Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość maly slowiczek
Witam wszystkich. Mam pytanie. prosze o dopowiedz, co o tym myslicie. 3 miesiace temu przestalam brac tabletki. 2 pierwsze miesiace- okres bez zarzutu- regularnie co 28 dni. Teraz jednak spoznia sie juz ponad tydzien. Byla szansa zajscia w ciaze (ostatni stosunek miesiac temu). Przebywam teraz za granica- udalam sie na badania krwi- brak ciazy. Czekajac dalej zaczelam sie denerwowac, ze moze jestem chora. Poszlam do gina- zrobil USG- brak ciazy, zadnej cysty- wszystko ok. Przepisal mi tabletki na wywolanie okresu. Biore 3 dzien i nic. Powiedzial ze jesli po skonczonym opakowaniu (tydzien) okres nie wystapi- mam sie zglosic znowu na badania. Czekam czekam i nic. Przy czym w necie wyczytalam ze okres ma wystapic od 3-7 dni po skonczeniu tych tabletek. Na ich temat nie moge nic znalezc- FARLUTAL. Nie wiem kogo sluchac i co sie ze mna dzieje. Okres zawsze mialam regularnie. Nigdy sie nie spoznial. teraz faktyznie mialam sporo stresu- ale martwie sie o swoje zdrowie. Za 2 tyg wracam do Polski wiec skontaktuje sie moim ginem- ale to czekanie mnie wykancza. Plizzz napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama19
ja nie mam zadnych objawow ale jednak sie martwie sikam czesciej a pozatym nic mnie nie boli okres mialam w termini i byl normalny dodam ze nie kochalam sie z chlopakiem tylko on wkladal mi czlonka ale to bylo zaraz po skonczeniu sie miesiaczki tzn krwawienia boje sie choc wiem ze nie ma czego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feel
Dziewczyny wiem ,ze juz Wam niedobrze od czytania tych wszystkich postow,ale chyba to forum na tym polega Wiec, moj problem jest taki: Nie wspolzylam z chlopakiem tylko ja bylam na nim bylam w majtkach a On w jeansach jezeli mial wytrysk to ja ocierajac sie o niego moglam miec mozliwosc aby doszlo do zaplodnienia?? Dzioewczyny wiem ,ze ja teraz pisze glupote i jako to pisze to nawet staram sie to zrozumiec, ale potrzebne mi jest aby ktos bardziej doswiadczony wyrazil swoja opinie na tem temat... Prosze odpiszcie cos, bede wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollkka
wiesz co .... takich samoych literek posklejanych w wyrazy jest mnowstwo na innych tematach...ja np. dawno tu nie bylam,a jak to przeczytałam to skojarzylam ze juz takie cos juz bylo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feel
ale o czym mowisz o moim poscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka555
mam obawy ostatnia miesiaczka ktora mialam wydawala mi sie dziwna zabarwienie nie bylo czerwone a brazowe (wiem ze mozliwa jest miesiaczka do 4 miesiaca ciazyy)wczesniej razem z moim chlopakiem kochalismy sie pare razy bez zabezpieczenia (stosunek przerywany)jago sperna znalazla sie na moim brzuszku ale i rownierz na dloni ktora potem mnie piescil az dozosiagniecia orgazmu pochwowego nie wiem czy to sa objawy ciazy ale bola mnie plecy co najmiej jak bym je przesilila mam sucho w buzi i uczucie moze to glupie ale jak by mi ktos wbijal palca pare razy nie daleko zoladka (troche nizej) a najgorsze jest to ze moj brzuszek sie troszke powiekszyl i nie sadze zeby byl to przyrost wagi bo jem tyle ile zawsze moze z roznym apetytem ale mniej wiecej te same ilsci?? co WY o tym myslicie ?????? wizyte u ginekologa mam dopiero za 4 dni a boje sie i sama juz nie wiem co myslec czy to sa objawy ciazy?? pozdrawiam wszystkich i dziekuje za odpowiedzi czekam na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feel
Dziewczyny wiem ,ze juz Wam niedobrze od czytania tych wszystkich postow,ale chyba to forum na tym polega Wiec, moj problem jest taki: Nie wspolzylam z chlopakiem tylko ja bylam na nim bylam w majtkach a On w jeansach jezeli mial wytrysk to ja ocierajac sie o niego moglam miec mozliwosc aby doszlo do zaplodnienia?? Dzioewczyny wiem ,ze ja teraz pisze glupote i jako to pisze to nawet staram sie to zrozumiec, ale potrzebne mi jest aby ktos bardziej doswiadczony wyrazil swoja opinie na tem temat... Prosze odpiszcie cos, bede wdzieczna pozdrawiam, mozecie cos powiedziec na ten temat, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiej
mozliwosci, zebys byla w ciazy. To tak jakbys byla wiatropylna :) Radze juz o tym nie myslec i sie zrelaksowac, czekajac na okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze//
czesc!!! mam pytanko moze troche glupie. Jestem dziewica ale mam chłopaka i pewnego razu podczas pieszczot zobaczyłam na jego majtkach plame , martwie sie bo nie wiem czy moge byc w ciazy okres mi sie ostatnio spoznia 2 tyg . raczej zawsze mam nieregularnie ale nie az tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia...
powiem tyko tyle........ NIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia...
