Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość daria 33
Witam dziewczyny czy któraś mogłaby mi pomóc. Beta hcg 70324 który to tydzień ciąży kompletnie nie umiem tego odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, my po wizycie, mała wazy 1590g i cały czas jest główkowo ułożona. Na te moje skurcze mam brać na stałe nospę i magnez w dośc dużych dawkach, ale szyjka się nie skraca więc jest dobrze. Mam ktg zrobić. x Ciagle martwiaca, egzamin mam w czwartek i już serdecznie dość tego, co ostanio przez niego przeżywam. Jesli zdam pisemny, to w piątek ustny.Marzę, aby być po. Chociaż jeśli nie zdam, to nie będe po, bo będę musiała się dalej uczyć. Nie czuję się na siłach, żeby tam iść. Nie umiem tyle ile bym chciała, ale nie wiem, czy jestem w stanie nauczyć się ok 80 ustaw i innych przepisów na tyle, żeby mieć pewność, że wszystko umiem - chyba nie... Tak więc próbuję. x xpat, nie martw się na zapas, niektóre dziewczyny mają skróconą szyjkę, skurcze, a udaje się donosić ciażę. Są takie, które calą ciażę leżą, ale dotrwają do końca. Ale też mi się wydaje, że może szew byłby tu rozwiązaniem. Ciekawe, dlaczego lekarz tego nie zaproponował. Oszczędzaj się i koniecznie zapytaj lekarza, co można z tym zrobić. x nie rozpisuję się, tylko siadam do nauki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pat szyjka 3 cm to jeszcze nie tragedia, leż odpoczywaj, nie dźwigaj.. mam na fb grupe w której dziewczyna ma 2,5 cm i dalej nie ma szwu ani krążka założonego,słuchaj swojego lekarza a na pewno będzie dobrze.. najgorzej jak będziesz mieć bóle do tego to wtedy nie fajnie...a druga miała zakładany jak miałą coś kolo 2 cm juz to wtedy chyba załozyli szew.. dokładnie nie pamietam już... najważniejsze że obie dalej czekaja na rozwiązanie.... bedzie dobrze i u Ciebie zobaczysz.. każda tu w to wierzy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna12345625
Tak Sista to jest forum, każdy ma prawo wyrażać swoją opinię i pisać o czym chce. Tylko czytając Twoje egoistyczne, skupione wyłącznie na sobie wpisy można zrozumieć dlaczego nie masz żadnych koleżanek. Oczywiście to tylko moja refleksja czytając to forum. I tak jak Ty mam prawo napisać co myślę. Życzę wszystkim powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna z Warszawy
Witam, odniose się do wpisu Sisty tj. "klara 32 napisałabym Ci dłuższego posta .. gdybys była tego warta . ......oceniasz ludzi po kilku słowach czy przeczytalas już te 590 stron ?????????????/ zastanów się nad sobą laska .. i poczytaj może jak każdy się bał zabiegu , bolu , plakal w poduchę , bolało go ciało i serce po stracie , później jak przychodzil kolejny okres to znow były łzy , i nagle się udało zajść w ciaze a te osoby na forum sa dla siebie i wiesz co ?????? NIE CODZIENIE UDERZAMY W POWAZNE TONY O LEKACH I MEDYCZNYCH STWIERDZENIACH ALE NIE JESTESMY DEBILKAMI KTORE NIE MAJA NIC DO POWIEDZENIA POZA TYM CO MIALY NA OBIAD !!! ... pozdro" przeczystalam kilka stron forum ok kazdy moze pisac wszystko co chce, kazda z Was przezyla cos strasznego, ale Sista co zrobila Tobie klara?????????? co takiego zrobila, napisala???? kurcze! dziewczyna tez moze jest rozzalona a Ty odrazu ja atakujesz. Ta dziewczyna nie wymienila w swoim poscie Twojego Nicka, napisala co wyczytala, ale nie wydaje