Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lacerta

Szpitale w Trójmieście

Polecane posty

Gość Kasia i Zuzia
a znacie dr sokolowska? kol do niej chodzi ona hcyba z zaspy jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimat
tak czytam i czytam i chyba zdecyduje sie na Redłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Sokolowska jest ordynatorem na Zaspie i jest super babka!!! Nie bylam Jej prywatną pacjentką, ale tydz. lezalam na patologii i jest zajeb....... sta!. Ja polecam Zaspe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka5
a ja wybrałam Szpital Kliniczny- mają najlepszy sprzęt- jedno dziecko już straciłam- teraz liczy sie tylko to żeby wszystko było pod jak najlepszą opieką. Chodzę do dr. Pankrac- fajna babka- polecam. Poza tym lekarze którzy pracuja w tym szpitalu - mają lepsze doświadczenie- z większą ilościa przypadków się spotkali- i nie jedno widzieli- Chodziłam kiedyś do takiej lekarki która namawiała mnie na Świątkowska- ale dzięki do niej są kolejki poza tym takie ceny!!!! i za co???Wybrałam więc inną lekarkę - wprawdzie nie profesor ale też z Akademii. Mama nadzieję że nie rozczaruję się rodząc tam- pewnie przez cc i że wszystko będzie dobrze i nie interesuje mnie jak kolorowie pieknie i uprzejmie tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę udanego porodu:-) Na szczęście na Klinicznej też jest kolorowo i pięknie, a uprzejmie zwykle też. Szczególnie, gdy jesteś pacjentką lekarza stamtąd;-) Tyle, że można tam trafić na jedną wredną pediatrę, a na patologii, na patologię społeczną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka5
Ciesze się że są mamy które rodziły w Szpitalu Klinicznym i są zadowolone. Oczywiście jak każda przyszła mama najbardziej zależy mi na dziecku.Pozdrawiam i dziekuję za wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drysia
Witam. Dwa razy trafiaam na kliniczną, nie polecam. Lekarze strasznie przedmiotowo traktują pacjentki, nie można się niczego dopytać. Łapówkarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores_78
Witam. Czy ktoś rodził w Kościerzynie? Prosze o opinię, miałam 2 poronienia, czeka mnie założenie szwów w kolejnej ciązy.Mie chce znowu trafic na kliniczną. Może ktos mi poleci dobrego lekarza ginekologa który przyjmuje w kościerzynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 5 tygodni temu rodziłam na Zaspie bliźnięta. Złego słowa nie powiem na personel ani warunki. Lekarze są świetni, konsultowali z kilkoma innymi czy już mnie ciąć. Położne przesympatyczne i bardzo pomocne, jak widziały, że źle się czuję (miałam ogromne ciśnienie - gestoza), to zaraz zimnymi okładami mnie traktowały, poszły mi na rękę i mogłam iść do ubikacji zamiast alternatywa kaczka... zawsze któraś mnie pilnowała na korytarzu, czy dycham. Koleżanki z sali poporodowej co chwilę miały którąś z personelu do pomocy, radziły jak karmić, sprawdzały czy piersi nie są zbyt twarde i czy nie trzeba poza dzieckiem odciągnąć. Personel sam zaglądał do nas (po cc-iach) i pytał, czy już podać środki przeciw bólowe... czy działają, jak się czujemy. Moje dzieci spędziły 3 tygodnie na noenatologii, personel bardzo miły, bardzo się przejmowały każdym dzieckiem, przemawiały do nich. Ułatwiały kontakt z lekarzem neonatologiem. Dziewczyny z którymi leżałam nie miały swojego lekarza prywatnego, który przyjmowałby w tym szpitalu, ja tak (ale był na urlopie kiedy mnie pocięto). One nie narzekały na nic... Jestem jak najbardziej przekonana, że szpital na Zaspie to dobry wybór. Trafiają tam przeważnie kobiety, które wiedzą, że coś złego się może dziać z porodem, z dzieckiem. Jest bardzo dużo cesarek, ale każda skonsultowana, by bez wyraźnych wskazań nie ciąć... Oddział OIOM noworodkowy - super wyposażony. Ogólnie, wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_78
Dużo pozytywów jeśli chodzi o Zaspę.A czy ktoś może mi polecić dobrego lekarza który przyjmuje prywatnie i jednocześnie urzęduje na Zaspie? Z góry dzieki. Czekam tez na opinie o Kościerzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość souldreamer
