Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Ja dzisiaj też mam smutny dzień od rana ryk chyba burza hormonow się zaczyna co mnie osobiście cieszy tylko mam dość tych nieporozumien z byle powodu. Mam nadzieją że do wigilii przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Zycze wam zdrowych spokojnych i radosnych swiat bozego narodzenia. Pisze tak na szybkiego. Jestem juz po porodzie. Zlapalo mnie wczoraj kolo 15 a w rezultacie urodziam dzisiaj po polnocy. Dziecko mam wigilijne. Mala azyla 3140 a mierzyla 53.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że nie jestem sama;/ trochę mi raxniej, choć wcale nie ciesze sięz tego że tak podle się czujemy. Oni ku*wa maja prawo odpoczac?! ale my sobie nie wyjmiemy hormonów, dolegliwości, mdłosci, rozstepów, przybywajacych kilogramów itp etc - NA CZAS URLOPU! Ku*wa jacy oni sa egoiści! zostaje w domu, sama. wezme kapiel, napije się gorącej herbatki, może pomaluje paznokcie:) i obejrze film, cos bedzie przeciez w tv dzisiaj:) Jutro jak rano wróci do domu, pojedziemy do moich. Muszę się dziś tylko jakoś tesciom wymigac;/ shiet, by nie ogarnęl że sama w domu siedzie, bo wstyd bedzie że do nich nei chciałam przyjsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofilebork Gratuluję dzielna dziewczyno!!! Bardzo bardzo się cieszę, dziękuję wam dziewczyny, że odzywacie sie po urodzeniu, dajecie nadzieje i siłe by trwać! wasze sukcesy dodaja nam skrzydeł:) Gratuluje i zycze Wam wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam dziewczęta życzyć Wesołych Świąt,spełnienia marzeń i aby Rok 2014 spełnił najskrytsze marzenia;). Ja chociaż staram się jak mogę, to co chwila łzy lecą jak groch,dziś kończyłabym 20 tyd.ciąży....dzięki,że jesteście.dzięki Wam wiem, że dla mnie też zaświeci słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofilebork GRATULACJE:) Jaka wspaniała wiadomość:) Mam nadzieje,że obie czujecie się dobrze.Odpoczywajcie i cieszcie się sobą. Gratulacje dla gumnego taty i starszego rodzeństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę Wam wesołych, zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :) Tym, które są po stracie życzę dużo siły i wytrwałości w dążeniu do "celu" oraz wiele cierpliwości, bo ona jest w tym czasie bardzo potrzebna. I ujrzenia II kreseczek jak najszybciej 😘 Brzuchatkom życzę dużo zdrowia, szczęśliwych rozwiązań oraz spokoju 😘 Mamusią życzę dużo cierpliwości dla Maluszków, samych pięknych chwil spędzonych z Pociechami i wszystkiego najlepszego 😘 Tofilebork Kochana gratuluję z całego serca Córci :) Super datę wybrała :) Macie najpiękniejszy prezent Gwiazdkowy :D Akinom Kochana może faktycznie już niedługo urodzisz :) Trzymam kciuki Kochana by było to jak najszybciej :) Dziewczyny nie smućcie się dzisiaj, bo jaka Wigilia taki cały rok, więc głowa do góry, cycki do przodu i do boju Dziewczyny :) :D Buziaki wielkie dla Wszystkich 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Tofilebork serdecznie gratuluje!! Akinom trzymam teraz za Was kciuki! Caluski Milego swietowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Kochane życzę Wam zdrowych i radosnych świąt !! spełnienia wielu marzeń, dużo miłości, zdrowia, i oby każda z nas następne święta spędziła z upragnionym dzieciaczkiem !!! oby 2014 rok był dla nas wspaniały i dał nam wiele radości !! :) xx Tofilebork gratulacje !! kochana dostaliście najwspanialszy prezent od gwiazdki :) xx Akinom3 kochana wierzę że jest Ci ciężko, obyś szybko i bezboleśnie urodziła ! :) xx u mnie dziewczyny nie za dobrze. mam dużo bakterii w moczu i śladowe ilości białka, do tego mam anemię jeszcze, ogólnie nie za