Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość 3678
Witam to znowu ja, jestem już po drugim badaniu beta hcg tym razem w innym laboratorium ( tylko że nie robiłam go na czczo i nie wiem czy mogło to mieć jakiś wpływ na wynik:(). za pierwszym razem 19 dni po stosunku wyszło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3678
Piszę jeszcze raz ponieważ nie pokazała się całość mojego postu. Witam to znowu ja, jestem już po drugim badaniu beta hcg tym razem w innym laboratorium ( tylko że nie robiłam go na czczo i nie wiem czy mogło to mieć jakiś wpływ na wynik ). za pierwszym razem 19 dni po stosunku wyszło mi < 1mlU/ml, tym razem już 32 dni po stosunku wynik w innym laboratorium wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3678
Piszę jeszcze raz ponieważ nie pokazał się cały mój post. Witam to znowu ja, jestem już po drugim badaniu beta hcg tym razem w innym laboratorium ( tylko że nie robiłam go na czczo i nie wiem czy mogło to mieć jakiś wpływ na wynik ). za pierwszym razem 19 dni po stosunku wyszło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka zrobiła 4 testy z apteki i każdy był negatywny a okazało się ze 2m-c ci.ąży , więc nie ufałabym samym testom tak jak to tu wiece doradzacie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karloss
Witam mam takie pytanie z innej beczki ale to jest najświeższy temat i trochę zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Moja dziewczyna 34 dnia cyklu miała plamienie jednorazowe czy to mógł być okres dodam jeszcze ze w 1 dniu cyklu zaczęła brać antybiotyki augumentin na zapalenie migdałków. W ok. 11 dniu miała infekcje żołądka i brała lek helopan no-spe i zastrzyki rozkurczowe. Przez ta infekcje schudła 5kg i od dnia dzisiejszego (36 cyklu) znowu ja coś bierze ból gardła mięśni pleców. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia92
witam mam pytanie. Miałam ostatnio okres ale był krótki jak nigdy trwał 3dni. Po kilku dniach wymiotowałam w nocy. Miewam zgagę. Mdłości. często czuje kłucie w brzuch w dole po bokach na gorze. Może to dziwne ale czasami swędzi mnie też brzuch. Pale papierosy ale od jakiegoś czasu odrzuca mnie od samego zapachu. Robiłam test wyszła jedna kreska a z drugiej strony test był rozlany troche. ktos mi może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta dylemat
Witam. Mam ogromny dylemat i zastanawiam sie czy nie jestem w ciąży... KOchałam sie z moim chlopakiem okolo 2tyg temu,bez zabezpieczenia.jedynie był to stosunek przerywany. Okres spóźnia mi sie juz 7 dni. mam bóle w dole brzucha. i przez ostatnie 3 dni bardzo bolały nie piesi. czy jest mozliwe bym zaszla w ciążę? Odpiszcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta dylemat
chce jeszcze dodać ze czesto oddaje mocz i bardzo szybko sie mecze...blagam dopiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krln
Po tak krótkim okresie to na pewno nie są objawy ciąży,uwierz mi wiem co mówię.Ostatnio to ja byłam w takiej sytuacji a na dodatek okres spóznił mi sie ponad 3 tygodnie:)Są to po prostu może objawy zbliżającej się miesiączki:)Masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebraaaaa
chce się czegoś dowiedzieć! :( 12.02.2010 miałam okres, a Tydzien pozniej kochałam sie z chłopakiem co jest głupotą bo bez gumek!! ;( i boje sie ze moge byc w ciazy...choc nie mam typowych objawów czy cos...w kazdym razie mój cykl sie wydłuzył od listopada i trwa ok. 38, 39 dni (to i tak nie normalne z tego co czytałam) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Od 4 dni nie mam okresu , mam powiększone piersi ,często chodzę do na siusiu i mam często ochote na słodycze ,od czasu do czasu czuje lekki ból w podbrzuszu ale on nie przypomina tego przed miesiączką , zrobiłam test ale był negatywny :( Czy test był za wcześnie zrobiony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggggg
Nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam male pytanie. Co dzien uprawiam seks z chlopakiem i nie zabezpieczamy sie ...on zawsze konczy we mnie. Ale mam grupe krwi BRH- czyli ciezko bedzie mi zajsc w ciaze. Od 7 dni spoznia mi sie okres...mam duzo wieksze piersi (bola) ciagle boli mnie w okolicach podbrzusza...mam mdlosci,sennosc,zmeczenie. Dzis kupilam 2 testy i wyszlo mi ze nie jestem w ciazy. I teraz w koncu sama nie wiem jak jest ;/ czy test moze sie mylic? moja kolezanka byla 4 mies ciazy i zrobila 5 testow i wyszlo ze nie jest miala normalnie okres a jednak pozniej sie okazalo ze jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta HCG
Dlaczego nie pójdziecie wszystkie zrobić testu laboratoryjnego??? Przecież on jest bardziej wiarogodny, a tak siedzicie i dumacie. Po co się stresować? Beta HCG to najlepsze wyjście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w dzien zrobilam 2 testy i jedna kreska wychodzila bardzo czerwona a druga co miala byc jasno roznowa wyszla bardzo bardzo jasna ale zauwazalna . Ten test zobaczyly 2 moje ciotki i powiedzialy ze ciaza tylko ze pewnie wczesna i dlatego taka jasna kreska wyszla . Ucieszylam sie ale tak o 23 dostalam okres :( czy to zonacza ze juz nie jestem w ciazy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Tyna
Hej dziewczyny , wczoraj zrobiłam to z moim chłopakiem (w czasie miesiaczki ale z prezerwatywa) dzisiaj jestem jakaś zmęczona, chociaż żądnych większych objawów nie zauwarzam , temperature mam obniżona ,..., Czy moge być w ciąży ? Prosze odpiszcie, z góry dziękuje, i Pozdrawiam ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Tyna
Aha i zapomniałam dodać, ze czasami mam wrarzenie jagby brało mnie na wymioty...ale nie wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna ze nie jestes w ciazy :) A co do mojej sprawy hmm okres mialam bardzo dziwny 3 dni i pol dnia byl a kolejne pol nie ... przed okresem 2 testy wyszly ze ciaza teraz po okresie kupilam tani test i wyszlo ze nie jestem....ale caly czas mam zgage ,ciagle bym spala no i mam duzo wieksze piersi ...jestem teraz glupia bo nie wiem w koncu czy jestem czy nie...jutro kupie ten test co wczesniej.... Bym zrobila badanie krwi ale mieszkam w Irlandii i nie ma tak prosto musze byc w 10tyg tak mi lekarz powiedzial ;/ Wiec pomocy bo nie wiem co myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wife2
Hej sympatyczna . Ja np miałam tak , że 1 test wyszedł negatywny a potem następny pozytywny ... sama byłam w rozsypce . Po tygodniu czasu znów zrobiłam test bo tak radziła mi koleżanka . I ...?? Okazało się , że jestem w ciąży . U mnie występowały takie objawy jak .. ból pleców na dole prawie przy samej pupie .. no i nabrałam ciała znacząco ... ale tylko brzuszka no i deko w biodrach oprócz nudności i uciskania w brzuchu nic innego nie czuje - na szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziewczyny do Was pytanie i licze na szczere odpowiedzi... w tym roku konczę dopiero 19 lat także nie pora na zostanie matka... w maju matura a więc stres jest... a moje podejrzenia zaczęły się od tego że ok 20 marca kochałam się z moim chłopakiem ale i ja i on jesteśmy pewni że nie mogło dojść do zapłodnienia ( guma była cała a on wyciągnął przed wytryskiem) okres powinnam dostać ok 24 marca ale nie zawsze był on regularny... bałam się bardzo że mogę być w ciązy... w końcu po 9 dniach dostałam okres... był on normalny ( nie żadne plamienia ) wczoraj miałam stan podgorączkowy ok 37.4 st dziś miałam 36.9... byłam u lekarza 1go kontaktu dostałam skierowanie na badania mocz morfologia... wiem że w tych badaniach wyjdzie cała prawda... jak czytam te wszystkie objawy to czuje jakbym je miała wszystkie ale mnie nie bolą piersi nie odczuwam wstretu do jedzenia czy tez wiekszego apetytu nie sikam cześciej... jedyne co mnie nie pokoi to to ze mam podniesioną temp troche boli mnie żołądek i tak jakby lekkie mdłosci wieczorem ale nie wielkie.... podbrzusze mnie nie boli... lekarz powiedział ze to moze zaczynac sie infekcja lub stres a Wy co o tym sądzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi8901
