Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość tosia....
AngieS pewnie nie jesteś w ciąży- miałaś jakąś sytuację z parnerem, że podejrzewasz ciąże? Zabezpieczacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngieS
Tosia Nie miałam wpadki, czyli partner nigdy nie zakończył we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam podobnie że mój chłopak nie skończył we mnie... ale i tak sie boje... ta wyobraźnia robi swoje...;/ mnie okres spoźniał się 9 dni ale nigdy nie miałam super regularnych gdy go wreszcie dostałam był normalny... teraz mam podwyższoną temp i boli mnie ( chyba lewy jajnik) i nie wiem co to może być...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie S
Ja nie mam podwyższonej temperatury, ani nic. Ale się dziwnie czuje wczoraj robiłam 4 test i wyszedł negatywnie. Nie wiem co mam robić, ale umieram ze strachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie S
ja nie mam innych obiawów, tylko że mam bóle czasami jak bym miała okres dostać. Cholercia chyba 4 testy by coś wykazałay, no i lekarz też...;( Odpiszcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zrobiłaś 4 testy i każdy wyszedł negatywnie... to myślę że nie powinnaś się obawiać:) takie jest moje zdanie... ja już mam wyniki... nie sprawdzał ich lekarz tylko na razie laborantka mówiła co i jak wszystko jest ok tylko TSH wyszło mi 8.23ulU/ml gdzie norma jest od 0.4 do 4.0... i wieksza zawartość leukocytów w moczu.. od czego to może być? nie mówiła mi nic że jestem w ciązy... chyba że na podstawie wyników "podstawowych" badań nie da się tego wykryć ??? kto wie?? a jeśli chodzi o ból jajnika ( w zasadzie to nie ból tylko czuje go bardziej :P ) jestem mniej więcej w połowie cyklu więc to może być spowodowane przez owulacje... także już się nie martwie... w sumie nie powinnam a temp spada... jak to po owulacji :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno jeśli leukocyty w krwi wyszły mi 6.6 gdzie norma jest od 3.8 do 10 czy możlwa jest ciąża ?? ratunku... już nie wiem co mam myśleć...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaa200
witam.. Sprawa wyglada tak dostalam normalnie okres w tym miesiacu ale wczesniejszy byl spozniony 3 dni ale tydzien po 2(to ten w tym miesiacu) okresie mam podwyzszana temperature 37,5 - 38 stopni do tego mam mdlosci przez caly dzien temperatura moze byc spowodowana tym ze jestem chora ale mam wrazenie ze moze to byc ciaza co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży jest plamienie a nie normalna @ a temp trzeba mierzyc z rana do 7:30 przed poniesieniem z łozka[termometr musi byc na wyciagniecie reki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzony
"uprawialam seks z chlopakiem.. nie doszedl we mnie.. czy jest jakas mozliwosc, ze w inny sposob zajde w ciaze??" czy to jest juz absurd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dla pewności zrobiłam test ten z bobaskiem Qu coś tam... i wyszedł negatywnie... także już nie powinnam się martwić bo przecież tyle argumentów jest przeciw ciązy...to jednak moja wyobraźnia jest wieeeeelka.... :) ale wiem z jednej strony że nie ma żadnych obaw... :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny starające się o małego brzdąca :) i te które nie są na to jeszcze gotowe ;) pamiętajcie ogumienie to podstawa :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaa200
mozecie odpisac na moje pytanie ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do olaaaaaaaaaa20: ja też miałam podobnie.... pierwszy okres spóźnił mi się 9 dni... ale to pewnie ze stresu... a mam go teraz nie mało... ale był normalny... temp też miałam podwyższoną ale teraz wiem że to może być zwykłe małe przeziębienie lub jakaś infekcja, ja dla pewności zrobiłam test po prawie miesiącu "od incydentu" i wyszedł negatywny... dla pewności zrobię jeszcze raz za jakieś 2 tyg... Ty też powinnaś zrobić test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kia 24
Mam pytanie przez 5 miesiecy bralam tabletki antykoncepcyjne ostatnie opakowanie brałam bardzo nieregularnie czasami do 9 godzin spoznienia... tak wiem wiem ze glupio zrobilam ale mialo na to wplyw wiele czynnikow przerwalam brac tabletki i kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia kilka razy i zawsze konczyl w srodku to bylo 2 tygodnie temu teraz mam bole w dole brzucha papierosy jak palilam teraz mnie odrzuca a jak zapalilam to bol podbrzusza sie nasilił nie moge patrzeć na alkohol i kawe reszta wporzadku czy to moze byc ciaza czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alciaaa11
Dziewczyny glowa do gory ! Sama niedawno balam sie że jestem w ciazy , z tym ze teraz widze iz psychika jest w stanie naprawde duzo zdzialac. Widzialam u siebie kilka z obajawow ciazy , np. robilo mi sie niedobrze (co bylo spodowdowane oczywiscie stresem ), strasznie bolaly mnie piersi itd. Zrobilam 2 testy , wyszly negatywnie i wlasnie to mnie troche uspokoilo , a na nastepny dzien pojawil sie okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alciaaa11
Do Kia24 : z tabletka mozna spoznic sie do 12 h , najlepiej zrob test i wtedy sie wyjasni , takie gdybanie jest bez sensu , gdy go zrobisz bedziesz miala jasnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMM :)
