Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość gość
Nie jestem Now ciozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość212
Czy to są objawy Ciąży ; staramy się 1,5 roku ... teraz nie myslam Wogole o tym staraniu , ale po owulacji dostałam gorączkę dreszcze i cały czas mam niby chrypkę .. niechce przejść .. za 2 dni okres powinnam dostać a piersi mnie nie bolą a zawsze bolą i brzuch tylko 2 dni temu kół przez monet a teraz 2 dni do okresu nic tylko pryszcze na twarzy wyskoczyło mi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Podwyższona temperatura dłużej niż 21 dni, test ciążowy pozytywny, opóźnienie miesiączki powyżej 7 dni, ból piersi, poranne mdłości, wymioty, zawroty głowy,bóle w dole brzucha, plamienia, częste oddawanie moczu, zmiany smaku, powiększenie brzucha, zmiana wyglądu brodawek sutkowych, bulgotanie w brzuchu, biały, gęsty śluz, odczuwanie ruchów dziecka.:) Uszeregowałam od najważniejszych do najmniej ważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Do tych mniej ważnych dodałabym jeszcze np.zgagę, odczucie dziwnego smaku (słonego czy metalicznego) w ustach, spadek lub wzrost wagi, zmiany apetytu, wzmożone pragnienie, ślinotok, uczucie zmęczenia, zasinienie czy opuchnięcie narządów płciowych.Powyższe objawy mogą, ale nie muszą wskazywać na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja opiszę swoje objawy szczegółowo :D -Stosunek 25dc rano i silny bol owulacyjny -27-27dc podwyższona temperatura ciała 37.7 mierzona normalnie elektronicznym termometrem w uchu -28dc-30dc silny ból sutków -29dc-30dc przez dwa dni silny ból głowy -30-31dc silny ból prawego jajnika i silne kłucie cale dwa dni -32dc zauważyłam plamę krwi na spodenkach -33dc silne zawroty głowy myślałam że zendleje -34dc nerwowość aż do dzisiaj 38dc -37dc-38dc testy (sikaniec) pozytywne wszystkie 3 - w tej chwili mam bóle podbrzusza dość wyraźne inne , wzrost apetytu , zaburzenia snu , trądzik , bóle piersi Jestem w ciąży !!!! :D :D Termin na walentynki !!!!!!!!! :D -sweete-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×