mi sie zeby Tak Cię urazila..................................... Jestescie dorosle za kilka msc zostaniecie matkami, powinnyscie swoim zachowaniem dawac przyklad innym kobietom, ktore oczekuja na potomstwo.... a tu jakies dziwne wypowiedzi..................... Pozdrawiam Was Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zabolała wypowiedź Klary i popieram to co napisała Sista. Po przeczytaniu wypowiedzi Klary odniosłam wrażenie, że daje do zrozumienia, że osoby tu piszące są pustakami, które potrafią pisać tylko o obiadkach. Jasne, sporo jest tu o kulinariach i o tym co dzieje się w życiu dziewczyn na co dzień, ale to jest powodowane tym, że każda nas chce po tak strasznym przeżyciu zacząć żyć normalnie i choć na chwilę odwrócić uwagę od strachu. Gdy ja poroniłam znalazłam tu wsparcie i gdy mam jakiś problem to dziewczyny na forum mi pomagają, a że piszą o obiadkach itp. I bardzo dobrze. Inaczej to forum dawno by umarło, albo zamieniło się w jedna wielką ścianę płaczu. Przecież kiedyś trzeba wrócić do normalnego życia... wciąż nie zapominając o tym co było, bo tego zapomnieć się nie da. A Klara uważam, że gdyby miała jakiś problem to na pewno dostała by wsparcie, albo uzyskała odpowiedź na swoje pytania. Tylko z tego co widzę, nawet nie próbowała tego robić tylko z góry oceniła wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja egoistka .. to może przestane się udzielać , zegnam Was wiec . zycze Wam zajść w ciaze i rozwiazan . nie ma jak spowodować u kogos łzy _ dziekuje Wam dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna z Warszawy
Sista nie powinnas reagowac tak emocjonalnie, nikt a na pewno nie ja chcialam Cie urazić, chodzilo mi o Twoją wypowiedz. Klara napisala ogółem nie kierowala bezposrednio do Ciebie tego co napisala a Ty nie potrzebnie ją zaatakowalaś. Też nie wiemy czy ta dziewczyna nie przezyla tragedii! może właśnie w ten sposób probowala nawiązać z Wami kontakt, fakt troche nie taktownie, ale może oczekiwała od Was wsparcia, zrozumienia, wytłumaczenia.................... Dziewczyny życie jest zbyt piekne pomimo trudności jakie daje nam los azeby denerwowac i obwiniac sie na wzajem Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83 Nie daj się dziewczyno!Każda ma prawo do wyrażenia swojego zdania.Wiem,hormony szaleją a ty przecież niezawiniłaś by się od razu wypisywać.Zauważ,że tym osobom które są tu jakiś czas dobrze robią Twoje wpisy.Mi na pewno.:)Tylko nie próbuj mi tu zaprzestawać pisać.Nosek do góry! Fakt.Piszemy też o gotowaniu,mężach,rodzinie bo(jak to ktoś napisał)chcemy żyć i walczyć nadal by niezatracić się w tym żalu.Sporo przeżyłyśmy,jesteśmy poranione i to o czym gryzmolimy to nasza sprawa a komuś komu to się nie podoba niech po prostu nie komentuje. " Może ktoś mnie zlinczuje ale teraz o mnie. Wszystkim dziękuję za wsparcie.Na prawdę dużo to dla mnie znaczy. My po badaniach.Do szpitala dojechaliśmy na 13.Muszę powiedzieć,że bardzo szybko się nami zajęto.Sprawdzono mocz na obecność białka-na szczęście go nie ma:) .Ciśnienie zaczęło spadać(chyba dlatego,że się zajęli).Podłączono KTG i Malutek szalał i bardzo mu się podobało,że był w centrum zainteresowania:) Sprawdzono obrzęki,oczy,temp.itp.Miałam przyjemność spotkać się prócz położnej z dwoma lekarzami.Zdziwiło mnie,że