Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość miniunia7788
do camelii: jesli prowadzisz obesrwacje to napewno masz gdzies jakies notatki czy moglabysmi powiedziec jak wygladala sytuacja z wydzielina z pochwy(sluzem) w tym pierwszym cyklu po odstawieniu???wiem ze gesty bialy sluz oznacza moment poowulacyjny ale czy w tym przypadku tez tak jest(tzn w cyklu po odstawieniu)? czy po kilku dniach od pojawienia sie sluzu pojawil sie u Ciebie okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do YENNEFER22: Brawo Kochana! :) Jak czytam, co napisałaś, to jakbym siebie słyszała sprzed 5 m-cy. Tak samo się cieszyłam z odstawienia, czułam wielką ulgę i również byłam pewna, że już do hormonów nie wrócę. Co więcej, przez te 5 m-cy nic się nie zmieniło i ani przez chwilę nie żałowałam i nie żałuję tej decyzji. Zobaczysz, będzie dobrze, choć na początku to będzie dla organizmu szok i nie od razu wszystko musi być super. Cały czas trzymam za Ciebie kciuki, pisz jak Ci tam bez tabletek. Buźka! :) Do LEAA: Spokojnie, na pewno wkrótce okres się pojawi. Miałaś ostatnio duuużo stresów i to pewnie zaważyło. Jeśli masz typowo przedokresowe bóle, to tylko kwestia czasu. :) Do MINIUNIA7788: Nie przejmuj się, ja też tak mam - najpierw pod koniec cyklu zawsze pobolewa mnie brzuch tak, że już jestem pewna, że dostanę okres, a potem na kilka dni przestaje i dopiero wtedy pojawia się miesiączka. Może u Ciebie będzie podobnie. Do tych 50 dni niestety trzeba cierpliwie poczekać, bo takie spóźnienia bardzo często zdarzają się po odstawieniu, zwłaszcza jeśli długo brało się hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MINIUNIA7788: Wiesz, ja nigdy się aż tak nie zagłębiałam w te obserwacje śluzu, z tego względu że z natury jestem dość \"sucha\" jeśli można to tak określić i ciężko mi się w tym połapać. ;) Więcej jest zawsze w okolicach środku cyklu i właśnie pod koniec. W pierwszym cyklu po odstawieniu na pewno miałam owulację, bo czułam bóle i po około 2 tygodniach dostałam okres. A u Ciebie jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela87
Jestem podłamana, 36dzien, a okresu dalej nie widać, od tygodnia boli mnie brzuch,ale miesiączka jakoś nie przychodzi :( nie wiem co mysleć, po głowie mi chodzi zrobienie sobie testu ciążowego, ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że właściwie nie mam powodów, aby go zrobić, niedojrze używałam prezerwatyw tylko 2 razy, to jeszcze nie mieliśmy z nimi żadnych kłopotów, to czekanie jest straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniunia7788
do camelii: no wlasnie ja ok 1,5 tygodnia temu mialam takie bole i od tej pory czuje jajniki i doszy mi jeszcze w piatek bole krzyza do tego mialam wlasnie duzo sluzu bezbarwnego tak ok 2 tyg temu a teraz jest juz bardzo gesty i bialy i zastanawiam sie czy to wlasnie nie nadcodzi okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniunia7788
do camelii: bylabym Ci bardzo wdzieczna jesli bysmi napisala jak dlugo bralas logest i w jakim jestes wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ELA87: Chciałabym Cię jakoś pocieszyć, ale sama musisz uwierzyć, że po prostu tak bywa po odstawieniu i ten problem dotyczy większości kobiet. Ja najdłużej czekałam do 40 dnia, też już nawet kupiliśmy test, do tego miałam te zawroty głowy, mdłości itd. Testu nie zrobiłam, bo jakoś ciężko mi było uwierzyć, że to może być ciąża - zabezpieczenie nie zawiodło, więc ryzyko praktycznie żadne. Niestety po odstawieniu w organizmie trwa burza hormonalna i ona powoduje, że okresy się spóźniają, a samopoczucie też może nie być najlepsze. Jeśli do 50 dnia okres się nie pojawi, to rzeczywiście zacznij działać - test, lekarz, badania itd. Ale póki co daj sobie czas i postaraj spokojnie poczekać. Do MINIUNIA7788: Z Twojego opisu sądzę, że wkrótce się doczekasz, ja miałam bardzo podobnie. Więc głowa do góry! Odpowiadając na drugie pytanie - mam 22 lata, a Logest brałam 15 m-cy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniunia7788
