Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Do KRĘCONA: Tak samo jak przystosowywanie się organizmu do pigułek, podobnie reakcja na ich ostawienie - to wszystko bardzo indywidualna sprawa, więc może Tobie potrzeba po prostu więcej czasu. Ale kontrola lekarska na pewno by nie zaszkodziła, a może coś by wyjaśniła i pomogła. Robiłaś jakieś badania przed braniem tabletek albo w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej robiłam badania hormonalne i wszystko było ok. A w trakcie brania robiłam próby wątrobowe, cukier i cholesterol. Tylko cholesterol wychodził mi sporo zaduży (260, a norma jest do 200 ) i nie mam pojęcia dlaczego, bo jestem szczupła , ze sprawnością fizyczną i odżywianiem też nie jest źle. I m.in. z tego powodu też zdecydowałam się odstawić pigułki. Teraz pewnie by się przydało zrobić jakieś rutynowe badania ale tak mi sie strasznie nie chce łazić po lekarzach ;) Dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KRĘCONA: Z tym cholesterolem, to Cię rozumiem, bo sama mam zawsze około 200, a jestem bardzo szczupła i staram się dobrze odżywiać. Podobno to mogą być jakieś dziedziczne skłonności. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko szybko wróci do normy. Trzymaj się i zajrzyj tu czasem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wczesniej pzred okresem nie miałąm żadnych bóli tylko piersi. ateraz nic. dziś powinnam dostac i jak narazie nie mam:( boję się troche chociaż wydajem i się że nie powinnam, będę cierpliwie czekała. a co do mojej cery to po odstawieniu zrobiła się bardziej tłusta ale trudno.przeżyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! 🌼 WSPANIAŁYCH, POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY, MIŁOŚCI W SERCU, WIARY CO GÓRY PRZENOSI I NADZIEI NA LEPSZE, A PRZEDE WSZYSTKIM ZDRÓWKA I RADOŚCI !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Do Dziewczyn, które odstawiły i czekają na spóźniającą się miesiączkę: Mnie się spóźniała prawie 3 tygodnie! Pamiętacie jak się stresowałam?:) Nic się nie martwcie;) Jak przyjdzie czas na okres, to bedziecie go miały:) Ja nie miałam zadnych oznak zblizajacego sie okresu, wiec jesli nie macie to sie nie stresujcie!:) Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki i życzę wspaniałych, prawdziwie wiosennych świąt i dużo wody w Lany Poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
hej dziewczyny :) dostalam! 5 dni spoznienia. Ale...taki koszmarny bol, ze az mnie z nog scielo...myslalam, ze umieram, dopoki proszka nie wzielam...nigdy wiecej tabsow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ARVENN: No widzisz. :) A przed tabletkami też miałaś takie bóle? Teraz u mnie od jutra zaczyna się oczekiwanie, ciekawe ile potrwa... ;) Dziś troszkę kłuje mnie w boku i brzuszek też pobolewa, więc może...? Jakby co - Sawannna zaprawiona w boju, będzie pocieszać i uspokajać, no nie? Buźka i miłego świątecznego biesiadowania Wam życzę! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
CAMELIA -> wlasnie nie, nigdy az tak mnie nie bolalo (no, moze oprocz tej pierwszej w zyciu) ale przezylam, od czego ma sie nurofen ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ARVENN: Wiesz, czyli to może taka ostrzejsza reakcja organizmu na odstawienie i pewnie z czasem wszystko się unormuje i wróci do stanu sprzed tabletek. Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawannna
Jasne:)) Będę pocieszać:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibanez
Od 4 miesiecy biore logest. W kwietniu, w pierwszym tygodniu stosowania, zapomniałam o tabletce. Tego samego dnia kochałam się z moim mężczyzną bez zabezpieczenia. Tabletke wziełam po ok 14 godzinach i reszte normalnie, bez zapominania. Teraz spoznia mi się okres. Nie wiem co robic, Czy ktorejs z Was zdazylo sie cos podobnego? I jakie były ewentualne skutki? Prosze o rade, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest!!!!! dostałąm okresu w terminie.jupi. cieszę się ze nawet po odstawiniu okres miałąm w terminie:) a więc bobo narazie nie będzie:P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do IBANEZ: Ja nie miałam takiej sytuacji, ale najbardziej \"niebezpieczne\" jest zapomnienie o tabletce właśnie w pierwszym tygodniu. Ryzyko istnieje jeśli kochałaś się bez zabezpieczenia przed, w dniu lub po zapomnieniu pigułki, oczywiście zakładając że doszło do owulacji, a w tak krótkim czasie to raczej mało prawdopodobne. No ale jakieś ryzyko niestety istnieje. Dużo Ci się spóźnia? Do SASETKAAA: Witamy w gronie szczęśliwych z powodu okresu, hehe. :D Mam nadzieję, że i ja niedługo do Was dołączę. Od dziś zaczynam czekać. A tak swoją drogą, to zobaczcie jak to się podejście zmienia - teraz chyba jeszcze bardziej wyczekujemy na okres, martwimy się spóźnieniami, ale jednocześnie i większa radość, kiedy przyjdzie. :) POZDRAWIAM NADAL ŚWIĄTECZNIE. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waneska19