nie chciano sprawdzać szyjki macicy. Ogólnie powiedzieli,że jeśli ciśnienie spadło,białka w moczu nie ma to nie jest źle.Mam się nie denerwować(łatwo powiedzieć!),odpoczywać z nogami podniesionymi,zrezygnować z kawy(piłam jedną rozpuszczalną,ostatną w piątek),ograniczyć herbatę i pić dużo,dużo wody,robić okłady.Jakby coś się działo,niepokoiło to nie czeka tylko działać. Aha!Powiedzieli mi,że jeśli ciśnienie przekracza już 130 to nie tragedia ale sygnał by to kontrolować.Oczywiście na tą Pigułę z rana pójdzie skarga bo dosyć,że kompletnie nie zareagowała to nie odnotowała w książeczce wartości ciśnienia,nie sprawdziła obrzęków.Według szpitala to jest niedopuszczalne i sami odnotowali negatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Sista-przeciez kiedys mnie wspieralas, nie odchodz;-) Ja sie dlugo nie odzywalam...ale dzis weszlam na forum chyba po miesiacu nieobecnosci zebyWam napisac,ze moze okres nie przyjdzie, bo spoznia sie 2 dni,a tu takie kłótnie ? Ta dziewczyna pewnie znalazla sie TU z tego powodu co my wszystkie kiedys...czyli rozpacz...itp itd...a czytajac o Waszych "radosciach" +obiadkach(bo tak doczytalam ) pewnie ja trafilo... Mialam podobne odczucie przez chwile,ale potem pomyslalam,ze przeciez to napawa optymizmem;-) Pozdrawiam wszystkie i mam ogromna nadzieje,ze jesli nie w tym cyklu to juz niedlugo bede z Wami z "radosciami"-ale mi sie zrymowalo;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
agnik24 kochana a w którym tygodniu już jesteś ?? pytam z ciekawości bo coś mi się wydaje że jesteśmy blisko z tyg, i chciałabym wiedzieć czy może wagowo moja mała jest równo z Twoja mała :) a w czwartek kciuki obowiązkowo trzymamy ! :) xx Anna12345625 Katarzyna z Warszawy tak to jest forum i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale to nie znaczy że ktoś wchodząc po raz pierwszy i czytając tylko kilka stron które może i są pisaniem o spaniu sikaniu i jedzeniu od razu nas krytykuje, jeśli Klara przeszła przez taką traumę jak my to mogła napisać do nas co czuje itp a wsparcie na pewno by dostała a w szczególności od tej "egoistki" sisty83 . xx Akinom3 no to kamień z serca że nie masz białka w moczu i że troszkę lepiej u Was, Ty już jesteś prawie na "mecie" (a zarazem na starcie nowego życia) więc jak najwięcej odpoczywaj, wiem że to nie takie łatwe bo czasem musisz gdzieś wyjść itp ale pamiętaj że Wy jesteście najważniejsi :) Miło że lekarze się zajęli Wami i odnotowali negatywa tej pielęgniarce bo jakby nie było naraziła Was ona na jakieś zagrożenie, xx Sista83 Ty mnie nawet nie denerwuj że nie będziesz pisała tutaj !! ja tam lubię Twoje wpisy czytać ( zwłaszcza o masturbowaniu syropu :P ) więc proszę się ogarnąć i napisać co dziś na obiad robisz bo ja nie mam pomysłu :O aa i pamiętaj że niema co zwracać uwagi na głupoty, bo jesteśmy już tak długo tutaj że same dobrze wiemy ile nam to forum dało i nadal daje. xx Edzia to ja 3mam kciuki żeby były ładne 2 krechy na teście :) kiedy w ogóle będziesz testować ??? i się odzywaj częściej :) xx to teraz o sobie. coś mnie ten brzuch boli ( zwłaszcza jak się zestresuję) i martwię się żeby to nie było skracanie się szyjki bo chcę jechać do pl na święta. no i rzecz jasna ja jestem taka zakręcona że ubzdurałam sobie w głowie że 10 grudnia jest