JEST!!!42 dzien cyklu i sie pojawil.narazie bardzo malutki ale napewno sie rozkreci. Dzieki Camelia za podtrzymanie na duchy i uspokojenie!!!:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MINIUNIA7788: No widzisz, mówiłam. :P Cieszę się razem z Tobą, obyś w kolejnych cyklach nie musiała przeżywać takich stresów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniunia7788
No i jestem juz spokoja!!!Jednak natury sie nie da oszukac. W koncu czeka mnie spokojna noc:D pozdrownionka Camelia!!odezwe sie jakos zobaczyc co u Was slychac dziewczyny!!:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ja mam nadzieje ze az tak dlugo nie bede musiala czekac, bo zwariuje. Juz mysle o zakupie testu. 32 dzien, ostatno mialam typowe 28 dni dlatego myslalam ze tabletki az takiego wplywu na moj organizm nie mialy i ze bedzie juz wszystko normlanie. Niby nie mam zadnych objawow ciazy i moj chlopak co chwile mi powtarza ze to niemozliwe... ale ja zawsze panikuje :P Caly czas pobolewaja mnie jajniki i nic z tego nie wychodzi, niepokoji mnie tylko to takie uczucie mdłości jak po kacu, ale w sumie w poprzednich cyklach tez to mialam tylko trwalo krocej. Jak dzis nie dostane okresu to chyba jutro sobie zrobie test :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, wzielam 2 opakowania logestu pod rzad bo wymagała tego sytacja, zostaly mi 2 tabletki do konca tego drugiego opakowania i dostalam okres nie wiem jak to mozliwe bo okres dostaje sie po odstawieniu i pyatnie mam takie czy mam wziasc te 2 tabletki jeszcze czy nie? jestem pierwszy raz w takiej sytuacji, co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
czesc dziewczynki!!! do Leaa:kochana nie panikuj napewno w ciazy nie jestes tylko po prostu nie wyregulowal Ci sie jeszcze okres.Sama widzisz ze Miniunia dostala w 42 dniu cyklu okres.Takze radze uzbroic sie w cierpliwosc i jeszcze troche poczekac.Napewno niedlugo sie pojawi:) U mnie 8 d.c samopoczucie super,nawet dziewczeta moje kochane nie wiem czy to ta swiadomosc ze juz przestalam brac, ale zaczelam o wiele mniej jesc.Regularnie robie sobie brzuszki.Zdrowo sie odzywiam nie mam napadow glodu i wogole czuje sie tak lekko!!!!:)nie ciagnie mnie tak do slodyczy i wogole widze jak na razie same plusy.Zadnych plamien czy innych dolegliwosci nie mam.Rewelacja.Tak lzej na sercu i duszy ze juz nie lykam tego swinstwa.Pamietasz Camelio jak pisalam ze pewnie zaczne dbac o siebie bardziej jak odstawie tabletki???i tak sie stalo.Zaczelam zwracac uwage na to co jem a wczesniej jak bralam to jadlam ,,co popadnie" bo wine zwalalam na tabletki.Takze z calego serca radze tym, ktore maja juz obrzydzenie do tabsow, rzucic to w cholere i zaczac cieszyc sie zyciem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.... chyba jest, na razie jakies mini mini plamienie... ale brzuch mnie zaczyna boleć niesamowicie, ide łyknąc proszek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
