Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość czekam na dziecko
Dziewczyny tak jak już wcześniej pisałam jestem przeziębiona katar to mnie wykończy.Przez to mam zatkane uszy i nic nie słyszę mam w domu taki preparat dla dzieci odblokowujący zatkane uszy piszą że jest bezpieczny i naturalny może wam mówi coś ta nazwa cerumex?Nigdzie nie ma informacji odnośnie stosowania przez kobiety w ciąży.Jakby którejś z was mówiła coś ta nazwa to czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Mlo nie bój się CC ja jestem niebiosom wdzięczna o CC !!nic nie czujesz ani żadnej krwi ani nie masz czucia jedynie wiesz że coś / ktoś cię tam "popchnie" takie coś czujesz....mi przez chwile jedynie przeszkadzało to że zrobiło mi się nie dobrze....ale za chwilę dostałam jakiś kolejny zastrzyk i minęło anestezjolog ciągle siedzi na krześle i patrzy jak się zachowujesz i ciągle pyta: dobrze się Pani czuje?wszystko ok?? Naprawdę się nie bój jesli będziesz miała cięcie. Mlo 15 min w dzień i jestem jak nowo narodzona ale Tosia się normuje dziś w nocy pospaliśmy już 4h!:) x Agnik tak był u mnie mój Dr gartulował i wyściskał:) i już po 2 tyg chce mnie widzieć u siebie na kontroli bo ciągle to ciśnienie skacze...;/ Radzę sobie z nawałem bo Mała pije za dwoje dzieci:))) ale właśnie miałam pytać co z tymi spacerami bo wczoraj była tak cudna pogoda ale boje się chyba jest za wcześnie nie wiem kiedy iść z Małą na specer?? Kurczę dobry pomysł z tym odciągnięciem bo właśnie już stresuję się jak wyjdę na tą wizytę do lekarza bez Niuni i kto ją nakarmi??i to z butli ja tata nakarmił?a nie jest tak że już jak poczuje butle to nie bedzie chciała cyca??bo tak mówią że jak się poczuje butle to już cyc idzie w odstaw.... Zazdroszczę 2 os sali...ja z tą 5 przeżylam horror....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Ja mam nadmiar energii.Zresztą zawsze byłam i jestem energiczną osobą.Widocznie twój organizm tak reaguje na ciąże je też cały czas mam ochotę na kwaśne a coraz bardziej jestem przekonana że to będzie dziewczynka wiem czemu ale intuicja mi tak podpowiada.Nie mam pojęcia jakie imię bym jej dała.Edzi może im starszą ciąze będziesz miała to organizm wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Mlo88 -ja sie zgadzam z CIAGLE MARTWIĄCA -tez bylam wdzięczna za cesarke ;-) ###### Ciagle martwiąca Nie wiem czy cos się zmieniło w tej kwestii, ale ka mialam najpierw noworodka werandowac tzn codziennie na coraz dłuższe chwilę wystawiać ja na powietrze -zaczynac od np.5 minut. ##### Czekam na dziecko mnie tez zwykle rozpiera energia, a teraz najchętniej bym leżała :-D Pewnie w drugim trymesyrze to się zmieni. W ciąży z corcia w drugim trymestrze dostalam skrzydeł ;-) Co do pytania -nie znam tego leku. Zadzwon do poradni, moze tam Ci powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Edzia - dziękuję. Dziś jest całkiem dobrze. dotarły do mnie testy owulacyjne i testy ciążowe - a to mnie cieszy. Bo to znaczy, że chociaż trochę jestem już przygotowana :) odebrałam dziś też wyniki badań histopatologicznych i nie wiem, co o nich sądzić :( strasznie dużo rzeczy było nie tak, jak powinno :( co by dodać sobie sił i trochę lepiej się poczuć, postanowiłam zrobić sobie wieczorem czas dla zdrowia i piękna :) depilacja brwi, farbowanie włosów (uwaga - będę rudzielcem) :) malowanie paznokci i inne takie babskie pierdoły. zakupioną mam też butelkę winka i zapewnione puste mieszkanie, tylko ja, muzyka i lustro. mam nadzieję, że dam radę! Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Agnik24 - dziękuję za ciepłe słowa. Też mam nadzieję na kolejną, zdrową ciążę. To prawda, jest ciężko. Ale z dnia na dzień staram się myśleć pozytywnie. Jestem pogodzona z tym, co mnie spotkało. To musiało być zapisane w gwiazdach... Pozdrawiam Ciebie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Emilia Kalina Przedyskutuj ten wynik histopatologiczny ze swiom lekarzem jeżeli jest napisane konkretnie co było przyczyną może warto się przygotować.U mnie niestety na wyniku histop.nic konkretnego nie pisało i nie wiem do dzisiaj co było przyczyną.No dzisiaj już jestem w szczęśliwej ciązy i wydaje mi się że tamta strata to był chyba czysty przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia Ja jestem śpiąca 24 na dobe hahah wstaje o 10 i o 14 znowu się kłade na 2 godzinki do 16 powinni mi płacić za spanie ogólnie jestem jakaś taka bez sił i nasiliły mi się mdłości wieczorami więc jest masakra czasami:-) mam nadzieję,że niedługo przejdzie mi to zmęczenie i będę pełna życia hihi. Byłam dzisiaj się rozejrzeć po sklepach chciałam sobie coś kupic fajnego i niccc,albo mnie ceny powalały za kawałek szmatki albo niektóre ciuchy nie dla mnie bo za chwilę jak mi brzuch wyskoczy to nie wleze:-)ale najbardziej mnie martwią spodnie bo teraz jak siedze to mnie brzuch uciska i muszę mieć rozpięte a w leginsach nie chodzę więc muszę się rozejrzeć za jakimiś spodniami z gumką tylko nie wiem gdzie takich szukać :-) Pozdrowionka dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanko wynik b-HCG 0,234 to brak ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia choruszka ja w ciazy z corcia tak mialam...o 19 to juz jak polnoc! A jeszcze pracowalam to wyobraz sobie...normalnie nad klawiatura nos mialam...w sumie do konca 3 mies chodzilam do pracy-celowo napisalam,ze chodzilam-bo pracowac za bardzo nie moglam bo albo mnie mdlilo,albo ziewalam. A potem juz w domku to tak jak Ty-na okraglo bnym spala;-))) teraz w tej ciazy mam "tylko" mdlosci i zero energii-ale moge miec wszystko byle bym miala zdrowa dzidzie -donoszona;;-) Co do ciuchow, to chyba bedzie lepiej jak polubisz legginsy;-))) albo idz do h&m tam maja ciuszki dla ciezarnych-ceny zroznicowane. ja wtedy na wyjscia kupowalam w ZARA,a reszte w H&M. Teraz w Zarze nie prowadza juz ciazowych ciuchow. Zobacz tez na strone happymum-tam byly zawsze wyprzedaze i tez mozna bylo cos fajnego upolowac-choc teraz nie wiem jakie sa tam ceny bo jeszcze nie patrzylam...;-) A fajne sa tez sukieneczki-kupisz sobie wieksze rajstopy wygodne i w sukience bedzie Ci tez luzno i fajnie;-) ja jak ide tearaz na badania to w kiecce latam,a w domu w spodniach dresowych-bo ja juz brzucho mam;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia dziewczyny-sukces-w koncu sie zalogowalam,ale pseudonim EDZIA byl zajety wiec teraz bede pod EMAMA;-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILIA KALINA Zazdroszcze wieczorku babskiego;-))) choc ja tez mam babski tyle,ze z corcia u boku;-)))) wlasnie okupuje telewizor bo sa bajki;-) co do wynikow to moze dobrze,ze cos tam wyszlo bo tak jak pisala wyzej kolezanka bedziesz wiedziala dokladnie co bylo przyczyny lub mogla nia byc? Troche z innej beczki ,ale powiazane- znam przypadek,ze dziewczyna nie mogla zajsc w ciaze-wszystkie badania ok, no prawie wszystkie...bo po jakims czasei okazalo sie,ze nie miala robionej ureoplazmy i mykoplazmy i wyszlo kto jest winowajca! Po leczeniu- raptem po miesiacu -w nastepnym cyklu-trach i zaskoczylo! tak wiec mzoe u Ciebie tez poznaja przyczyne dlaczego tak sie smutno to wszystko zakonczylo...;-( Nie mozesz sie tylko zalamywac...bo na moim przykladzie bylo tak...zaraz jak sie pogodzilam ze strata to bylam pelna euforii,ze chce miec zaraz, natychmiast kolejne dziecko...i jak nie zaskakiwalo(2 mies) to ja juz bylam zalamana...strasznie chodzilam zdolowana...a w 3 cyklu napisalam tu na forum,ze mi sie okres spoznia 4 dni i ktos mnie "pocieszyl" ,zebym sie az tak bardzo nie cieszyla bo "ona" tez tak miala i dostala okres...no to myslalam,ze juz padne...balam sie zrobic test! ale w koncu sie odwazylam i wyszly dwie tlusciutkie kreseczki;-) i u Ciebie tez tak bedzie-w koncu w ciaze zaszlas;-) To dobrze rokuje -bo maja powiedzioec takie co sie staraja po pare lat i