Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

moje objawy wygladaly nie typowo. tzn skapy okres tzw plamienie i brak sluzu. no i obolale piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi nigdy nawet przed okresem nie bolały, tylko zawsze brzuch... ogólnie mam bardzo bolesne miesiączki (w 90% nie mogę obejść się bez Ketonalu 100, bo boli tak, że nie mogę chodzić) teraz kilka dni mialam taki śluz najpierw troszkę ciągnisty, a potem jakby woda się ze mnie lała, teraz jest sucho i czekam jeszcze kilka dni na zrobienie testu. aha... jestem niejadkiem, a ostatnio czuję się cały czas głodna to normalne? i przy tym nie tyję tylko schudłam 1 kg. nie wiem może to tylko stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta ANN
Dziewczyny PROSZE o pomoc! Okres miałam 2 czerwca a kochałam sie z chłpopakiem 12 czerca bez zabezpieczenia (zdążył wyjsc nie wiem czy w pełni). Miałam w domu tabletki antykoncepcyjne CERAZETTE jak sie je weźmie 6 na raz i za 12h nastepne 6 to maja takie działanie jak tabletka 72h po. Byłam zmuszona wziasc te tabletki 2 tyg temu i teraz niestety tez... Pierwszym razem była inna sytuacja ale zadziałały natomiast teraz, sama nie wiem... Bo juz po niecałym tygodniu mam jakies jakby objawy ciąży, nie wiem moze urojone bo czy po tygoniu moge cos zauważyc? Otóż czesto chce mi sie strasznie spac, jest mi nie dobrze i czesciej niz zwykle chodze do toalety siusiu i moje piersi stały sie nabrzmiałe ale nie bolące, i o 3 dni mam białą gęstą wydzieline z pochwy! Dziewczyne błagam WAS odpowiedzcie mi cos... Nie moge spac po nocach, doradzcie czy moge byc w ciąży? na test jest za wczesnie jeszcze! Z góry DZIEKUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę o "takim" sposobie antykoncepcji... 6 tabletek na raz i 12h później kolejne 6??? moim zdaniem ty nie jesteś w ciąży tylko zeżarłaś na raz tyle tych tabletek, że pewnie to jest powodem złego samopoczucia. idź lepiej do lekarza i przyznaj się co zrobiłaś, bo możesz mieć jakieś problemy zdrowotne z powodu tego co zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia zdenerwowana
witam, jakieś 4tygodnie temu kochałam się z mężczyzną, biorę tabletki od około pół roku. od tygodnia bolą mnie piersi i mam bóle podbrzusza, takie dziwne mrowienie. Miałam okres jakieś 12 dni po stosunku, właśnie wykonałam test i wyszedł negatywny, jak myślicie... czy mogę być w ciąży? ponadto żyję w stresie, nie mam pracy i bardzo mnie to denerwuje... być może to jest powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , dziewczyny może Wy mi pomożecie dzisiaj robiłam test ponieważ @ mi sie spóźnia 3 dni test wyszedł pozytywny tylko martwie sie tym ,żę kiedy nadchodział @ to zawsze znikał ból piersi i miałam sucho teraz tez znikł ból piersi i mam sucho a mimo to test pokazuje 2 kreski nie rozumiem przeciez powinnam miec bol jakikolwiek piersi śluz mleczny czy coś a ja sie czuje jak by miał zaraz okres przyjść i ból piersi po prostu zastanawi mnie to bo wiele dziewczn pisze ,że bola je piersi a mi po prostu ból znikł jak przed miesiączką? znikłtego dnia kiedy powinnam dostac okres albo dzien przed zawsze tak miała a teraz jestm w ciązy i :( jak by był okres nierozumiem czy któraś wie co się dzieje? prosze napiszcie mi czy mam sie czym martwić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
cześć, witam wszystkie staraczki i oczekujące :) dziewczyny, nie wiem już sama co mam o tym myśleć, nie chcę się nakręcać, ale muszę się wygadać... od roku staramy się o bejbi i nic ma pco, w tym cyklu 16-25dc brałam duphaston, ostatni okres miałam 28/05/11. W moją owulkę tj 11.06, brykaliśmy przed i po ok 2 dni :) od kilku dni bolą mnie sutki i piersi od strony pach, a nigdy nawet przed okresem tego nie miałam, 3 dni temu bolał mnie brzuch jak na okres dziś pobolewa, kłuje, od czasu do czasu, wczoraj miałam gęsty, biały grudkowaty śluz, nie jest to na pewno infekcja, regularnie chodzę na wizyty, dziś jest ale rzadszy bez grudek, poza tym wczoraj i dziś sprawdzałam temp. i wczoraj było 36,8, a dziś jest 37,4. Dziś zrobiłam test , negatywny :( nie wiem o co kaman, może za wcześnie, od ostatniego owulacyjnego przytulanka dziś mija 8 dni... co myślicie? ja chyba już szleję... co myślicie? ciąża? tak bym chciała... napiszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA08
