Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Agnik ja skurcze też ok tyg zaczęłam mieć tyle że nie bolesne i nieregularne... tera już niekiedy bolą ale to powoli macica się przygotowuje do porodu i myślę ze to normalne... zresztą wypytam lekarza dziś o to bo wczoraj miałam chyba 4 bolesne w dole brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 ładne imiona :) fakt musicie dobrać tak żeby grało z nazwiskiem :) co do tych imion typu Julka Lena Majka Zuza Zosia itp to ręce opadają :O mi się podobało imię Elena no ale nie dam tak bo jakoś nie leży fajnie z nazwiskiem, powiem Ci że ten cukier rano to miałaś bardzo słabiutki, a teraz po glukozie jak czujesz się senna to może też wina cukru że za wysoki, żeby zbić go trochę napij się 2 szklanki wody. ja wczoraj wieczorem miałam cukier 280 :O po kawałku grejpfruta i chrupkach kukurydzianych ale jeszcze napiłam się syropu i wydaje mi się że to przez niego tak mi poszło w górę :( myślałam że już insulinę będę musiała wziąć ale woda mi pomogła szybko, ale trochę się przestraszyłam. xx ciagle martwiąca - ja ostatnio też tak siedziałam i myślałam właśnie kiedy ja miałam ostatnio taki normalny dzień bez zmartwień itp.. jakoś nie pamiętam. Naleśniki prosta sprawa :) do ciasta dodaj sobie trochę oleju i smaż na patelni teflonowej to już nie musisz jej polewać olejem :) no i nie za dużo ciasta lej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za dodawanie otuchy:) cieszę się, że idę w ten piątek. Myslę duzo o tym, nawet podswiadomie;/ sniła mi się dziś ta wizyta, i ze nie widzialam jeszcze serduszkaŁ) tak mi smutno bzo, tak sie baam i boje nadal. Czy nie zdołuje mnie ta wizyta?:( Wspaniałe pomysły na obiady macie:D ja dziś czekam na obiad do wieczora:( nie mam nic w pracy a wieczorem mamy wigilię oddziałową i dopiero wtedy się objem, teraz może choc jogurcik wszamam żeby tak nie dac odczuc skarbenkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok mam dobre wieści:) W ciąży jestem na pewno jest to 5 tc:) Macica rozpulchniona, wydzielina ok( o to się najbardziej bałam bo taka żółta- biała jest ale to niby norma na początku) Okazało się ze jednak w gabinecie jest Usg choć nie miałam robionego bo za wcześnie i nic by nie było widać, tymi kluciami w pochwie nie mam się co martwic bo macica rośnie i więzadła się rozciągają. Co do tabletek hmm kazał tylko łykać kwas foliowy nie ma żadnych wskazań do tego bym się faszerowała dodatkowymi hormonami, nie wiem czy dobrze czy nie? jak myślicie? (ponoć jak się na sile chce dziecko zatrzymać to rodzi się z jakimiś problemami:( Kolejna wizyta 8.1:) i przed tym badania:) Wyszłam szczeliwa:) A na obiad robię makaron z ostrym sosem- przed świętami trzeba troszkę pościć aby później jeść za 2:) Dzięki, ze jesteście:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu93 No to gratulacje-jeszcze raz:) Przebyte poronienie nie zawsze jest wskazaniem do leków.Ja nie dostałam na podtrzymanie żadnych.Nawet będąc u gina w Pl też mi nic nie przepisał bo nie było według niego potrzeby. Jesteś pod opieką lekarza i on wie chyba co robi.Jakby coś było nie tak to by c***owiedział a tak ciesz się swoim stanem,łykaj kwas foliowy i dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka 2104