Cześć Dziewczyny. Mam pytanko troche z innej beczki. Czy którejś z was przy braniu tabsów zaokrąglił się brzuszek bo mi tak. Troszke mi to przeszkadza bo wczesniej miałam płaściutki. Podobno to skutek uboczny ale coś nie jestem do końca przekonana. A wy co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do WANESKA19: Hej. U mnie było akurat odwrotnie - zawsze byłam szczupła, ale przy tabletkach jeszcze schudłam, więc o żadnych dodatkowych zaokrągleniach nie było mowy. Ale tabletki powodują zatrzymywanie wody w organizmie, więc często zdarza się, że kobiety je biorące skarżą się na \"puchnięcie\" i wzrost wagi. Długo bierzesz pigułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotuu
witam was wiosennie, mam pytanie do was, jestem przy 8 opakowaniu, nigdy nie robilam zadnych badan (oprocz cytologii 1,5 roku temu) przy nastepnej wizycie - w nastepnym tygodniu - zrobie cytologie i ... i wlasnie co. Lekarz przed przepisaniem pierwszego opakowania nie skierowal mnie na zadne szczegolowe badania a teraz ja mam zamiar go do tego zmusic. nie wiem tylko jakie o jakie badania prosic. ("prosic"... glupie to) no ale pomozcie, podpowiedzcie. i czy robi sie je bezplatnie, czy sie placi i ile. chyba najwyzszy czas sie przebadac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KOTUU: Hej! Ja podczas brania tabletek robiłam próby wątrobowe (AlAT, AspAT) + bilirubinę + krzepliwość (APTT) + morfologię. Jeśli masz skierowanie od lekarza państwowego, to nie płacisz, jak od prywatnego to niestety musisz. Całość z morfologią to około 30 zł, ale warto zrobić i sprawdzić, czy organizm nie ma dość. ;) Pozdrawiam równie wiosennie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjid
ja wlasnie biore logest.....3 opakowanie.czuje sie fatalnie szczegolnie przy 3 opakowaniu.i w srodku cyklu mam plamienia brazowo czerwone.bole glowy i mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli miałabym mieć drugi cykl taki jak poprzedni, czyli 30 dniowy, to dziś powinnam dostać okres... Tylko że raczej się nie zapowiada, bo jak wcześniej pobolewał mnie tak typowo brzuch, to teraz praktycznie żadnych objawów wskazujących... No ciekawe co to będzie... Na jednym z topików dziewczyny piszą, że właśnie z tym drugim okresem beztabletkowym najczęściej są problemy... Jakie są Wasze doświadczenia? Do KJID: Teoretycznie przez pierwsze 3 m-ce może być gorsze samopoczucie, bo organizm przyzwyczaja się do tabletek, a ten proces trochę musi potrwać. Wcześniej też miałaś te wszystkie skutki uboczne? Może jednak skonsultuj się z lekarzem, bo z czasem powinno być coraz lepiej a nie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Waneska
Wiekszych problemów brak?No to gratulacje!Zyć nie umierać z lekko zaokraglonym brzuszkiem...ech...pozazdrościć intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maziak
Biorę Logest 3 lata - to były pierwsze moje tabletki i jak widac nie było powodu żeby je zmieniać na inne, żadnych problemów ubocznych. Jedyną wadę stanowi cena ale przy podziale kosztów z parnerem jest do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawannna ratuj. ;) Brzuch pobolewa mnie bardzo rzadko i okresu dalej nie ma... Najgorsze, że weekend majowy coraz bliżej, a z nim planowany wyjazd. Jak mi wtedy wypadnie okres, to będzie nieciekawie. To było dobre w pigułkach - pełna kontrola i przewidywalność, możliwość przesunięć, a teraz jedna wielka loteria... Aaa, takie pytanko - czy jak czekałyście na okres, to obserwowałyście w tym czasie jakiś śluz czy raczej suche dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Camelia: U mnie wlasnie z na ten drugi okres beztabletkowy musialam czekac ponad 2 miesiące :O Ale mam nadzieje, że u Ciebie bedzie wszystko ok. Za to teraz u mnie masakra :O W ciągu ostatnich 30 dni dostałam 3 raz okres!!!! Juz sama nie wiem czy któryś to były plamienia czy jak? Chyba bez wizyty u gin. sie nie obejdzie. Tylko obawiam się, że jak pojde na wizyte to mi powie, że na wyregulowanie okresu tylko pigułki anty :O I takie błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-
dziewczyny jezeli macie problem z uregulowaniem okresu po pigułkach to kupcie sobie tabletki Mastodynon kosztuja kołoz23zł są roślinne i bardzo skuteczne. wiem bo sama miałam takie problemy i bardzo szybko mi pomógł. Brałam go 4 miesiące i potem wszystko było ok:-) A najważniejsze jest to, że to nie hormony!!! Jeżeli mi niewierzycie to zapytajcie gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KRĘCONA: Ojej, no 2 m-ce to straszne opóźnienie... Mam nadzieję, że u mnie aż tyle to nie potrwa. Zależy mi na czasie przez ten wyjazd, nie chcę być \"chora\" na przyszły weekend i w ogóle chciałabym, aby wszystko już mi się wyregulowało do stanu sprzed tabletek. A jak czekałaś na ten okres, to miałaś jakieś objawy poprzedzające czy się tak pojawił z dnia na dzień niespodziewanie? Do GOSIA-: Te tabletki są oczywiście bez recepty, prawda? A możesz napisać jak się je stosuje i co zawierają? Dzięki za radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam! :) Poprzedni cykl 30 dni, ten drugi teraz 32. W sumie przed tabletkami zawsze było 27-29, więc coś się wydłużyło... Wam też wydłużyły się cykle po odstawieniu czy tylko pierwsze takie dłuższe, a później już normalnie? Piszcie, piszcie kobietki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zuz*
jesteśmy, jesteśmy :p a ja wciąż czekam... na drugi, beztabletkowy okres. to dopiero pare dni, ale juz sie stresuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×