no i widzisz Leaa!!!wszystko ok ciesze sie razem z Toba.Kurcze ciekawe w ktorym dniu ja dostane...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Do MINIUNIA7788: Ja również pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz tu do nas czasem zaglądać i napiszesz jak się czujesz bez tabletek. :) Do LEAA: Widzisz kochana i Ty się doczekałaś. :) Jak zabezpieczenie nie zawiodło, to nie ma co się niepotrzebnie stresować. Ja bym tu jednak obstawiała stresy maturalne. ;) Mówisz, że tak Cię znów brzuch mocno boli? Ale zawsze tylko na początku, czy przez cały okres? Przeciwbóle pomagają, prawda? Trzymaj się cieplutko! Do MSM: Ja sama nie miałam takiego przypadku, bo przedłużałam zazwyczaj o 7 dni, raz o 14. Czytałam jednak, że przy braniu dwóch opakowań bez przerwy mogą pojawić się plamienia. Moim zdaniem bez znaczenia czy dokończysz to opakowanie, czy nie, bo i tak jest \"dodatkowe\". Po prostu zmienią Ci się wtedy dni rozpoczynania kolejnych. Do YENNEFER22: A no widzisz, hehe, mówiłam - ja miałam tak samo. Z chwilą rzucenia tabletek zaczął się nowy rozdział i również dostałam takiego kopa energii, że wszystko zaczęłam nadrabiać. No i to uczucie lekkości... :) Fajnie, że ten nadmierny apetyt Ci przechodzi. A z tym czekaniem na okres, to niestety nikt nie jest w stanie tego przewidzieć, ale trzeba być dobrej myśli. Pozdrowionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie 17 d.c. i samopoczucie super. Póki co chyba żadnej owulacji nie było, więc podejrzewam że znów ten cykl przekroczy 30 dni, no chyba że będzie bezowulacyjny... Póki co się tym nie przejmuję i ruszam radośnie na urlopik - Mazury witajcie! :) Dziewczynki, trzymajcie się ciepło i piszcie tu dalej jak tam samopoczucie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odzew camelia! tylko wiesz to nie jest plamienie to jest okres,no skoro mozna przedluzac o 7 czy tam o 14 dni to chyba nie ma znaczenia tez jak zostały te 2 tabletki wtedy nie zaczne brac w piatek tak jak zawsze tylko ten raz wezme w srode i czwartek zaległe dwie i potem nowe opakowanie az sie to ureguluje... no nie wiem juz sama, po co mam brac jak juz jest okres, nie wiem, zastanowie sie... dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
Camelio udanego wypoczynku!!!!!Pogoda ma dopisac wiec pewnie bedziesz miala super wypoczynek.Buziaki DO MSM:wiesz ja to chyba jednak na Twoim miejscu wzielabym do konca to opakowanie.Dwie tabletki to malo a bylabys pewna co i jak,kiedy dostaniesz okresu i wogole.Ale to tylko moje zdanie.Zrobisz jak bedziesz uwazala.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yennefer22 dzieki. wiesz to jest 2 opakowanie wiec moge brac ile chce i przedluzac jak chce gdyby to było 1 opakowanie to napewno bym wziela do konca, ale dzieki za odzew chcialam poznac zdanie innych kobitek ;) w sumie to nic mi sie zmieni jedynie przyjmowanie tabletek bedzie 2 dni wczesniej ale to sobie unormuje potem zeby było jak dawniej ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logest
Hej dziewczyny!! Bardzo prosze was o pomoc. Zamieniam po 5 m-cach Yasmin na Logest bo dręczą mnie zawroty głowy. Czytam skład a w Logesie to samo co w Harmonecie. Harmonet brałam to było fatalnie. Czy moj ginek zwariował, ze zapisuje mi to co mi zle sluzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniunia7788
do logest: jesli masz jakies watpliwosci to zadzwon i powiedz o tym ginekologowi on Ci napewno wszystko wyjasni ja ze swoim opoznieniem z odstawienia dzwonilam ze stanow do gin zeby sie upewnic ze jest ok chociaz ta rozmowe i tak mnie nie uspokoila dopiero okres:D powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ja po odstawieniu mam strasznie tragiczne miesiaczki, obfite i bardzo bolesne, ciekawe czy to sie unormuje. Chce zeby to bylo jak kiedys. Do Logest Niekoniecznie zwariował. Mają taki sam skład ale są produkowane przez różne firmy wiec sa na różnych bazach, moja gin mi to kiedyś tłumaczyła, więc przy Logescie możesz zupełnie inaczej reagowac. Znam przypadek kiedy dziewczynei zupełnie nie leżał Logest i dostała Harmonet i wszystko było ok, wiec rownie dobrze moze to działać w druga strone. Z tabletkami jednak nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logest