WITAM MAM PYTANIE CZY MIAŁ KTÓRAŚ Z WAS TAKI OKRES JAK JA ZAWSZE MAM5 DNI I BYŁO TAK ZAWSZE A W TYMMIESIĄCU MIAŁAM 2 DNI I BARDZO SŁABUTKO MI LECIAŁA CZY TO JUŻ CIĄŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Czekająca_
Witajcie Kobietki! Kochalam sie z moim chłopakiem 3 lipca a 8 lipca dostałam okres trwał on kilka dni 4/5.. potem ponownie się kochaliśmy 14go lipca... mój okres był kiedyś baaardzo rozregulowany ale brałam tabletki antykoncepcyjne przez 8 miesięcy i od kilku dobrych miesiecy a nawet pół roku nie biorę żadnych tabletek i okres zawsze był w odstępie 30/31 dni. Nie dostałam okresu od tygodnia... moje objawy: *sporo powiększony biust (jak nigdy) *bolące i powiększone brodawki *wzdęcia (czasem zatwardzenia) *stan podgorączkowy (ok.37,3) *senność *siusianie *ogromny apetyt *przez dwa dni miałam metaliczny smak w ustach (fuuuu) :-( robiłam test i wyszedł mi NEGATYWNY, ŻE CIĄŻY NIE MA! KTO MI POWIE O CO CHODZI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuWEta
Dla pewności zrób test. Nie można wykluczyć ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona :P - Ważne!!
Mam pytanie co prawda miesiączki spodziewam się w pt, ale czuję się trochę nieswojo. Normalnie przed okresem pobolewa mnie brzuch, piersi itp, a teraz nic, tylko piersi są trochę wyczulone... Po czytałam trochę na forum i zmierzyłam temp. , wynik to 37,2 , ale to może jakaś infekcja, co o tym myślicie? Po za tym czuję się osłabiona. Czasami zastanawiam się czy nie wykręcić nr do szefowej i nie poprosić o dzień wolny żeby się wyspać( bo na chwile obecną to nawet12h to mało). Strasznie denerwują mnie zapachy, które do tej pory odpowiadały mi bardziej niż inne np.kawa, grapefruity. Dziś mnie dosłownie odrzuciło od moich ulubionych perfum. Strasznie mnie mdli od lubianych przeze mnie zapachów. Powiem szczerze, że trochę po szaleliśmy z narzeczonym w dni płodne, ale sama nie jestem do końca pewna efektów bo, ani razu nie skończył we mnie i żeby jakiekolwiek objawy mieć tak szybko?? Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramStaram
Witam ostatnia miesiaczke mialam 26 lipca kolejna ma wypasc w środe..wiem ze nie potrzebnie sie nakrecam jak jeszcze nawet mi sie nie spoznia ale do rzeczy doszlam do wniosku z mezem ze czas na dziecko wiadomo odrazu poszlismy na calosc jak tylko skonczyl sie okres zaczelam brac witaminy iz mam tyłozgiecie macicy konczyl przewaznie w pozycji na piesku mam pytanie czy odrazu pozaplodnieniu moga wystapic glupie objawy jak np... zawroty glowy 6 sierpnia wyladowalam przez to na pogotowiu nie moglam podniesc glowy tak wirowalo wymioty brak sil podano mi kroplowke stwierdzono ze to przez niskie cisnienie 90 na 60 lecz objawy nie przeszly wybralam sie do lekarza jutro mam pobrac analize moczu i krwi jedno mnie zastanawia zawsze mialam obolale piersi a teraz wyjatkowo jedynie wrazliwe sutki gdzie jak dotykam czybkow to odczuwam dziwny bol moze sie nakrecam troszke przez te zawroty glowy schudlam bo az 2 kg !!!Czy ktoras tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1933
Hej dziewczyny!!! Mam takie pytanie a mianowicie w lipcu okres spoznil mi sie 6dni i nie byl taki jak zawsze( malo obfity) a w sierpniu dostalam normalnie tylko ze trwal tylko 4 dni a nie tak jak zawsze 6 (i byl tez skapy) Ostatnio zauwazylam ze powiekszyly mi sie piersi, czesto chodze do toalety sisiu, popoludniami klade sie spac bo jestem zmeczona a nigdy wczesniej tego nie robilam . Dodam jeszcze ze wspołzyje z mezczyzna bo inaczej bym tego pytania nie miala :D Czy moge byc w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzecie mi? prosze!
