Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość magdalenkamz
Moonziet Dziekuje no z praca bedzie mi duzo lzej . Kasy bedzie mniej ale ja bede spokojniejsza i bardziej wypoczeta. No mi sie tez wlasnie dluzy a tez juz bym chciala zakupy robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Dziewczynki dzień minął cudnie mam nadzieję że u was też.Jutro nadrobię bo ''strasznie''dużo piszecie ale mam nadzieję że nic większego mnie nie ominęło. Edzia Jak zakupy doczytałam tylko że wykładzine wybrałaś ale nie mieli na stanie ja też mam takiego pecha jak chciałam dwie stojące lampy to pani zdziwiona ogromny sklep a oni mają tylko jedną.Pralkę wybierałam ostatnia na sklepie no zawsze tak mam jak mi się coś spodoba to ostatnia sztuka. magdalenkamz Ciekawe jak twoja szefowa zareaguje na brzuszek ale chyba nie może cię zwolnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Moonziet Mi też się dłużyło do 12 t c A teraz 23t i 2dni a niedawno tak bardzo chciałam już mieć taki tydzień.Teraz czas tak zasuwa no ale zobaczymy przy końcówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Czekam na dziecko No widzisz, to nie tylko ja mam takiego pecha;-) Musze od nowa wybrać jakas inna i dopiero tapeta... Od nowa... Ta wykladzina ma byc dywanem bo obszyta będzie.chcialam w kolorze liliowym, takim ciniejszym zeby zaraz brudną nie była. Moja corcia uwielbia kolor czerwony, ale wtedy trochę jak w burdelu by było :-D Aaa- zmieniam ta ginek na tego taniego. Wczoraj żadnego konkretu się nie dowiedzialam, usg minutę -bo na usg typowo ciazowe musialabym się umówić. Wiem, że to za darmo -wchodzę o wyznaczonej godzinie, badania darmocha, ale... dwa razy mi się chodzić nie chce... No i mnie nie zbadała ginekologicznie. W ogole zakrecona- pyta się czy ja ruchy czuję, a ja sie pytam to juz powinnam??? A ona- no tak, to przecież 20 tydz!!! Dopiero ja poprawilam... A na bolace stawy kolanowe kazała mi jeść galaretke, a wcześniej pomarudzila pod nosem o jskichs masciach, których i tak użyć nie mogę!! Tak wiec sama się decyzja podjęła odnośnie zmiany lekarza :-) ####### Choruszka Tsh mam super ;-) 1,11;-) Tylko crp ciągle zle wychodzi...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
ututu123- fakt-silna jestem...ale kosztowało mnie to duuużo sił-psychicznych oczywiście... Ale teraz już za pechowe 13 tyg. będę tuliła syneczka moejgo kochanego w ramionkach <3 Ta ciąża też mnie dużo nerwów kosztuje... ciągły strach,że znowu akcja porodowa się zacznie... masakra...oby dotrwać do 30 tyg. a później już chyba mi ulży,że gdyby nawet coś,to mały przeżyje... XXXXX sista ja mam smaka na pasztet pomidorowy ostatnio,ale podobno w ciązy nie można jeść pasztetu ;/ Wczoraj hahah na konserwe z puszki mnie wzięło,więc musiałam jedną małą kanapeczkę wciągnąć :) Dziś upiekłam tą babkę tulipan...pyszna i wyrosła pięknie-polecam :) XXXXX z mężem od dwóch dni nie gadam... dziwnie się czuje,bo nie dość,że sama w domu całe dnie,to jak on teraz wraca z pracy to po obiedzie idzie do sypialni spać i wstaje o 20 ;/ Jak palec się czuję-taka samotna :( Może jutro zaczniemy gadać,ale jak nie zrobi porządku z matką swoją,to nie wiem co zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