Dzieki dziewczyny za wyjasnienie. Chciałam dzis iść do niego znowu i powiedzieć ze chyba sie pomylił, no ale skoro tak mówicie że może byc ok to zaryzykuje i wezme je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) w sumie pisze zeby sie \"pożegnac\". Zmieniam Logest na Yasmin bo po Logescie moje libido jest w fatalnym stanie. Gin powiedziala ze Yasmin reklamuja sie wlasnie polepszaniem libido i do tego nie zatrzymuja wody w organizmie...pomyslalam wiec czemu by nie sprobowac. mam do was jednak pytanie...gin powiedziala ze przy zmianie mam wziasc pierwsza taletke Yasmin 1 dnia krwawienia. Wiem jednak ze mozna to tez zrobic zaraz po skonczeniu opakowania Logestu albo po 7 dniowej przerwie. Co radzicie?ulotki Ysamin jeszcze nie mam bo jeszcze mi zostal tydzien z Logestem wiec nie moge sobie przeczytac. A i jeszcze jedno...czy ktoras z Was robila juz taka zmiane Logest->Yasmin? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin tez mowi mi zebym zmienila na yasmin bo z Logestu juz zrezygnowalam byl dla mnie fatalny. Mozna faktycznie zrobic jak mowisz po 7 dniowej przerwie i powinno byc ok ale jesli np chcesz uniknac plamien przez caly miesiac to mozna wziac 2 albo 3 dnia okresu z tym ze trzeba sie zabezpieczac dodatkowo. Podziel sie poźniej z nami jak sie czujesz przy braniu yasmin, bo ja wciaz sie zastanawiam czy zrezygnowac w ogole z tabletek czy sprobowac z yasmin moze akurat beda mi pasowaly. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość integracjaa
Ja w sumie mam pytanie z innej beczki. Nie wiem czy bywa tu czasami jakis specjalista ale moze ktoras z was sie orientuje jak wyglada cykl miesiaczkowy - pierwszy po odstawieniu tabletek. Bralam logest juz od dluzszego czasu ale przerwalam bez znaczacych przyczyn i w 13. dniu cyklu kochalam sie z chlopakiem - niby z prezerwatywa ale jest mala mozliwosc zajscia w ciaze. Chcialabym wiedziec kiedy najprawdopodobniej moglam miec dni plodne i czy ten 13. dzien moze sie okazac pamietnym dniem mojego zycia? teraz jest 17. dzien mojego cyklu wiec jeszcze za wczesnie zeby robic test ciazowy a jestem troche przerazona. Jakie jest prawdopodobienstwo ze to byl goracy dzien mojego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyklami po odstawieniu nigdy nie wiadomo, czasem sa nawet bez owulacyjne. Jak kochalas sie z prezerwatywa to nie ma co sie martwic i jeszcze jedna sprawa bardzo czesto to cykle sie bardzo wydluzaja wiec jak bedzie Ci sie spoźnial okres to nie ma co panikowac, kazda z nas po odstawieniu to przezywala. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniunia7788
Do Integracjaa: z gadzam sie z lea przede wszytskim zachowaj spokoj a jesli bedziesz naprawde zaniepokojona to zrob sobie test ciazowy ale nie wczesniej niz 3-5 dni po dacie spodziewanej miesiaczki bo wczesniej nic Ci nie wyjdzie. Moim zdaniem wszystko jest ok ale wiem co przezywasz, zawsze po stosunku z prezerwatywa mialam to samo uczucie- a co jak.... dlatego wlasnie robie tylko przerwe i nie rezygnuje ze spokojnego snu dzieki tabletkom. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
Witam wszystkie kochane:) widze temacik świetny ja od wczoraj zawitałam na kafeterię:) ja od 3 lat biore Diane-35 i jest mi od początku rewelacyjnie ,początkowo brałam je ze względów na skórę i problemy hormonalne ,zastanawiałam się nad zmianą na Yasmin ale nei wiem wogóle nei wyobrażam sobei przerwy ze względu na to że wreszcie mam regularne miesiączki itp .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×