Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość Kasiunia_misiunia
Do kedlawek!!!!!!!!!!! hej a moze mi odsprzedaz za grosze te pigułki i prześlesz poczta???bo mnie by sie bardzo przydały.bardzo prosze o kontakt moje gg 5423402 czekam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
hej:)powiem wam dziewczynki że biore już tyle dni i zero skutków ubocznych(odpukac) wszystko ok ,ochota na sex duza,zero problemów z wilgocia:)zero plamień,złego samopoczucia.wszystko ok;d;d pozdrawiam,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
Do kedlawek: to szczerze Ci współczuję... mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy :D daj nam tu znać jak się sprawy potoczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannka
Biorę Logest już od czterech lat i nie mam co do niego żadnych zarzutów. Jednak każdej dziewczynie, która chce przyjmować tabletki antykoncepcyjne, polecam zrobienie badań krwi. Wtedy najszybciej dowie się jaka jest ilość poszczególnych hormonów w jej krwi, a ginekolog dopasuje odpowiednie tabletki. Nie warto opierać się na opiniach innych. W końcu każdy organizm jest inny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszyskim:) dopiero zaczynam przygode z tabletkami i mam bardzo mieszane uczucia co do tego... boje sie skutkow ubocznych o ktorych pisze wiekszosc z was.wiem ze to bardzo indywidualna sprawa, ale duzo z was jednak o tym wspmina:( lekarz przepisal mi logest.zlecil badanie prob watrobowych. (przy okazji przypisal go w celach leczniczych). spytalam sie lekarza czy jak dostane okres to mam natychmiast wziasc pigulke?np. o 1ej w nocy czy moge zorbic to rano( latwiej o tym pamietac) i powiedzial ze tak. ufam mu. ale dostalam okres o 21. i nie wiem czy jak poczekam do rana to to nie bedzie za dlugo? lekarz powiedzial ze bede calkowicie zabezpieczona po skonczeniu sie okresu, a przeczytala ze jak sie wezmie drugiego dnia( bo chyba tak by to trzeba w tym wypadku liczyc)to wlasnie po skoczeniu okresu jest sie zabezpieczonym. bardzo dziekuje za odpowiedz i wszelkie informacje. pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
do madziak M łykaj pigulkę najlepiej między 20 a 24 zapisz sobie przypomnianie kopmrce albo gdzies i bedzie ok wten sposób bedzie lepiej przespisz skutki uboczne jesli takowebedziesz posiadac:0bo ja na przyklad ich nie mam:0pozdrawiam serdecznie nie czekaj do rana łyknij jeszcze dzis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIUNIA_MISIUNIA: dzieki wielkie. za odpowiedz. ...ale naprawde sie przestraszylam tych efektow ubocznych,,, tycia...hustawki nastrojow... barku ochoty na sex...oslabienia itp. i w zwiazku z tym ze mam sesje chyba poczekam miesiac:P tchorz ze mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
do madziak M zrobisz jak uważasz:0 nie ma się czego bac ja biore pigulki juz od kilku lat i jestok duży komfort psychiczny jest:) aco do skutków ubocznych to moze bedziesz miec tak jak ja i nie bedzie ich wcale :0nie dowiesz sie jak nie spróbujesz:)pozdrawiam :) myslę że logest to dobry wybór i nie musisz sie bac:)posłuchaj swojego ginekologa on wie co mówi:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze nie bede miala. bo nie wiem czy bym wytrzymala miesiac, czy nawet 3! aklimatyzacji:P ale przeczekam ten okres intensywnej nauki, bo nie moge sbie pozwolic na bol glowy non -stop przez tydzien:D ... hmm. dzieki wielkie. bede tu zagladac pewnie nie raz jeszcze:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika =
Witam wszystkie kobietki:) Sluchajcie, mam 17 lat, wczoraj bylam na pierwszej wizycie u ginekologa, glownie ze wzgledu na to, ze mam okropnie bolesne miesiaczki (bol brzucha, wymioty, biegunka)... Doktor przepisal mi Logest. Za pare dni dostane okres, wiec wowczas wezme pierwsza tabletke... Ale mam tyle pytań... Np. -Czy pojawiaja sie "humory", rozdraznienie, placz z byle powodu, itp...? -Czy poprawia sie stan cery, (bo z tym tez mam problem...)? -Czy powiekszaja sie piersi? Na pewno bede miala jesczez do Was moje drogie wiele pytan, juz mi troszke pomogly Wasze opinie, dlatego raczej jestem spokojna... Ale jesli ktoras z Was chcialaby podzielic sie wlasnymi doswiadczeniami, to ja bede bardzo wdzieczna za pare slow na temat logestu :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logest ma bardzo mała dawkę hormonów więc raczej prawdopodobieństwo jest małe, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo. Przekonasz się sama. Niczym się nie martw, ja czułam się zupełnie dobrze, zero dolegliwości. Teraz biorę inne, sporo mocniejsze ale już leczniczo bo mam problemy z jajnikami (miesiaczki raz na pol roku np).. biorę je prawie tydzien a tez czuję się zupełnie normalnie. Co do cery to trudno powiedziec... Ja nigdy z cera problemów nie miałam ;). A co do piersi to jesli urosna to nie bedzie to duza zmiana raczej dosc subtelna, ale to tez nie jest regółą. Więc musisz po prostu poczekac i przekonac sie sama jak twoj organizm sie zachowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny, tez biore logest i mam pytanko do was mam nadzieje ze mi odpowiecie ;) nie wzielam tabletki z pierwszego tygodnia (ostatniej) wiem ze w drugim tygodniu byloby ok a w trzecim mozna brac drugie opakowanie bez przerwy, a co do pierwszego sie obawiam, chociaz biore regulanie... jest czas do 12 godzin ja wzielam zaleglom po 11 godzinach i dzisiaj wieczorkiem wezme juz normalnie, ale czy to tak naprawde jest do 12 godzin? ;) jak to jest? kiedys mi sie zdarzylo zapomniec w 3 tygodniu i bralam wtedy bez 7 dniowej przerwy a jak jest w 1 tygodniu czy ta godzina mi wystarczy... dzieki za odpowiedz, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedys jadłam Logest, ale jakoś nie bardzo mi pasował!Utyłam po tych tabletkach, teraz lekarka przepisała mi Yasmin-sa droższe ale czuje się po nich dobrze!pozdrawiam!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatta00