DO LILKA555---->uwazam ze jest szansa powinnas zrobic test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia21
hej mam pytanie,mialam wszystkie objaey ciazy oprocz tego ze dostalam w 11 dzien plamienie a pozniej krwawienie ale mimo tego temperatura utrzymuje sie ponad 37 a slyszalam ze jak sie ma okres to temperatura spada czy mozliwe jest ze mimo krwawienia moge byc w ciazy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bububu...
Uprawialam z chlopaiem petting, z tym ze szybko zajarzylam ze moze miec cos na palcach (wczesniej mial wytrysk) , soł nie wlozyl mi palców do pochwy, piescil tylko okolice łechtaczki. Pare dni temu ku wielkiej uldze (:D) dostalam okres.. ale byl on jakis dziwny, bardzo skąpy (zawsze mialam obfity ). Myslicie ze moge byc w ciazy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari_________
jesli wspolzylam z moim chlopakiem w pierwszy dzien okresu do konca,czy moge byc w ciazy?moje cykle sa dlugie 32 dniowe,kiedy moge zrobic najwczesniej beta-hcg?po 14 dniach od tego dnia czy mam czekac do nastepnego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia81
jesli masz tak dlugie cykle to malo mozliwe, ale jesli chcesz zrobic test z krwi to o ile sie nie mysle to po 7 dniach mozna go robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari_________
dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
Ciągle mnie zastanawia czy przez petting można zajśc w ciaze:P Ciagle sobie wmawiam, ze jestem w ciazy, bo mam duzo dziwnego śluzu, ale pewnie to jakas infekcja. Okres mi sie nie spoźnia, mam dostac w pon-wtorek, ale pewnie jak nie dostane w pon to juz bede sie martwic. Wiec pytam czy ciaza jakos cudem moze byc możliwa przez petting bez wytrysku partnera?? wiem, ze to głupie pytanie, ale sobie wmawiam, a podświadomośc mi mówi, ze nie jestem, jednak sie boje..,Dziwnie kłują mnie teraz jajniki, ale to moze wywołane jest tym, ze bede miec okres lub poprostu zrosty po ranie wyrostkowej zaatakowały mi jajnik...nie wiem dokładnie, ale bede musiala sprawdzić, bo operacje miałam w maju :) a dodam, ze od sierpnia nie mam bardzo bolesnych miesiączek...zawsze miałam takie, ze nie mogłam sie podnieśc, a teraz taki delikatny bol... Co o tym dziewczyny myślicie? Potrzebuje jakiegos pocieszenia i ciepłego słowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiga
ostatnia miesiaczke mialam 15 wrzesnia potem odstawilam tabl no i teraz nie dostalam okresu.(od momentu odstawienia nie wspolzylam), czy sa jakies szanse ze moglabym byc w ciazy???Bylam dzis u ginekologa zrobil mi usg i pytal sie czy robilam test ciazowy?? potem powiedzial ze wszystko wskazuje na to ze niedlugo powinnam dostac okres. Czy mam powody ze by sie martwic ciaza??Chyba jak bym byla to by mi to dzis powiedzial?? a i kazal mi za tydzien przyjsc do kontroli.Co mam o tym wszystkim myslec???Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich kobitek
dziewczyny, ja od miesiaca CALY czas obawiam sie czy nie jestem w ciazy!! zrobilam Pre-test -negatywny (2tydz) test krwi-negatywny(2tydz) ginekolog -ze niby nie jestem(3tydz) ALE mam CAly czas: zgage i boli mnie podbrzusze (nei wiem moze to wszystko o od stresu???? bylabym dopiero w e tygodniu i caly czas zastanawiam sie czy jest ktos w stanie stwierdzic na 100% ze nie jestem :( takze ta niepewnosc CALY CZAS MNIE WYKANCZA pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich kobitek
przepraszam: bylabym dopiero w 4 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiga
a co myslisz o mojej syt???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niiiga- jesli nie wspolzylas, to jak niby bys miala zajsc w ciaze??? Jesli gin mowi, ze niedlugo dostaniesz okres, t pewnie tak bedzie. MOze zartowal z tym testem? do wszystkich kobitek ---> ja tez mialam zgage i bole podbrzusza a w ciazy nie bylam. Wiarygodny test ciazowy mozesz zrobic sobie w dniu spodziewanej miesiaczki. Wczesniej nawet sie nie wyglupiaj. Gin moze dopiero w 6 tyg. ciazy powiedziec ci na 100%, ze w ciazy nie jestes. Wiec zrob za kilka dni bete. Tak bedzie najpewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiga
Hieno czyli moge bys spokojna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
czyli ja tez nie jestem napewno ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiga
no to chyba obie nie jestesmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
wydaje mi sie, ze napewno :) sobie tak wmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
ja okres dostaje juz nie długo...boli mnie brzuch i piersi jak na okres, wiec musze byc dobrej mysli:)) Za Ciebie tez trzymam kciuki!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×