Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość akwa
help!!! w tym tygodniu zaczęłam pierwsze opakowanie, miałam dwa dni okres i koniec, a wcześniej miałam 5 dni!!! co się dzieje? mogę być w ciąży? jestem teraz przy 4 pigułce, może też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Do AKWA: to normalne, przy tabletkach okres sie skraca, mnie tez zdarzal sie okres dwudniowy:) Do Cathrina: Czy moglabys powiedziec co dostalas na migreny? Ja od dziecka na nie cierpie :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathrina
Do Sawanna Biore Coffecorn ale to nie sa typowe leki na migrene bardziej profilaktyka migreny i barzdiej na bole ukladu nerwowo ruchowego.U mnie stweirdzono początki i nie amm napadow migrenowych tylko bole calymi dniami, wiec nie wiem czy ci pomoge1:-(buziakiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Dzieki! Zapytam o to lekarza:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wiecie co, z tym odstawieniem to był strzał w dzisiątkę. :) Czuję się bardzo dobrze. To drugi cykl \"beztabletkowy\". Ciekawe czy okres pojawi się w terminie, bo podobno właśnie drugi często się opóźnia. I jeszcze coś - miałyście przy tabletkach problemy z infekcjami? Mnie się zdarzyło, a teraz (odpukać) nie ma śladu. Jak tam u Was? Pozdrawiam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozucha
Cześć Dziewczyny, czytam Wasze listy i chciałabym się z Wami podzielić moim dołem okrutnym ;-( Rok temu urodziłam dziecko i po połrocznej przerwie na karmienie postanowiłam wrócić do tabletek.zawsze mialam problemy z cerą,ale do czasu planowanej ciąży brałam Diane 35 i bylo naprawde oki.Ale słyszalam,że Diane ma sporą dawkę hormonów a wpadła mi w ręce ulotka reklamująca Regulon i krzycząca,że ma wspaniałe wyniki w leczeniu trądziku oraz stosunkowo małą zawartość hormonów. Postanowiłam spróbować.Dziewczyny, dziś to już mi nerwy strzelily!Pierwsze opakowanie...migreny.Oki, przezyłam.Drugie opakowanie (oprócz totalnego braku zainteresowania partnerem) wyrzut takiego trądziku jakiego nie miałam mając 16 lat (teraz mam 31).Nie moge poradzić sobie z ropnymi krostami wokół ust oraz czole.Chciałam wszystkie Was osrzec przed braniem tego gó...Nigdy przedtem nie miałam tak ohydnej cery!Mało tego, moja młodsza o 4 lata siostra, która również skusiła się na owy specyfik jest po tygodniowej kuracji antybiotykowej, gdyż jest stewardessą i nie może pozwolić sobie na ropne wrzody na twzarzy.Dziewczyny, co zrobić, aby ostrzec inne takie jak my, które dadzą się skusić ulotce? Koszmar!Nie da się opisać tego jak wygladam!Jesli któraś z Was ma jakiś pomysł,co zrobić,aby apteki nie reklamowaly tego syfu, napiszcie.Ja już myśle, aby zasądzić tę firmę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zuz*
po pierwsze to jest forum o LOGESCIE! po drugie na Ciebie tak zadzialal, co nie znaczy ze na kogos innego zadziala tak samo! kazda z nas inaczej reaguje na tabletki, a zreszta ty wczesnie bralas Diane, co tez na pewno mialo jakis wplyw, bo jak sama napisalas Diane maja duzo hormonow, o wiele wiece nic inne tabletki i sa przede wszystkim lekiem majacym za swe zadanie poprawic wyglad cery, wlosow, etc... zmien tabletki a na krostki lekarz dermatolog co Ci na pewno przepisze! i wszystko bedzie dobrze!:) wiec informuj nas, o dalszych dzialaniach, CALUJE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfitura wiśniowa
biorę LOGEST już od tygodnia i poki co wszystko ok, gdyby nie te brazowe plamienia, które zaczynają doprowadzać mnie do szału... czy to minie po pierwszym opakowaniu??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotuu
do konfitury :) minie minie, u mnie minelo po 2 tygodniach przyjmowania tabletek. nic sie nie przejmuj, bedzie ok, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfitura wiśniowa
dzięki KOTUU za te słowa, jestem juz spokojniejsza, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. ja włąśnei czekam na okres kturu niebawem powinien sie pojawic. mam nadzieje ze się pojawi w terminie bo umrę z niecierpliwości:/ jestem zadowolona ze przestałam brac logest bo zupełnie inaczej się czuje a libido:d hmm jak sie zabezpieczacie??m pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SASETKAAA: Cieszę się, że i Ty jesteś zadowolona z odstawienia. :) Jednak nie ma to jak naturalne cykle i naturalne dobre samopoczucie. U mnie pierwszy cykl beztabletkowy trwał 30 dni, teraz w poniedziałek powinnam dostać kolejny - zobaczymy... A co do zabezpieczenia, to nic odkrywczego - gumki i naprawdę jest OK, nie narzekamy i ufamy. O wiele to lepsze niż trucie się i brak ochoty do życia. Pozdrawiam, napisz jak tam z cyklem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilie
camelia, dlaczego piszesz, trucie sie , brak ochoty na seks, zle samopoczucie... taka bylas zadowolona z tabletek.. nie mialas przeciez zadnych problemow z nimi, pisalas, ze samopoczucie okej.. ja biore dwa lata i jest super, zero stresow, cera lepsza, okres co do godziny...a co do naturalnych cykli to nie ma to jak tabletki i okres czterodniowy, jesli wczesniej umieralo sie z bolu i pomagal tylko ketonal,a okres trwal osiem! dni. w kazdym badz razie kiedys na pewno zrobie przerwe i wtedy napisze o odczuciach i porownam! buzi! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do EMILIE: Piszę, bo tak czuję. Fakt, że przez jakiś czas było wszystko w porządku, fizycznie do końca nie miałam żadnych dolegliwości. Ale z czasem organizm miał dość i pojawiły się takie a nie inne skutki uboczne. Bardzo fajnie, że Ciebie to nie dotyczy, co też nie oznacza, że tak będzie zawsze. A tak czy siak, to jest trucie, którego skutki można uświadomić sobie dopiero jak coś zacznie być nie tak - odstawiasz i widzisz różnicę. A stresować, też się nie stresuję, bo przekonałam się, że tabletki to nie jest jedyna skuteczna metoda anty, której trzeba się kurczowo trzymać. Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Poza tym wiele dziewczyn tutaj było w podobnej sytuacji - jakiś czas wszystko było OK, aż zaczęły się problemy skłaniające do odstawienia. Wystarczy poczytać ulotkę, te skutki uboczne to nie jest fikcja i mogą się przytrafić, co też nie oznacza, że wszystkie i że każdemu. Dlatego najważniejsze, to słuchać sygnałów jakie daje nam organizm i reagować na wszelkie niepokojące sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
czekam 4 dzien na @ (po pierwszym naturalnym cyklu - bez logestu) ile wam sie spoznial po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ARVENN: Mój pierwszy cykl trwał 30 dni, więc w sumie żadnego spóźnienia. Teraz czekam na kolejny, drugi okres beztabletkowy - powinien być pon. - śr. A jak się czujesz bez tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
CAMELIA - fantastycznie, zero dolegliwosci, zero zlych nastrojow, stanow lekowych itp. Bardzo to sobie chwale! I w ogole nie mam ochoty wracac do tabsow. Od poniedzialku brzuch mnie pobolewa, tak jakbym miala zaraz dostac, ale np. w ogole nie bolaly ani nie nabrzmialy mi piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ARVENN: No to super, tylko się cieszyć. :) Ja też nie planuję powrotu do pigułek, tak mi o wiele lepiej - jednak te ostatnie dolegliwości dały mi w kość i nie zamierzam znów tego przechodzić. Skoro pobolewa Cię brzuszek, to pewnie niedługo się doczekasz. A jak u Ciebie teraz z zabezpieczeniem? Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camelia miałaś jakies oznaki przed okoresem. mój pierwszy bez tabletkowy powinien być jutro ale zero jakichkolwiek oznak. troszkę się boję ale mam nadzieje ze bedzie ok. zawsze mój cykl trwał 28dni i przed okresem bolały mnie piersi i były takie twardsze a teraz nic. rety juz zaczynam się stresowac. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SASETKAAA: Wiesz, mnie kilka dni wcześniej bolały piersi, a tuż przed okresem - dzień wcześniej wieczorem brzuch, ale szybko przeszło. Nie przejmuj się, takie spóźnienia po odstawieniu to norma. A miałaś wcześniej jakieś bóle brzucha, kłucie jajników czy coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
CAMELIA - abstynencja :) SASETKAA - mialam to samo, w ogole mnie piersi nie bolaly i nie bola (4 dzien czekam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny może teraz ja cosik napisze :) Bo też jestem w takiej samej sytuacji to Wy. Brałam Logest przez 3 lata, niby żadnych skutków ubocznych u mnie nie było (tylko kolosalny spadek ochoty na seks ;) ) Ale postanowiłam pół roku temu odstawic. Dla tych które czekają długo na normalny okres, to pocieszam,że ja czekałam na niego ponad 2 miesiące!!! Aż test ciążowy robiłam ;) Wprawdze coś nie moge się doczekać wzrostu libido i cera mi się popsuła ale nie zamierzam narazie wracać do tabletek. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KRĘCONA: Witaj. :) A kolejne miesiączki miałaś już bez opóźnień czy też takie rewelacje? Byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza nie byłam, bo jakoś nie miałam na to czasu. Poprostu cierpliwie czekałam. A kolejne cykle? Były raczej długie ok.32 dniowe. Ale w tym miesiącu miałam niespodzianke - okres miałam 2 razy ( z tygodniową przerwą). Więc już nie wiem co jest grane. Może któryś okres to były poprostu plamienia ale z drugiej strony obydwa były dość obfite (właśnie takie jak okres, a nie plamienia). No więc wygląda na to, że cos nie może się u mnie ta sprawa uregulowac.Chociaż zanim zaczęłam brać Logest to tez miałam nieregularne miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KRĘCONA: Ojej, cierpliwa jesteś. ;) Ale myślę, że nie zaszkodziłoby odwiedzić lekarza i zbadać poziom hormonów. Ciekawe jak to będzie u mnie... Czekam na drugi okres bez tabletek... A jak się teraz zabezpieczasz? I co z cerą, dużo się pogorszyło? Pozdrawiam Cię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z cerą nie moge sobie w żadem sposób poradzić, z buzią nie jest tak źle, gorzej z plecami :O. ALe pocieszam się, że zmierza do lata więc opalanie mi troche pomoze :) A zabezpieczamy sie prezerwatywą, na początku beznadzieja ale idzie sie przezwyczaic :) No i taniej wychodzi, bo jak przeliczyłam ile trzeba wydawać rocznie na tabletki+prywatne wizyty+zero ochoty na seks, to nijak się to nie opłacało. :)Teraz z ta ochotą też u mnie kiepsko :O chociaz powinno się już wszystko naprawić.Ehh... cięzkie jest życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KRĘCONA: A przed tabletkami miałaś problemy z cerą? Dużo Ci Logest pomógł? Wiesz, może ten brak ochoty wiąże się z tymi nieregularnymi miesiączkami - tzn. że nie do końca wszystko Ci się hormonalnie uregulowało...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zaczęłam brać tabletki to też różnie bywało z moją cerą ale chyba tak źle nie było. Logest w tej kwestii sporo mi pomugł, cera była dość ładna choć nie rewelacyjna :) No a teraz musze się borykać z trądzikiem jak nastolatka (choć mam 25 lat) A z tą ochotą to możesz mieć racje, może faktycznie jeszcze sie u mnie wszystko nie unormowało. W takim razie dość długo to trwa, bo tabletek juz od września nie biore. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×