EDZIA co do ruchów,to z bliźniętami poczułam w 18tyg. a teraz w 20/21 ... niby druga ciąża,to szybciej się czuje,ale u mnie tak nie było :) Gin mówi,że do 22 tyg. powinno się poczuć ruchy :) Co do crp-przed tą ciążą miałam cały czas CRP 2,0 w około 7 tyg. miałam już 7,8 w 16 tyg. 16,0 a teraz już nie robię,bo gin. mnie zrąbał,że sama się nakręcam, a crp może w ciąży być nawet do 20 i nic się jego zdaniem nie stanie... Crp możesz mieć wyższe przez jakąś małą głupią infekcję... przez pryszcze,krosty,ranki albo zadrapania... A że ja przez całą ciążę mam pryszczyce na twarzy :) to pewnie crp wyższe przez to... ;/ no i od kilku tyg mi się wyżynają ósemki dwie i gin. mówił ze możę tam jedzenie się dostaje i się bakterie mnożą... nie kazał robić crp .... bo po co mam się stresować... jego zdaniem nic złego się nie dzieje... więc nie robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlo88
Akinom Kochana mam nadzieje ze dzis lepiej u Ciebie. Tez musze isc do fryzjera bo Woody wypadaja mi garsciaki :O i konce sa okropne. No. ale z maluszkiem nie pojde a nie mam koog poprosic zeby sie zaopiekowal bablem moim. Moze sama zawarpuje sie dzis bo lezer ciaza Mialam pasemka ale zle sie czulam w nich i jak juz bylam w ciaza to zawarpowlam sie na czarno ale Kolor mi zszedl do brazu. X Dziewczyny Co do tygodni to ja jestem w szoku bo przeciez nie dawno jeszcze Mialam wielki brzuch przed soba a jutro jest juz miesiac jak urodzilam !!!! Widze ze mala sie tak juz zmienila. Troche urosla i juz zaczyna widziec. Taki kloek sie z niej robi ! Wlasnie lezy obok mnie i spi bo najadla sie jak bak. Zaczynam dawac jej rumianek do picia a jutro koper wloski kupie bo ta laktukoza dzialala az 2 dni a w ogole mala nie chce jej Co dziwi mnie bo dzieci lubieja Slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlo88
O masakra ale bledow narobilam ale to ten iPhone szaleje bo raz po polsku pisze a raz po Holendersku. Ja swoje pisze a on swoje wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlo88
Edzia tyle pampersow idzie bo tak jak pisalam czesciej zmieniam bo nie chce zeby Nela dostala Jakies paskudstwo ktore bedzie ja bolalo. Wole straf 10 euro w miesiacu wiecej na pampersy niz dziecko ma cierpiec. Mleka malej tez starcza na ok tydzien bo ja nie odgrzewam tylko caly czas robie swieze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo ja bym tej wody nie dawala. Bartek dwa dni kupki nie robil jak mu ja dawałam.mi lekarka powiedziala ze ona jest dobra dla starszych dzieci a nie maluszkow.jak woda nie pomoze to problem moze tkwic w mleku. Tu trzeba działac probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalrnkamz
Hej dziewczyny. Dzis moj dzien dzis wizyta czy bedzie serduszko Czekam na dziecko. Niewiem jak szefowa zareaguje. Najpierw tu przyjezdza i mnie wkurza ze mam ochote jej powiedziiec ale jednak nie mowie narazie. Powiem nie wiem kiedy bo sie wlasnie boje bo ona moze mnie wurzucic i to tegi samego dnia co jej powiem bo to umowa zlecenie czyli gowno warty papier. A szefowa jest taka p**d....a ze tu niby mila a rogi ma do samego nieba, chytra na kase jest. Wiecie co ja przezylam w styczniu i w lutym jak byla zima i mrozy -17 stopni to w pracy mam ogrzewanie na dwie farelki na prad i przy takim mrozie one nie dawaly rady ja mialam w pracy szyby skute lodem ze nic nie bylo widac a jak przynioslam termometr sprawdzic ile mam stopni w pracy to pokazal ze zero a ja musialam pracowac.w tym zimnie przez 10h w****il...am sie ubralam sie w kurtke zimowa owinelam szalikiem i w czapce obslugiwam klientow. A ona potrafila przyjechac i morde wydrzec zebym nie przesadzala ze tak mi zimni i zebym sobie szafki pomyla jak mi zimno a juz