nie wychodzi...baaardzo im wspolczuje....;-(((((( ale sie rozpisalam-ufff;-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia choruszka Nie żałujcie sobie brzuchatki leniuchujcie śpijcie widocznie wasze bobasy potrzebują takiego błogiego stanu.Ja spodnie kupuję z allegro albo gdzieś w galerii na pewno coś znajdziesz byle nie przesadzić z ilością bo za miesiąc możesz w nie nie wejść.Ja na początku tak się załatwiłam legginsy z szerokim pasem ciązowym na ale co z tego jak w biodrach mi się już rozłażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę Was bardzo,jeżeli ktoś zna sie na tych wynikach,to bardzo prosze o odpowiedz czy wynik b-HCG 0,234 to brak ciąży? czy ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
EDZIA DOBRZE ZROZUMIAŁAM ZE TERAZ JESTES EMAMA??:-) Dzięki za info o h&m zajrzę sobie może tam coś dorwe ciekawego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
czekam na dziecko Dzieki za odpowiedz aj jakos leginsy omijam z daleka bo jakoś się w nich nie czuję:-) jakoś tak grubo chociaż gruba nie jestem ale nigdy nie nosiłam chyba,że takie jak kiedyś na wuef się nosiło,jeżeli pamiętacie i chodziłyście w tych czasach do szkoły hihi.a kiedyś kupiłam spodnie z allegro i wyglądałam jak klown hihi:-)ze spodniami mam problem więć niestety muszę mierzyć ale inne rzeczy sobie ze spokojem zamawiam:-) przejdę się do tego h&m może coś wynajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDZIA Tak, Choruszka -teraz jestem emama bo EDZIA bylo zajęte :-( W h&m na pewno cos znajdziesz, jak nie lubisz legginsow to moze takie miękkie spodnie z pasem takim z gumy? Do czekam na dziecko Oj jakbym mogła to bym leniuchowala, ale nie mogę ;-) Córeczkę trzeba do zerowki odwiezc, przywieźć, obiad ugotowac, poprasowac i jeszcze byc gotową do zabawy bo corcia jeszcze nie wie o rodzenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choruszka, chyba Cie nie pociesze, bo moze bedziesz miala tak jak ja- w I trymestrze bylam ciagle zmeczona i ciagle bym spala, w II bylo troche lepiej, a teraz w III wrocil mi spioch, w ciagu dnia sie snuje,byle do drzemki, a o 22 nawet ksiazki juz nie jestem w stanie czytac,a wczesniej do 1 czytalam. Chociaz moze to ta pogoda tak dziala, chmury i przez to tak ponuro, jak slonce swieci, to mi sie wtedy chce dzialac. Ale nie narzekam, oby synus rosl zdrowo. xx Spodnie ostatnio kupilam na allegro, jedne dresowe niby,ale takie,ze mozna w nich wyjsc i drugie takie jakby haremki, fajne, tylko skrocic musialam. Na allegro chyba najtaniej, a mi nie zalezy na jakosci, bo na szczescie nie musze do pracy chodzic. xx Moj synus chyba bedzie uprawial gimnastyke, wczoraj na usg mial stopy na twarzy, a tyleczek i jajeczka jak zwykle na wierzchu:) Fajnie teraz jest, bo oprocz kopniakow czuje jak sie przemieszcza,rozpycha i brzuch tak fajnie faluje. Ogolnie wszystko ok, ale nie wiadomo jak to z moja szyjka bedzie, na razie jest zamknieta,ale chyba dosc krotka,bo ok 3 cm, jak to okreslil lekarz wygladzona. Wiec mnie bada co 2 tyg,mam nadzieje,ze nie bedzie sie skracac, bo dopiero 28tydz no i nie chcialabym do szpitala trafic xx Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Oj edziu wyobrażam sobie jak się teraz męczysz oczywiście że musisz się zająć córką no ja mam ten komfort że mój syn praktycznie sam się sobą zajmie wie co ma do zrobienia ja jedynie nadzoruje hi hi.Ale jeszcze troszeczkę i wrócisz do formy jak się nie mylę to niedługo zaczynasz 11 tydzień o kochana szybciutko mnie doganiasz. Choruszka Napisz jak coś fajnego trafisz ja patrzyłam na tę stronę happy mum co pisała edzia to tam ceny dżinsów są kosmiczne po 200 parę złotych a ja właśnie chciałabym jakieś dżinsy sukienki bluzki mam gorzej ze spodniami tak szybko rosnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDZIA -dla przypomnienia bo zmienilam pseudo ;-) Do czekam na dziecko Ja na tej stronie happymum w życiu tak drogich rzeczy nie kupowalam -tylko na wyprzedaży. No i 6 lat temu ceny były trochę niższe :-) Co do corci to pół dnia jest w przedszkolu, aIe ja wtedy man inne obowiązki, a jak wróci to sama wiesz jak jest przy takim dziecku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDZIA Dziewczyny-moja córa biegła i niechcący wpadła na mnie i uderzyła mnie w brzuch! Taki wstrząs poczułam... Napiszcie, że będzie dobrze... Tłumacze sobie, że niektóre mamy sa w ciąży, a mają maleńkie dzieci na rękach, które czasem kopna, a mimo to jest wszystko w porządku... Ale i tak się martwię.