dobre wyniki mi wyszły. dostałam ostatnio w nocy tak silne bóle brzucha że nie mogłam się ruszyć z łóżka, jeszcze nigdy mnie tak brzuch nie bolał. do tego krew z nosa mi się puściła, mała się mało rusza, w piątek muszę iść do lekarza bo się bardzo boję żeby małej coś nie było przez te bakterie co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Dziękuję za dobre słowa wsparcia:) Czasami mam wrażenie,że tylko Wy mnie rozumiecie. U mnie bez zmian.Nadal zapakowana i napompowana ale już niedługo:)Mam nadzieje,że szybko wszystko pójdzie i nie będzie komplikacji. Mlo88 Wiesz!Nie rozumiem tych lekarzy.Tyle czasu chodziłaś,nalegałaś na badania i dopiero jak zrobiłaś je w Pl wyszły nieprawidłowości.Mam dosłownie ochotę udusić tych konowałów. Dobrze,że je zrobiłaś i jak pójdziesz w piątek to wszystkiego się dowiesz i zajmą się Wami porządnie.A jak poziom cukru? Daj koniecznie znać po wizycie.Trzymaj się:)Miłego pobytu w kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom rozumiem Cie doskonale : mnie mój tez niekiedy na maxa wkurza - ale dajemy rade . co do placzliwosci dziewczyny : u mnie norma eheh :) wlasnie wrocilismy od moich rodziców : obładowani nieco :) ale super było . weszłam u nich na wage i nie jest dobrze : 26 tydzień a ja mam 12-13 kg na plusie ;(( no ale nr jeden jest zdrowie małej i dotrzymanie jej do końca : w niedziele miałam silne bole i wczoraj przed wigilia ciocia mojego mnie tak wkur...ze zaczelo mnie tez bolec i skonczylo się lezeniem z nospa :( .. wiecie co mi powiedziała ? ze gruba jestem i wielka jak na ten tydzień ..mile co ? i porownuje mnie do swej chrześnicy która w ciąży się odchudzala i przytyla tylko w sumie 9 kg ...poplakalam się na sam koniec i taki klimat spoko co ? przeszkadza mi moja waga - nie objadam się a jednak tak tyje ..no ale trudno :( musze w piątek na wiyzie zapytać tez o cos : pije dużo a mało sikam bardzo : ...,jelita dokuczają mi tez mocno ( przed ciaza miałam drażliwe jelito ) od niedzieli mocno i często mi się brzuch napina i mam skurcze bolesne - staram się dużo lezec i wypoczywać - byle do wizyty , albo się szyjka skraca albo nie wiem .. jak Wy się czujecie ? Mlo maszeruj do lekarza w piątek tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista my z ta waga to idziemy leb w leb;-). Tez sie nie objadam, no poza dzisiejszym dniem:-P X Co do ciotki to moglas jej powiedziec, ze Ty schudniesz po ciazy a ona glupia pozostanie:-P. X Mlo to co piszesz nie napawa optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83 Asmana ma rację.Ty schudniesz a ona (przepraszam,że tak piszę)głupia pozostanie.Na dodatek dieta w ciąży,odchudzanie?Chore!!!Można ograniczyć jedzenie tłustych rzeczy,nie obrzerać się ale się je.Każda z nas ma inny organizm,inaczej tyje.Jedne jedzą i nie tyją a inne nie jedzą a tyją.Nie daj się zdołować głupim gadaniem.Najważniejsze by Maleństwo było zdrowe:) Ja też strasznie przytyłam.Ostatnio wlazłam na wagę i szok... Mam na plusie 17kg.Najpierw chudłam a teraz nadrobiłam z nadwyżką:(Wyglądam jak czołg,opuchnięta,wielka.Jeszcze 1kg a będe ważyć tyle co Mój chłop.I wiesz co?Trudno.Mi też dogadują ale nie przejmuję się. Urodzimy i schudniemy.Damy radę!Tyle przeszłyśmy,że z wagą sobie na pewno poradzimy.Nie smutaj się!Nosek do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista83 durna ta ciotka - sorry, ale jak można tak mówić komukolwiek, zwłaszcza, że w ciąży. Ciąże są rożne, ludzie też. Jedna przechodzi ciążę super inna ma trochę gorzej, ale wiadomo, że tego sie nie wybiera. Fajnie tak czytać, że kolejne dziewczyny zachodzą, albo rodzą juz dzieciaczki ;-) Gratuluje wszystkim serdecznie ;-) Dziewczyny czy wiecie coś o opryszcze i zachodzeniu w trakcie choroby. Bo ja trochę chora, jakieś przeziębienie mocniejsze i brałam aspirynę i teraflu, do tego prycha mnie dopadła, już od tygodnia ją mam. Ale to nie pierwszy raz, także nie zaraziłam się teraz tylko z 1o lat temu. No i wyszło mniej więcej dzisiaj na owulację i poszliśmy na całość. I teraz się martwię, że może powinnam się wstrzymać. Dzisiaj wzięłam tylko aspirynę, a teraz tylko soczek z bzu i mleko z czosnkiem. Zaszła któraś z was podczas choroby? Tak mi się wydaje, że przecież tyle kobiet zachodzi i wiadomo, że nie każda jest super zdrowa i rodzi zdrowe dzieci. Głupia jestem, już się martwię, jak nawet nie wiadomo czy zajdę. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
tak kobitki idę jutro do lekarza, moje nogi są bardzo opuchnięte i bolą mnie, wczoraj rodzice chcieli jechać na pogotowie bo mam złe wyniki i te nogi źle wyglądają :( xx Sista83 nie przejmuj się tym co ciotka powiedziała, ja się już nasłuchałam że jak to w ciąży jestem a nie jestem mężatkom, i to w sklepie mi morały prawili, szkoda tylko że jego córka w 8 miesiącu szła do ślubu, w mojej miejscowości jestem tematem numer 1 !! :D ale wbijam w to co ludzie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście super grupa wsparcia ;)) dziekuje za dobre słowa kochane - wiadomo niby człowiek się nie chce przejmować ale zabolało mnie to mocno . my już po sniadaniu i po szklance wyciskanego soku pychota :) leniuszkujemy nadal , jutro o 18 wizyta już się nie mogę doczekać ale i nieco boje co mi może lekarka powiedzieć . dziś na spokojnie już u was czy nadal rodzinne natarcia ? my dziś obiad u tesciow i spacer może jakiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofilebork, gratulacje!! Dziewczyny nie przejmujcie sie glupimi komentarzami, zazwyczaj tacy ludzie sa zakompleksieni i musza sie na kims wyzyc. Mlo, trzymam kciuki,zeby wszystko okazalo sie nie tak grozne jak wyglada! Dzis obiad u rodzicow i wizyta u szwagra, a potem bedziemy odpoczywac:) Niestety smak na slodkie wrocil;/ Oby do sylwestra,a potem niech leci do maja! Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey;) a ja się martwię;{ wrocily te klucia w pochwie;( strasznie się martwię bo dziś Wchodze ten tydz w którym wylądowałam na pogotowiu;( nie wiem was też tam kluje? ;( nie wiem czy magnez wziosc? do Gin dopiero 8.1 ;( jeszcze dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu a bierzesz ogolnie magnez ? weź nie zaszkodzi Ci . ja biore dziennie 3 razy po 2 asmag forte ( magnez taki ) i dobrze się czułam nie miałam boli ani nic a jak zaczelo bolec to kazala 1-2 dni zjeść ich az 8 i nospe jedna . rozciąga ci się tam wszystko nie martw się . nie plamisz ? odpoczywaj - nie chodz za dużo , poleguj sobie i mow do brzunia . wiem ze jak cos boli to się stresujemy .. mam to samo przed jutrzejsza wizyta : ni wiem czy mi się szyjka nie skraca no i co u mnie z tymi skurczami :( monziet to smignij sobie cos słodkiego : czemu nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie plamie. teraz leze i jakby przeszlo może pecherz uciska mi na jakiś nerw albo to przez tylozgiecie;( Mój Gin kazał tylko folik brac i 3.1 na badania isc a 8 na usg. strasznie się boję choć mam nadzieję że tym razem będzie dobrze. Gdyby nie te klucia to bym większym optymizmem świeciła ale niestety zawsze cos musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa79