nie wspomne ze wode w kranie mialam tez lodowata ze rece mialam skostniale jak musialam cos umyc a ja tylko prad obchidzil zeby rachunek duzy nie wyszedl. Normalnie warunki pracy jakbym za kare pracowala nikomu tegi nie zycze . Mama sie na mnie darla zebym miala w*******.ne na szefowa i sie zwolnila bo mi nerki wysiada albo cos. Wiec narazie nie mowie o ciazy, praca nie jest ciezka cieplo sie juz robi i jeszcze bede teraz pracowala na zmiany po 7godz. A nie po 10 wiec dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maanio, dziewczyny tak sie rozgadalyscie ze trudno nadarzyc;) magdalenkamz - ciesze sie, ze sie w tej pracy uklada pomyslnie. Mam nadzieje, ze tez sie troche uspokoisz o maluszka. Tryzmam kciuki za Twoja wizytę Zlociutka!!! Mam nadizeje, ze zobaczysz to pikajace szczescie. Szefowa powinnas byla zglosic do inspekcji pracy, zeby sprawdzili w jakich warunkach pracujesz. Ponizej pewnych temp powinnas isc do domu a ona powinna zapalacic. Tylko ty chyba jestes na zlecenie nie? *********************** mlo88 - uspokoilas sie juz?? ci faceci.. w d*pe z nimi!! ale powiem ci szczerze ja tez akurat swieta nie jestem, Te hormony trohce szalaja. Sama siebie nie rozumiem. Wczoraj ja swojemu znow zrobilam ostra wymiane zdan, na temat taki, ze uwazam ze spodobala mu sie pewna dziewczyna, ic zemu mi o ttym nie mowi. A on w ogole nie wie o co mi chodzi. A moje podstawy do osadu jego sa takie ze niby "znam jego gust" i wiem ze na pewno mu sie spodobala i o! i jeszcze tam jakies rzeczy podogadywalam.. cholera wie czy to prawdy choc kropla w tym co sobie umyslilam. Chyba jednak za duzo czasu wolnego mam w tym domu.. Masakra jakas! a tak propo rodzicow. Po co Ty kochana narazasz swoje psychiczne zdrowie i mieszkasz z rodzicami? niech wracaja do polski jak maja chate i tyle. Co to za wydatek wesele i studia. Twoje wesele? Twoje studia? Nie to niech sie pocaluja wiesz gdzie. Sorrry, ale szlag mnie trafia jak o nich czytam, co Tobie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dzieki sosi Tak ja jestem na zlecenie. Kliejnci wszyscy tez mi mowili ze co to za warunki pracy ze oni gdzies zadzwonia ale jakos nikt nie zadzwonil Ja pozniej jeszcze 6 lutego poronilam bylam w rozsypce a ona przychodzila i sie.darla zebym zdjela ta kurtke bo klinyow.wydtrszam bo wygladam jakym juz w kurce wyvhodzila z tej pracy . To bylo oktopne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenkamz jak masz taka szefowa, to jej nie mow i wykorzystaj ile sie da. Po co masz byc sie tlumaczyc przed jakas zolza. Skoro ona moze Cie zwolnic w kazdej chwili, to poczekaj, az bedzie widac, chyba, ze juz nie bedziesz na silach pracowac, to sama sie zwolnisz i nie dasz jej tej satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo - ja studia musialam sama oplacic, bo mi nei mial kto pomoc, a wesele oplacal maz bo moje zaoszczedzone to starczylyby na suknie i troche jeszcze p*****l. Ale on chcial wesele wiec jego sprawa. Mi nie bylo do szczescia potrzebne. To wesele i studia brata to wydatki Twoich rodzicow nie Twoje i przestan brac za ni odpowiedzialnosc. Ty chcesz im pomagac, ale on Tobie? watpie, tak cie wykanczajac psychicznie? kto to slyszal!!!!!!!! *************** Mnie cos te cebularze chyba by nie bardzo podzeszly, bo ja tak cebuli pieczonej duuzo nie moge, ale postanowilam, dizs robie domowa pizze! jzu nei moge doczekac sie obiadu! Starego nie ma do jutra, wiec cala bedzie dla mnie Ha Ha Ha!!! :) mniam ************** Sista - jak 9 tygodni radzi, idz na to ktg, posciemniaj nawet ze to i tamto, Ty bedziesz spokojniejsza;) ********** Marta - witaj na forum, strasznie mi przykro z powodu Twojej straty. Mam nadzieje ze jak najszybciej pozbierassz sie po stracie. Zobacz, u ans na forum coraz wiecej mam.. i Ty nią bedziesz niebawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo - ja studia musialam sama oplacic, bo mi nei mial kto pomoc, a wesele oplacal maz bo moje zaoszczedzone to starczylyby na suknie i troche jeszcze p*****l. Ale on chcial wesele wiec jego sprawa. Mi nie bylo do szczescia potrzebne. To wesele i studia brata to wydatki Twoich rodzicow nie Twoje i przestan brac za ni odpowiedzialnosc. Ty chcesz im pomagac, ale on Tobie? watpie, tak cie wykanczajac psychicznie? kto to slyszal!!!!!!!! *************** Mnie cos te cebularze chyba by nie bardzo podzeszly, bo ja tak cebuli pieczonej duuzo nie moge, ale postanowilam, dizs robie domowa pizze! jzu nei moge doczekac sie obiadu! Starego nie ma do jutra, wiec cala bedzie dla mnie Ha Ha Ha!!! :) mniam ************** Sista - jak 9 tygodni radzi, idz na to ktg, posciemniaj nawet ze to i tamto, Ty bedziesz spokojniejsza;) ********** Marta - witaj na forum, strasznie mi przykro z powodu Twojej straty. Mam nadzieje ze jak najszybciej pozbierassz sie po stracie. Zobacz, u ans na forum coraz wiecej mam.. i Ty nią bedziesz niebawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi9 - jakbym o sobie czytala ; u mnie pewnie hormony i to ze z mega zabieganej wiecznie pracującej kobiety nagle poszlam na l4 i wariacji można było dostać : bo albo spalam cale dnie albo wymioty albo zero sil ...i za dużo czasu na myslenie było : teraz mi już nieco przeszlo ale w związku z brakiem czulosci , sexu , szaleństwa - to tez mam wizje co jakiś czas ze on cos może krecic na boku ... jeśli tak się okazaloby to nara gościu mam dzidzi i zegnam Cie ..milosc wielka ale zdrady nie wybaczam . poki co nieco mnie ten temat omija chwilowo ( pare dni eheheh ) ale jak przyjdzie to robie jazdy i wymyślam ( lub i nie ) mlo : :) weź Ty ich wszystkich od siebie odseparuj : rodziców , i połowka ..dajesz rade sama to na ch Ci oni ..żeby wkurzac tylko ? magdalenkamz idz do lekarza : dostan dobre wiadomości i olej ta prace _ jakos dacie rade , twój pracuje ? zaciśniesz pasa ale urodzisz zdrowe bobo a nie dźwiganie , wstawanie rano , wieczny stres i naciagnaie się w tej pracy .. mowie Ci : dzidzia i Ty najwazniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Ja tu nic nie dzwigam a teraz jak mi sie godziny pracy skracaja i juz sama nie bede w tym sklepie pracowac to jeszcze musze kilka miesiecy pociagnac zeby na konto chociaz ze 3 wyplaty odlozyc bo nie mamy nic a teraz nas remont zrzera wiec musze jeszcze triche popracowac. A szefowa mnie wk*******a ale to tylko na 5minut bo zaraz mi przechodzi i mam ja gdzies .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