Redłowo odradzam!! Niedawno spedziłam tam kilka dni na patologii i to pomoglo mi tylko zdecydowac że w tym szpitalu rodzić NIE CHCE!!! Wiele slyszałam złego ale jednak trzeba się przekonac na własnej skórze. Położne mało zainteresowane tym co się dzieje z pacjentkami (było oczywiście kilka wyjątków), złośliwe i wredne kobiety. Wybudzają w nocy na badania tak, ze niejedna z nas na sali mało zawału nie dostała - tak się zapewnia spokój kobietom w ciąży. badania KTG czesto polegały na tym ze położna zostawiała pacjenke z podłaczonym sprzetem i znikała na pół godziny mówiąc o tym, zeby pilnowac bicia serca dziecka (moja ciąża wzcesna więc dziecko się czesto obracało) po czym na obchodzie ordynator odrzucał wynik badania - brak odczytu bicia serca dziecka. Przez te kilka dni kiedy bałam się że stracę dziecko nikt mi nic nie powiedział, nie wiedzialam czy coś się dzieje czy jest powód do niepokoju - nic, niektórzy lekarze na obchodzie traktowali pacjentki jak powietrze inni ograniczali się do "grzecznego" jak się pani czuje i tyle - zero informacji, zero pocieszenia że będzie dobrze NIC. dodam tylko ze koleżanka po terminie została wzięta na poród w ostatniej chwili keidy już rozwarcie było na tyle duze zeby główka dziecka mogla przejść - zareagowano na jej ból kiedy przewróciła sie przez aparat do KTG (lekarz po fakcie przyznał sie do błędu ze nie wzięto jej na porodówkę wcześniej ale bynajmniej za to nie przeprosił). I tyle - to sa moje świeże spostrzeżenia na temat tego szpitala. Jak wspomniałam są wyjątki: lepsi lekarze i miłe położne ale ogólnie ten szpital w skali 10-punktowej otrzymuje ode mnie przyszłej młodej mamy 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do souldreamer
Jeśli sądzisz, że w innych szpitalach jest inaczej, to obawiam się, że czeka cię rozczarowanie. Rodzilam w Redłowie ponad 3 lata temu i nie było nic na co mogłabym narzekać. No, może z wyjątkiem zbyt małych "racji żywnościowch". Byłam non stop głodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie jestem w 27 tyg ciąży i już zaczynam zastanawiać sie nad szpitalem. waham sie pomiędzy zaspą - wojewódzkim ale podobno kliniczna odremontowana i jest tez dobrze. Czy w którymś z tych szpitali są pojedyncze sale poporodowe? A podczas porodu rodzinnego jest sie na sali pojedynczo czy za \"zasłoną\" inni rodzący? Ile kosztuje porod rodzinny na zaspie a ile w 2 pozostalych szpitalach? a ile znieczulenie? Moja lekarz jest co prawda z klinicznej, ale jakos nigdy nie rozwazalam tego szpitala w ktorym urodzę. Czekam na Wasze informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam zamiar rodzić w Redłowie. Prosze napiszcie cos o aktualnych warunkach - jak to jest faktycznie z pokojami porodów rodzinnych, czy trzeba ze sobą zabrać wszystko dla dziecka i siebie - pieluchy, podkłady itp, czy daja dziecko od razu? itd, itp. Będę bardzo wdzięczna, bo nie ma to jak info z pierwszej ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odezwijcie się w tej sprawie, przydałyby się jakieś aktualności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfonea
Rodziłam W Redłowie w wakacje 2007, było okropnie. Tylko nieliczne pielegniarki były zyczliwe. Wiekszosc to zołzy zachowujace sie jakby pracowały za kare. Lekarze,tez odwalali robote, zero zyczliwosci i informacji,traktowanie przedmiotowo. Naprawde nie polecam tego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze,bo temat jak najbardziej na czasie ,bynajmniej dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia i dobrze wybrałas ja tez bede rodzic na zaspie za 4 tygodnie na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja mam jeszcze teoretycznie sporo czasu,bo jestem w 27 tc,ale mam problemy,skurcze itp.wiec wszystko sie moze zdarzyc:(:tfu tfu Poza tym niewiem do konca gdzie rodzic,w gre wchodzi KLINICZNA i ZASPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Gdynianki rodzą w Wejherowie lub na Zaspie. Ten pierwszy slynie juz z życzliwej i profesjonalnej porodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny ja tez rodziłam na zaspie BAARDZO POLECAM:-) porod wspominam super położna swietna kobitka i lekarz tez ja tu skurcze a oni zeby jak naj mniej myslec o tym to kawały zaczeli opowiadac było tak wesoło ze bol nie byl taki zły a i tak rodziłam godzine to tam baba do rodzenia jestem;-) niestety pozniej mały zachorowal antybiotyki dostawal i SPEDZIłAM W TYM SZPITALU CALUSI MIESIąC PRAWIE JAK DOM HEHE ALE SZPITAL BARDZO POLECAM ZADNYCH PROBLEMOW WSZYSCY DBAJA O CIEBIE I SIE MARTWIA O TO ZEBY WSZYSTKO BYLO DOBRZE:-) rodziłam 30 maja 2007 w piatek mamy roczek;-) A JESLI CHODZI O GINA TO POLECAM PIOTRA BIERżYńSKIEGO REWELACYJNY GINEKOLOG przyjmuje koło klifu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kckam
Rodziłam wraz z mężem w Redłowie, z samego porodu jesteśmy bardzo zadowoleni, dziękujemy serdecznie Pani położnej Lucynie, która bardzo nam, a właściwie mi pomogła. To prawda, że z porodami jest tak, że zależy od zmiany na którą się trafi, nam się udało, życzę tyle samo szczęścia innym. Trochę gorzej wygląda sprawa z siostrami, które zajmują sie dzieciakami i mamami po porodzie,aż trzy siostry palą - porażka jak taka z chuchem podejdzie do 3 godzinnej dzidzi, z tym należało by coś zrobić!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animari
W żadnym razie Redłowo, polecam WEjherowo, podobno Zaspa też oferuje dobre warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×