Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Często na forach dziewczyny pytają jakie są objawy na początku ciąży. Sama starałam się o dziecko 1,5 roku i co cykl szukałam informacji na ten temat.Teraz jestem w 5 tyg. ciąży i chciałam się podzielić wiedzą jak to było u mnie.Ponieważ dużo dziewczyn pisze że miały od razu po zapłodnieniu wymioty mdłości śluz i temperatura. Wierzcie mi że u każdej to przebiega inaczej.U mnie TEMPERATURA była taka jak przed okresem .Czyli przed owulacja miałam 36,4 a po aż do miesiączki wahało się miedzy 36,8 a 36,9.A wszędzie można przeczytać że to musi być powyżej 37 kresek.Nieprawda !!!!! Dalej piszą też że objawem jest dużo ŚLUZU rozciągliwego takiego jak płodnego. Ja nie miałam nic.Zupełnie nawet teraz mam tylko mokro ale bez śluzu. 2 tygodnie po zapłodnieniu ( a wiedziałam kiedy to mogło być bo były starania ) zaczęły boleć mnie bardzo PIERSI I SUTKI .I bolą do tej pory.Wcale nie były dużo większe może nieco nabrzmiałe. Mnie raz w nocy i kilka razy w ciągu dnia pobolewał BRZUCH pod pępkiem i to było tylko tyle.Zauważyłam że mi się nieco powiększył brzuch bo ciaśniej mi było w spodniach i częściej odczuwałam głód.To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaa
Ja w ciązy byłam dwa razy i powiększenie piersi mogłam stwierdzić dopiero w 2-miesiącu...i to minimalne...objawy sprzed @ to takie same jak na @ z tym, że mocniej bolał mnie brzuch. Zmęczenie, nudności miałam dopiero ok. 8 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfrtt
do dziewczyn w ciąży - czy zauważyłyście pociemnienie warg sromowych i wejścia do pochwy? Jesli tak, to przed okresem czy juz po terminie @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgg
Mam pewien problem, otóż zapomniałam dwóch tabletek z pierwszego tyg. - @ z odstawienia dostałam więc myśl o ciąży odrzuciłam....obecnie jestem przy 8 tabletce z nowego blistra, a czuję się jak na @ ...boli mnie krzyż, podbrzusze, kłuje mnie jajnik...zgaga mnie męczy i często sikam...jestem rozdrażnina i zmęczona...mam wrazliwe piersi...czy mozliwe, że mimo @ z odstawienia ( jak wiadomo jest ona sztucznie wywoływana z powodu przerwy w braniu tabletek tabletkach) moge być w ciązy? Czy któraś z was tak miała bądź słyszała o takim pryzpadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to nie ciąża.Może to na skutek pomyłki w braniu leków.W końcu to hormony a one swoje robią.Objawy ciążowe tak jak wcześniej pisałam są widoczne dopiero po 2-3 tygodniach najmniej. Ja obecnie jestem w 6 tygodniu i jeszcze mnie nie gania do łazienki.Ale dla swojego spokoju zrób sobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgg
właśnie napisałam,ze zapomniałam 2 tabletek w zeszłym misiącu, a obenie jestem przy dziewiątej tablete...czyli od ewentualnego zapłodnienia minął miesiąc...więc jak może być za wcześnie na objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak zapomniałaś tabletki to one i tak działają.Po za tym dziwie sie tobie że jeszcze nie zrobiłaś testu i nadal bierzesz hormony w sytuacji gdy możesz być w ciąży.Nawet jeżeli jesteś to wiesz jak takie leki moga szkodzić płodowi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgg
nie ma dowodu, że tabletki anty szkodzą płodowi... a test zrobię gdy będę miała 7-dniową przerwę- wtedy na pewno test pokażre prawdę...a po drugie nie rozumiem twojego twierdzenia, że jak się zapomniało tabletki to one i tak dzia łają...to po cholerę je brać...he,he,...nielogiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam do was pytanie !1ipca mialam ostatni okres od tego czasu nic , nie mam tez zadnych objawowo ciazy no moze oprocz tych ktore sobie wmawiam np od kiedy przeczytalam ze objawem sa mdlosci to czuje je caly :)2miesiace temu przezylam swoj pierwszy raz , zdawalam mature, no i stosowalam lekka diete czy to moze byc powodem zatrzyania okresu? Dadam ze podczas sexu zabezpieczalismy sie prezerwatywa no i chlopak zapewnia mnie ze hmm kontrolowal sytuacje . wiem ze powinnam isc do ginekologa , zapisalam sie juz na piatek ale do tego czasu zwariuje pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jestem tu nowa i nie bardzo wiem co myśleć o swojej sytuacji więc postanowiłam sprawdzić czy ktoś może miał takie problemy jak ja. Otóż biorę tabletki antykoncepcyjne 1,5 roku i nigdy nie było żadnych problemów. Od jakiś paru dni pobolewa mnie czasem prawy jajnik, taki jakby skurcz odczuwam, bardzo często oddaje mocz, ale nie czuje żadnego szczypania ani nic z tych rzeczy, mam cały czas biały śluz, chodzę zmęczona i chce mi się spać, dzisiaj odczuwałam ból w dole pleców po prawej stronie, cały czas bym coś jadła, mam zmienne nastroje. Dodam, że od ostatniej miesiączki minęło 10 dni i była ona krótsza. Zrobiłam 2 testy wczoraj ale były negatywne. Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból jajnika może oznaczać torbiel .Ja przez antykoncepcje miałam ich sporo na obu i tez mnie bolą oba już ze 2 lata.Lekarze nic z tym nie robia bo twierdzą że nic z nimi sie nie dzieje aby je usunąć.Testy raczej nie kłamią.A te samopoczucie może tak być poprostu.Ja jak sie starałam o dziecko to wszystkie objawy miałam co cykl i w ciąży nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollo5
witajcie. od dwoch tygodniu spoznia mi sie okres. zazwyczaj nie mialam regularnych cykli, ale chyba nigdy az tyle sie nie opoznial. wspolzylam w dni plodne jakos pod koniec lipca, tuz przed owulacja. ale bylismy zabezpieczeni i moj parner mowi,ze wszystko bylo w porzadku. prezerwatywa nie pekla ani nie zsunela sie. jutro robie test, ale jestem cholernie przerazona. okresu nic nie zapowiada..ale i objawow ciazy zadnych nie mam. jesli jestem w ciazy to bylby to jakos 5tydzien..moze dalej, wiec chyba objawy by juz jakies byly, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka niewiadoma
Witam!! Ja również mam pytanie do dziewczyn które już są w ciąży lub były, może miałyście takie same objawy jak ja. Zacznę od tego, że mam dość regularne miesiączki co 24 czasami ale bardzo rzadko 26 dni. W maju tego roku spóźniał mi się okres już 3 dni (a zaznaczę że nigdy nie miałam takich przesunięć) więc postanowiłam zrobić test ciążowy. zrobiłam ich 3 i każdy wyszedł negatywnie:(.Jednak po 30 dniach w końcu dostałam miesiączkę oczywiście bardzo mnie to zmartwiło bo chciałabym zostać mamusią, ale to druga sprawa. Miesiączke miałam taka jak zawsze czyli pierwsze dni bardzo duże i ostry ból i wówczas zażywam silnego środka na te bóle menstruacyjne Ketonalu. Pomyślałam wówczas, że z dzidziusia nici:( W czerwcu i lipcu również normalnie dostawałam okres co prawda nie były aż tak bolące (zaznaczę że ogólnie mam takie bóle miesiączkowe, że drętwieją mi nogi i robi mi się bardzo słabo) ale były. w tym czasie wszyscy znajomi cały czas mówili mi, że strasznie schudła, spodnie zaczęły na mnie wisieć ale co było dziwne brzuszek nadal miałam i mam taki coraz bardziej zaokrąglony i waga mi również rośnie. Postanowiłam tutaj