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
czekam na dziecko ja tez weszlam na ta stronę to ceny mnie powaliły:-)jak cos znajde to dam znac ale te ceny oszalamiaja co innego jak by to starczylo na cala ciaze a to na trochę tylko no ale wiedza na czym zarobic:-) edzia nic sie niemartw dziecko w brzuszku jest dobrze chronione a tym bardziej,ze jest jeszcze malutkie a brzuszek dobrze je chroni wiec nic sie nie martw dzidzia jest dobrze chroniona i pewnie tylko poczula sie jak na karuzeli,nie stresuj sie kochana!!!;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia sorki mialo byc emama:-)jeszcze zapominam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Emama dzidziuś jest dobrze chroniony więc się nie martw.Na pewno nic się nie stało nic cię nie boli?Ja w 10 tc miałam remont kuchni nie zauważyłam wystającej poziomicy potknęłam się i przewróciłam na brzuch jeszcze na mnie leżał mój syn bo chciałam się ratować i pociągnęłam go za sobą.Jestem pewna w na 100 procent że i twojemu dzidzi nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia Możecie odpisywać EDZIA ;-) Na razie nic nie boli jakoś inaczej...staram się byc dobrej myśli. A przypomnialam sobie, że jak jeszcze nie wiedzialam o ciąży to leżałam, a corcia siedziała na mnie okrakiem i" podskakiwala" na brzuchu. A wtedy dochodzilo do implantacji -jak się dowiedzialam o ciąży to ten fakt mnie przerazal, ale było ok więc chyba dzidzia bardzo silną i chce żyć ;-) Co do tej stronki to tez weszłam i ceny wysokie. Ale tak jak wspominalam ja TYLKO wtedy na wyprzedaży kupowalam- stale było coś na SALE;-) Nie tak jak w sklepach- tylko sezonowa wyprzedaż. Jednak widzę, ze kilka lat, a ceny duzo wyzsze- szkoda. Zostaje nam Allegro lub h&m. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88 Kochana,dasz sobie świetnie radę.Zobaczysz:)Obojętnie czy sn czy cc ważne byś Ty długo nie cierpiała i Malutka była zdrowa:) Ja zamiast męczyć się przeszło trzydzieści godzin to od razu dałabym się pociąć:) " My wczoraj przeżyliśmy pierwszą podróż pociągiem.Było spokojnie ale w autobusie zaliczone darcie przez całą trasę do szpitala:)Badanie wypadło bardzo dobrze-stawy ok. Wróciliśmy zadowoleni ale zmordowani.Dziś ledwo chodzę:( " Emama Nie martw się.Z Dzieciątkiem na pewno wszystko ok.Tak jak pisały dziewczynki Maleństwo jest dobrze chronione i córcia nie zrobiła mu niechcąco krzywdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Akinom podziwiam cie ze masz czas pisac swoje cudne posty uwielbiam je,ja przezywam dzis kryzys :( Tosia caly dzien na cycku nie wiem czy to normalne??? Mamy doradzcie cos.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
ciągle martwiąca Normalne ja przynajmniej z synem też tak miałam 24h przy cycku w 3 miesiącu to już był koszmar bo się nie najadał .Warto żebyś się spytała lekarza może masz jałowy pokarm dlatego dzidziuś stale głodny inaczej to się wykończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,mam pytanko...na 4 marca mam wizyte u endykrynologa,sama idę sprawdzić swoje wyniki z tarczycy,miałam w ciązy 4,02, po trzech miesiącach od poronienia wynik wynosi 3,12,chciałam się spytac bo jestem ciekawa czy przy takim wyniku mozna sie starac o dzidzie czy jest on jeszcze za wysoki?może,któraś z Was się orientuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×