Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość betti
ho3owczyc...no wiec bylam wczoraj u mojego gina...z tego co zobaczyl w ciazy nie ejstem na 99%(troszke sie ciesze troszke sie smuce)-nadzerke i torbiele wykluczyl-ale zastanawialy go te krotkie okresy i dla swietego spokoju za tydzien o 13 mam USG-wiec sie okaze co mi jest! wczoraj jak bylam u mojego strszenego dola zlapalam,,,nie wiem chyba sie troszke zawiodlam ze nie ma dzidziusia-powiem ci ze zarwono ja jak i moj partner uwazamy ze wpadka byalaby najlepszym rozwiazaniem dla nas bo by bylo i juz!a tak planowane,,,t sie czlowiek jeszcze wacha... ps.studiuje na zarzadzaniu i marketingu na polit koszalinskiej- misia napisz mi tylko jeszcze czy orientujesz sie jak to jest z temp w pochwie(metoda termiczna)-czy bardzo wazne jest to czy temp mierzymy z rana czy mozna rozniez np popoludniu?bo zapomnialm sie zapytac:( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti
a ty zmartwiony nie panikuj...ja sie ze swoim kocham bez zadnego zabezpieczenia juz 2 lata..oczywiscie wytrysk na brzuszek..ale zeby ten plyn przed wytryskiem zapldinl ktoras to potrzeba naprawde solidnego pecha:Pwiec nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffi_19
Hej! Kurcze, moje pytanie jest chyba standardowe ale na żadnej ze stron nie mogę znaleźć pełnej odpowiedzi :) Więc biorę teraz 4y listek Diane. Przez pierwsze 3 listki używaliśmy jeszcze z chłopakiem prezerwatywy (aktualnie ciąża bylaby BARDZO niechciana) bo chciałam mieć 100% pewności. Ale przy tym 4 pewnego razu zabraklo gumki, wiec poszliśmy do łóżka bez, z tym ze poprosiłam go zeby wyszedł przed wytryskiem (wciąż- blokada psychiczna). W każdym razie, odkryłam ze bez gumki jest przyjemniej, wiec taka sytuacja się powtórzyla. Pomimo, ze nie doszło do wytrysku, ja- raczej bez powodu, martwię się "że w jakiś sposób mogłam zajść w ciążę". Biorę tabletki regularnie, nigdy nie zdarzyło mi się pominąć żadnej, raz tyko wzięłam 40 min. później, ale to chyba nie taki straszny odstęp czasu? Uh, ależ się rozpisałam- chodzi mi o to, czy teraz, biorąc ten 4 listek jestem zupełnie zabezpieczona, tak, ze moze dojść do wytrysku wewnątrz mnie? Bardzo proszę o odpowiedź, zeby się uspokoić i jakoś to rozwiązać. Czy Wy nie mialyście oporów przez poleganiem wyłącznie na pigulce? Slyszałam ze jak jest się chorym to jest pogorszona wydajność pigulek, ale tzn. co przeziębienie? Jest katar, boli trochę gardło, weźmie się gripex i już- pogorszona wydajność? Oprócz tego chciałam zapytać, o inne refunowane pigłuki, oprócz Diane, bo trzeba będzie je zmienić niedługo. Jaki znacie tańsze pigułaki, warte polecenia? Wielkie dzięki za odpowiedzi, i sorki za esej :) Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagauwaga
z tymkatarem to wlasciwie do konca nie wiadomo, ale przez zatkane gorne drogi oddechowe, zmienia sie cisnienie w dolnych drogach rodnych i ztad zwiekszone ryzyko zajscia wtedy warto gumki, moze dwie nawet , i wytrysk poza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolzylam w dni plodne, bez gumki, ale nie bylo finiszu... Po ok 36 godzinach wzielam Postinor i potem po 12. Bardzo sie boje:( kiedy powinnam isc do gina, zeby sprawdzil sytuacje? i ewentualnie test ciazowy wykonac powinnam po 14 dniach? I jeszcze jedno - wzielam Postinor i nie wiem czy po 2 tygodniach moge isc na solarium? Czy ewentualna ciaza jest tez przeciwskazaniem? I czy po Postinorze (3 tygodnie po, zakladajac ze nie jestem w ciazy) nie powinno sie pic alkoholu, nawet w malych ilosciach - ale jaki okres czasu to obowiazuje? Z gory dziekuje za odpowiedz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Toffi od pierwszej tabletki z pierwszego opkowania jestes zabezpieczona. Ja biore inne refundowane -microgynon21. Place za nie 8 zl. Ale sa jeszcze steridil 30 za 3 zl. One maja ten sam sklad co microgynon21. To ze te tabletki sa takie tanie (refundowane) nie znaczy ze sa one gorsze (spotklam sie z takimi wypowiedziami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agcia