Jestem po dwoch poronieniach pierwsza ciaze stracilam w 7 tygodniu,zarodek sie nie rozwinal,po 4 miesiacach zaszlam w druga ciaze ktora tez poronilam,plod rozwjal sie prawidlowo,w 12tym tygodniu wszystko bylo ok,widzialam jak maluszek sie rusza,dwa tyg pozniej odeszly mi wody,silne skurcze,okazalo sie ze plod obumarl w 14 tygodniu:( Od tej pory minelo 6 tygodni,dostalam okres,jutro ide na pobranie krwi do badan,lekarz powiedzial ze musze oddac krew dwa razy a pozniej dostane skierowanie do kliniki poronien zeby zbadac przyczyne.Mam pytanie do kobiet ktore takie badania przechodzily,na czym one polegaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaa79 ja raz poroniłam a potem zaszłam w ciaze po 6 miesiącach i poki co jest ok , ja Ci wiec nie opowiem co i jak z takimi badaniami : mi tylko po poronieniu kazala cytomegalie zrobić : wyszla , toxo i rozyczke i tyle ...ale pewnie jak dziewczyny wroca z swiatecznych wyjazdow to Ci odpowiedza . pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Cześć Dziewczynki;) Święta i po Świętach.... już wczoraj wróciliśmy do domciu,ale Mężuś sie pochorował;( a ja mocno zaziębiona z febrą na wardze;/ leże grzecznie w łóżeczku i chyba z niego nie wyjdę dziś,jedzenia świątecznego cała lodówka więc jakiekolwiek obiady z głowy:D Wczoraj przez internet zamówiliśmy łóżeczko:) ma być na początku stycznia,powoli coraz bardziej czuję że Malutka już niebawem będzie z Nami- doczekać się nie mogę!!!!:)) w sumie to nie możemy:D x x Sista daj znać po wizycie bo dzis masz jak dobrze pamiętam:) x x Buziaki Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle martwiaca : dobrze pamiętasz . dziś o 18 wizyta . boje się jak zwykle ale i nie mogę doczekać - dam znac . Nasza mala Nina kopie od rana bo mama glupia szla po ciemku z kibla rano i kopa w sciane dalam :( przedostatni paluszek w nodze rozwalony buuu . ale masz łajzowata mame mała .... Ciagle martwiaca za ile to lozeczko ? komplet czy pościel i materacyk kupujesz osobno ? tez dziś rano ogladalam na necie . :) daj linka może :) co do lodówki : tez tak mamy ale wlasnie przed chwila wyrzucałam rzeczy sprzed swiat buuuu , na obiad dziś będą pierogi teściowej bo przecież ich nie wyrzucę ale jutro już robie normalny obiad : miesko jakies i warzywka i może kasza bo mam dość już tego swiateczego zżarła eheh . słodyczy nieco zjadłam ale nie jakos szaleńczo dużo i poki co to mam ochote na sok : zaraz się dobiorę do robienia ( marchewka i pomarancza ) tylko musze gary pomyc . co do zakupow malej ; w styczniu dużo sobie tego zaplanowałam a na luty chce zostawić tylko wozek lozeczko i komode dywanik lampke i fotel jakiś do karmienia . mlo jesteś u lekarza już ? czy później masz ? daj znac aikom jak się trzymasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu, ja ostatnio co jakis czas czuje takie klucia w pochwie albo bol, np. wczoraj nic, a dzis juz pare razy czulam, zastanawiam sie czy to infekcja, nadzerka czy jakies rozciaganie. Ostatnio bralam leki na infekcje, ale nie wiem czy mi przeszlo. Czasem tez czuje taki lekki bol albo bardzo delikatne i krotkie skurcze zaraz nad koscia lonowa, ale tez sa dni ze sie pojawiaja co jakis czas, a wczoraj wcale. Na razie mam brac nospe jakby mnie mocno bolalo, ale nie sa to bole, ze tak powiem bolesne:P tylko mnie po prostu denerwuja i zastanawiaja, no a za tydz na wizycie zobaczymy czy szyjka sie nie skraca, mam nadzieje, ze to nie to. Sista nie mam zadnych przeciwwskazan co do slodyczy, ale jak juz zjem kawalek czekolady to od razu cala tabliczka pojdzie, nie umiem sie powstrzymac, wiec bardziej odpowiadal mi okres kiedy mnie od slodyczy odrzucilo:) od normalnego jedzienia nie tyje, od slodyczy momentalnie, no ale jak maly ma smak, to coz, ciezko mu odmowic;) Daj znac jak tam po wizycie, ale na pewno wszystko dobrze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×