Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość Mlo88
Hej kobietki. Widzę ze przybywa Aniolkowych mam. Przykro mi bardzo ale dziewczyny nie poddawajcie się bo warto walczyć o to szczęście. Xx U mnie jakoś leci. Daje sobie radę. Mała jest bardzo grzeczna. Tylko mamy problem z kulkami i wymioty męczą niunie. Ale tutaj dla lekarzy jest to normalne i tak może być do 3 miesiąca. Robię wszystko żeby małej ulżyć ale za bardzo się nie da. Dziś na szczęście doszły z Polski czopki glicerynowe. Małej robi się taki nalot na języku z mleka i pachnie to jak zsiadłe mleko pruboje jej to czyścić po każdym jedzeniu ale ma tak małe usta ze cieżko mi palca do buzi wsadzić no i wczoraj byłam w takim biurze konsultacji żeby mała zwarzyc i przy okazji zapytac się co zrobić z tym nalotem w buzi to usłyszałam ze mam nic nie robić dopiero jak zrobi się plesniawke i dziecko jeść nie będzie mogło to mam iść do lekarza po antybiotyk. No rozwalilo mnie to. Mała nie dużo przybiera na wadze co mnie martwi. Moze to przez to ze wcześniej urodzona. W domu tydzień temu pierdykla puszka pandory i się wydarlam bo już psychicznie nie daje rady. Na szczęście teraz całymi dniami jestem sama z mała. Żółtaczka w końcu zeszła wiec chodzimy na spacery. Xx Sieta asmanka dziewczyny wy już na wylocie :) powiem wam ze czeka was mega szczęście. My dziś mamy 2 tyg jak mała się urodziła a mam wrażenie ze jest ze mną od zawsze. Xx Mamuśki przesyłamy aż Nela buziaki dla was i bąbelków !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Sosi9 - a widzisz, może wczoraj też takie ciśnienie było że mnie naleciało, bo ja też mam problemy z niskim ciśnieniem. Z tego też częste bóle głowy... Ale wcześniej jakoś nie miałam nawet ochoty na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
czekam na dziecko - a jeszcze Ci powiem, że nawet jak się dzidziuś urodzi to wydaje mi się, że nie będzie się wtrącała. Ma tu swoją córkę to niech nią się zajmuje a syn to jest dla niej po to żeby dokładał jak brakuje. Ale jak nam brakowało to nikogo z nich nie było, tylko słyszeliśmy "nie mam, skąd"... ale to tam inne już kwestie. Jak straciłam swoją dzidzie pierwszy raz to też się z teściową pokłociłam wcześniej to mi jasno powiedziała że ona mojego dziecka nie musi oglądać i ważne żebym swojej matce i babce pokazała jak zapytałam czy dziecko będę musiała jej przywozić bo sama nie przyjedzie... przykre ale tak było więc teraz się trzymam jej słów, dla mnie może teraz też nie widzieć mojego szczęścia jak jej szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wyjezdzam, pobudka o 4.30. Mam nadzieje, ze maz nie wywozi nas na koniec swiata i bedzie tam miala dostep do neta;) Sista - gdyby zaczęla się akcja porodowa, bądź dzielna! jestem z tobą myślami. Z wami wszystkimi z resztą:) Buziaki, cmokasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wyjezdzam, pobudka o 4.30. Mam nadzieje, ze maz nie wywozi nas na koniec swiata i bedzie tam miala dostep do neta;) Sista - gdyby zaczęla się akcja porodowa, bądź dzielna! jestem z tobą myślami. Z wami wszystkimi z resztą:) Buziaki, cmokasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
wszystko traktuje mi jako spam, każdą moją wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
