Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość _ona
w dni niepłodne nie mozna zajśc w ciążę (jak sama nazwa na to wskazuje), bo są NIEPŁODNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona, mlodsza siostra-----> Tylko skad masz pewnosc, kiedy bedziesz miec owulacje? Moze ci sie przesunac. Pleminiki-komandosy moga przezyc nawet tydzien czasu. I skad masz pewnosc, ze dane dni sa faktycznie bezplodne? Chyba nie z wyliczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkers
czesc mam 17 lat, mój problem polaga na tym, że miesiączka spóźnia mi sie już 41 dni!!! w tym czasie zaczełam współżyć z chłopakiem, pękła nam prezerwatywa, ale szybko byłam u lekarza i wziełam tabletki. niestyty wziełam już je 2, czy to przez to może okres mi się spóźniać, nie robiłam testy, ciągle mam objway jakby nie długo miałbym dośtać okresu, a dotego musze dodać, że już od 1,5 miesiąca pije zioła na namierne wypadanie włosów i na całość poprawy pracy organizmu, pani która mi to dała mówiła że mogą wystąpić \"przewrót\" pracy organizmu, i chyba też tak było bo między ostatnimi 2 cyklami było tylko 15 dni różnicy czy to też ma jakiś wpłw?? prosze pomóżcie!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej isc z tym do lekarza? Poruszasz tu kilka spraw, a zwykla forumowiczka nie jest w stanie wystawic ci diagnozy na odleglosc. Idz do lekarza albo przynajmniej zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka21
czesc. Mój facet przed stosunkiem wylał na górną część moim ud dziwny plyn> zatoczył koło koło mojej miednicy. myślicie, że to był plyn ejakulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka21
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_1988
Jaka jest możliwość ciąży, jeżeli biorę Yasmin (3 opakowanie) pomiędzy godziną 22 a 1 w nocy? Czy możliwość ciąży jest duża? Nie zabezpieczaliśmy się niczym innym. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniaaa
kochane:*:* mam ogomny problem.. nie wiem co sie dzieje.. o jakis 2tygodni jestem przerazona tym co sie ze mna dziej.. jestem slaba, bola mnie jajniki, po poludniami caly czas spie, i mam stasznie nabrzmialy brzuch... :( nie mam juz okresu od 12dni.. kiedy oststnio sie kochalam?? hm.. od jakiegos roku przynajmniej 3razy w tygodniu.. co mam robic? czy jeste duza moziwosc ze jestem w ciazy? prosze , pomozcie:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniaaa
kochane:*:* mam ogomny problem.. nie wiem co sie dzieje.. o jakis 2tygodni jestem przerazona tym co sie ze mna dziej.. jestem slaba, bola mnie jajniki, po poludniami caly czas spie, i mam stasznie nabrzmialy brzuch... :( nie mam juz okresu od 12dni.. kiedy oststnio sie kochalam?? hm.. od jakiegos roku przynajmniej 3razy w tygodniu.. co mam robic? czy jeste duza moziwosc ze jestem w ciazy? prosze , pomozcie:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniaaa
kochane:*:* mam ogomny problem.. nie wiem co sie dzieje.. o jakis 2tygodni jestem przerazona tym co sie ze mna dziej.. jestem slaba, bola mnie jajniki, po poludniami caly czas spie, i mam stasznie nabrzmialy brzuch... :( nie mam juz okresu od 12dni.. kiedy oststnio sie kochalam?? hm.. od jakiegos roku przynajmniej 3razy w tygodniu.. co mam robic? czy jeste duza moziwosc ze jestem w ciazy? prosze , pomozcie:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy prosze
siemka dziewczynki mam problem.. biore tabletki anty.. ostatnio brałam globulki na nadzerke... boje sie ze to wpłyneło na zabespieczenie... od tygodnia bola mnie strasznie piersi :((( jestem senna.. i pobolewaja mnie jajniki .. czy ja moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osamotniona...
Dobra może to głupie co teraz powiem ale odp, jest mi trudno o tym i błagam nie naskakujcie na mnie, pod koniec sierpnia zostałam zgwałcona...od tego czasu mam normalnie miesiaczki, nie mam zadnych objawów ze moge byc w ciazu, czasem tylko mnie bolał brzuch ale to raczej przez to że zyje w ciaglym stresie, przytyłam troche, i wydaje mi sie ze mam troszeczke wikeszy brzuch (chociaz ja to zawsze uwazam ze jestem za gruba ;P), ale mam specyficzna budowe brzucha bo dolne partie miesni zawsze mi troche wystaja, czy podczas ciazy brzuch jest twardy, cyz miekki? Myślicie ze moge być w ciązy? Przez to, że nacyztałam sie tego ze w pierwszych miesiacach ciazy moze byc okres, to sie załamałam, ehh :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres raczej nie wystepuje tylko plamienia ktore moga byc podobne do okresu ale sa skapsze i krotsze. najlepiej zebys poszla do lekarza i na policje. sprawca czynu ktorego dokonal na tobie nie moze pozostac nieukarany. trzymaj sie :* i nie zalamuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy prosze
czy ktos odpisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paninka
Okres miałam 21 lostopada.dokładnie przed okresem wspołzyłam 16 listopadai moj Misiek zrobił to we mnie ,a po okresie27 i 29 tez do srodka czyli tak 6 dni po okresie..jest prawdopodonienstwo ze zaszłam w ciąże?miałam tam mokro ale nie miałam gęstego sluzu a czy plemnili mogą przezyc do dni płodnych odpiszczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam mam pytanie spoznia mi sie okres jakies 2 tygodnie robilam testy i nic nie wyszlo.Czy znacie cos na wywolanie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNAAA
Mam 18 lat i podejrzewam ze moge byc w ciazy. czy jest mozliwe ze jestem juz w 2 miesiacu ciazy. tzn dwa miesiace temu mialam wpadke tzn kochalam sie z chlopakiem i pekla mu guma (wiecie co dalej) wiec kupil tablketke ta co usuwa ciaze. jakie moga byc objawy, okres mam regularny, nic sie nie spoznia, ale czesto mi sie kreci w glowie i wymiotuje. czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy? czekam na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonosław
jaka pigulke??!!co usuwa ciaze??!!!!!!!!!! dziewczyno zastanow sie!!!moze to byla pigulka antykoncepcyjna "po stosunku"??np.postinor a w ktorym tyg. ciazy bys byla?mialas okres normlany (5-6dniowy) czy krwawienia (np2dni)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana bardzo
kochalam sie z facetem w czwartek, bardzo krotko byl we mnie, final byl poza mna, z piatku na sobote dostalam okres trwal normalnie jak zawsze, przez 2 dni bardzo obfity potem mniej, ale mimo wszystko sie boje nei wiem czy panikuje czy moge byc w ciazy, dzis 10 dzien po , aja ciagle sie boje bardzo,czy w takiej sytuacji ciaza jest mozliwa i prawdopodobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest...