jutro a nie dziś i gdybym wczoraj na kalendarz nie spojrzała to bym pewnie nie poszła dziś na wizytę do położnej :O ciekawa jestem co z tym cukrem będzie, ale myślę że dalej dieta i mierzenie do końca ciąży, no nic po 10 wszystkiego się dowiem, więc miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA No i z rana dostalam wstrętny okres!!!! A miało być tak pięknie... :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu STOP!!!nie dajmy się zwariować.Dziewczyny, które tu zagladacie po raz pierwszy...NIE MACIE PRAWA OSĄDZAĆ piszących tu dziewczyn,jeżeli Wam się to forum nie podoba to je opuście i nie krytykujcie dziewczyn,które się tu wypowiadają...nie podoba się..fora ze dwora...Pewnie ,ze emocjonalnie podchodzimy to takich krzywdzących wypowiedzi.Jakim prawem osoba zaglądająca tu od czasu do czasu lub po raz pierwszy wypowiada się na temat piszących tu osób.Powtarzam,żeby zrozumieć to wszystko,niestety ale trzeba przeczytać początek forum a wtedy zrozumiecie jaką drogę przebyły dziewczyny,żeby pisać o zwykłych codziennych czynnościach.I KONIEC TEMATU,dziewczyny nie dajmy się zwariować,po prostu takie wypowiedzi trzeba ignorować bo w moim mniemaniu swiadczy to o braku dojrzałości tych osób.Piszcie to co uważacie za służne i ważne i stare:):):)forumiaczki:):):) nie opuszczajcie forum.Spokój i jeszcze raz spokój:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu STOP!!!nie dajmy się zwariować.Dziewczyny, które tu zagladacie po raz pierwszy...NIE MACIE PRAWA OSĄDZAĆ piszących tu dziewczyn,jeżeli Wam się to forum nie podoba to je opuście i nie krytykujcie dziewczyn,które się tu wypowiadają...nie podoba się..fora ze dwora...Pewnie ,ze emocjonalnie podchodzimy to takich krzywdzących wypowiedzi.Jakim prawem osoba zaglądająca tu od czasu do czasu lub po raz pierwszy wypowiada się na temat piszących tu osób.Powtarzam,żeby zrozumieć to wszystko,niestety ale trzeba przeczytać początek forum a wtedy zrozumiecie jaką drogę przebyły dziewczyny,żeby pisać o zwykłych codziennych czynnościach.I KONIEC TEMATU,dziewczyny nie dajmy się zwariować,po prostu takie wypowiedzi trzeba ignorować bo w moim mniemaniu swiadczy to o braku dojrzałości tych osób.Piszcie to co uważacie za słuszne i ważne i stare:):):)forumiaczki:):):) nie opuszczajcie forum.Spokój i jeszcze raz spokój:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik24 Powodzenia na egzaminie:)Trzymam kciuki za conajmniej 5+! " Mlo88 Dzięki za dobre słowa.Mam nadzieje,że twoja wizyta wypadnie pomyślnie i będą same dobre wieści.Czekam na jakieś info. " Edzia Przykro mi,że przyszła wredna@. Może w następnym cyklu się uda.Tego ci życzę z całego serducha. " Frezja75 Masz 100%rację.Nic dodać nic ująć!:) " Sista83 Dawaj Malutka!Melduj co u ciebie.Nie smutaj się tylko pisz bo czekam a do cierpliwych nie należę. " Ja uziemniona.Nie wiem tylko jak tu się nie stresować? Mam pytanie.Mierzą wam brzuch(dno macicy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sobie dobrze przypominam to już od II trymestru(???) lekarz dotykając brzucha, ocenia położenie dna macicy w stosunku do pępka. Na tej podstawie wie, czy wielkość ciąży odpowiada wyliczonemu terminowi porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 odpoczywaj ile się da :) xx Sista83 jak przeziębienie ?? mam nadzieję