Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

witam. mam pytanie. biore tabletki od 2 lat. \\\"staram sie\\\" regularnie, ale zazwyczaj mija sie to okolo2 godzin, jestem w 18 dniu cyklu, trzy dni temu dostalam krwawienie( mam je caly czas), takie jak z odstawienia,(ost. z odstawienia tez dostalam) . niepokoji mnie te krwawienie. wybiore sie do ginekologa, ale czy waszym zdaniem powodem krwawienia w tym momencie cyklu moze byc ewentualna ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie znam
i nawet ja nie wiem co powiedziec takie to zagmatwane troche jesli mialas normalny okres to nie jestes w ciąży TESTY prawie nigdy nie kłamią więc polegaj na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie znam
tajtaj mysle ze powodem krwawienia jest wczesniejszy okres spowodowany odstawieniem a nie ciąża ciąża nigdy nie objawia się krwawieniem /raczej jego brakiem/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam. tj z odstawienia. jesli bylabym to 4 tydzien,chociaz mysle ze raczej nie..tak myslac nie emocjami a rozumem.ale wiem ze mozna miec okres w poczatku ciazy. zastanawiam sie jedynie skad te krwawienie..przedtem nie miewalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
Ja po prostu chciałabym wiedzieć. Napisałam tyle, żeby było wszystko w miare jasne. Byłam na becie. Wyniki po 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
Dzwoniłam, 1.00. Za chwilę zadzwoniłam drugi raz, zapytać się czy wynik na pewno negatywny. Pani potwierdziła, chociaż, zbyt miła to nie była. Ale co tam! Chyba już nie mam o co się martwić?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionka86
Witam! Moze zaczne od tego,ze w dni plodne kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia jednak NIE spuscil sie. Po tygodniu czulam dziwny bol w podbrzuszu...cos w podobie bolu jajników:/...wczoraj powinnam dostac miesiaczke, ktora zwsze pojawia sie regularnie a teraz jej nie ma!! Bola mnie piersi i to tyle... ZAWSZE przed okresem bolal mnie brzuch a teraz mnie wyjatkowo nie boli...czy jest duze ryzyko,ze zaszlam w ciaze? Bardzo prosze o odpowiedz! I prosze powiedzcie mi jaki tesy ciazowy wykonac... Czekac jescze na okres czy zrobic test..chodzi mi czy jest duze ryzyko ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taj taj
w dni plodne, zawsze jest ryzyko, niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
A co powiecie o moim przypadku? Przepraszam, że tak męczę, ale chcę być pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amalia - a czemu nie ? to jest jedna z bardziej zawodnych metod xyzxyz - spokojnie, nie jesteś w ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posliz ponad 24 godz
biorę diane -35 od 6 miesiecy spóżniłam sie z tabletka 24 godz w pon powinnam rano wziąść ale mi sie zapomniało ale z pon na wt kochałam sie kilka razy do końca ... we wt skapałam sie ze nie wziełam tej tabletki wiec wziełam 2 pytanie czy poslizg ponad 24 godz jest na tyle niebezpieczny ze mogłam zajsc w ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aat
Mam problem. Witam wszystkich.Od ponad 5 lat jestem z facetem, czasem kochaliśmy się bez zabezpieczenia, czasem doszło do wytrysku we mnie. Robiłam miesiąc temu test ciążowy,żeby się upewnić,ale był negatywny.Od dłuższego czasu się dziwnie czuję:jestem bardziej jędrna,piersi zrobiły mi się bardziej okrągłe,biegam częściej sisiu,co dzień z rana mam ten dziwny smak w ustak,ale bardziej zastanawia mnie mój śluz-jak bym była przed okresem. Czy możliwe jest,żebym była w ciąży mimo,ze test wyszedł negatywny? Czekam na jakąś odpowiedź. dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka001