Witam:)mam głupie pytanie,czy można zajść w ciąze,gdy się \"śpi\" z chłopakiem,ale ma się na sobie majtki...chodzi mi bardziej o to,czy jak chłopak będzie miał wytrysk,to czy plemniki przejdą przez materiał...głupie pytanie,ale proszę o odpowiedź:)z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana bardzo
kochalam sie z facetem w czwartek, bardzo krotko byl we mnie, final byl poza mna, z piatku na sobote dostalam okres trwal normalnie jak zawsze, przez 2 dni bardzo obfity potem mniej, ale mimo wszystko sie boje nei wiem czy panikuje czy moge byc w ciazy, dzis 10 dzien po , aja ciagle sie boje bardzo,czy w takiej sytuacji ciaza jest mozliwa i prawdopodobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasaś..
mam takie pytanie biore tabletki antykoncepcyjne ale raz zapomniałam i wziełam ją dopiero rano w piątek wziełam ostatnią tabletke i nie mam jeszcze okresu robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywnie czy ktoś może wie czy test jest na tyle wiarygodny podczas brania tabletek że można mu wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNAAA
Cykl mam normaly. 5 dniowy, a podejzewam ze moge byc w drugim miesiacu bo innej mozliwosci nie ma. a tabletke wzielam ta co usuwa ciaze, nie antykoncepcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko takie
nie kochalam sie z moim facetem.. jednak draznil penisem moja lechtaczke itd.. nastepnie wszedl we mnie, ale bardzo plytko, pare cm tylko. Jestem prawie pewna ze tak nei mozna zajsc w ciaze, nawet gdyby doszlo do wytrysku :/ bo to naprawde bylo plytko.. tzn moze sie myle, moze spermie wystarczy byc na ujsciu pochwy? no ale toby bylo bez sensu ;D Jednak dodatkowo mialam okres i piescilismy sie tak, a uzywam tamponow.. wiec wogole wg mojego mam nadzieje logicznego rozumowania, nie ma szans wogole na zaplodnienie, bo A: okres B: i tu wlasnie pytanie, czy kochajac sie calkowicie z facetem majac tampon bez zabezpieczenia dodatkowego istenieje ryzyko zajsca w ciaze? czy ten tampon jakos zatrzymuje ewentualne plemniki? Bo mnie to zastanawia.. a slyszalam o kobietach ktore kochaja sie z tamponami :| dziwne, ale prosze o odpowiedz powazna ;) dzieki P.S. wiem ze okres to dni nieplodne wiec nie musicie mi tego powtarzac, jednak i tak nie można byc w 100proc pewnym dni plydnych i niepl. Tego nie musicie mi mowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiika
hej.mam 19 lat. Ostatnio kochalam się 11 grudnia,potem jeszcze 2 razy choc ciezko to nazwac seksem bo trwal chyba 2 min. jednak te 2 ostatnie razy byly juz w moje dni nieplodne. 23 dostalam normalny okres,jednak w polowie okresu [uzywam tamponow] zaczelo sie ze mna dziac cos dziwnego.pochwa i okolice zaczely mnie swedziec i swedzi do tej pory. Śluz mam taki dziwny...jakby ropny i klejący. nie jest go duzo ale jest..nie wiem co sie dzieje ze mna.prosze o pomoc. :((( umieram z nerwow a boje sie isc do ginekologa zeby to nie byla ciaza :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiika
przepraszam.pomylilam się 11 grudnia kochalismy sie 2 razy pod rząd bez zabezpieczenia i to mnie najbardziej martwi. Niby byla przerwa jakas i oral ale wiadomo,plemnik to plemnik.... bylam wtedy w 19-tym dniu cyklu. a cykle zazwyczaj 30-dniowe lub 32-dniowe. Nie doszlo do wytrysku we mnie wiec nie wiem do konca. Troche mnie piersi bola a nudnosci to mysle ze z nerwow. juz nie wiem czy to jakas infekcja czy to wszystko to objaw ciazy .zwariuje chyba .prosze pomocyyy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNAAA
pomozcie bo sie naprawde boje. nie chce robic testu bo nie jest pewny w 100% a jak wyjdzie ze tak to sie zalame! wiec czy jest taka mozliwosc ze jestem w 2 miesiacu i mam normalnie okres w terminie i 5 dniowy? blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×