Hey moj klopot jest taki ze kochalam sie z moim chlopakiem o rok mlodszym zanim doszedl zdazyl wyjsc ale jak juz doszedl po wyciagnieciu, poczekal chwile i dalej zaczol mozna tak zajsc w ciaze moj okres mi sie juz spoznia...Boje sie odpowiedzcie na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepa77777
Pomocy. Kochałam się z facetem w 9 i 10 dniu cyklu z prezerwatywą. Cykle trwają zwykle 29-31 dni. 7-8 dni po stosunku odczuwam ból żołądka, uczucie ściskania w nim i straszne mdłości. Czy to może oznaczać ciążę? plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss 2 dni po stosunku bardzo kuł mnie jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Do spodziewanego okresu został mi jakiś tydzień a od wczoraj pobolewa mnie brzuch na dole po prawej stronie. Myślicie że może to być oznaka ciąży czy to za wcześnie na jakiekolwiek objawy?? Miała tak któraś z Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczek33
hej , opowie wam moja historie moze komus pomoze ok. 10 grudnia okres 23 sex 27 wieczorem jedna ciemna kropeczka krwi zauwazona przy sikaniu 29 test pre test jasna kreska pozytywny testy z innych firm robione kreseczki jasne na wrzystkich 05 grudia bhcg 1 12 grudnia lekarz pecherzyk ciazowy 2,7 mm objawy letka nikiedy zgaga i nikiedy podkuje w jajniku to wrzystko Jutro znow lekarz wieczorem na usg bo nie wierze i ide do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki!! Zdecydowalam sie napisac kilka słow, zeby nie mylic ciazy z przemeczeniem co stalo sie u mnie. Pracowalam bardzo intensywnie ponad 2 tyg a kilka dni po okresie nastapiły ksiazkowe objawy ciazy-przynajmniej tak myslalam. Mialam zawroty glowy, bole w dole brzucha, powiekszone piersi, ciagle podwyzszona temperatura do ok. 37,3 stopni C, wyczulony wech na przyprawy, wedliny, napady goraca mijajace po chwili no i oczywiscie praktycznie brak okresu w wyliczonym terminie (tylko słabe plamienie, wkladni w zupelnosci wystarczaly). Po 3 dniach plamienia zrobilam test i wyszedl negatywny, myslalam ze dlatego bo za szybko po "okresie", poczekalam nastepne 3dni i ponownie zrobilam test i......... negatywny :( Okazalo sie ze wszystko przez przemeczenie, w miedzy czasie troche przychorowalam a ze pracuje fizycznie to objawy przepracowania byly identyczne jak w pierwszych tygodniach ciazy. Pisze to abyscie nie "nakrecaly" sie jak ja ze juz napewno jestem w ciazy, bo rezultat byl przeciwny. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
heyyy witam wszystkich mam pytanko, zawsze mialam nie zbyt regularne miesiaczki , a tym razem znow, fakt fktem nie zabezbieczam sie z moim chliopakiem gdyz mam 24 lata i dziecko jak by bylo byloby fajnie, a wiec tak miesciaczki nie mam ponad miesiac ... doszly mi lekikie nudnosci ale nie samego rana po wstaniu z lozka moze ogiolnie ze 3 razy wymiotowalam a brzuch mam od dwoch dni strasznie wzdety wczesnij moje piersi bykly bardo wwrrazliwe na dotykteraz juz tak nie trioszke moze bol jak sie dotykam zostal w sutkach , kolejna sprawa to brzuch mnie boli na okres bez doch zdan, ale juz 3 razy w zyciu w ten sposob sie rozczarowalam ale nigdy wczesniej nie dochodzily takie wymioty i nudnosci przedewszystkim wzdecia...moje pytanie jest takie czy aby to napewno podejrzenia ciazy czy aby nie jakis torbiel lub os innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpirti
Hej ja tu jestem nowa.Właściwie to już mam jedną dzidzie ma już dwa latka.No i najwyższy czas aby pomyśleć o rodzeństwie dla mojej córeczki.Więc staramy się krótko może z jakieś 2 mies ale formy nie zalewaliśmy codziennie więc może przegapiłam owulacje.Jednak w tym mies w połowie cyklu bolał mnie brzuch jak na okres.A potem miałam śluz taki ciągnący prawie tydz.Teraz czekam na okres bo dzisiaj mi wypada termin ale już 2 dni wcześniej bolał mnie brzuch jak na okres a rano dziś tak mnie kuło w podbrzuszu.Moja temp rano była 37stopni i miałam dzis zawroty głowy.Do tego od jakiegoś czasu jestem senna nawet na stojąco bym usneła.Do tego mam apetyt ze konia z kopytami bym zjadła.No i ten ślinotok nie nadażam przełykać śliny tyle jej teraz mam.W poprzedniej ciązy bolały mnie też pachwiny co z poczatku myślałam że może za dużo chodziłam.No i mam tak jak wcześniej taki biały śluz raz wiecej a raz mniej.Zrobiłam test lecz wyszedł negatywnie choc przy pierwszej ciazy tez mi nie wykrył ciąży za pierwszym razem dopiero jak powtórzyłam za parę dni wyszła druga kreska ale jeszcze taka bardzo blada.Teraz czekam czy przyjedzie ten mój okres czy nie czy moje przypuszczenia sie potwierdza że wkońcu sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny! Mam pewien problem. Od ostatniego okresu mija 43 dzień, zawsze mam go 34-35 dnia. Od jakiś 2 tyg mam bole w dole brzucha delikatniejsze niż zawsze dostawałam na okres( bóle sa przez 24h), mam powiekszone piersi oraz bolące sutki, ciagle podwyzszona temperatura do ok. 37,5 stopni C, napady goraca i zim namijajace po chwili no i oczywiscie praktycznie brak okresu. Ostatnio tylko słabe plamienie, małowidoczne trwające 1-2 dni. Robiłam test, wyszedł pozytywny. Lecz teraz gdy poszłam zrobić BETA HCG wyszedł on 1,2 mIU/ml nie wiem co mam o tym myśleć? Bo skoro nie byłabym w ciąży nie powinien on wynosić 0mIU/ml ? Podpowiedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam pomóżcie! W piątek miałam plamienie, w sobote ani w niedziele nie dostalam okresu. Boli mnie lewy jajnik, mam stan podgorączkowy 37,4, i dziwne uczucie w brzuchu jak myslicie co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę piszcie na mojego e-maila ;) bo na forum niestety nie wyswietlaja mi sie wiadomosci. puzelek@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka000000000
no to nie jestem sama.!! mam baaardzo poważny problem,..jest taki chłopak, (byliśmy ze sobą..wiem że to śmieszne, ale nawet kilka razy), mamy wspólnych znajomych i nie da się go "ominąć" i tak pewnego przeklętego dnia po takim "wspólnym spotkaniu towarzyskim" jakieś cholerne fatum przyciągnęło nas do siebie tzn. dokładniej jego do mnie, a ja oczywiście z uwagi na moją słabość do niego nie potrafiłam go olać..i tak skończyło się u mnie w domu..pewnie w życiu bym sobie na to nie pozwoliła, ale %%, poza tym ufałam mu, znamy się praktycznie od zawsze, byłam z nim, no i na koniec wszystko co "pierwsze" przeżyłam właśnie z nim. Wiem, że źle zrobiłam, bo on już nic do mnie nie czuje, w przeciwieństwie do mnie. I uwaga..najbardziej zaskakująca rewelacja..mam 17 lat..Pisze to wszystko, bo mam nadzieje, że to pomoże w bardziej obiektywnym ocenieniu sprawy..A chodzi o to, że nie zabezpieczyliśmy się..oczywiście nie było wytrysku bezpośrednio "we mnie", ale potem spaliśmy nago i przecież jest baaardzo duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże prawda.?..;/ to było już ponad 3 tygodnie temu, a ja nie zrobiłam jeszcze testu..w sumie to moja własne głupota, ale ja nawet nie mam