napisać ponieważ za 3 dni powinnam dostać znowy okres, a zdziwiło mnie to gdy moja siostra po tygodniowym nie widzeniu mnie podeszła do mnie i zapytała się czy nie jestem czasem w ciąży ponieważ mam zaokrąglony brzuszek. Objawów nie mam typowych, miesiąc temu miałam takie napady że strasznie chciało mi się siusiu, ogólnie nie mam ochotę na jedzenie, ale czasami mam takie napady że muszę coś zjeść i zauważyłam że mimo iż jestem miłośniczką słodyczy bardziej mam ochotę na coś słonego. Poczekam aż do terminu kiedy powinnam dostać następną miesiączkę. jak nie będzie to zdecyduje się na następny test ciążowy. Bardzo się boje powtórnego rozczarowania dlatego za bardzo nie chce zakładać, że mogę być w ciąży. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka niewiadoma
Jeszcze dodam, że tydzień temu miałam wieczorem straszne mdłości myslałam, że zaraz wszytsko zwróce ale do tego stopnia aż tak źle nie było:) Wczoraj ok. 11.00 również miałam mdłości ale już nieco słabsze:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy?Jakie objawy? :) gdyby nie to, ze starałam się zajść w ciążę to właściwie jedynym objawem, który bym zauwazyła to brk miesiączki. poza tym wszystko super, żadnych mdłości, zachcianek, no może trochę obolały biust. Jakie takie symptomy zaczęłam zauważać (wiedząc dobrze że jestem już w ciaży) gdzieś tak ok 12 tyg tzn podrósł mi biust i troszkę brzuch, od 2 tyg śmigam częściej do wc i szybciej się męczę al eto "już" 16 tydzień. U każdej objawy są zupełnie inne, albo zupełnie ich brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeszcze niedawno sama prosilam o rady bo balam sie ze jestem w ciazy teraz moge was troche uspokoic okres mialam 1 lipca wiec gdy nadszedl 1 sierpnia zaczelam sie strasznie obawiac( do tej pory mialam rgularne) no i zaczol sie stres odrazy wydawalo mi sie ze mam mdloci powiekszone zylki na piersiach zgage nawet temperature (zaznacze tylko ze oczywiscie wspolzylam z chlopakiem ale uzywalismy prezerwatywy) jednak 29 sierpnia dostaam okres normalny nie tam zadne plamienie , zglosilam sie do ginkologa on przepisal mi tabletki i teraz wszystko jest juz ok :) oczywiscie mozna powiedziec ze po paru dniach mogam zrobic test lub isc do lekarza ale balam sie balam sie ze powie gratuluje jest pani w ciazy :( Chyba rozumiecie :) A te wszystke asiryny olopiryny herbatki i kapiele ktore podobno wywoluja okres no coz na mnie nie dzialaly :) Zyycze powodzenia i malych stresow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 1991
pomocy czy to możliwe że jestem w ciąży zrobiłam test i wyszedł negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliMarlene
Dziewczyny staramy się z męzem o dziecko juz ponad rok, jestem po laparoskopii jajników (minęło juz 5 miesięcy) i wciąż nie zaszłam w ciązę. Ale teraz mam ogromna nadzieję że się udało, chyba po raz pierwszy miałam owulację od operacji i wspołzylismy w ten sam dzień kiedy test owulacyjny pokazał dwie kreski pozniej jeden dzień przerwy zeby plemniki mogły się zregenerować i znów wspołzycie. Był to 16 dc.obecnie jest 23 dc. okres powinnam dostać za 11 dni a już odczuwam ból w podbrzuszu i strasznie bolą mnie sutki! Od ośmiu dni temperatura 36,7, 36.8 czy mogę mieć jakąs nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze owszem jest szansa na to ze sie udalo i zycze Ci tego z calego serca ale jezeli nie wyjdzie to po prostu daj na luz bo im bardziej bedziesz chciala tym dluzej nie bedzie sie udawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja musze sie was poradzic to jest moj drugi cykl staran i powiem wam tak zawsze 2-3dni przed miesiaczka mam napecie przedmiesiaczkowe jestem rozdrazniona jestem czasem nerwowa,pobolewa mnie brzuch,troche bola piersi i duzo dosc jem,natomiast teraz jest cos dziwnego 13powinnam dostac @ i powinnam czuc napiecie lecz go nie mam tzn.od wczoraj mam takie dziwne klocia raz w jajnikach raz w pochwie raz w pachwinach,czasem takie delikatne pobolewania w dole brzucha ale inne niz przed @ do tego takie dziwne rozpieranie w podbrzuszu jak by cos mi sie tam rozciagalo to jest tak kilka razy dziennie do tego bolace sutki,wrazliwe na potarcie dlonia,recznikiem,i sa troche nabrzmiale,szyjke macicy mam nisko zamknieta a sluz taki bialawy ale rzadszy bez grudek tylko gladki,wargi mam lekko zasinione,do tego dzisiaj od rana czuje w gardle jakby taka kluche i tak jak by mi bylo nie dobrze.robilam dzisiaj test i negatyw.co o tym myslicie?odpiszcie tak bardzo bym chciala fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam pytanko zrobiłam test wyszły mi dwie kreski jedna słabsza a druga mocniejsza :) na drugi dzien poleciałam na badanie Hcg i wyszło mi 262,9 czy ja dziewczyny jestsm w ciąży jak tak to który mam tydzien ? a czuje sie świenie tylko piersi bolą wole ich nie dotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje :) sprawdz sobie tydzien ciazy w normach ktore powinny byc podane przy wyniku bo kazde laboratorium ma inne ;) Wg mnie t 4-5tydz. liczac od daty ostatniej @ ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko dziękuje ci serdecznie kochana jestes w takim razie jestem w ciąży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 Wg. tych norm wychodzilo by ze jestes w 4-5tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1388
Witam.Chciałabym opisac tutaj swój przypadek i zapytać was co o tym sądzicie.Od 2 miesięcy mam bardzo krótkie i skąpe okresy a w tym miesiącu to juz chyba nie mozna było nawet nazwac okresem gdyż trwał 2 dni.Byłam u ginekologa-dodam,ze poraz pierwszy u tego gdyż musiałam zmienić lekarza i po badaniu gdy zapytałam czy jestem w ciązy powiedział mi,ze cytuje" JA CIĄŻY NIE BADAM"...Powiedział,ze macicia jest twarda i mała i to wszystko....Przepisał mi gynalgin bo stwierdził,ze mam upławy a dotąd nie miałam tego problemu i dał skierowanie na Usg w celu ustalenia ciazy...Pewnie zapytacie czy mam jakieś objawy wiec cos tam zauwazyłam.Jestem bardzo zmeczona tak bardzo,ze śpie popołudniami co nie zdazało mi sie nigdy i bardzo kreci mi sie w głowie od dobrego tygodnia.Od wczoraj mam w podbrzuszu uczucie pełności i tak leciuteńko pobolewa....Nie wiem co mam o tym myslec.A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie okres spóźnia się grubo ponad tydzień... parę dni po dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszedł negatywny (tylko nie użyłam porannego moczu) ostatnio zaczynam myśleć, że mogę być w ciąży, bo częściej sikam, nadal nie mam okresu, czasem pobolewa mnie trochę brzuch (jak przed okresem), czasem jestem senna w środku dnia, ale nie mam innych objawów typu: nudności, zawroty głowy, powiększone piersi itp. za parę dni, jak mnie nie zaleje, zrobię jeszcze jeden test i może wreszcie ujrzę te dwie kreski (staramy się z mężem o dzidzię od 3 m-cy)... a jak nie to do lekarza pójdę. a co wy o tym myślicie? jakie wy miałyście początkowe objawy, bo może ja sobie wmawiam to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×