazdy dzwiga swoj krzyz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola u nas to 34 tydzien takze teoretycznie jeszcze czas. Xxxpatxxx tak to w naszym zyciu jest nasz los jest juz zapisany i nic nie dzieje sie bez przyczyny. Moj znajomy ksiadz tłumaczyl mi to tak ze moze mamy laske ze nie musimy cierpiec z chorym dzieckiem. Moze dlatego bylo nam zabrane ze Ten na gorze chroni nas przed tym. Ciezkie to wszystko ale kazdy dzwiga swoj krzyz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9tygodni-to też już prawie na końcówce.Super.A jak się czujesz??? Ja spać w nocy nie mogę, choć dzisiejsza była w miarę.nie najgorsza.coraz bardziej zaczynam bać się porodu a to czekanie jeszcze bardzie to potęguje. Taka cisza się zrobiła że aż w oczy razi :( Dziewczyny meldujcie co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×