siły o tym myśleć, a co już mówić o testach (tyko nie krzyczcie ja w przeciągu paru dni to zrobię). I nie chcę, żadnych opinii, że jestem młoda, głupia i puszczalska..wiem, co to odpowiedzialność i chce tylko i wyłącznie racjonalnego wytłumaczenia moich objawów: *mdłości *biegunka *gorączka (nie, to nie zatrucie ;P) *obrzmienie piersi *pojawienie się niebieskich żyłek na piersiach *zmęczenie *mnóstwo pryszczy na twarzy(nigdy nie miałam kłopotów z cerą) *śluz z pochwy * i na koniec zauważyłam, że moje podbrzusze się wyraźnie uwydatniło OKRESU JESZCZE NIE MIAŁAM, ALE ZA JAKIŚ TYDZIEŃ POWINNAM MIEĆ (dlatego te rozterki, czy robić test, ponieważ nawet nie mogę określić, czy spóźnia mi się okres, a nie chce panikować) Jeśli to nie kłopot, to napiszcie, co o tym sądzicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
Aguśka000000000 no i co? robilas ten test? ja sie o ciazy wczoraj dowiedzialam to okolo 5 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti:)
A pod moim sercem też zawitała maleńka istotka!!! :) Przez pierwsze dwa tygodnie czułam się dobrze. Żadnych objawów oprócz braku miesiączki... Normalnie jadłam i wszystko było ok. Ale zrobiłam teścik, a potem drugi i na obu wyszły piękne dwie czerwone kreseczki. Bóle piersi i w podbrzuszu jak przed każdą @. Dopiero w 3 tygodniu zaczęły się mdłości nad ranem, bezsenne noce, przespane dni heh, powiększone nieco piersi zaczynają boleć coraz bardziej... i smaki jakieś takie dziwne... uwielbiałam lody a teraz nie mogę na nie patrzeć;p tylko płatki, banan, i jakiś batonik...tyle:) I chciałam dodać, że też spadam z wagi ale pani doktor mówi, że to normalne więc pewnie nie ma powodu do zmartwień, a jak przyjdzie czas to pewnie sobie jeszcze urośniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
Marti:) ale fajnie :) robilas ten test? mi sie jutro 8 tydzien zacznie, jestesm taka szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
tzn testy w tym samym dniu robilas? ja jak bylam miedzy 3-4 tc to wyszedl negatywnie, zrobilam drugi w 6 tygodniu i dopiero zobaczylam 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrettta
Gratulacje :) rowniez czekam na pozytywny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisalegrand
Witam, zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Niby specjalnie nic na to nie wskazuje, ale oczywiście dopadła mnie psychoza. Kochałam się z chłopakiem jakieś 2 tygodnie temu. Nie dostałam jeszcze miesiączki, ale nie jestem pewna kiedy dokładnie miałam ostatnią i w sumie nie wiem kiedy powinnam. Od jakiegoś czasu mój cykl bywał rozregulowany (stres). Podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, ale nie podczas gdy był w środku. Wystąpiło to jakby na skutek otarcia się o ciało. Dalej już się nie kochaliśmy, więc również nie skończył. Właściwie nie mam żadnych objawów. Jeżeli chodzi o mój śluz to kilka dni temu był przezroczysty i ciągnący się (taki typowo owulacyjny),a potem taki galeretowaty (formował się w takie jakby kuleczki). NIe jest biało, mleczny i twarożkowaty z grudkami jak ponoć w przypadku ciąży. Jeżeli czuję coś w podbrzuszu to tylko po jednej stronie (zawsze tej samej) , wydaje mi się ze to po prostu moj jajnik sie odzywa. Nie mam żadnych symptomów jak ślinotok, częste sikanie itd... Dodam, że ostatnio sporo się stresowałam (sesja). Mam 20 lat, rozwaliłoby tu mój świat. Proszę powiedzcie co o tym sądzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×