Hej dziewczyny ... Chciałam się poradzić czy któraś z was miała takie objawy jak ja .. Powinnam dostać okres1maja i miałam go przez chwile... w sumie nie taki okres jak plamenie coś brązowego ..później dostałam 5maja i trwało to też pare dni chyba 3.. i też było to takie coś brązowe i znowu teraz 18 znowu mam te coś brązowe... zawsze miałam regluarne miesiączki czy tak może objawiać się ciąża?? Ogólnie bolą mnie nerki i jajniki jak przed okresem...Ale nie mam mdłości i dobrze się czuje poza tym ... może troche bardzej senna jestem i nie mogę wstać chociąz kłade się ostatnio wcześniej niż zwykle i wstaje przed 9. Jutro idę do lekarza ale już od paru dni się męczę z myślą czy to może być ciąża?? Wcale bym się nie załamała ale wolałabym jeszcze poczekać :) Odpiszcie prosze:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaaaaa
Czy objawem ciąży może być brak objawów ???? No kurka wodna w zeszłym miesiącu to miałam wszystkie książkowe objawy a teraz nic...Wszystkie okresowe żadnego innego...Do testowania 3 dni a ja chodzę jak nakręcona, dlaczego to czekanie jest takie trudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMM :)
Mam to samo :)))) a teraz jeszcze czuje ,że mnie piersi bolą... nie wiem co o tym myslec... a tu do godz. 18-jutra jeszcze tyle godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaaaaa
MMMM no ja musze czekać do niedzieli chyba do głowy dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMM :)
smerfetka a jakie miłas objawy?? cos w podobie do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaaaaa
ja tak jak piszę objawów nie mam w ogóle tylko typowe zapowiadające okres...ból kręgosłupa i brzucha i to tyle ...a w zeszłym miesiącu to miałam metaliczny posmak,mdłości , ogromny apetyt no a okres i tak wpadł niespodziewanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMM :)
No to ja mam trochę inaczej :D W sumie objaw wielkich nie mam... ale jakoś tak czuję,że to może być to ... te plamienie doprowadza mnie do szału... dzisiaj już na przykład go nie mam a cycki to chyba mi zaraz wybuchną hehehehehe i jestem bardzo senna jak nigdy :/ troche się boję bo mój facet wczoraj jak tak podpytywałam powiedział ,że teraz nie czas na dziecko i że na razie nie stać nas na nie:( jak coś dam sobie radę sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaaaaa
no to trzymam kciuki aby to była dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMM :)
pojutrze się dowiemy :D na pewno o tym napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIOLA 29
Hej dziewczyny.Jutro robię test ciążowy ale chcę się dowiedzieć czegoś.Mam objawy takie jak;ból w krzyżu,temperatura o każdej porze dnia 37.2,i od jakiegoś czasu wogóle nie mam żadnego śluzu.czy to mogą być objawy ciąży:)))proszę o odpowiedz jak ktoś będzie mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori123
Jestem w 3 miesiącu ciąży i jak staraliśmy się o dzidzię siedziałam na forach i czytałam o różnych symptomach ciąży. Oczywiście miałam je wszystkie, ale jakoś w ciąży nie byłam. W pewnym momencie odpuściłam sobie, twierdząc - co ma być to będzie, jak się uda, to dobrze, a jak nie to może też dobrze. Przestałam badać temperaturę, sprawdzać żyłki na piersiach i robić testy ciążowe codziennie. O ciąży dowiedziałam się prawie tydzień po tym jak spóźnił mi się okres (okres dość często mi się spóźniał dlatego nie robiłam z tego powodu wielkiego halo), coś mnie wtedy tknęło i zrobiłam test, ot tak z ciekawości. Wyszły 2 bardzo wyraźne kreski. Do 4 tygodnia ciąży nie miałam absolutnie żadnych objawów. Może odrobinę brzuch mnie pobolewał w taki sposób jak przed okresem. Piersi powiększyły się dopiero ok 4-5 tygodnia, później pojawił się biały śluz, w którym można pływać (i jest do dzisiaj), a mdłości w okolicach 6 tygodnia ciąży. Wiem, że każda kobieta inaczej przechodzi ciążę, ale śmieszy mnie jak ktoś pisze, że za tydzień ma dostać okres a ma mdłości, to raczej mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArina1985
Jestem w 3tyg ciąży, tzn w 17 dniu!! Piersi z miseczki D urosły do E. Brzuch boli mnie już od tygodnia. nie chce mówić co się dzieje z moim ciałem. W tym momencie przestały boleć mnie aż tak piersi. Chodzę spać o 20:00 wstaje w nocy o 4:00 na siusiu. Wszędzie powychodził mi żyłki. Dodam że tydzień temu test wyszedł mi negatywnie a teraz wszystkie pozytywnie, okres spóźnia mi się już 4dni a dwa tygodnie i 2 dni temu wzięłam escapelle które nie pomogło bo miałam dokładnie dni płodne. Czy to możliwe, że tak wcześnie mam takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #%$#%^$
Jestem na początku piątego miesiąca. Mój pierwszy objaw, to moja mama mówiąca mi ciągle, że na pewno jestem w ciąży i odrzucenie od palenia. Już w kwietniu. Potem co raz większe mdłości, płaczliwość, senność. Ogólnie byłam przewrażliwiona i 3 razy bardziej zestresowana niż teraz. Potem na usg ogromne wzruszenie i powoli zyskuje co raz większy komfort psychiczny. Kocham tego małego łobuza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Mam 19 lat nie mam jeszcze regularnych okresow zawsze trwaja od 30 do 40 dni :( ostatni mialam !lipca i od tej pory nic :( nie mam zadnych objawow ciazy (goraczki , bolacych piersi zgagi) ale i tak bardzo sie boje :( Czy spoznienie okresu moze miec wplyw stres towarzyszacy mi podczas matury ?:( prosze o odpowiedz :( wiem ze powinnam isc do lekarza ale bardzo sie boje tej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×