magdalenkamz Ja myślę że jak ona się dowie o ciąży to i tak co podziękuje ale nie martw się zus zapłaci ci chorobowe tylko macierzyńskiego nie dostaniesz wiem o tym bo pracowałam z dziewczyną która przed ciąża była zatrudniona na umowę zlecenie.No ale najważniejszy dzień jest dzisiaj oby wszystko było dobrze:)a w pracy się za chiny nie przyznawaj ciągnij to jak najdłużej . Edzia Bardzo dobrze że zmieniłaś tego ginka.Jak ona taka zakręcona to az strach .Trochę się zmartwiłam tym tsh wy macie takie małe jak ja robiłam na poczatku ciąży to miałam 2,18 to chyba cud że się wszystko udało.Lekarz mi wtedy nic nie mówił że jest za wysokie ojj ci lekarze im zaufać to naprawdę ryzyk fizyk albo się uda albo nie to chyba ich motto.Ale pisałaś że dzidziuś ma teraz swoją tarczycę więc już nie powinnam się martwić?Czasami jak jest taka cichutka parę godzin to można dostać szału ja nie wiem jak ja dotrwam do końca wykończe się tą ciągłą obawą.Jeszcze te kilogramy tak mi lecą naprawdę muszę się ograniczyć bo teraz z dnia na dzień waga tak skacze że o matko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenkamz no to babiczko dbaj o sibie i nie wkurzaj się : pamiętaj początek jest najważniejszy dla fasolki :) a jak tam ssanie : dziś tez spore ? mi się cos zrobilo na jezyku : w sobote ugryzłam kawalek goracej pizzy ( nie sadzilam ze będzie taka ciepla ) no i bolało mnie cos : a dziś widze ze mam w boku jezyka bialy bolesny odstający punkt - afta /? nigdy takiego czegos nie miałam ... buuu :( skad to się wzielo ? mogę to czyms smarować ?brakuje mi jakiejś witaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj ... tak dokładnie od wczorajmam odstający pepek : gorna część , mala mi wypchała - łobuziara ;) a już myslalam ze skoncze ciaze z plaskim pepolkiem ehheeh :) ciekawe ile moja krolewna już wazy bo cos czuje ze 3,5 -3,7 będzie miała ... byle nie więcej bo jak ja ją urodze :) ? ide ogarniać dom , potem siebie będę pieknic i o 15 jedziemy do banku zalatwiac ..a potem chinskieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)))) ciesze się jak dziecko na obiad w knajpie - może spacer tez jakiś zaliczymy jupi :) czekam na dziecko ; ile już masz w góre ? mi tez szaleją a na końcu podobno się już nie tyje ? no ale jak się ma rece i nogi jak postac z bajki - potwor to i może ta woda tak wazy :) oby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sista 83 Co tam u ciebie?Może masz jakiś sposób dla cięzarnej żeby kilogramy tak nie skakały ha ha ha.Nie wiem ale ja to chyba ze 30 przytyję no i wtedy zamknę się w domu na trzy spusty albo wiem lepszy pomysł wyrzucę wagę po co się stresować.Oj mi to już też odbija.W marcu kupuję wózek też sobie trochę pojerzdże a co tam:)Jeszcze moja siostra wczoraj na powitanie ojej wyglądasz jak bambaryła masakra ale on alubi mnie wkurzać.Ona z wyboru nie ma dzieci ma faceta ale gustuje w ''wygodnym''zyciu kocham ją ale czasami jest nie obliczalna wali prosto z mostu co myśli i tyle może to i dobrze.Co będzie mi gadać że wyglądam oszałamiająco jak tak nie jest.A kij z tym co się będziemy smutać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sista 83 Ja mam dziś 23 t i 3 dni musiałam na palcach policzyć jak małe bobo dni tygodnia mi się mylą.Ja tyje i tyje wczoraj zjadłam mało a dziś na wadze 2 kilo więcej czyli na plusie mam 11kilo .Waże już 81 czasami z groszami ale cichoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Ale mam loty muszę iśc się przewietrzyć przecież już jesy końcówka marca w kwietniu kupuję zaraz po świętach a ty jaki kolor wybrałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na dziecko .. ja to jestem najgorszy dordca jeśli chodzi o to jak mało przytyć w ciąży heheh :) jak mam gloda to jem . niby się nie objadałam a mam tych kg duzooo ,trudno - walic to - nic nie zrobie już . co do wagi często miałam po wazeniu atak agresji dola i plakalam .. niby człowiek jest gotow na ciaze i ciesze się jak szaleniec ale