Sosi9 niestety na początku trzeba dużo cierpliwości :) w piątek na pewno będzie dobrze, myśl tylko tylko pozytywnie :) pomyśl że my wszystkie to samo przeszłyśmy i jest dobrze:) Izu93, gratuluję serdecznie i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:) Ja zaufałam swojej lekarce, czasem ciężko, ale wiadomo kogoś trzeba słuchać :) Sista, to trochę mnie pocieszyłaś z tym badaniem cukru, bo ja pewnie będę musiała zrobić po świętach. Napisz czy krew pobierają po godzinie i potem po 2 godzinach czy tylko raz po 2 godzinach? Jeżeli tylko po 2 godzinach czy można pojechać do domu na te 2 godziny? Czy musiałaś mieć swoją glukozę i ile płaciłaś za badanie? Mlo może zastosuj teraz dietę cukrzycową? moja koleżanka też miała straszne skoki cukru, od kiedy jest na tej diety wszystko się unormowało i nie musi brać insuliny, zostało jej jeszcze 6 tyg. do porodu. Co tam u Was dziewczynki słychać? Ja dzisiaj byłam na spacerze, tak piękna pogoda, chyba 10 st i słońce, aż gorąco mi było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelka ja dzwoniłam do laboratorium wcześniej pytac czy musze mieć glukozę : powiedzieli mi ze oni maja wiec luz . badania : mocz krew i ta glukoza placilam 39 zl czyli mało kosztuje pewnie ;) brali mi najpierw z palca i wyszlo 4.1 i kazali wypic to i laska mowi przyjdź za 1 h i za 2 h . przychodzę za 1 h a ona mi ze się pomylila i ze mam badanie za 2 h tylko ( 75 ml tego wypilam ) tak miałam na skierowaniu od lekarza- wlasnie bez skierowania nie zrobia badania to ważne . po 2 h znow mi pobrali krew i wyniki mam mieć rano . walczyłam ze sobą w domu ale jednak zasnelam i wstałam przed chwila . mala się slabo dziś rusza ..myślicie ze przez glukozę i tez spi ?? mi kazali tam siedzieć 2 h .. i nie spacerować . moja gin zresztą na wizycie tez : mowi siedzieć na dupce czytac gazete 2 h i czekac . :) nie jesc nie pic :) dasz rade.luzne w miare to jest . slyszalam o tym straszne historie ale luźno poszlo . ..poza tym spaniem eheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka 2104
Dzięki Sista :) To po lekarzu zadzwonię do laboratorium i zapytam o glukozę. Nic się nie martw, na pewno Twoja Malutka śpi sobie słodko i odpoczywa, zamiast pysznego śniadanka dostała tylko trochę glukozy, hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelka, zazdroszcze ci że potrafisz tak ufać i "byc spokojna". Mam nadzieję, znaleść taką osobę w moim lekarzu.. może powinam odwolac tę wizytę z piątku, czy ona coś zmieni? Izu serdecznie Ci gratuluję!!!! mi powinien minąc 6tc jutro., więc idziemy prawie łep w łep:) Dziewczyny, jesli owu miałam 21-22.11 to kiedy powinno być serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka 2104
Sosi9, w tej ciąży nie ma ani jednego dnia żebym była spokojna, nawet po badaniach już wieczorem myślę czy na pewno wszystko dobrze. Ale mam wspaniałą Panią Doktor która naprawdę ma niesamowite podejście do ciężarnych i musiałam jej zaufać. Inaczej się nie da. Mam nadzieję że Ty również będziesz miała wyrozumiałego lekarza. Moim zdaniem powinnaś iść w piątek, mam nadzieję że wizyta Cię uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornelka nie ma sprawy :) jak cos to pytaj . jak będę wiedziaal to odpowiem :) wlasnie sprawdzam na necie wyniki i już sa : na czczo miałam 3,9 , a potem 5,5 ...hmmm dobre te wyniki -niedobre ? morfologie mam ogolnie ok poza jednym czyms , a mocz tez jakiś metny hehe no ale trudno - ni emozna mieć idealnie nie ? Sosi9 i iZU ja się wam wcale nie dziwie i 99% forum tez nie zaskakuje to co piszecie i martwicie się .. kazda z nas to miała : jak macie wizyty to idzcie no chyba ze bylyscie pare dni temu to nic nie zmieni , serduszko 7-8 tydzień około powinno być ? u mnie w 6 tym nie było , w 8 już było :) i uspokoi was to na chwile a później znow : czy bije nadal ? czy wszystko dobrze z niunia :) a co do snow : norma .. ja miałam sny typu krwawie , ze na wizycie mi powiedzieli ze się znow