Proszę o pomoc . Strasznie się boje. Od 5 dni mam straszne bóle nadbrzusza i mdłości, czasem boli mnie brzuch tak jakbym sie czymś zatruła. Uprawiałam z moim chłopakiem seks przerywany, ale przed wytryskiem założył gumke. wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny. Okres spóźnia mi sie juz 4 dni. Co mam robić ? Moge być w ciąży ? Prosze pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej powtórzyć test, a jeśli wciąż będą wątpliwości to zrobić betę, albo do lekarza. przyczyn bólu brzucha może być wiele. Na przyszłość- nie zgadzaj się na to zeby facet zakładał gumkę tuż przed wytryskiem. Jak się zabezpieczacie prezerwatywą to seks od początku do końca w gumce. Wtedy nie ma strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka001 - Bó nadbrzusza i mdłości to sygnał od układy pokarmowego i nie ma co doszukiwać się ciąży. Możliwe, że to sprawka stresu. A następnym razem zabezpieczajcie sie przez cały stosunek i nie stosujcie przerywańca, jeśli nie jesteście gotowi na dziecko.Spokojnie czekaj na miesiączkę. Aat - a była miesiączka? Jeśli tak, to nie jesteś w ciąży. Jeśli miesiączka nie przyszła - powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkakajka
Witam! Bardzo bym prosiła o radę. W poniedziałek po godzinie od wzięcia tabletki nastąpiła biegunka. Miałam wziąść następną ale zupełnie mi wyleciało z głowy. Teraz zaczęłam się obawiać, że nie została wchłonięta. Najgorsze też to że to pierwszy tydz. Współżycie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka001
Dziekuję ślicznie za pomoc. Mam nadzieje, że wszystko jest w porządku. Przerywany stosunek to chyba największa głupota i napewno wiecej się na to nie zgodze. Wszystkie objawy jakie mam moga byc związane ze stresem, mam dopiero 18 lat(wstyd sie przyznać) i chyba bym się załamała gdyby sie okazało, że jestem w ciąży. Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśka1123
Hej mam pytanie... Od jakichś trzech miesięcy mam strasznie nieregularny okres... Raz po 33 dniach raz po 26. A od ponad roku zawsze miałam regularny co 28 dni (równiutko). Co się stało?? Czy ja mogę być w ciąży? Kocham się z chłopakiem ale używamy zabezpieczenia.!!! POMÓŻCIE.!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotny
Prosze powiedzcie mi czy przesadzam. W czasie stosunku pęłka mi prezerwatywa. I mam pewne obawy, był to 19/20 dzien cyklu mojej kobiety( bardzo regularny ma cykl po 28dni), czyli niby nie płodny, prezerwatywa była z dodatkiem plemnikobójczym, nie doszło do erekcji, ale boje sie o ten sam "płyn" w którym jest nie wiele ale jednak są pleminiki. Powiedzcie mi czy mam sie o co obawiac czy przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSSIA
Chcialabym wiedziec co Wy mi napiszecie na ten temat.Wiec tak...okres spoznia mi sie 2 dzien wczoraj robilam test wyszlo ze nie jestem,dodam ze kochalismy sie bez gumki i nie doszlo do wytrysku we mnie.ale wiadomo ze wydzielina mogla zrobic swoje :/ od 2 dni czuje tez po lewej str lekki bol taki nieokreslony nie jest to typowy bol na okres ;/ mam schizo ze to ciaza pozamaciczna i ze test jej jeszcze nie wykryl dlatego w pt powtorze test albo jutro bo juz wariuje :( jesli wyjdzie ze nie jestem ide do lekarza co sie ze mna dzieje???? nigdy mi sie nie spoznial.Zmienilam klimat fakt pilam alkohol bylam w stresie a to robi swoje ale ten bol?????? dziwny ..... boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. Za 3 dni koncze moje pierwsze w zyciu opakowanie tabletek anty...zawsze biore regularnie. Nie biore dodat. lekow. Nie mialam zadych wymiotow biegunek itp. Na poczatku uzywalismy prezerwatyw przy stosunku jednak ostatnio zdarzalo nam sie bez jednak nigdy nie \"konczyl\" we mnie moj partner. Jednak zaraaz po wytrysku dalej sie kochalismy czyli napewno troche nasienia sie dostalo. Czy jest taka opcja ze tabletki moga nie dzialac jesli wszystkie nakazy sa zachowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz 6 dni i nic pocieszcie