nic nie mogę napisać, jakieś fatum, a jedno zdanie się wkleiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edzia tam wyzej wypowiedz odnosnie roznego jedzonka , i rozkow to ja bylam;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez paznokcie rosna jak szalone...wlosy podobno tez tak maja rosnac,ale akurat tego nie widze, bylam obcieta na chlopaka i od wrzesnia zapuszczam,ledwo co do brody urosly,a myslalam,ze do maja to juz bedzie czupryna,ze hej... xx Kawy podobno mozna nawet 3 filizanki wypic, tylko wtedy trzeba uwazac na inne napoje z kofeina i np.czekolade. Dzis musialam wypic, bo mnie glowa bolala, a przed ciaza to 2 mocne pilam,czasem 3,takze chyba mi tego brakuje od jakiegos czasu, bo wczesniej mialam wstret. Tylko tak mysle, ze zamiast 3w1,lepiej sie napic normalnej kawy z mlekiem, bo w tamtym to duzo chemii, a kawy malo. xx co do prania, to tez raczej z tego wzgledu,ze nie wiadomo kto bral do rak te rzeczy, a wiadomno, jak sie ciuchy i inne rzeczy oglada, na ziemi laduja, itd. xx sista z tym gniazdem to moze rzeczywiscie cos masz, ja tez od jakiegos czasu zaczynam w szafkach sprzatac,wyrzucac niepotrzebne rzeczy,zmieniac aranzacje itd. A jak juz meble beda dla malego to chyba oszaleje:)) xx omc mama po raz drugi glowa do gory, wszystkie tu jestesmy po przejsciach, ja mialam rodzic w sierpniu zeszlego roku,potem w grudniu,ale stalo sie jak sie stalo, staram sie tego nie rozpamietywac i teraz czekam na maj i mam nadzieje,ze jak juz jest moj synus jest tak blisko, to w koncu bedzie dobrze, musi byc! Ja sie ciesze, ze moge sobie ponarzekac na ciazowe dolegliwosci, ale tak w pozytywnym sensie, wcale bym tego nie oddala, byleby w koncu przytulic mojego skarba. Tobie tez sie uda,bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jesteśmy w drodze do Austrii. Trochę mam pietra bo będziemy na 1000 m. Ale chyba w II trym to nie szkodzi co? Lekarz nie widział przeciwwskazań. Nawet 2 pytałam ale i tak sie cykam. Mam luteinke i aspargin-będę wcisnąć a Wy trzymajcie kciuki kochaniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ututu tez mam niskie ciśnienie tak 100/60 stad faktycznie pewnie te bóle głowy. Współczuje teściowej. Toksyczna zawsze będzie ale najlepiej z daleka to znosić. *********Mlo a Ty z rodzicami jeszcze czy oni już wrócili do Polski? Oswoili sie z imieniem wnuczki? Na nalot nic nie poradzę bo pierwsze słyszę ale na kolki może spróbuj te niemieckie kropelki Sab simplex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Mlo u mnie też pękła puszka pandory- odnosnie teściowej!!i mam spokój,do Małej przyjeżdza ale mi nie zostaje na noc co rusz i nie leży koło mnie jak karmię i nie trąca małej jak je!!!tak mnie to wkór....ło!! x Dziś w Poznaniu pogoda się zrypała:( wieje jakby Kasawery wrócił:P siedzimy sobie z niunią same i mamy spokój:) Malusia śpi więc mama komputer,w biegu pranie i zaraz usiąde i się zrelaksuje z jakąś książką:)) x Całuski Dla Mamuś,dla dziewczynek po starcie i starających się!!! x U nas już miesiąc zleciał....dokładnie 15.02 już liczyłam skurcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Dziewczynki co tam porabiacie.U was też tak pogoda się pochrzaniła ?Co do tej kawy to ja zawsze lubiłam mam niskie ciśnienie więc na dwie rozpuszczalne z mlekiem sobie pozwalam.Nie potrafiłabym żyć bez kawy chodziłabym nieprzytomna.Myślicie że kawa jest bardzo szkodliwa mam inkę ale jakoś nie mogę się do niej przekonać co zaparzę to wylewam ten smak jakiś nie taki.Ciśnienie to tylko mi podskakuje jak idę na wizytę do lekarza ale to chyba już mi tak zostanie. Sosi 9 Austria zazdroszczę baw się dobrze kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ututu to są na pewno ruchy dzidzi, ja czułam tak samo, takie smyranie i jakby motylek w brzuchu skrzydełkami trzepotał;-) to normalne ze raz poczujesz a potem kilka godzin albo nawet dni spokój. Teraz bedziesz juz czuła coraz intensywniej :-) fajowe uczucie :-) ... czekam na dziecko kochana jesli powieka drga albo skacze to znaczy brak magnezu. Mnie moj lekarz