nie udało etc .. glowa pelna napiec i myśli . ale musi się udacccccccccccccc :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Sista83 3.9 - 70,2 a 5.5 - 99 Prawidłowo stężenie glukozy na czczo powinno mieścić się w granicach 72-99 mg/dl (4,0-5,5 mmol/l). Po dwóch godzinach od podania glukozy jej stężenie we krwi żylnej powinno być niższe niż 140 mg/dl (7,8mmol/l). Jeżeli wykonano oznaczenie również w 60 minucie (przy teście z 75 g glukozy), stężenie cukru powinno wynosić <180 mg/dl (10 mmol/l). Jeżeli po 120 minutach uzyska się wynik w granicach 140-199 mg/dl (7,8-11 mmol/l), rozpoznaje się upośledzoną tolerancję glukozy. To stan przedcukrzycowy. Cukrzycę można stwierdzić, gdy w dwie godziny po obciążeniu stężenie cukru wynosi ≥200 mg/dl (11,1 mmol/l). W przypadku testu z 50 g glukozy (w ciąży) stężenie cukru po godzinie powinno być mniejsze niż 140 mg/dl. Jeżeli jest wyższe, należy powtórzyć test z 75 g glukozy z zastosowaniem się do wszystkich zasad jego przeprowadzenia. Jeżeli po dwóch godzinach od obciążenia 75 g glukozy jej stężenie będzie wynosić ≥140 mg/dl, rozpoznaje się cukrzycę ciążową. więc śmiało możesz jeść słodycze :) bo za niski poziom cukru ma wpływ na dziecko i na jego aktywność. tak mi ostatnio lekarka mówiła że za duży cukier to dziecko wtedy szybko przybiera na wadze a jak za niski to też nie jest bezpieczne. ale poczekaj co Ci lekarz powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo super jesteś moja Ty podpowiedziooo ;)))) dziś już nie mam ochoty na słodycze ale kupie sobie czekolade gorzka żeby mieć w domku . wlasnei zjadlysmy obiad z tatusiem i pojechal znow gdzies . Jak Ty się dziś czujesz ? pobolewa Cie cosik ? mnie nieco w nocy bolał brzuch ale teraz jest ok - zobaczymy co dalej . ciagle martwiaca jak tam ? nadal cie pobolewa ? zrobilas tez pyszny obiad ? ja się zbieram myc gary bo mnie wzywaja : prasowanie i podłogi zostawiam na jutro . chciałabym żeby było już po swietach bo wtedy mamy wizyte - i strasznie chce zobaczyć nasza mala myszke - czy wszystko u niej ok . jestem w szoku ze u mnie już 25 tydzień się zaczal .. strasznie szybko leci ten czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny fajnie ze u was ok i fasolek przybywa. Pozytywne wiesci. U nas 5 tydzien po narodzinach junior zmienia sie i rosnie z kazdym dniem. Jest na cycu i plecy bola od tego karmienia no i wieczny brak snu takze spijcie poki mozecie. Cieszcie sie kazdym dniem ciazy bo ja przez te ciagle nerwy i obawy nie przezylam jej jak chcialam i szczerze brakuje mi rych kopniaczkow ... Przesylam pozytywne wibracje staraczkom nie traccie nadziei po prostu nie planujcie organizm sam zadecyduje kiedy jest najlepszy moment. Milych przygotowan swiatecznych. Azja jak tam leca pierwsze dni. Starsze forumowiczki co u was dentist jak izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 a trochę kiepsko się czuję ta grypa mnie wykańcza, prawie mówić nie mogę, i kaszle jak gruźlik i mała przez to wszystko już 2 dzień spokojna jest, jeszcze 4 dni i do pl jadę :) nie wiem jak dam radę prowadzić tyle km ale jakoś będzie, oby tylko nie było śniegu :O xx Akinom3 Ty tam kochana odpoczywaj :) mama przyjedzie to Cię zacznie troszkę rozpieszczać domowymi obiadkami :) xx 9 tygodni kochana żeby to się dało tak spać jeszcze :) jak nie biodro boli to kręgosłup rwie a to małej nie pasuje i kopie aż się nie przewrócę na 2 stronę a to ledwo oczy zamknę a już muszę wstać i iść siku :D i tak ciągle coś. Wydaje mi się że kobiety które straciły maluszka już chyba nie zaznają spokojnej ciąży . xx dziś tak właśnie oglądałam