że trochę popuściło Ci. no i co z Tym obiadem ?? :P xx Edzia nie załamuj się, na gwiazdkę zrobicie sobie dzidziusia :) xx ja własnie wróciłam no i tak jak myślałam jutro idę do ginekologa ! :) no i jeszcze echo jutro mam mieć robione więc podglądnę maluszka mojego, no i nie uwierzycie ale dostałam skierowanie na krew :) mała siedzi główką do góry, i kopie sobie gdzie tylko chce, mówiłam położnej że boli mnie od piątku bardzo brzuch a w szczególności jak się stresuję albo denerwuję to zapytała się czy dużo sikam czy mało, ja mówię do niej że często ale czasem bardzo mało no to stwierdziła że to pęcherz mnie boli :O a ja czuję ewidentnie że to macica :O no ale oby do jutra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobiło! Uważam że Klara musiała przeżyc cos strasznego i nieprzyjemnego podobne do naszych histori, jednak nie potrafi sobie poradzic z myślą gdy komus juz sie udało być szczesliwym. Ludzie róznie reagują po takich tragediach i to jest zrozumiałe, tylko urażanie i obrażanie innych jest tu nie na miejscu. To jest otwarte forum i każdy ma prawo sie na nim wypowiadac na jaki temat tylko chce. Po co wprowadzać stype i i ciagle wspominac to najgorsze? Wystarczy ze po dzien dzisiejszy sni sie w nocy nasz Aniołek albo ta przykra sytuacja ktora sie nam przydarzyła. Jesli komus nie podoba sie dany temat czy post to albo niech go ominie albo zajrzy na inne forum, przecież jest ich tysiące. POZWÓLCIE NAM SIE CIESZYC ŻE W KOŃCU NAM SIE UDAŁO!!! Do Was też kiedyś zaświeci słonce.Sista Odzywaj sie proszę, nie napisałaś nic niesposownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie jestem przeszczesliwa. Mialam wczoraj usg w 4D poniewaz moja klinika zakupila nowy sprzet. Dostałam fotke buzi mojej ksieżniczki, jest sliczna :-) Gin nadal utrzymuje ze to dziewczynka. Dr smiał sie jak robił usg bo Malutka założyła sobie swoją nóżke na rączke i zastanawiał sie jak ona to zrobiła :-D takie piruety ćwiczyła u mnie w brzuchu. Mam nastepne 1,5 kg na plusie razem 4 kg. Ja z kolei mam bardzo niskie cisnienie 90/50, dr chcial mi przepisac jakis lek na wzmocnienie ale ja odmowiłam bo jego leki na mnie nie działaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiątko25 Jejku.Jak super Ci się udało z tym usg4d.Z pewnością śliczna Panienka. :) Zdrowa,śliczna -super!!! Sama bym chciała mojego Malucha podejrzeć ale nie ma szans:( " Mlo88 Wizyta chyba udana?Wkońcu wysłali cię do gina.Liczę,że trafisz na kogoś kompetentnego i zajmie się tobą tak jak należy. Sista83 Proszę mi się meldować.Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sylwiatko25 hahaha ale Ci akrobatka rośnie :) musiało to fajnie wyglądać jak założyła sobie nóżkę na rączkę :) xx Akinom3 no w końcu coś się rusza :) z tego co wiem ten ginekolog jest bardzo dobrym lekarzem, znam kobietę która ważyła ponad 180kg i ma bardzo silną cukrzycę i tylko ten lekarz się podjął żeby prowadzić ją podczas ciąży ( inni lekarze nie dawali szans na utrzymanie ciąży) ma teraz 6 letnią córę :) xx Sista83 proszę nie denerwować Akinom3 bo jej ciśnienie skacze a sylwiątko25 z nerwów spada ciśnienie a ja dostaję rozwolnienia ze stresu !! :O :P melduj się jak się czujesz ???? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna z Warszawy