powiedzial ze nato moge brac raz dziennie dodatkowy magnez(nie podał nazwy, sama kupiłam obojętnie jaki). Oprocz tego magnezu ktory raz wezme codziennie a innym razem zapomne biore Prenatal dla kobiet w ciazy ale widocznie dzidzia zabiera mi dużo magnezu z mojego organizmu dlatego musialam sie wspomóc dodatkowym. Pare dni brania magnezu i powieka przestaje drgać (wiem jakie to wkurzające :-)) ale skonsultuj jeszcze to prosze ze swoim lekarzem oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Czekam na dziecko No dzisiaj pogoda jest straszna zimno wieje i bardzo chce sie spac,ja wlasnie sie obudzilam a zasnelam o 16:-)a w nocy to będę barany liczyć:-) co do kawy to myślę,ze w odpowiedniej ilości nie szkodzą wiadomo nie mozna przesadzac,ja akurat kawy nie pije i przed ciaza tez nie pilam ale moje znajome pija 2takie slabsze i jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Sosi9 udanego wyjazdu Kochana bawcie sie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczoan jestem na maxa , byliśmy rano zamowic porecz do schodów , potem market i zakupy na caly tydzień , potem do tesciow i na urodziny .. potem dom ale wiecznie cos się dzieje. na maxa jestem dziś zmeczona . brzunio się napina . chyba szybko dziś padne . jak zaczne rodzic napisze wam babiczki :) dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA U nas tez pogoda do niczego... Ja kawę lubię bardzo rozpuszczalna z mlekiem,ale z racji mojego nadciśnienia nie mam pozwolenia... Raz na tydzień celebruje jeden duży kubek:-D A ponoc kofeine można tylko trzeba kontrolować ile dziennie bo w różnych produktach tez jest i wtedy można łatwo przekroczyć dopuszczalną dawkę. Dziewczyny- czy Wy też macie tak duzo sluzu? Ja muszę mieć wkładkę bo inaczej nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana piszę do was ale coś dziś czasu mi brak a jak coś skrobnę to przerwę:( Sista83 Myślałam,że ty na porodówce bo tak zamilkłaś a ty zarobiona Bidulka jesteś:) Jak ty taka aktywna jesteś to ekspresem urodzisz:) " Ututu123 Wcale ci się nie dziwię,że molestujesz chłopa o przeprowadzkę.Raz,że teściówka bliziutko,praktycznie w zasięgu wzroku(to zdecydowanie za blisko)a dwa,że z wózkiem na tych strasznie stromych i wąskich schodach idzie się załamać.Kto wymyślił takie beznadziejne schody?Ja też mieszkam na piętrze i aby wyjść z Małym to siły i zręczności trzeba mieć sporo. " Mlo88 Przykro mi,że masz nieciekawie z rodzicami.Mam nadzieje,że wkońcu się od ciebie odczepią i przyznają,że jesteś silna i świetnie dajesz sobie radę:) Super,że Księżniczka nie ma już żółtaczki i chodzicie na spacerki. Daje popalić to Twoje Szczęście czy grzeczniutka? " Sosi9 Miłego,udanego urlopu.Proszę za mnie i mojego synia pooddychać tamtejszym powietrzem:) " Jeśli chodzi o kawę to ja z początku ciąży nie piłam bo mnie wręcz odrzucało.Później piłam z mlekiem jedną dziennie ale w trzecim trym. miałam wysokie ciśnienie i zrezygnowałam z tej jednej:( Teraz choć my na cycu jesteśmy to (za zgodą lekarza )pozwalam sobię na odrobinę luksusu i piję rano jedną rozpuszczalną z mlekiem,małą late lub capucino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia No ja tez tak mam z tym śluzem:-)niekiedy jest tak dużo,ze aż pływam:-)ale na szczęście to tylko sam śluz:-)bez krwi wiec jest dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Dzięki Choruszka ;-) U mnie tak samo właśnie -non stóp wkładki dokupuje, a przed ciąza mialam problem ze sluzem bo go prawie nie było. Nawet myslalam o tym zeby brac wiesiolek i go zakupilam i... nie zdazylam;-) Dzidzia juz była więc plemniczki jakoś tam sobie dotarly:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlo88