na TLC, o kobietach które mają wiele dzieci, jedna z nich miała 36 lat i rodziła 15 dziecko z czego najstarsza córa miała 22 lata, i ta kobitka powiedziała że nie przestanie rodzić dzieci bo to fajne uczucie jest itp a 2 kobitka miała 9 dzieci i 8 razy poroniła i była w kolejnej ciąży z bliźniakami, i była w zagrożonej ciąży ale to też nie powstrzyma jej od kolejnej ciąży. i tak sobie myślałam że ja nie odczuwam takiego podniecenia itp tylko strach i myślę że więcej się na ciąże nie zdecyduję a zwłaszcza przez to co połówek zrobił, może moje zdanie zmieni się jak mała się urodzi, ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista kochanie tak ból brzucha odpuścił,bo prawie cały dzień lezałam, krem z pomidorów super-a naleśniki usmaży mężuś bo ja już zepsułam jedną partię ciasta;/ bo nie umiem tego przewrócić!!!wrrrrr!!!robi mi się wielka kupa na patelni a nie naleśnik;( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9tygodni Fajnie,że Twój Malutki zdrowo rośnie.Superowo!!!:) Tak jak radzisz spać na zapas dobry pomysł tylko jak to zrobić? Ja już teraz mało śpię w nocy a po porodzie to chyba będe jak zombi:( " Mlo88 Oj!Niedobrze,że choróbsko cię dopadło:(Kuruj się kochana bo Pl czeka:) Ty jedziesz samochodem?To chyba sporo godzin w aucie przed Tobą? Fajnie.Spotkać się z rodzinką,przyjaciółmi,odwiedzić kraj:)Będe trzymać kciuki za Twoją spokojną podróż bez śniegu i mrozu:) Ja na razie dobrze się czuję.Mierzę sama ciśnienie i mnie trafia.Skacze jak diabli.Wysokie nie utrzymuje się za długo,Mały szaleje więc nie sieję paniki.W czwartek wizyta i zobaczymy co na to położna. Na razie oznak porodu brak więc cierpliwie czekam na akcje.Już niedługo i może dotrwam do Wigilii:) Masz rację.Mama troszkę mnie porozpieszcza,pogotuje ale jak znam życie będzie mnie gonić do łóżka:) :) Oglądałam ten program i chyba taka gromada dzieci to ponad moje siły.Mieć pietnaścioro dzieci i rodzić dalej?Fakt.Organizacje miała niezłą,praca,dzieci zadbane i kochane.Widziałaś ile ziemniaków obierała na obiad?Siedem kg.Jeszcze te dziec****słać do szkoły i wykształcić trzeba. Rozumiem,że chciały tyle dzieci ale ta druga miała takie duże komplikacje i nadal rodzi dzieci.Trochę nieodpowiedzialne.Moja ciocia też rodziła jedno po drugim i nie słuchała lekarzy i przy piątym zmarła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista,pocieszylas mnie z ta glukoza,bo tez chyba w styczniu mnie czeka,sam plyn mnie nie przeraza,ale nie wiem jak wytrzymam tyle godzin na czczo :) Mlo,fajnie,ze jedziesz do Polski,tylko nie szalej za kolkiem i rob sobie przerwy na rozprostowanie kosci :) Izu,lekarz wie co robi, ja dostalam leki,bo bylam po 2 poronieniach i badania nic nie wykazaly,wiec albo to byl niedobor progesteronu,albo wady zarodka,na ktore nic nie pomoze. Teraz jestem po badaniach prenatalnych i tescie podwojnym i wszystko wyglada dobrze,a niedlugo bede miala kolejne prenatalne. W czwartek mam wizyte i nie moge sie doczekac,jestem dobrej mysli,ale poki maly nie kopie to sie zastanawiam,co tam slychac. Brzuch mam jeszcze maly,a juz bym chciala,zeby byl dobrze widoczny:) Od paru dni mam smak na nalesniki i jeszcze o nich piszecie,musze jutro zrobic, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom ja w ciazy tez dlugo mialam problemy ze snem właściwie do konca. Budzilam sie w nocy i nie moglam zasnac az polozna dala mi srodki nasenne bo bylam wyczerpana ale wzielam tylko raz bo maly tez po nich dlugo spal i sie balam. Moja rada to kladz sie spac jak najpozniej. Ja probowalam wszystkuego spacerow picia mleka melisy nic nie działało. I