nie sadzilam ze az tyle przytyje i będę taka wielka i ciezka - no ale cos za cos :) będzie bobo piękne zaraz z nami :) jedni jedza i tyje 8 kg a inni więcej ( ja mam 20 ) ...i serio chce wierzyc w to ze po porodzie zejdzie mi z 8 na dzień dobry :) na szczęście lubie sport : rower kocham i mam nadzieje szybko wrocic i dzialac i chudnac - nie musi być 20 kg w jeden miesiąc jak ciagle martwiaca ale .. tak w dwa -trzy to już spoko eheheheh . ogolenie to raz jem parowar , raz jem pizze , dziś ide do chinczyka bo mam smaka a ost jedliśmy pare mcy temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor wozka ? szary mamy , bebetto luca kolor 230 taki ala lniany , zawieszke mala dostanie jakas kolorowa do wozia i będzie ok :) ogolnie mi to nawet czarny wozek nie przeszkadza - byleby ładny i duże kola miał i dobrze się smigalo . fotelik do tego mamy maxi cosi city _ zestaw 1650 zł kosztowal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Czekam na dziecko Oj, nie zamartwiaj się. Skoro na genetcznym wyszlo ok to znaczy, ze tarczyca w niczym nie zaszkodziła :-D Zresztą jyz Choruszce kiedys pisałam, ze w ciąży z córką tez mialam za wysokie ponad 3 i nic nie brałam, a mała zdrowa jak tralala;-)tralala Ja mam 15 tydz i 2 dni i mam 2 kg do przodu. W tamtej ciąży duuuzo przytylam, ale dopiero na końcówce ciąży tj od 6 mies. Teraz nie mogę az tak duzo bo mam nadciśnienie, a jeszcze jakbym z waga przesadzila to by było źle. ###### Mlo Ja tez jak zaczelam karmić mlekiem sztucznym to nie trzymałam tylko świeże robiłam. A odnośnie pampersów to napisalas, ze zuzywasz ok 15 pampersów na dzien to jej wymieniasz co niecałą godzinę? Az tak szybko chyba pupina się nie odparza? Nie wiem czy tam gdzie nieszkasz jest taki krem do pupci DRAPOLEN? Moja siostra za granica takiegi używała i byl świetny -nigdy pupcia się nie odparzyla. A tu bepanthenol wiem, ze byl ok albo sudocrem. ###### Z tym crp to pewnie stąd, ze cały czas od stycznia cos mnie łapie... Teraz drapie mnie w gardle... Ciągle coś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Czekam na dziecko Z jakiej racij zus mi zaplaci chorobowe czy co kolwiek na zleceniu jak ona mnie wywali. Zus chyba.nic nie placi nie wiem nie znam sie chociaz bylo by fajnie Sista ssanie z samego rana mnie nie opuszcza. Rano jak jechalam autem do pracy to w aucie juz poszedl banan bo inaczej bym tych dwoch pierwszych godzin w pracy kiedy nie masz czasu zjesc nie wytrzymala :) Dzis juz bedzie wszystko wiadomo. Moj M powiedzial ze jak bedzie wszystki dobrze to w sobotte jak bedziemy u moich rodzicow i on ma urodziny w sobote to oglosi ze bedziemy rodzicami a ja bym wolala poczekac do 12 tygodnia chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
A i dziewczyny nie martwcie sie waga wazne ze macie dzieciaczki a wage powoli pozniej zrzucicie. Ja juz teraz waze ponad sto i mam 182 cm wzrostu tez.sobie nie wyobrazam jak bede wygladac jak przytyje jeszcze z 15kg to jak slon bede chodzic i wkurzac mnie bedzie to ze majac juz teraz sadelko na brzuchu ze dlugo nie bedzie widac brzuska ciazowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenkamz a on z Toba chodzi do lekarza ? ja się czułam pewniej z ukochanym na badaniach a dwa ; przezywal kazde usg i widziałam jak wiele to dla niego znaczy . my mielismy czekac i nie mowic ale musiałam isc na l4 bo się balam o bobo i powiedzieliśmy w 8 tyg chyba .. ale nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×