hej mam pytanko. czy plemniki mogą przejsc przez material (jeans) ostatnio z facetem mielismy intensywne pieszczoty ale bylismy w spodniach jednak na jego podniach zauwazylam plamy a ocieral sie o mnie. odpowiedzcie prosze. bylo to ostatniego dnia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze pigulki ogolnie nie sa dobre dla organizmu i na pewno nie ma takich, ktore nie wplyna chociazby w jakims malym stopniu negatywnie na nas... Agcia, jesli pytasz powaznie... to nie ma sie czym przejmowac. Ja tez sie martwie na zapas roznymi sprawami, ale bez przesady! Jak przez spodnie moze \"cos\" przejsc:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o czyms... jesli w ogole ktos odpowie:( czy Postinor moze wplynac na wynik testu ciazowego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge sie bac ze jestem w ciazy, jezeli stosunek odbyl sie dzien po okresie i uzyta byla grubsza prezerwatywa ktora nie pekla? nie moge stwierdzic czy okres mi sie spoznia, bo mam nie regularny,lecz czasami w macicy po prawej stronie mnie boli, piersi bola minimalnie ale zawsze tak mam przez okresem, a brzuch albo jajniki tez zawsze mnie lekko bola kilka dni przed okresem.wiec mam powody do obaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge sie bac ze jestem w ciazy, jezeli stosunek odbyl sie dzien po okresie i uzyta byla grubsza prezerwatywa ktora nie pekla? nie moge stwierdzic czy okres mi sie spoznia, bo mam nie regularny,lecz czasami w macicy po prawej stronie mnie boli, piersi bola minimalnie ale zawsze tak mam przez okresem, a brzuch albo jajniki tez zawsze mnie lekko bola kilka dni przed okresem.wiec mam powody do obaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti
martika-nie ma powodow do zmartwien...kochasz sie z prezerwatywa a to duzo-ja 2 lata lece bez a takie objawy traktuje bez paniki-co innego jak nie amsz okresu albo masz lae krotkie iskape-wtedy mozna zaczac panikowac...chociaz jak to sie u mnie okazalo niekoniecznie!w sumie to okaze sie w czwartek na usg nie martw sie!nic ci nie grozi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomash
witam drogie panie. mam takie pytanie bo z chłopakiem ostatnio zyjemy zestresowani.mianowicie ostatnie krwawienie mialam 26.01 mam nieregularny a w lutym,dokładnie na początku kochalam sie z moim chlopakiem i on pod koniec zdial gumke i jeszcze troszke tam sie pokochalismy bez. pozniej,tak mniej wiecej mialam dziwne krwawienie przez tydz (pod koniec lutego) i iemysle ze to byl okres.zrobilismy juz trzy testy-ostatni w zeszły czwartek i wszystkie wyszly ze nie jestem.musze jeszcze wspomniec o tym ze jeszcze dwa dni temu czulem napiecei w piersiach i czasem mnie pobolewał brzuch a teraz mam tylko powiekszone piersi i dziwnie duze,bola mnie ale sie denerwuje.test mowi ze zekomo niejestm ale my myslimy jednak inaczej.dodam ze mam 19 lat.a wizyte u gine.mam dopiero w polowie kwietnia.jesli mozecie to pomozcie mi jakos i powiedzcie jakie sa piersi gdy juz jest sie w ciazy.czekam na odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomash
dziś było niewielki krwawienie,ból brzucha i już myślałam,że koniec moich stresów aż tu krwawienie przestało a ból brzucha mija!niewiem co jest grane,boje się! co jest ze mną?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
kup test ciazowy albo idz do gina. piersi w ciazy sa podobne do tych przed okresem albo w czasie brania tabletek co to za pomysly zeby bawic sie bez gumki?? kup test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiila
Witam Wszystkich. Mam pytanko. Jeżeli z partnerem nie używamy antykoncepcji i ostatnio podczas trwania moich dni płodnych (pierwsze 3 dni płodne) kochaliśmy się dwa razy i on skończył we mnie i wszyko znalazło się we mnie jakie jest prawdopodobienstwo, ze mogłam zajśc w ciążę?? Nie zrozumcie mnie zle jestem ze swoim chlopakiem kilka i oboje mamy po 23 lata wiec nie bylaby wielkiej tragedii gdyby przydazyła nam sie wpadka. Nie panikuję tylko pytam z ciekawości bo nigdy wczesniej sie nam to nie zdażyło (wcześniej bez zabezpieczenia tylko stosunek przerywany). Czytałam, że w sumie zajscie w ciążę to ciężka robota i nawet podczas najpłodniejszego dnia cyklu zdrowa kobieta ma tylko 70 % szans na zajście w ciążę. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiila
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umparumpaaa
tak sie sklada ze interesuje sie bardzo biologia i fakty sa takie ze gdy para łączy sie codziennie to prawdopodobienstwo zajscia w ciaze wynosi ok. 28 % czyli stosunkowo jest male. takze fakt ze stosunki odbywaja sie czesto zmniejsza prawdopodobienstwo zajscia w ciaze z prostych przyczyn: sperma takiego faceta nie zaiwera duzo plemnikow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka23
kiedy mozna zrobic test? przed spodziewanym okresem tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka23
lepiej idz do ginekologa, ja sie chyba sama strasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roztargnięta
Nie wiem co mam myśleć...pomóżcie proszę jak najszybciej...Okres dotychczas dostawałam 29-32 dnia cyklu.Dziś jest 36 dzień a tu nic.Ze swoim chłopakiem nie uprawiałam pełnego seksu ale podczas pieszczot on wprowadził na chwilę do połowy (maximum 8 cm) swojego członka w moją pochwę...Czy mogło dojść do zapłodnienia poprzez wydzialający się z niego w niewielkiej ilości płyn (nie spermę)??? Wczoraj zachorowałam (mam grypę) i przyjmuję leki...Czy to także może powodować opóźnianie miesiączki???ODPISZCIE PROSZĘ!!! Nie jestem doświadczona więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO roztargnietej
ja mam to samo z tyz ze zrobilam 2 testy wyszly ngatywnie dzis bylam u lekarza zrobil 3 raz ciaza wykluczona nie wiem co mi jest??????????nigdy mi sie okes tak dlugo nie spoznial zob test powinien byc wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roztargnięta
Ja wykluczam ciążę bo z tego co ostatnio się naczytałam to przy normalnym stosunku prawdopodobieństwo zapołodnienia nie jest wielkie a w moim przypadku nie doszło ani do wytrysku ani do pełnego wejścia członka...ale jednak mam pewne obawy (same w sobie) Kiedyś miałam sytuację że miesiączka "opuściła" jeden miesiąć ale wtedy mogłam być spokojna bo nie miałam do czynienia z TYMI sprawami...a tak poza tym z tego co się naczytałam wiele dziewczyn ma takie problemy jak My...może ktoś wie czy zmiana pogody z zimowej na wiosenną może powodować te niedogodności (zazwyczaj podczas zmian pogody czuję się osłabiona i jestem zdolna do chorób)...Poza tym od trzech dni choruję na grypę i jestem ciekawa czy to też może być powodem... Proszę o opinię na ten temat...Może niektóre z Was miały już podobne doświadczenia...Pragnę przypomnieć że miesiączkę dostaję 29-32 dnia cyklu a dziś jest 36...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
Dziewczyny! Weszłam tutaj przypadkiem. Jestem w 5 miesiącu ciąży :) bardzo szczęśliwa, mam 28 lat i w ogóle wszystko jest oki. Chcę odpowiedzieć tym z Was, które mają wątpliwości dotyczące testów - otóż ja zaszłam w ciążę tak - kochaliśmy się z mężem w dniu spodziewanego okresu (który jest u mnie bardzo regularny) bez zabezpieczenia. Okresu nie dostałam przez tydzień - zrobiłam pierwszy test Quick View, rano, wszystko tak jak trzeba, wyszedł negatywnie, nadal nie dostawałam okresu i po kolejnych 7 dniach zrobiłam znowu test, tym razem Baby Quick, chyba, albo jakoś tak (niebieski z dzidziusiem na opakowaniu) - wyszedł negatywnie. Oprócz braku miesiączki jedynymi objawami był ból w podbrzuszu - taki przedokresowy i obrzmiałe piersi, też tak samo jak przed okresem. Mąż wysłał mnie na badanie na krew i dopiero tam wyszło, że jestem w 3 tygodniu ciąży. Wnioski? 1. Można jajeczkować dwa razy w miesiącu, choć to podobno dość rzadki przypadek, 2. Testy są w takich przypadkach absolutnie nieprzydatne Dzięki Bogu za tę wpadkę, bez niej, nie wiem, kiedy zdecydowałabym się na dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Girl
Ja mam takie pytanko-przedwczoraj dostalam okres i kochalam sie z chlopakiem bez prezerwatywy,wytrysk byl na zewnatrz i to po jakichs 30 sekundach.Czy moglo dojsc do zaplodnienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvjkxb
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuttcwit
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuttcwit
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhdug
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×