wiem ze wam ciezko nawet w lozku sie przewrocic doskonale pamietam. Oj troszke wam zazdroszcze tych brzuszkow fajnie bylo.... no ale moj szkrab jest z nami i zaskakujace jakie to madre stworzenie juz nas sprawdza. Najchętniej spal by przy cycu dlatego uczymy go smoka i spania w lozeczku ale to cwaniaczek wie ze u mamy najlepiej... oj dziewczyny nie zanudzam. Goraco dopinguje wszystkie staraczki bedzie dobrze bo po kazdej burzy wychodzi slonce.... i pamietajcie zeby w wigilie nie plakac tylko postanowcie sobie cel do spelnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 Synio liczy na śledzika jeszcze i barszczyk ;) niech siedzi sobie szkrab bo każdy dzień dłużej w brzuchu tym lepiej dla niego :) do pl jedziemy 2 autami moi rodzice swoim a ja swoim więc 1200 km muszę prowadzić :O jakoś dam radę. a cieszę się tylko że zobaczę się z braćmi bo tak to jakoś mnie nie ciągnie do polski. jak ja mam tam jechać i widzieć tą szarą rzeczywistość to jakoś sobie wole darować :P Mama ma rację jeśli będzie Ciebie goniła do wyrka :) odpoczywaj bo to ostatnie tchnienia snu :P co do tych kobiet no to naprawdę trochę nie rozsądne bo trzeba mieć warunki, u mnie w rodzinie jest najwięcej 14 +4 poronienia, ale to są ludzie patologiczni tzn wujek jest alkoholikiem i tyranem, dzieci są prawie rok po roku, ciotka chyba już podwiązała jajniki bo to już za wiele a zwłaszcza że nie mieli warunków mieszkaniowych (2 pokoiki) ani kasy po wszystko szło na alkohol, wcześniej połówek mówił że on chce mieć 6 dzieci ja zawsze mówiłam o 3. ale skończy się tylko na jednym. chyba że kiedyś ułożę sobie normalne życie to moooożeeeee .... ale wątpię bo tak jak wcześniej pisałam mam straszny uraz i do facetów i do ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;/// zas od 3 nie spalam...obudzilam sie na siku i mnie jakies glupie mysli dopadly i nie moglam spac, a teraz jestem nieprzytomna, a tu odkurzacz i choinka czeka... Zaczelam sie zastanawiac,czemu jeszcze ruchow nie czuje i babelkow i ze mam maly brzuch i jak to bedzie w czwartek na wizycie...nie wiem czemu mnie tak dopadlo, przeciez caly czas bylam dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonzit będzie dobrze!!!! na 100% wiem co czujesz bo czuje to samo- niepewność strach ale dopóki nie mam plamien i boli silnych(Miesięczkowych) to jestem pozytywnie nastawiona i te swieta może też mają dobry wpływ ;* dziekuje za wszystkie słowa wsparcia - jesteście kochane!! proszę modlmy się za siebie na wzajem aby wszystko dobrze się skończyło tym razem ;)i aby ten zbliżający się 2014 rok był dla nas szczęśliwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Jesteśmy po kolejnej wizycie:) Mogę jechać na święta:D !!hura!szyjka nadal skrócona ale bez zmian więc nic się nie dzieje:) Nasz Mały klopsik przez 2tyg "przytyła" 0,350g :)) waży już 1,950 kg Buziaki Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle martwiaca bardzo sie ciesze ze dostalas przepustke od Dr :-) pojedziesz ale nie zapominaj o oszczedzaniu się :-) No Kruszynka urosła i to bardzo :-) niezle ją tam podkarmiasz. ... Moonziet w ktorym tyg jestes? Ja poczulam ruchy dość wczesnie niż inne dziewczyny bo w 17 tyg chociaz nie do konca wiedzialam czy to własnie to. Wczoraj i dzis słabiutko i żadko czułam moja kruszynke ale dzis zjadłam cała czekolade taka mialam zachcianke na słodkie i po zjedzeniu Malutka zaczela szaleć ale krótko :-) Musisz sie wczuć, wyciszyc i najlepiej polożyc na plecach, moze wtedy poczujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiatko, zaczynam 19. Czuje czasem takie babelki, jakby mi sie rozpychaly w brzuchu, no ale moge miec tylko nadzieje, ze to moj synus a nie wzdecia albo podswiadomosc, bo tak na to czekam:) Raz mi sie wydawalo, ze poczulam takie smyrniecie pod pepkiem z gory na dol,ale to bylo tylko raz. Oby czwartkowa wizyta mnie uspokoila, a potem czekam na solidnego kopa:) Tak juz po prostu chyba jest, ze po przejsciach, po prostu przychodzi dzien czarnych mysli i dol. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Kornelka przepraszam dopiero teraz zobaczylam ze pisalas do mnie, ja jestem na tej diecie ale cos nie bardzo, w sobote pozwolilam sobie na kawalek sernika i mialam 5.6 cukier wiec super wynik jak na ciasto a po lekkim jedzeniu i wodzie mialam 15 jutro rano jade do dietetyka wiec zobacze co ona powie, ogolnie nie jest zly cukier ale czasem za bardzo skoczy, ja mam insuline w domu ale jeszcze jej nie bralam, slyszalam o tabletkach na cukier i mam zamiar je w polsce kupic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moonziet kochana spokojnie ja ruchy poczułam 20/21 tydzień a teraz jestem w 25 i zdazja się dni ze mniej się mala rusza i jest schiza . ale ogolnie ma swoje godziny : będziesz się z tego smiala : u mnie nie działa zjedzenie słodkiego i lezenie na boku lewym . ona ma swój rytm i robi co chce . 23 wybiera się mala na dyskotekę ...niekiedy tańczy do 6 rano i wtedy średnio spie , zwykle rano daje kopa o sniadanie , wczoraj bylysmy na budwie prawie caly dzień i szalala mocno . strasznie mnie smieszy teraz od paru dni widze ze obrala sobie jakas wygodna pozycje i z prawej strony brzucha mam niekiedy jej glowe albo d**eczke bo cos tam odstaje nierówno ehehe :) co do tej glukozy mowie Ci dasz rade a ze na czczo tyle h .. ja największy glodomor ( przytylam w ciąży już 10 kg wiec dużo do 25 tyg ) dalam rade to i Ty dasz . a co do spania : ja jedna noc przespie inna się przekrece ..niekiedy cos mnie pobolewa . niekiedy mam zle sny , niekiedy się wystraszę czegos a niekiedy mi mloda nie daje spac :)) akinom maly chyba serio czai się na jedzenie wigilijne hehe :) jaka masz pogode u siebie ?kopniaki mocne sprzedaje maly po zebrach mammie ? mlo ale masz kawalek drogi - auto sprawdzone opony wyminione ? przystanki będą co 100 km mam nadzieje robione ?fajnie ze jedziesz na swieta : zmienisz klimat . na ile dni zostajesz ? w pl średnio ze śniegiem albo w Niemczech jest sporo chyba wiec uważaj bejb . ciagle martwiaca super ze masz zielone swiatlo - oszczędzaj się ale i luz uj i będzie bosko na swietach z rodzinka :) kiedy wyjazd ? wigilia ? izu masz racje : trzebamyslec ozytywnie : niekiedy ciężko ale trzeba się starac :) 9 tygodni rozczuliło mnie o tym spaniu przy cycu :) cwaniak :) opowiedz o nim cos więcej :) jego zwyczaje eheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 melduję że opony są zimowe auto śmiga bardzo dobrze :P nie strasz mnie tym śniegiem po nie pojadę nigdzie :P nienawidzę jeździć zimą autem :( ( jak miałam 13 lat to w przeciągu miesiąca miałam 2 wypadki w zimie) przystanki tylko na siusiu będą :P jadę na 2 tygodnie, nie wiem czy mi ta zmiana klimatu na dobre wyjdzie bo w pl ja mam straszną alergię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo ale ludzi spotkasz znajomych i rodzine to C***omoze :) superowsko będzie . brzunio już spory ? Ty masz 29 tydzień teraz ?ja kurde nadal nie kupiłam kurtki na zime nowej .. smigam jeszcze w tym płaszczyku z wcześniej M .. ale już cyc spłaszczony , mam jeszcze narciarska ale ona tak do eleganckich nie pasuje grrrr , obym cos znalazła w miare w dobrej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×