Mialam ostatnio 4 tego... dzis jest 10 lutego ! wraz z chlopakiem strasznie sie boimy.. nie chcemy miec dziecka. PROSZE O RADE ALBO POCIECHE otoz 20 dni temu pierwszy raz sie kochalismy, pozniej juz niemal codziennie. zawsze z prezerwatywą DUREX EXTRA SAFE. widzialam każdą po stosunku. nie pękly ! moj chlopak czasami na chwile wszchodzil we mnie bez prezerwatywy(dopiero biorac sie do roboty zakladal jak nalezy) ale to bardzo zadko z reszta !!!!!! okres mi sie spoznia, mam 17 lat i strasznie sie stresuje. Pocieszaja mnie pryszcze ktore mi wyskoczyly ( typowe dla mnie), ból brzucha ( typowy dla okresu) oraz ból w piersiach ( rowniez mi sie zdarzal przed okresem).. pare dni uplynelo a ja wychodze ze skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! mam cykle 29 dniowe , 15 dnia cyklu doszlo do stosunku noo i tak sie zagalopowalismy ze on skonczyl we mnie.. dzis jest 24 d.c aa ja chodzę z obledem w oczach : czuje jakies dziwne zapachy , moj ulubiony krem z ziaja maslo kakaowe ktory zawsze byl moim ulubionym zapachem teraz poprostu go nie znosze , mam kucie w jajniku .. bardzo sie boje. czy ktos tak mial ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlinaOkraglina
27.01 współżyłam z chłopakiem i niestety pękła nam prezerwatyuwa :/:/:/ Szybko udaliśmy sie do ginekologa i już po 5 godz od stosunku wzięłam escapelle. Jest jeden problem. Z moich obliczeń wychodzi ze byłam w fazie owulacyjnej. Ginekolog pytał sie mnie kiedy ostatnio miałam @(6 styczeń) i jak długo trwają moje cykle(34-36 dni). Zbadał mnie i nic mi nie wspomniał o owulacji. Myślałam że to nie ma aż tak dużego znaczenia.Myślałam ze escapelle i tak zadziała jednak siedzę od dłuższego czasu na forach i dużo dziewczyn mówi że podczas owulacji nic nie pomoże:/ HELP ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka22
hej, ma pytanko a zaczne od opisu sytuacji. ostatnio miałam miesiąćzke 20.01 w nocy z 25/26.01 kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia, niby był to dzien bezpłodny i mó chłopak nie skonczyl we mnie, zaraz nastepnego dnia rozbolała mnie głowa było mi nie dobrze, po kilku dniach rozbolał mnie brzuch i piersi, a do dziś głowa ciągle mnie boli. wykonałam 2 testy z moczu drugi po 11 dniach od stosunku i oba byly negatywne, mało tego w 20dc zrobiłam laboratoryjne badanie krwi na HCG, chciałam betę hcg ale laborantka żle mnie zrozumiała,prosze powiedzcie co mam myśleć wynik wyszedł< 2mUI/ml, wiec niby to nie ciążą, ale ja jakoś tak dziwnie sie czuje a do spodziewanej miesiąćzki jeszcze 6 dni.boje sie bo nie wiem co mam myśleć niby na testy z moczu za szybko, a z krwi nie jestem pewna czy wynik jest wiarygodny, bo beta niby jest bardziej czuła niż samo HCG, tylko, ze ja bym chciała wiedzieć czy z krwi nawet samo HCG jest już wiarygodne. dodam ze ostatnio zauważyłam ze jestem wilgotna jakos tak dziwnie. Prosze napiszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka22
Haloo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Black
Ja niestety Ci Malinko nie pomoge, sama mam ogromny problem. Normalnie juz szaleje. :( W dni plodne uprawialismy petting, jednak obawiam sie ze moglo cos dostac sie do mnie na palcach. Zrobilam 2 testy (tydzien po zblizeniu, i dwa tygodnie po - oba negatywne), wystepowaly u mnie krwawienia ale jakies skape, 4 dni, zwykle bylo okolo 6. Teraz bylby to poczatek 4 miesiaca. Dzis skonczylo mi sie krwawienie, zauwazylam w nim drobne skrzepy. Dwa tygodnie temu zrobilam znowu dwa testy. znowu negatywne. jednak nie pokoi mnie wbrzuszenie nad spojeniem lonowym i jakis duzy brzuch, jednak wogole nie przytyłam. moja waga utrzymuje sie ciagle ta sama. Mam tez wrazenie ze od samego poczatku moich obaw mam poczatki czarnej lini od pepka w dol. Nie mam mdlosci, nie mam zachcianek, temperatura zmienia mi sie zgodnie z cyklem. Jednak nadal sie boje. czy ja za bardzo panikuje?? Kiedy juz sie uspokoje, to nagle trafia sie jakis post na ktorym czytam ze test pomylil sie w 3 miesiacu itd. :( Prosze o jakas szczera odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulucha
Witam. Moj problem dotyczy przerywanego stosunku. W piątek i sobote uprawiałam z chlopakiem seks bez prezerwatywy. Nie skończył we mnie, czesto zatrzymuje wytrysk i twierdzi ze czułby gdyby nawet kropelka poleciała. To trwalo chwile, jestesmy dosc rozwazni wiec po jakis 10 minutach zajrzelismy po gumki. Jest mozliwosc zaplodnienia czy mam wierzyc chłopakowi:) ? On sie nawet nie martwi, mówi ze to absurd i ze nie powinnam sie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×