to na bank nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie to podbudowało... ale boje się jutrzejszych badań i to cholernie :( owszem chce mieć dzieci ale za x lat nie teraz... po za tym rodzice masakra...;/ czy to może być tz "ciąża urojona" ?? skoro nie jestem przyszłą matką to czemu mam podwyzona temp? bez np bólu gardła ?? pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi8901
powiem ci tak... ja dlugo nie mialam okresu a wspolzylam z chlopakiem z zabezpieczniem i bez no i sie balaam ale bylam w glebi siebie pewna ze nic nie moglo sie stac poprostu sama sobie wkrecalam to..tak to urojona ciaaza...czytasz co ..czytasz o objawach i zaraz je masz prawda? poprostu sama sie doszukujesz tych objaw w sobie...a to co ogolnie masz jesli codzi o twoj orgaznim to pewnie jakies osloabienie organizmu ale na zmiane pory roku cos w tym stylu na bank sie nie stalo nic jesli mialam normlanie miesiaczke nie plamienie a to ze sie spoznila to pewnie ze stresu glowka do gory nie jestes w ciazy:* daj znac jutro po badanich ale zobaczysz ze sie nie myle znam sie na tym..ps a od kiedy w ciazy ma sie bol gardla to zwykle przezieziebienie:):) bedzie see:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to że zawsze przy gorączce miałam jakieś inne dolegliwości... ehh już nie wiem co myśleć... nigdy się tak nie bałam jak teraz... aha jeśli robi się takie badania to tylko ja mogę odebrać wyniki tak? mam nadzieje że wynik bd negatywny... własnie czytanie tych wszystkich wypowiedzi objawów itp jeszcze bardziej mnie nakreca... bd matka bd matka!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi8901
nie wiem czy tylko ty hmm raczej tak a nie wpadlas na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nawet nie chce o tym myśleć.... teraz tylko nastawiam się pozytywnie że to nie pora :) jeśli jutro bd jakieś wyniki to dam znać :) dzięki za podbudowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mam takie pytanie od ponad 2 lat biore luteine dopochwową w 16 dniu cyklu do 25 zawsze miesiaczka wystepowała mi w 27,28 dniu cyklu teraz jednak jest inaczej po zarzyciu w ostatnim dniu czyli 9 kwietnia miesiaczka powinna wystapic między 11 a 12 kwietnia a miałam tylko delikatne plamienia i to przez 2 dni narazie nie mam ale.. co jakis czas mam tak jak by bóle miesiączkowe ale... takie delikatne narazie nie ide z tym do lekarza i tez czekam z testem ciążowym. Czy któraś z was miała tak a nie była w ciąży dodam jeszcze ze mam zespół policystycznych jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po pobraniu krwi jutro koło południa wyniki... ehh co to bd... :) mam nadzieję że okażę się być zwykłą panikara... :D oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngieS
Witam dziwczyny mam nadzieje, że mnie uspokoicie... Moja historia wygląda tak, że spóźnia mi się okres już 8 dzień, a miesiączkowałam regularnie. Ostatnio w ciągu 4 miesięcy schudłam 10 kilo, nie jedząc i stresując się, dodatkowo ostatnio byłam chora i brałam antybiotyki... Zrobiłam już 3 testy, i wyszły negatywnie. Byłam już u ginekologa i powiedział że macica nie jest powiększona ale w pierwszych tygodniach ciąży, można tego nie zauważyć. Co o tym myślicie?? Proszę odpiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×