Ciagle martwica brak słów. Ja już psychicznie nie daje rady. Xx Akinom3. Mała jest grzeczna. Czasem poplacze trochę. Dziś było ciężkie rano ale to chyba bardziej ja nie ogarnialam niż mała. Ale to chyba przez ta cała sytuacje. Jestem nie tyle fizycznie co psychicznie zmęczona. Załamalo mnie to wszystko. Nie mam od nikogo wsparcia połówek trochę się stara ale tak na odległość to za wiele nie da. Dziś weszłam z mamy laptopa na skaypa i co tam widzę ? Jak moja mama żali się na mnie do moich braci ze mi odbiło ze nie daje im dziecka ze się kłócę itp. Tak mam dawać im dziecko jak oni wracają ok 20 mała wtedy śpi to na sile ja wybudzaja a pózniej do 4 w nocy ja się mam męczyć. Dla tego tłumacze żeby dali dziecku spać ale to ja jestem wredna i wyrodna matka. Jest mi tak przykro i zle ze całymi dniami rycze jak jestem sama. To wszystko odbija się na małej i sama zaczynam myślec ze nie zasługuje na dziecko bo niszcze jej życie. Nie nadaje się na matkę. Mam wrażenie ze moja rodzina jeszcze mi zniszczy życie i nie będę mogła stworzyć normalnego domu. Chciałabym uciec od nich i nigdy więcej nie kontaktować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila odszedł mi czop sluzowy :) wiem wiem rownie dobrze to mogą być tygodnie jeszcze ale wolalabym do tygodnia urodzić niż w 42 tygodniu ... smialam się dziś rano ze pogoda smutna i żeby Niunia zrobila mamie prezent urodzeniem i szczęściem w swej postaci . sprzatac nadal sprzątam bo i sily mam i jest co sprzatac . po kościele dziś składamy lozeczko i musze mezowi pokazac co i jak gdzie jest u Niny w szafce :) ostatnio mam jakies dziwne wypróżnianie : strasznie male ee robie .. dziwne . no ale na sile nie będę przecież nic robila . wczoraj i dziś tak wieje ze az się boje - ja cykor jestem ;) ps hormony : wczoraj chcualam obciac gdzywke = nie mieli miejsc i poleciały mi lzy i mowie do meza ze jestem ble buuu i fee to mi na szybkości do innego zawiozl obcieli grzywkę i minelo eheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wam tez ciagle wyskakuje spam? od 2 dni nie moge nic wyslac...do szalu mnie to doprowadza. xx Sista powodzenia, oby sie udalo do tygodnia!!:) xx Mlo bardzo Ci wspolczuje, ale pamietak, ze to nie Ty jestes zla matka, bo jestes na pewno super matka i dziewczyna, nie chce mowic zle o Twojej rodzinie i ludziach, ktorych nie znam, ale wyglada na to, ze z nimi jest cos nie tak, skoro zamiast Cie wspierac, to dobijaja, nie wiem czy jakies swoje kompleksy maja i tak je probuja zagluszyc, czy mysla ze sa namadrzejsi na swiecie. Najgorsze jest to, ze poki co musisz z nimi mieszkac? trzymaj sie i nie daj sie...Niech Ci nie robia wody z mozgu, bo to z nimi jest cos nie tak, a nie z Toba, normalni ludzie sie tak nie zachowuja. I jeszcze to wybudzanie dziecka... xx Wogole jak czytam o Waszych tesciowych, to mi szczeka opada, myslalam, ze takie istnieja glownie w glupich kawalach...Nie wyobrazam sobie byc taka zolza dla wlasnego syna i jego zony...Na szczescie tesciowa mi sie udala, zobaczymy jak to bedzie jak sie maly urodzi, ale nie sadze, zeby sie wtracala i nawet jak jej sie cos nie podoba, to tego nie mowi w taki sposob. I jeszcze to tracanie przy karmieniu i komentarze, nie wiem, ciezko to zrozumiec... xx Sosi ja mam duzego rogala z allegro, SuperMami sie nazywa sprzedawca, fajny, mam go pod glowa,wzdluz plecow i miedzy nogami, a potem jest fajny do karmienia lub jak np. to i owo boli po porodzie do siedzenia jak na kole xx Dobra kawka nie jest zla, tylko tak jak Edzia pisze, trzeba wtedy uwazac na cole, czekolade, herbate, zielona tez, kakao i inne rzeczy z