Frezja to co napisalaś a mianowicie "po prostu STOP!!!nie dajmy się zwariować.Dziewczyny, które tu zagladacie po raz pierwszy...NIE MACIE PRAWA OSĄDZAĆ piszących tu dziewczyn,jeżeli Wam się to forum nie podoba to je opuście i nie krytykujcie dziewczyn,które się tu wypowiadają...nie podoba się..fora ze dwora...Pewnie ,ze emocjonalnie podchodzimy to takich krzywdzących wypowiedzi.Jakim prawem osoba zaglądająca tu od czasu do czasu lub po raz pierwszy wypowiada się na temat piszących tu osób.Powtarzam,żeby zrozumieć to wszystko,niestety ale trzeba przeczytać początek forum a wtedy zrozumiecie jaką drogę przebyły dziewczyny,żeby pisać o zwykłych codziennych czynnościach.I KONIEC TEMATU,dziewczyny nie dajmy się zwariować,po prostu takie wypowiedzi trzeba ignorować bo w moim mniemaniu swiadczy to o braku dojrzałości tych osób.Piszcie to co uważacie za słuszne i ważne i stare forumiaczki nie opuszczajcie forum.Spokój i jeszcze raz spokój" hmmmmmmmmm, no cóż jeśli zwracanie uwagi na zle zachowania innych są dla Pani niedojrzalym podejsciem do sytuacji to gratuluje etycznego podejscia do życia.Gardze i bede gardzila i upominala osoby, ktore zle postepuja z innymi, tak sie nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyganiał kocioł garnkowi .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA do mlo88 wezme sobie te slowa jako przepowiednie, bo wlasnie w swieta wypadaja TE dni;-) Mam nadzieje,ze w nowy rok wejde juz jako 2w1;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Edzia nie myśl tylko o tym żeby jak najszybciej zajść bo to blokuje psychikę :) bierz chłopa w obroty co 2 dzień i bez stresu się możecie przytulać :) a będzie dobrze :) xx sista83 chcesz kochana naszą cierpliwość wystawić na próbę ?? :O :( xx kurde mama mnie zaraziła chyba bo się kiepsko czuję :( i zaczyn mnie podduszać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpekutka
Witajcie. Zrobiłam wczoraj test. Wyszedł negatywny. @ dalej nie ma, będę robić kolejny za jakis tydzień chyba ze przylezie. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,wszystkich bez wyjątku;)Uśmiech jest naj­większym podzięko­waniem:) :):) więc dziękuje Wam dziewczyny za to,że jesteście za to,że potraficie o­kazać,że dla każdej z nas wscho­dzi słońce, cieszycie się szczęściem innych ludzi i pot­ra­ficie po­cie­szyć w złych chwi­lach i ot­worzyć oczy w mo­men­tach zwątpienia. Dziękuje Wam za to........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Dokładnie tak jak pisze MLO.Choć to trudne najlepiej się wyluzować,cieszyć sobą i efekt ...będzie. :) Musi być dobrze! "" Szpekutka Może test był za mało czuły i dlatego wynik był nie taki?Szkoda.Zawsze cieszę się,że u kogoś zamieszkuje życie.Odczekasz,ponowisz test i mam nadzieje,że jak nic będą dwie krechy:) "" Frezja Dzięki za Twój pozytywny post.Potrafisz wprowadzić miłą,przyjemną atmosferę.Jesteś chyba ,,oazą spokoju ". :) "" Milenka1988 Co u ciebie?Wszystko ok? "" Mlo88 Jak się czujesz? Daj znać po wizycie u gina. "" Sista83 No moja droga.Czekam na wiadomość od ciebie.Napisz koniecznie bo się martwię. "" Ja się trzymam jako tako.Ciśnienie szaleje. Na szczęście nie jest aż tak wysokie.Na razie mam 136/72.Zobaczymy jak będzie wieczorem.Byle by tak nie szalało bo wkońcu mnie zamkną w szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×