znacie jakieś skuteczne środki zapobiegające suchości pochwy?? najlepiej takie bez recepty , bo moja lekarka wraca dopiero za 2 tyg... a ja potrzebuje to na już!! pomóżcie bo bardzo mi to dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
do Wika: myślę, że jeśli chodzi o Logest, to naprawdę duuuuuużo więcej jest pozytywnych opinni, niż negatywnych na jego temat, więc mam nadzieję, że Tobie też będzie dobrze służył. Ja po Logeście czułam się zawsze bardzo dobrze, żadnych szczególnych dolegliwości, tylko ostatnio miałam wyjątkowo długi okres, ale już teraz jest ok:) gdybyś miała jakiekolwiek wątpliwości, to zawsze pisz i pytaj :) jakby była pilna sprawa, a nie będzie dziewczyn na forum, to możesz skorzystać z mojego gg: 5158424 :) buziaczki i niczym się nie przejmuj !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
do MSM: pewnie, że możesz być spokojna:) mi się to też parę razy przydarzyło, nawet później niż po 12 godzinach brałam i jest ok:) buziaczki:) głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listek, kolejny raz wielkie dzięki :):) buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa
mam do Was dziewczyny kolejne pytanie:) czy zażywając aspirynę jakies pół godziny przed wzięciem logestu moge oslabic jego dzilanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **ania
Ja biorę 3 opakowanie logestu ipojawiło się u mnie drętwienie kończyn ( lewej ręki i lewej nogi) Myślicie że powinnam mimo to brać dalej tabletki czy natychmiast przrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serious problem!!! W ulotce logestu jest napisane, że należy zazyc pierwsza pigulke w pierwszym dniu cyklu- wtedy zabezpieczają one przed ciążą od razu. istnieje też możliwość zazycia pierwszej tabletki miedzy 2-5 dniem cyklu..wtedy aby miec dużą pewność że jest bezpiecznie trzeba odczekać 7 dni. Jesli więć zażyłam 1 tabletke w siódmym dniu cyklu to po dwóch dniach przyjmowania tabletek nie jestem w ogóle zabezpieczona przed ciążą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **ania
nie jesteś skąd wogóle taki pomysł, żeby zacząć brać tabletki w 7 dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
do **ania: wcześniej gdzieś się już pojawił ten problem, musiałabyś przeczytać trochę wstecz, ale wiem, że ktoś tam radził, żeby brać magnez czy coś. Doczytaj sobie to, bo dziewczynie zniknęły te dolegliwości:D sprawdź sobie to:) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
znowu do Ciebie **ania: sprawdziłam:) faktycznie chodzi o magnez, więc wcinaj i niech Ci już nie drętwieją nóżki:) pozdrowienia, napisz czy pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_misiunia
hej dziewczyny:) dzisiaj własnie skończyłam moje pierwsze opakowanie logestu i chciałam się wam pochwalić że urósl mi biust :D:D: moze nie jakoś bardzo,ale jednak.Czuje że jest większy,bardziej jędrny.Mój facet tez zauważył wzrost:) mam nadzieje,ze jeszcze urosną:) ale jestem zadowolona z tego tak jak i z dobrego samopoczucia po nich:) zobaczymy jak będzie teraz z miesiączką. pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **ania
dzięki bardzo :) będę brała tyle magnezu ile się da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ania** nie wiem skąd pomysł. brałam już kiedyś logest żeby wyregulować długość cyklu i myślałam że pamietam jak go stosować więc darowałam sobie czytanie ulotki po raz kolejny:( czyli mówisz droga aniu że prawdopodobienstwo zajścia w ciąże jest takie samo jak gdybym się w ogóle nie zabezpieczała. a może jest choć trche mniejsze?? pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
czy czulyscie kiedys pieczenie za mostkiem? czy to zwykla zgaga czy cos zwiazanego z logestem? bo cokolwiek by mi nie bylo, to juz mam schizy, ze od tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę aby pieczenie w tej okolicy mogło być wywołane zażywaniem tabletek. Brałam wcześniej Logest przez rok i nic takiego mi sie nie zdarzyło. Wszystkie możliwe skutki uboczne są opisane w ulotce, nawet gdy u jednej z 1000 badanych kobiet zostałby zaobserwowany taki przypadek zostałby na pewno opisany w ulotce. To nie od tabletek. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przesuwałyście sobie kiedyś okres o 2 tygodnie (biorąc 21 + 14 tabletek bez przerwy) ? Muszę tak zrobić, a do tej pory zawsze przesuwałam tylko o tydzień i nie wiem jak mój organizm teraz może zareagować... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssssssia
chcialam sie kogos zapytac o rade ale nie wiem kogo.... wiec zglaszam sie sie do Was... ile moga kosztowac plastry antykoncepcyjne i czy sa lepsze od pigolek?? i czy lekaz tak samo chetnie przypisuje plastry jak i pigolki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×