kofeina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Mlo Tak mi przykro...Moonziet dobrze napisała, ze nie nam oceniać ludzi, których nie znamy, ale czytając to co piszesz to az się nóż w kieszeni otwiera! Jak można byc takim dla swojego dziecka??? To wygląda tak jakby chcieli Cię ubezwlasnowolnic... Przecież nie robisz dziecku celowo krzywdy... Nie rozumiem ich zachowania... Ja nie wiem co bym bez rodziny zrobiła, są zawsze pomocni...a Twoi...szkoda słów.. Załuje , ze my tu tylko wesprzeć dobrym słowem Cie możemy no bo jak inaczej... Bidula jesteś... #### Sista83 Oj wieje, wieje u nas;-) Tez się boję wiatru i burzy. Dawaj znać jak postępy ;-) A kto jest po Tobie? Bo chyba później długo cisza i jak poleci koło wakacji to juz jedna za drugą chyba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA A mnie dziś jakieś apogeum mdlosci wzięło.. Normalnie nie mogę funkcjonować...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia Codo mdłości to miałam jakiś czas spokoj ale czasami wracają i są mega męczące tak jak kiedyś pomagała mi woda z bąbalkami tak teraz zauważyam,że mam po niej jeszcze większe mdłości i staram się pić bez gazu chociaż bardzo takiej nie lubię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Mlo88 Tylko Kochana nie daj sobie mwówić,że to Ty jesteś winna bo to nie prawda!!!I PAMIETAJ O TYM!!!!Rodzice już mieli czas na wychowywanie swoich dzieci i muszą to zrozumieć,może się opamiętają i pójdą po rozum do głowy,ale Ty się nie przejmuj i rób swoje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest super!! znalazlam sobie towarzycho do spacerow;) 2 panie 50 +, a jedna 70+. Chodzilysmy dzis 1,5h z kijkami z malymi przerwami na ogladanie widoczkow. śniegu tu nie ma wiec dobrze sie chodzi a widoki i miasteczko urokliwe. Po spacerku kawka u jednaj z pan w pokoju. Jedna babka, chodzący wulkan energii i temperamentu. Swietne towarzystwo. Dzidziunia mi sie w brzuszku przewraca, a maz wciaz nie potrafi wyczuc. Dlatego zbija mnie z tropu, i wciaz sobie tlumacze ze nie wiadomo czy to jelito czy maleństwo. No ale chyba jeśli nieznane dotad ruchy w brzuchu mam i dość systematycznie to chyba musi być dzidziunia co? Słońce pięknie pięknie świeci!!!!! W polarku po górach wędrowałyśmy. ***** czekam na dziecko - magnezu w tabsach nie rpzedawkujesz, wiec spokojnie mozesz brac magnez. Ja bralam chela mag b6, ginekolog akceptowal;) ***** edziu - ja wkładki nosze od początku ciąży. Nie rozstaje się z nimi choćby na pół dnia. Jedynie w nocy staram się dać mej małej troche przewiewu i nawet bez bielizny spać jak to możliwe. ****** Akonom - sista to chyba urodzi między myciem okien w salonie a zmiataniem podlog;P oddycham swiezym powietrzem ile sie da, nawet teraz w pokoju mam otwarte okno.. Jest naprawdę cudnie! ****** ciagle martwiaca - gratuluje, masz wreszcie swiety spokoj od tesciowej. Nie mozna dac sobie w kasze dmuchac, bo na lep by weszly!! ******* Mlo - czy Twoi rodzice mieszkaja z Toba? Moze powinniscie od siebie odpoczac? wiecej masz przez nich zmartwien i co gorsza widze ze siebie jeszcze zaczynasz winic i karcic. Tez mam czasem podobne jazdy z moja rodzina, dlatego poprostu nie kontaktuje sie wtedy z nimi, bo po co na sile wszystkich uszczesliwiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonziet - mi tez czesto zaczal spam wyskakiwac wiec zaczynam na raty wysylac, zbey potem sie nie wkurzac:) ********* sista - wg pelni powinnas urodzic.. wczoraj;p mowi sie ze jak pelnia jest to sie dzieci wiecej rodzi;) no i wczoraj byla pelnia a teraz to juz chyba musisz czekac do 8 go marca bo dpiero wtedy jest znowu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×